کالیفرنیا پرانتز به صورت سنبله در coronavirus مرگ و میر به عنوان عفونت افزایش می یابد. اما چقدر بد خواهد بود ؟

جدید کروناویروس موارد تقریبا دو برابر شده در کالیفرنیا در ماه گذشته. بستری شدن در بیمارستان را به شدت افزایش ی

توسط MORVARIDEASIA در 17 تیر 1399

جدید کروناویروس موارد تقریبا دو برابر شده در کالیفرنیا در ماه گذشته. بستری شدن در بیمارستان را به شدت افزایش یافت 88 درصد پر کردن برخی از مراکز پزشکی نزدیک به ظرفیت.

در حال حاضر مقامات بهداشت عمومی در حال نیروبخش برای grimmest مرحله از چرخه: سنبله در COVID-19 مرگ و میر.

بنابراین دور جدید مرگ و میر باقی مانده است نسبتا مسطح در کالیفرنیا حتی به عنوان موارد باید رسید. در شش هفته دولت ثبت شده به طور متوسط 436 هفتگی coronavirus مرگ و میر را از قبل به مدت شش هفته به طور متوسط از 510 هفتگی مرگ و میر با توجه به لس آنجلس تایمز تجزیه و تحلیل داده ها. اما مرگ و میر عقب مانده شاخص و بسیاری از کارشناسان پیش بینی افزایش در هفته های آینده.

کالیفرنیا دیده می شود به مراتب کمتر coronavirus مرگ و میر نسبت به برخی از نقاط داغ در سراسر کشور ضبط بیش از 6400 مرگ و میر در مقایسه با بیش از 32,000 در نیویورک و 15000 در نیوجرسی.

تبلیغات

چقدر مرگ و میر در کالیفرنیا افزایش است موضوع بحث. این موج جدید از عفونت است به طور فزاینده رانده شده توسط افراد جوان در حالی که شیوع بیماری در پرستاری ماهر تسهیلات باید کاهش یابد. به همین دلیل این امکان وجود دارد که کمتر از موارد اخیر منجر به مرگ و میر.

"این سخت است برای گفتن از آنجا که در حال حاضر این ابر از اطلاعات است که نیاز به مرتب کردن بر اساس خود گفت:" دکتر Neha Nanda, بهداشت و درمان, اپیدمیولوژی و پزشکی مدیر پیشگیری از عفونت در کک پزشکی از USC.

اما دیگران در خط مقدم می گویند جوان COVID-19 جمعیتی لزوما منجر به کاهش مرگ و میر. آدرین سبز افسر ارشد پزشکی برای UC سان فرانسیسکو مرکز پزشکی گفت: او نگران است در مورد زمان موج عفونت در میان افراد جوان منجر به یک بعدی موج برای افراد مسن که تعامل با آنها.

"شاید ممکن است در یک سکون در نرخ مرگ و پس از آن [آنها] بگیر تا" سبز گفت. "من فکر می کنم آن را برای رفتن به یک موج بالا و پایین."

تبلیغات

پاسخ باید زودی می آیند. کارشناسان می گویند می توان آن را سه تا چهار هفته پس از قرار گرفتن در معرض ویروس برای افراد آلوده به تبدیل شدن به بیمار به اندازه کافی برای در بیمارستان بستری شود و چهار تا پنج هفته پس از قرار گرفتن در معرض برای برخی از آسیب پذیرترین بیماران مبتلا به مرگ ناشی از این بیماری است.

کالیفرنیا ثبت شده تقریبا دو برابر تعداد coronavirus موارد در ماه ژوئن به عنوان آن را در مه — 119,938 در مقابل 61,694 با توجه به یک بار تجزیه و تحلیل داده ها. در عین حال تعداد مرگ و میر کاهش یافته و با 2,128 افراد در حال مرگ در مارس و 1,915 در ماه ژوئن.

تبلیغات

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom روز دوشنبه گفت که در حالی که یک درصد بالاتر از coronavirus آزمون تایید عفونت "ما شاهد یک متناسب و در عین حال افزایش در مرگ و میر."

بیشتر افراد جوان نیز آزمایش مثبت برای این ویروس یک روند تبدیل شده است که ظاهری به عنوان اقتصاد بازگشایی شد و کار-ageadults بازگشت به شغل و از سر گردهمایی های اجتماعی.

در اوایل بیماری همه گیر در ماه مارس در حدود نیمی از کالیفرنیا عفونت های جدید مشخص شد در میان افراد سنین 18 تا 49 یک بار تجزیه و تحلیل داده ها یافت می شود. در ماه ژوئن به عنوان تعداد موارد جدید شروع به صعود به شدت که سهم افزایش یافته و به حدود 62 درصد. تا کنون در ماه جولای تقریبا 65% از عفونت های جدید تشخیص داده شده اند در میان کسانی که 18 تا 49. که با وجود این واقعیت است که فقط 45 درصد از کالیفرنیا می گیرند که محدوده سنی.

"این افراد که تمایل به عنوان به احتمال زیاد به بیماری های جدی و یا نیاز یا بستری شدن در بیمارستان یا مرگ از COVID-19" گفت: تیموتی آبجو استاد پزشکی و اپیدمیولوژی در دانشگاه UCLA. "بنابراین به خصوص از 18 - تا 50 ساله گروه سنی است که نسبتا کم نرخ مرگ و میر, اما شده است وجود دارد یک افزایش بزرگ در عفونت."

تبلیغات

در ضمن شیوع بیماری در پرستاری ماهر و سایر تسهیلات مراقبت دراز مدت باید کاهش یابد. که به نظر می رسد درست است به خصوص در لس آنجلس است که نزدیک به نیمی از دولت موارد و بیش از نیمی از مرگ و میر.

در اوایل ماه مه L. A. شهرستان گزارش شده به طور متوسط روزانه 25 coronavirus مرگ و میر ناشی از ساکنان خانه سالمندان. اواخر ماه ژوئن به طور متوسط روزانه مرگ و میر از خانه های پرستاری در حدود 10 باربارا فرر, شهرستان, بهداشت, مدیر گفت: در هفته گذشته.

مقامات گفته اند بهتر استفاده از تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک ، روپوش و دستکش و افزایش تست کمک کرده است کاهش تاثیر این بیماری همه گیر در پرستاری ماهر امکانات.

شیر گفت: او مظنون کاهش در مرکز مراقبت از شیوع بیماری است که با داشتن یک اثر مفید بر روی به طور کلی میزان مرگ و میر به عنوان ساکنان پرستاری ماهر و امکانات زندگی کمک حساب برای 49 درصد از دولت کل COVID-19 مرگ و میر.

تبلیغات

نیک Jewell, یک دانشگاه برکلی آمار متخصص که به دنبال همه گیر گفت: ثابت نرخ مرگ و میر نیز ممکن است منعکس کننده که کسانی که بیشتر مستعد ابتلا به این ویروس — سالمندان و بیماران — در حال حاضر تسلیم به آن است.

"به خام شما نمی خواهد انتظار می رود به عنوان بسیاری از خانه سالمندان مرگ و میر امروز به عنوان شما می توانید دو یا سه ماه پیش به دلیل susceptibles در خانه های پرستاری برداشت شده است خاموش" گفت: Jewell.

پیشرفت در درمان و مراقبت از COVID-19 بیماران نیز ممکن است ساخته شده اند تفاوت که پزشکان آموخته اند که بیشتر در مورد چگونه به درمان ویروس.

کادر پزشکی شده اند بهتر است در مدیریت تهویه و اکسیژن رسانی به بیماران بدحال یادگیری برای انجام کارهایی از قبیل موقعیت آنها را بر روی شکم خود را به جای خود به پشت, Brewer گفت.

تبلیغات

پزشکان نیز می گویند که آنها به طور کلی گزاری تراشه کمتر. لولهگذاری — قرار دادن لوله تنفس کردن یک فرد گلو — می تواند آرایه ای از عوارض است اما پزشکان شده اند قادر به انتخاب گزینه های دیگر برای اولین بار به جای به سرعت گزاری تراشه کسی که در تلاش است برای نفس کشیدن.

دگزامتازون یک کورتیکواستروئید است که نشان داده شده است برای بهبود بقا در بیمارانی که نیاز به اکسیژن و یا تهویه مکانیکی است که در حال حاضر در استاندارد استفاده در بیمارستان ها در سراسر کالیفرنیا, Brewer گفت. Remdesivir یک ضد ویروس است که مربوط به بهبود نتایج نیز به طور گسترده ای استفاده می شود, او گفت:.

UCSF سبز صفات بهتر است نرخ مرگ و میر به داروها از جمله Remdesivir اما گفت: این دارو به زودی ممکن است سخت تر به آمده است.

برخی اشاره می کنند که کاهش تعداد را به حساب این مستند نژادی و نابرابری دیده می شود در هر دو عفونت و نتایج COVID-19 موارد است. در سراسر کشور, محققان در حال پیدا کردن که سیاه پوست و لاتین مردم ضربه سخت تر و بدتر بقاء از همتایان سفید.

تبلیغات

در کالیفرنیا از یکشنبه, لاتین مردم اختصاص 55 درصد از coronavirus موارد و 42 درصد از مرگ و میر در حالی که تا حدود 39 درصد از جمعیت این ایالت با توجه به داده ها از وزارت کالیفرنیا از سلامت عمومی است. سیاه کالیفرنیا حساب برای 9 درصد از دولت, مرگ و میر, در حالی که حدود 6 درصد از کل جمعیت. اما حتی این اعداد و ارقام ممکن است کم 35 درصد از موارد از دست رفته نژاد و قومیت داده است.

استفان Lockhart, افسر ارشد پزشکی از ساتر بهداشت و درمان گفت: آن را بیش از حد به زودی به می دانم که اگر بازگشایی ساخته شده است که کسانی که نابرابری بدتر است. بسیاری از کسانی که کار کرده اند و از طریق همه گیر و یا بازگشت به کار در هفته های اخیر در مشاغل از جمله خرده فروشی و رستوران و کشاورزی و در بخش خدمات هستند و مردم از رنگ او و دیگر کارشناسان اشاره کرد. لاکهارت گفت که اگر چه این داده ها هنوز در دسترس نیست در مورد چگونه آنها مراتب او را "شگفت زده می شود در صورتی که چنین نیست" که در آن کارگران از رنگ سخت خواهد بود در هفته های آینده.

"که فقط من حدس به عنوان یک مرد سیاه و سفید دیدن آنچه که من از دیدن و کلی من شهود" لاکهارت گفت. "من تصور که فاصله گسترده تر است."

دکتر ایوان مالدونادو اطفال متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه استنفورد گفت: جمعیتی از این بیماری همه گیر را "واقعا تغییر" در ماه های اخیر.

تبلیغات

"در حال حاضر از آن تبدیل شده است بسیار بیشتر در جوامع اقلیت بسیار بیشتر آبی-کارگران یقه" مالدونادو گفت.

در شنبه مالدونادو انجام رایگان تست یک کم درآمد دره سیلیکون محله که عمدتا آسیایی و لاتین. بعد از تست حدود 300 نفر او در بر داشت در حدود 3% مثبت شد — آنچه که او به نظر یک مشکل رای دادن به مهار با وجود نرخ بالاتر در سایر نقاط استان و کشور و یکی همراه با سلامتی و ثروت و نابرابری است که می تواند افزایش شدت ویروس..

"ما می دانیم که این جمعیت است که باید واقعی عدالت در سلامت و دسترسی به مشکلات" مالدونادو گفت: با اشاره به عوامل خطر مانند دیابت بیشتر شلوغ فضاهای زندگی و کمتر توانایی مالی برای زمان کار.

برخی نیز از ترس است که آن را تنها یک ماده از زمان قبل از کالیفرنیا می بیند افزایش COVID-19 مرگ و میر برای مطابقت با افزایش موارد بستری شدن در بیمارستان. بسیاری از کارشناسان بر این باورند که افزایش عفونت آغاز شد و در اطراف روز یادبود معنی افزایش متناظر در مرگ و میر ممکن است شروع به زودی. آنها همچنین اشاره می کنند که اخیر جشن روز استقلال می تواند یکی دیگر از گزاف گویی در ماه های آینده.

تبلیغات

در روز یکشنبه وجود دارد 5,790 افراد بستری در کالیفرنیا با تایید عفونت کروناویروس. که 88 درصد افزایش می دهد از این تعداد در ژوئن 5, هنگامی که وجود دارد 3,072 بیمارستان بستری است.

L. A. شهرستان در روز یکشنبه شکست یک رکورد برای بیشترین تعداد بیماران بستری با تایید عفونت کروناویروس. وجود دارد 1,969 این بیماران در بیمارستان ها در شهرستان در روز یکشنبه; رکورد قبلی بود در آوریل 28, زمانی که 1,962 در بیمارستان بودند.

Jewell هشدار داد که "همه چیز به سرعت در حال تغییر در دولت است." او گفت که California, هر چند نه به عنوان بد متحده مانند تگزاس — که در بیمارستان ها در حال حاضر رو به ظرفیت مسائل باقی مانده در "آبهای خطرناک" است و او انتظار دارد که در ماه جولای به "روده را بررسی کنید."

وجود دارد که افراد جوان که در حال حاضر در حال تست مثبت در یک نرخ بالاتر و همچنین تمایل به یک سطح بالاتر از تحرک و در نهایت انتقال این ویروس به افراد از جمله کسانی هستند که بیشتر در معرض خطر مرگ و میر رانندگی و حتی بالاتر.

تبلیغات

"این تا زمانی که گروه اول [از افراد آلوده] می رود و می تواند در آینده گروه بزرگتر و کمی نمایی" است که ما می بینیم کسانی که مرگ و میر گفت: یک پرستار که با این نسخهها کار در یک واحد مراقبت های ویژه در L. A.

"این آرامش قبل از طوفان — من هیچ شکی نیست," او اضافه شده است.

بار کارکنان نویسندگان بن ویلز کالین Shalby عنبیه لی و Sandhya Kambhampati کمک به این گزارش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن