کالیفرنیا coronavirus موارد در نزدیکی 120,000; تظاهرات, بسته, تست, سایت, نگرانی مقامات بهداشتی

با تظاهرات در سراسر کالیفرنیا decrying مرگ جورج فلوید در هفتمین روز مقامات بهداشت در ادامه به صدای زنگ که از ج

توسط MORVARIDEASIA در 15 خرداد 1399

با تظاهرات در سراسر کالیفرنیا decrying مرگ جورج فلوید در هفتمین روز مقامات بهداشت در ادامه به صدای زنگ که از جمله نزدیک تجمعات به احتمال زیاد برای کمک به گسترش این کوروناویروس.

تعداد موارد تایید شده در کالیفرنیا نزدیک 120,000 روز پنج شنبه با مرگ و میر در حدود 4,400.

دیرینه خشم بیش از قتل بود که از فلوید — که دوخته بود به زمین به عنوان یک سفید مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را به Floyd گردن — و جدیدتر تهدید COVID-19 شیوع را تبدیل به یک مشترک و بحران است. این ویروس بوده است به خصوص ویرانگر به سیاه جوامع که در آن یک سهم نامتناسب از COVID-19 مرگ و میر رخ داده است.

اما مردم با انگیزه برای نشان دادن در برابر نژادپرستی نظاممند در حال حاضر باید وزن خطرات ناشی از اعتراض در طول بیماری همه گیر. بسیاری می گویند آن را به ارزش آن است.

تبلیغات

مقامات بهداشتی این مشکل هستند و در ادامه به هشدار می دهند که این ویروس تغییر نکرده با وجود کاسته محدودیت اجازه می دهد برخی از کسب و کار به بازگشایی شده است.

این سیاست عمومی موسسه کالیفرنیا روز چهارشنبه منتشر شد یک نظرسنجی جدید نشان می دهد که اکثر کالیفرنیا شد و با احتیاط از بازگشایی بیش از حد به سرعت در میان ادامه بیماری همه گیر.

این نظرسنجی در بر داشت حمایت گسترده از زمان ایالت محدودیت های اجرا شده برای جلوگیری از گسترش ویروس. برخی حتی می خواهید سخت تر پادمان و بسیاری از باقی می ماند ترس در مورد پیمانکاری COVID-19 و پایان در بیمارستان.

تبلیغات

این ویروس همچنان از نگرانی های بزرگ به کالیفرنیا. از این نظرسنجی 36 درصد گفت که مهم ترین مسئله پیش روی دولت امروز در مقایسه با 23 درصد که گفت: آنها معتقد بودند شغل و اقتصاد بودند نگرانی های بالا.

"آنها در مورد خود نگران رفاه و آنها می خواستند برای دیدن محدودیت در محل قرار داده برای امنیت عمومی. آنها راحت با حفظ این محدودیت به جای شل شدن آنها گفت:" علامت گذاری Baldassare موسسه رئیس جمهور و رئیس اجرایی است. "اضطراب قابل توجهی است."

اما تظاهرات گسترده در سراسر این کشور برانگیخته اند, ترس از موج دوم به عنوان هزاران نفر از تظاهرکنندگان فریاد و نگه دارید و دست ها را به طور بالقوه تقویت انتقال ویروس است.

تبلیغات

ناآرامی منجر به کمتر تست در لس آنجلس به عنوان بسیاری از سایت ها بسته شدند و یا تحت عمل محدود ساعت طول اعتراضات محلی.

این شهر نگه داشته است ورزشگاه طفره زن — بزرگترین coronavirus تست سایت — باز از دوشنبه و بیشتر سایت های بازگشایی هر روز پس از اینکه توقیف میان یک آخر هفته از ناآرامی.

"لس آنجلس است که در میان مبارزه بی سابقه ای همه گیر در حالی که همچنین در مواجهه با یک وضعیت اضطراری است که اثرات ایمنی عمومی" دکتر کریستینا Ghaly مدیر شهرستان, وزارت بهداشت, خدمات, در بیانیه ای گفت.

"ما نیاز به اطمینان حاصل شود ما تست سایت های امن برای بیماران و کارکنان است."

تبلیغات

تعداد افرادی که آزمایش مثبت برای ویروس — و تعداد مرگ و میر مرتبط با این ویروس همچنان به افزایش در این شهرستان هر چند در حد کمتر سریع کلیپ.

از روز شنبه وجود دارد بیش از 58,000 مورد تأیید و تقریبا 2500 مرگ و میر.

طی هفته گذشته در این شهرستان به طور متوسط است 1,201 موارد جدید و 35.4 جدید مرگ و میر در هر روز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de