کالیفرنیا وارد یک خطر ناک فاز به عنوان coronavirus گسترش تشدید

کالیفرنیا کاهش یافت عمیق تر به جدید کروناویروس بحران جمعه به عنوان موارد جدید مشخصی برای ضبط سطوح برخی از بیما

توسط MORVARIDEASIA در 10 تیر 1399

کالیفرنیا کاهش یافت عمیق تر به جدید کروناویروس بحران جمعه به عنوان موارد جدید مشخصی برای ضبط سطوح برخی از بیمارستان ها پر از بالا و مقامات ابراز رشد زنگ و سرخوردگی مردم امتناع از پیروی از قوانین ایمنی با وجود این به طور فزاینده ای خطرناک شرایط.

دولت شکست رکورد دوشنبه برای بیشترین تعداد از جدید کروناویروس موارد گزارش شده در یک روز شمارش بیش از 8000. این سومین بار در هشت روز دولت را شکسته و رکورد جدید روزانه موارد با توجه به لس آنجلس تایمز' کالیفرنیا coronavirus ردیاب.

یک بار تجزیه و تحلیل نشان داد که کالیفرنیا است که در مسیر تقریبا دو برابر تعداد coronavirus موارد در ماه ژوئن بیش از کسانی که در آن ثبت شده است. در ماه مه وجود دارد 61,666 موارد گزارش شده در سطح ایالت; توسط دوشنبه شب وجود دارد 114,196 موارد گزارش شده برای 28 روز اول از ماه ژوئن است.

توسط دوشنبه شب وجود دارد تجمعی گزارش شده 223,000 موارد تایید شده و بیش از 5,900 coronavirus مربوط به مرگ و میر در کالیفرنیا است.

تبلیغات

Coronavirus به سرعت در حال گسترش از طریق جوامع به عنوان اقتصاد بازگشایی شد و مردم واگردانی به رفتارهای بازگشت به میله های کباب و جشن تولد. داده های جدید نشان می دهد "هشدار دهنده افزایش موارد مثبت نرخ و بستری شدن در بیمارستان" L. A. شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر باربارا فرر گفت.

لس آنجلس طولانی مرکز coronavirus در کالیفرنیا ضربه دیگری گریم نقطه عطف بیش از 100,000 تایید تجمعی موارد و بیش از 3,330 مرگ و میر. شهرستان گزارش شده بیش از 3000 جدید COVID-19 مورد در روز دوشنبه به تنهایی نیز ضبط بزرگترین واحد-تعداد روز از عفونت های جدید با توجه به بار' coronavirus ردیاب.

تعدادی از بستری شدن در بیمارستان از تایید COVID-19 بیماران نیز افزایش یافت و در L. A. County, افزایش 44 درصد در دو هفته گذشته. روز یکشنبه 1,732 COVID-19 بیماران بستری شده بودند تا از 1,206 دو هفته قبل.

تبلیغات

L. A. شهرستان است که در حال حاضر طرح امکان اجرا از آن موجود تامین تخت بیمارستان برای COVID-19 بيمار در دو تا سه هفته. به همین ترتیب تعدادی از فشرده-تخت های مراقبت موجود می تواند خسته مدتی در ماه جولای. بیمارستان ها می تواند فضای بیشتری را برای coronavirus بیماران با لغو اعمال جراحی الکتیو و ساخت دیگر حرکت برای افزایش ظرفیت است.

"این زمان به سر خم کردن در خانه خود را هر زمان که شما می توانید" فرر گفت: اصرار مردم به پوشیدن پوشش صورت و عمل اجتماعی فاصله. "لطفا اجازه دهید اجازه دهید به همه چیز ما کار سخت و فداکاری است."

او از مردم خواست برای جلوگیری از جمعیت: "این فقط امن نیست در حال حاضر."

فرر گفت: افزایش اثبات شده است — "قطعی" — که جامعه انتقال افزایش یافته است با میزان تجمعی از کسانی که تست مثبت برای عفونت افزایش از 8 درصد به 9 درصد. مقامات در حال حاضر هشدار داد که 1 در 140 ساکنان احتمالا ندانسته آلوده به این ویروس و بیماری مسری به دیگران یک به سه برابر افزایش بیش از هفته گذشته طرح 1 در 400 است.

تبلیغات

این بدان معناست که یک نمونه بزرگ مشغول فروشگاه احتمالا چند عفونی افراد وارد و فروشگاه هر روز, مقامات گفت.

علاوه بر این مقامات بهداشت نشان داد که در آخر هفته پس از تاریخ 19 ژوئن — روز لس آنجلس به چراغ سبز برای میله های لبنی از wineries و کسب و کارهای مشابه به بازگشایی — بیش از 500 ، 000 نفر بازدید این شهرستان به تازگی بازگشایی لکه های شبانه.

بازرسان اما یافت می شود در طول تعطیلات آخر هفته که کارکنان در حدود نیمی از کافه ها و رستوران ها نمی شد با پوشیدن ماسک های صورت و یا سپر. نیمی از میله و یک سوم از رستوران بودند پیوستن به اجتماعی فاصله پروتکل های. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom دستور میله در L. A. شهرستان و چهار دیگر استان ها در San Joaquin Valley بسته شده روز شنبه به دلیل افزایش تعداد مورد.

موثر و نرخ انتقال از coronavirus در حال حاضر افزایش یافته است در سراسر شهرستان. قبلا از طریق آغاز ممکن است برای هر یک نفر آلوده کمتر از یک شخص دیگر به طور متوسط آلوده شد — عهد به موفقیت اقامت در خانه سفارش دهید. اما در اوایل ماه ژوئن به عنوان بازگشایی شتاب coronavirus نرخ انتقال رخنه کرده بود بالاتر از 1 به معنی برای هر یک نفر آلوده اضافی 1.26 مردم آلوده به طور متوسط.

تبلیغات

Experts believe the transmission rate of the coronavirus has jumped in L.A. County.

در طول دقیقترین نسخه از اقامت در خانه سفارش مقامات معتقد بودند که موثر و نرخ انتقال از coronavirus زیر بود 1 به این معنی که هر فرد به طور متوسط آلوده کمتر از یک نفر است. اما در حال حاضر مقامات بر این باورند موثر و نرخ انتقال در حال حاضر 1.26 معنی هر فرد آلوده در حال حاضر آلوده در دمای 1.26 افراد دیگر است.

(L. A. County Department of Health Services)

اورنج کانتی تایید 57 coronavirus مربوط به مرگ و میر برای دوره هفت روزه که یکشنبه به پایان رسید که بالاترین سطح هفتگی مرگ و میر است که در این شهرستان گزارش شده از این بیماری همه گیر آغاز شد و در ایالات متحده این سومین هفته متوالی اورنج کانتی را شکست هفتگی رکورد COVID-19 مرگ و میر.

وجود دارد در حال حاضر 19 استان ها در دولت coronavirus سازمان دیده بان لیست از جمله L. A., نارنجی, رودخانه, سان برناردینو و ونتورا شهرستان.

مقامات در حال رشد به طور فزاینده ای نگران آینده چهارم جولای آخر هفته به دلیل ترس آنها بیشتر جمعیت و اجتماعات می تواند گسترش COVID-19 بیشتر است.

تبلیغات

لس آنجلس را نزدیک سواحل جمعه و ممنوعیت نمایش آتش بازی در پیش بینی از تعطیلات.

تمام سواحل عمومی piers, عمومی, ساحل, پارکینگ, ساحل, مسیرهای دوچرخه "که گذشتن که sanded بخشی از ساحل" ساحل و نقاط دسترسی بسته خواهد شد و از 12:01 صبح جمعه تا ساعت 5 شنبه. ممنوعیت آتش بازی در نمایش امر به چهارم جولای آخر هفته.

بار نویسنده کارکنان رایان مورفی کمک به این گزارش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب