بازار مال فروشان در Shasta County تاخیر برنامه ای برای بازگشایی به عنوان بسیاری از طرفداران گریز coronavirus دستورالعمل

یک روز پس از جمعیت flocked به بازار مال فروشان در کاتن وود یک جامعه از حدود 3000 نفر در Shasta County, شهرستان

توسط MORVARIDEASIA در 23 اردیبهشت 1399

یک روز پس از جمعیت flocked به بازار مال فروشان در کاتن وود یک جامعه از حدود 3000 نفر در Shasta County, شهرستان افسر بهداشت گفت: rodeogoers — بسیاری از آنها فشار می آوردند این شهر دام حراج بدون ماسک و یا نگه داشتن یک فاصله امن بین یک دیگر — باید با تاخیر شهرستان برنامه ای برای بازگشایی شده است.

"من خوشحال نیست و دولت اصلا خوشحال است و آن را تحت تأثیر تایید ما واريانس" دکتر کارن Ramstrom گفت: در انتشار اخبار.

هفته گذشته Ramstrom گفت: Shasta County ملاقات کرده بود شرایط خاصی است که اجازه می دهد برخی از مغازه ناهار خوردن در رستوران ها و مراکز مراقبت از کودکان مراکز خرید و ساختمان های اداری به بازگشایی — منوط به تصویب توسط دولت.

در Shasta County, که دارای جمعیت حدود 180,000 32 نفر باید آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. چهار نفر کشته شده اند.

تبلیغات

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom در زمان توجه داشته باشید از روز یکشنبه Cottonwood بازار مال فروشان شهرستان گفت: دوشنبه و بازگشایی به تعویق خواهد افتاد.

Ramstrom لعنتی بازار مال فروشان را برانگیخت به صورت بالقوه آلوده نه تنها خود بلکه "مردم آسیب پذیر که حضور نداشت." و با تاخیر در باز شدن غیر ضروری از کسب و کار شرکت کنندگان آسیب county اقتصادی Ramstrom اضافه شده است.

بازار مال فروشان سازمان حاضر به انصراف از, با توجه به این شهرستان که روز دوشنبه گفت که آن را "گام برداشتن به بررسی این رویداد و عمل درآمده است."

هفته گذشته Shasta County Sheriff اریک Magrini گفت: ردینگ رکورد افکن که گروه او نمی پوشی این رویداد را "کار نسبت به اجرای قانون از طریق آموزش و پرورش است."

تبلیغات

نشسته و ایستاده شانه به شانه جمعیت مردم در زمان, در, سواری, طناب زدن و مسابقه یکشنبه, با توجه به رسانه های محلی گزارش. بسیاری از عینک کلاه کابوی; کمتری عینک ماسک.

یکی از شرکت کنندگان گفت: KRCR-تلویزیون کانال 7: "اگر شما نگران در مورد هر کسی که شما را به تماس با با چرا شما حتی زحمت رفتن به خارج؟"tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن