کالیفرنیا بالا بردن سرعت بازگشایی اقتصاد است. در اینجا چه می آید بعدی

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom کاسته است برخی از کالیفرنیا مورد نیاز برای بازگشایی کسب و کار.قوانین آن را آسان ت

توسط MORVARIDEASIA در 30 اردیبهشت 1399

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom کاسته است برخی از کالیفرنیا مورد نیاز برای بازگشایی کسب و کار.

قوانین آن را آسان تر برای استان ها به راه اندازی مجدد اقتصاد, اما آن را هنوز هم به احتمال زیاد به این معنی است که مناطق سخت ترین ضربه از coronavirus باز خواهد شد آهسته تر.

چرا تغییر ؟

Newsom با اشاره به پیشرفت از جمله ثبات میزان بستری شدن در میان COVID-19 بیماران و کسانی که تحت درمان در بخش های مراقبت ويژه و همچنین افزایش تست و بیشتر دنده محافظ برای کارکنان بهداشتی درمانی.

تبلیغات

کالیفرنیا نیز مواجه شده است و فشار شدید از برخی از استان ها با تعداد نسبتا کمی از موارد به بازگشایی سریع تر است.

چه چیزی تغییر کرده است ؟

شهرستانهای دیگر خواهد بود نگه داشته و از شل شدن خاموش شدن قوانین اگر آنها را ثبت COVID-19 مرگ و میر در دو هفته گذشته. اصلی استاندارد مورد انتقاد قرار گرفت در بسیاری از کالیفرنیا شهری شهرستان که رهبران آن استدلال کرد که حتی یک کشنده مورد را مسدود و آنها را از حرکت عمیق تر به مرحله دوم بازگشایی قوانین گردد Newsom دولت.

تبلیغات

استاندارد جدید حذف نرخ مرگ و مورد نیاز و جایگزین آن را با بیشتر سخاوتمندانه آستانه بر اساس نرخ به تازگی مورد تأیید. استان ها خواهد بود قادر به حرکت به سوی گسترده تر بازگشایی اگر آنها می تواند نشان می دهد کمتر از 25 coronavirus مورد در هر 100,000 ساکنان در 14 روز گذشته — یک استاندارد است که در اصل یک مورد جدید در هر 10,000 ساکنان — یا که کمتر از 8 درصد از ساکنان تست شده برای این ویروس بیش از هفت روز مثبت شد.

استان ها نیز باید نشان دهد که تعدادی از بستری شدن در بیمارستان برای COVID-19 بيمار تثبیت شده است به این معنی که آن را نمی تواند به افزایش بیش از 5 درصد بیش از هفت روز و یا یک شهرستان نمی تواند بیش از 20 بستری شدن در بیمارستان در هر روز بیش ترین مدت 14 روز.

اگر دولت های محلی می خواهید برای باز کردن کسب و کار بیشتر این برنامه اجازه می دهد تا شهرستان به ارائه یک برنامه اعلام کرد که آنها به ملاقات معیار و سایر موارد مورد نیاز در تست, تماس, ردیابی و بیمارستان ظرفیت برای آماده شدن برای یک آینده افزایش عفونت.

تبلیغات

چه عکس تاثیر?

به این معنی که 53 کالیفرنیا 58 شهرستانهای در حال حاضر می تواند حرکت بیشتر به دوم از چهار مرحله نسبت به بازگشایی اگر آنها فایل نرم افزار با دولت Newsom گفت. فرماندار نیست نام پنج شهرستان است که نمی خواهد بود قادر به گرفتن فوری استفاده از انعطاف پذیری هر چند وی به نگرانی های پرستاری ماهر امکانات در شهرستان تولار شهرستان و یک مرکز بسته بندی گوشت می آمد در کینگز کانتی.

و نه اعلام می رود به تغییرات فوری در لس آنجلس است که در ادامه به سبقت گرفتن از دیگر بخش هایی از دولت در, تایید مرگ و میر. مقامات محلی می گویند عفونت رای در این شهرستان در حال سقوط استاما آنها باقی می ماند در مورد پتانسیل گسترش این بیماری است.

قوانین جدید اجازه خواهد داد که رستوران ناهار خوری اتاق ها و مراکز خرید برای باز کردن دوباره در شهرستانهای استان که با معیارهای جدید.

تبلیغات

فرماندار همچنین اشاره کرد که حتی بزرگتر تغییرات پیش بینی شده در مراحل بعد از بازگشایی فقط در اطراف گوشه از جمله افتتاح سالن مو و حتی تماشاگر-رایگان, رویدادهای ورزشی به عنوان به زودی به عنوان اولین هفته در ماه ژوئن.

چه چیز دیگری شهرستانهای نیاز به انجام ؟

دولت صادر قوانین اضافی که استفاده می شود برای تعیین اینکه آیا محدودیت می تواند کاسته:

تبلیغات

کافی آمادگی برنامه ریزی: قابل توجه سطح آمادگی با تست, تماس, ردیابی تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE و بیمارستان خروش و برنامه ریزی برای دراز مدت مراقبت مرکز بیماری شیوع پیشگیری و مهار. این شامل:

  • تست ظرفیت. حداقل روزانه تست ظرفیت آزمون 1.5 در هر 1000 ساکنان
  • تست در دسترس بودن حداقل 75 درصد از ساکنان
  • تماس با ردیابی
  • حداقل 15 نفر در هر 100,000 شهرستان جمعیت آموزش دیده و در دسترس برای تماس با ردیابی
  • بیمارستان خروش
  • بیمارستان ظرفیت به جای حداقل افزایش 35% از پایه روزانه به طور متوسط سرشماری
  • پرستاری ماهر امکانات شیوع بیماری پیشگیری و مهار
  • برنامه ای برای جلوگیری و کاهش عفونت های پرستاری ماهر امکانات
  • پرستاری ماهر امکانات بیش از 14 روز عرضه از PPE در دست برای کارکنان با تاسیس فرایند در حال انجام تدارکات.

پاسخ برنامه ریزی: تولید برنامه های مرتبط با countywide مهار از جمله تست, تماس, ردیابی آسیب پذیر جمعیت جمع تنظیمات مراقبت حاد خروش و ضروری نیروی کار است.

The California Department of Public Health را قبول دوم-واريانس attestations. این اجازه می دهد تا برای حدود 10-14 روز COVID-19 دوره کمون بین مقدمه از اولین واريانس و دوم واريانس فرصت است.

کجا مناطق کالیفرنیا ایستاده ؟

تبلیغات

برخی از مناطق روستایی را بازگشایی اقتصاد خود را بیش از دیگران است. لس آنجلس است که اجازه می دهد برخی از منظقه خرده فروشی خدمات و بازگشایی سواحل و پارک ها.

سان فرانسیسکو مدیر بهداشت عمومی روز دوشنبه گفت او "محتاطانه خوشبین" است که این شهر خواهد بود قادر به بازگشایی بیشتر در آینده دو تا چهار هفته.

دکتر گرانت, Colfax, صحبت کردن در یک فروم آنلاین گفت: San Francisco وارد فاز 2a از بازگشایی دوشنبه با اجازه دادن به خرده فروشان برای باز کردن برای وانت و تحویل. فاز 2b, او گفت:, شامل آرامش محدودیت در مدارس و ادارات و مراقبت از کودک و اردوهای تابستانی.

او نشان داد که آن را به احتمال زیاد تابستان اردوگاه های مجاز خواهد بود اما گفت که آنها را مجبور به رعایت دستورالعمل های بهداشتی برای جلوگیری از عفونت های جدید.

تبلیغات

تا زمانی که سان فرانسیسکوییها ادامه به اجتماعی فاصله رعایت بهداشت و پوشیدن ماسک مرحله بعدی است فقط در اطراف گوشه است.

شهرستان سانتا کلارا, مقامات گفت که آنها تصمیم به اجازه می دهد تا خرده فروشان برای باز کردن سهشنبه چرا که هیچ چشم انداز مثبت در coronavirus موارد پس از اجازه ساخت و ساز و کسب و کار به بازگشایی در اوایل این ماه.

"ما را یک تغییر تماشای شاخص و هنگامی که ما را دیده اند که چشم انداز مثبت و سپس ما را به مرحله بعدی و پس از آن ما دوباره تماشا گفت:" دکتر سارا کودی شهرستان افسر بهداشت.

این پروتکل جدید برای بازگشایی کسب و کار محدودیت تعداد کارکنان به یک برای هر 300 متر مربع فضا است. خرده فروشان را مجبور به ارسال علائم در ورودی خود را گفت: آنها مطابق با دستورالعمل های جدید.

تبلیغات

"هر کس که در همیشه باید پوشش خود را به صورت" جز برای کودکان و افراد با شرایط پزشکی که با پوشیدن ماسک های نا امن کودی گفت. "آن فوری است توصیه. آن است که انتظار می رود. ما امیدواریم که آن را تبدیل به یک جدید اجتماعی هنجار شده است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن