کالیفرنیا, لاتین, سیاه ساکنان آمار حتی سخت تر توسط coronavirus به عنوان افراد کمتر در معرض خطر

با کروناویروس موارد صعودی این تلفات در لاتین و سیاه و سفید کالیفرنیا همچنان بدتر می شود.دو گروه در حال حاضر دو

توسط MORVARIDEASIA در 7 تیر 1399

با کروناویروس موارد صعودی این تلفات در لاتین و سیاه و سفید کالیفرنیا همچنان بدتر می شود.

دو گروه در حال حاضر دو برابر مرگ و مير ناشی از این ویروس در لس آنجلس از ساکنان سفید, آخرین نشانه نگران کننده عمیق و سلامت بی عدالتی است که با COVID-19.

از هر 100,000 لاتین ساکنان L. A. شهرستان 38 نفر از COVID-19. این اولین بار لاتین coronavirus مرگ و میر پیشی گرفته است که از ساکنان در L. A. شهرستان نیز همچنان بسیار بالا است. از هر 100,000 ساکنان سیاه, 37 فوت کرده اند با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط این شهرستان پنج شنبه.

در میان هر 100,000 آسیایی آمریکایی ساکنان 25 فوت کرده اند.

تبلیغات

ساکنان سفید کمترين ميزان مرگ و مير تعداد از هر نژاد و یا قومیت. برای هر 100,000, سفید, L. A. ساکنان شهرستان, 19 فوت کرده اند.

مردم رنگ شده اند به طور نامتناسبی تحت تاثیر coronavirus در جوامع مختلف در سراسر کالیفرنیا به عنوان شده است در مناطق با سطوح بالاتری از فقر است. در L. A. شهرستان, مردم ساکن در مناطق با بالاترین نرخ فقر را از یک مرگ و مير چهارگانه که از ساکنان زندگی در ثروتمندترین محله.

کارشناسان گفته اند که سیاه پوست و لاتین ساکنان نامتناسب کار در شغل های که در آن آنها باید خانه را ترک برای دریافت پرداخت می شود به عنوان ضروری کارگران خط مقدم. این بالاترین-آمریکایی پرداخت که بیشترین توانایی برای کار از خانه با توجه به گزارش مرکز تحقیقات پیو.

"این یک لوکس به پناهگاه در محل" دکتر کیرستن Bibbins-Domingo, صندلی UC San Francisco گروه اپيدميولوژی و آمار زيستی در مصاحبه ای گفت:.

تبلیغات

Bibbins-Domingo گفت: حدود 1 در 1500 نفر از مردم در سراسر کشور فوت کرده اند از COVID-19 تا کنون در این بیماری همه گیر. مردم سیاه و سفید او گفت: به احتمال زیاد در معرض ویروس.

"علل اینجا نمی ژنتیک" Bibbins-Domingo گفت: اخیر پردیس سالن شهر. "آنها در مقایسه با نسبت جمعیتی در دستمزد پایین نیروی کار ضروری در مراقبت های بهداشتی در تولید مواد غذایی و توزیع در انواع دیگر از مشاغل شده اند که ضروری است در نگه داشتن خیابان های ما و بیمارستان ها و تمیز نگه داشتن محیط زیست ما امن است."

نژاد پرستی یک مهلک اثر بر سلامت است که می تواند شروع در دوران کودکی و مردم ترک از رنگ سالم کمتر از همتایان سفید کارشناسان می گویند ترک آنها را بیشتر مستعد ابتلا به بیماری های مزمن و به عنوان یک نتیجه, مرگ در یک بیماری همه گیر.

تبلیغات

"نژادپرستی در عمل به عنوان یک استرس مزمن است که می تواند منجر به استرس سمی در یک بیولوژیکی سطح" بر مغز, دکتر گفت: Dayna طولانی اطفال و پزشکی مدیر گروه بهداشت جامعه و تعامل در UCSF Benioff کودکان بیمارستان اوکلند.

بیشتر دوز شما را از استرس مزمن و سختی بدتر تاثیر بر سلامت جسمی و روحی — و آن را تجمعی بلند گفت. "این می تواند منجر به اثرات است که بر دل و ذهن ما و بدن ما. ... در نهایت قرار گرفتن در معرض به نژادپرستی می تواند باعث ضعیف سلامت است که در حال گسترش در سراسر عمر" و می تواند چیزهایی مانند وزن تولد و میزان عفونت دستگاه تنفسی فوقانی و آسم.

نژادپرستی منجر به نابرابری های سلامت است که می تواند باقی بماند مستقل از ثروت و یا آموزش و پرورش. مثلا به عنوان یک تحصیل کرده سیاه شده از نظر آماری احتمال بسیار بالاتر از تولد یک نوزاد نارس نسبت به یک اندازه و تحصیل زن سفید. و مقدار زیادی از آن, او گفت:, "این دلیل است که استرس مزمن و خستگی ثانویه به مسائلی مانند تبعیض است."

سلامت نابرابری همچنین می توانید با عبور از بیش از نسل. تحقیقات اخیر در ژنتیک نشان می دهد که سطح بالایی از استرس و سختی می تواند منجر به تغییرات در راه است که بدن می خواند DNA آن و می تواند منجر به نرخ های بالاتر از دیابت و چاقی, سرطان یا بیماری های ریه بلند گفت.

تبلیغات

بلند گفت: تحقیقات نشان داده است که بیش از 20% بیشتر از سیاه و لاتینی, کودکان در اوکلند به خود 12th تولد تبعیض را تجربه کرده اند.

و بیش از نیمی را تحمل کرده اند حداقل چهار اشکال از "عوارض تجربه های دوران کودکی" که به طور سنتی تعریف شده به عنوان تجربه از جمله سوء استفاده و غفلت است. در سال های اخیر عوامل دیگر از قبیل غذا و مسکن و ناامنی در جامعه خشونت و تبعیض قرار گرفته اند نیز منجر به عوارض تجربه های دوران کودکی و می توانید ترک آن در مواجهه با آنها به بیشتر آسیب پذیر در یک بیماری همه گیر.

عوارض جانبی تجارب دوران کودکی همراه با شایع ترین و جدی شرایط بهداشتی مزمن و بر تمام جوامع اما انجام این کار به طور نامتناسبی در میان جوامع از رنگ.

"بیشتر سختی است که شما باید بالاتر از نرخ خود را از استرس سمی است و می تواند منجر به سلامت فقیر نتایج" طولانی گفت.

تبلیغات

ساختاری نژاد پرستی است که منجر به کاهش دسترسی به بهداشت و درمان در جوامع رنگ بدتر شدن وضعیت. "ما بسیاری از گزارش ها در بسیاری از شهرستانها از مردم قادر به دریافت تست و یا در حال تبدیل دور با علائم" Bibbins-Domingo گفت.

بیماری های زمینه ای مانند فشار خون بالا و دیابت و آسم شایع تر است در سیاه و لاتین جوامع از سفید جوامع — نابرابری که باقی بماند و حتی در میان مردم با مشابه بالاتر از سطح درآمد Bibbins-Domingo گفت.

ساکنان خانه های سالمندان که دارای نسبت بالاتری از سیاه و سفید و یا لاتین ساکنان بیش از دو برابر احتمال دارد که شیوع کروناویروس در مقایسه با دیگر خانه های سالمندان که در آن ساکنان عمدتا سفید Bibbins-Domingo گفت: با استناد به تجزیه و تحلیل کنندگان.

تبلیغات

لس آنجلس تایمز در تحلیل منتشر شده در مارس یافت که جنوبی و مرکزی لس آنجلس و Eastside دیده اند coronavirus عفونت افزایش نرخ به شدت پیشرو در همه مناطق در L. A. شهرستان است.

در سراسر کالیفرنیا سیاه پوست و لاتین ساکنان در حال مرگ هستند بیشتر از سایر نژادها در میان گروه های سنی مختلف با توجه به تجزیه و تحلیل منتشر شده در تایمز' coronavirus ردیاب.

برای مثال در میان کسانی که در سنین 65 تا 79, Latinos ساخته شده 44 درصد از coronavirus مرگ و میر با وجود متشکل از 22 درصد از جمعیت این ایالت که در گروه سنی; ساکنان سیاه ساخته شده و 11 درصد از مرگ و میر با وجود متشکل از 6 درصد از جمعیت کالیفرنیا در این گروه سنی است.

در دره سیلیکون به شمال کالیفرنیا پرجمعیت ترین شهرستان — سانتا کلارا — Latino ساکنان را تا 46 درصد از تمام coronavirus موارد و 31 درصد از مرگ و میر با وجود متشکل از 26 ٪ از جمعیت. سیاه ساکنان سانتا کلارا کانتی شامل 5.2 درصد از COVID-19 مرگ و میر با وجود ساخت تا 2.4 درصد از جمعیت.

تبلیغات

در سان فرانسیسکو ساکنان آسیایی تبار تشکیل شده 46 درصد از تمام coronavirus مرگ و میر با وجود متشکل از 34 درصد از جمعیت.

به روز شده در مطالعه منتشر شده در هفته گذشته در سان فرانسیسکو ماموریت منطقه یافت می شود که از افرادی که مبتلا به کروناویروس شگفت آور 95 درصد آنها Latino, حتی اگر Latino ساکنان ساخته شده تا فقط 44 درصد از کسانی که موفق به دریافت یک آزمون.

منطقه ماموریت است 67% لاتین, 16% سفید و 17 درصد دیگر. عوامل خطر ابتلا به عفونت در اواخر ماه مارس شامل داشتن یک درآمد خانوار کمتر از 50000 دلار در یک سال در خط مقدم خدمات کار نیاز به خروج از خانه برای کار و بیکاری است.

تبلیغات

"ما که اخیر عفونت در اواخر ماه آوریل متمرکز بودند تقریبا به طور انحصاری در میان کم درآمد Latinx افراد مشغول به کار در خط مقدم مشاغل" دکتر دایان Havlir ارشد از دانشگاه سان فرانسیسکو تقسیم HIV, بیماری های عفونی و جهانی پزشکی در زوکربرگ آمریکا و پژوهش محقق اصلی در بیانیه ای گفت.

"این نشان می دهد اثرات بهداشتی قومی و بی عدالتی اجتماعی و اقتصادی در جامعه افزایش طول سان فرانسیسکو پناهگاه-در-محل فرمان و کمک می کند تا توضیح دهد که چرا Latinx مردم شده اند به طور نامتناسبی تحت تاثیر این بیماری همه گیر" Havlir گفت.

نویسندگان این مطالعه گفت: این گزارش نشان می دهد که عوامل خطر آلوده شدن مشغول به کار بودند و یا به دنبال کار و یا زندگی در خانه شلوغ است که باعث می شود آن را سخت تر برای یک فرد آلوده به منزوی از دیگران در خانواده است.

"این یافته ها باید کمک به برطرف کردن مشترک, مشکلات خطرناک در تفسیر قومی و نابرابری در عفونت مانند بیولوژیکی توضیحات قرار است جامعه رفتار یا stigmatizing جوامع" نویسندگان نوشت: در این گزارش که هنوز کارشناسی.

تبلیغات

"بیماری های همه گیر بهره برداری از بی عدالتی موجود در جامعه قرار دادن یک بزرگتر سلامت و بار اقتصادی در جوامع که در حال حاضر صورت ساختاری معایب مانند نابرابری درآمد شلوغ مسکن, شرایط سیستمیک نژادپرستی و تبعیض" دکتر گرانت, Colfax, سان فرانسیسکو مدیر بهداشت عمومی در بیانیه ای گفت.

یک تجزیه و تحلیل سیاست عمومی موسسه کالیفرنیا دریافتند که کارگران ضروری است که خانه های خود را ترک برای کار در طول اقامت-در-صفحه اصلی سفارش بیشتر احتمال دارد به زندگی در خانواده های پر جمعیت.

این موسسه گفته است که در کالیفرنیا مسکن مقرون به صرفه بحران نیروهای مردم را به زندگی می کنند با چند نفر دیگر و دولت ازدحام بیش از حد نرخ بالاتر از میانگین ملی است.

تبلیغات

در کالیفرنیا درصد از واحدهای مسکونی که در آن وجود دارد بیش از یک مستاجر در هر اتاق است 8.3% در مقایسه با 3.4% در سراسر کشور, موسسه گفت. ازدحام بیش از حد شایع تر است در میان مستاجرها از مالکان و در Latino خانواده ها در مقابل سفید, خانواده ها, این گزارش گفت:.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن