کالیفرنیا قانونگذاران قلم در Newsom استفاده از قدرت اجرایی در طول coronavirus بحران

زمانی که مجلس قانونگذاری کالیفرنیا رای به تعطیلی در اواسط ماه مارس در اوج نگرانی از گسترش coronavirus چند قانو

توسط MORVARIDEASIA در 23 خرداد 1399

زمانی که مجلس قانونگذاری کالیفرنیا رای به تعطیلی در اواسط ماه مارس در اوج نگرانی از گسترش coronavirus چند قانونگذاران متوجه آنها پاکسازی راه را برای رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به فرض کنترل بی سابقه ای از دولت.

این فرماندار دموکرات شده است به طور گسترده ای برای اعتبار خود را با استفاده از اختیارات اجرایی برای جلوگیری از یک خروش عظیم ویروس در اوایل بیماری همه گیر. در همان زمان خود را یک جانبه تصمیم گیری نیز سوخت دو حزبی ناکامی در قوه مقننه که در آن قانونگذاران هنوز هم به تعادل فلس قدرت با Newsom دولت.

"هنگامی که ما دور, دولت ما, دولت سقوط به یک فرد قانون با فرماندار صدور, در این نقطه, 41 اجرایی سفارشات تغییر بیش از 200 کالیفرنیا قوانین با یک سکته مغزی از قلم" مجلس کوین Kiley (R-کالیفرنیا) گفت: در مجمع طبقه در جلسه روز شنبه. "اما در اینجا موضوع است. ما در حال حاضر. ما اینجا هستیم. ما در جلسه. و در عین حال فرماندار است که هنوز هم صدور دستور اجرایی که ما غصب قدرت قانونگذاری."

تنش میان قوه های مجریه و مقننه از دولت غیر معمول نیست. سابق کالیفرنیا ، آرنولد شوارتزنگر بود که اغلب در تقابل با حزب دموکرات اکثریت در مجلس قانونگذاری. پس از آن-رژیم صهیونیستی. جری براون ساخته شده در سال 2011 زمانی که او بودجه را وتو کرد ساعت پس از قانونگذاران تصویب هزینه های طرح.

تبلیغات

اما شیوع کروناویروس مطرح شده یک چالش منحصر به فرد در دولت کاپیتول.

به عنوان Sacramento County توصیه می شود لغو همایش بزرگ نگرانی بزرگ در مورد این ویروس آلوده و در خطر قانونگذاران و کارکنان ، با هیچ سیستم در محل برای رأی دادن در صورتحساب از راه دور و امکان چالش های قانونی به هر گونه قوانین به تصویب رسید که در راه سنا و مجلس رای دادند و در تاریخ 16 مارس به تصویب $1 میلیارد دلار بودجه اضطراری برای Newsom برای پاسخ به بحران بهداشت و درمان و به طور موقت موکول.

سه روز بعد و با قانونگذاران تا حد زیادی کنار فرماندار صادر جارو اجرایی به منظور سازندگان: کسب و کار و کارگردانی کالیفرنیا به ماندن در خانه.

قانونی که برخی در ابتدا انتظار برای آخرین بار چند هفته کشیده تا 4 ماه مه به عنوان شهرستانهای ایالت اجرا سلامتی محدودیت. قانونگذاران به حال کمی چاره ای جز نشستن پشت و تماشای Newsom رول کردن یک فرمان اجرایی پس از طی نزدیک به روزانه جلسات مطبوعاتی. فرماندار صادر شده بیشتر اجرایی سفارشات بیش از سه ماه در پاسخ به این بیماری همه گیر از او امضا در همه 2019.

تبلیغات

چند روز پس از قانونگذاران بازگشت Newsom امضا فرمان اجرایی به آن را آسان تر برای کارگران ضروری است که قرارداد COVID-19 به دست آوردن غرامت کارگران مزایای. اتحادیه های کارگری مورد ستایش قرار داد این تصمیم به عنوان یک پیروزی برای کارگران در حالی که منافع کسب و کار مورد سوال یک جانبه تصمیم گیری ساخته شده بدون هیچ گونه جلسات عمومی و خارج از نوعی فرآیند قانون گذاری.

رئیس جمهور مجلس سنا Pro Tem Toni اتکینز (D-سن دیگو) گفت: او نمی گسل Newsom برای پله بالا است.

"ما می توانید از دوشنبه تا صبح کارفرمایی همه چیز که ما فکر می کنم او درست یا غلط اما کالیفرنیا در بهترین موقعیت ظاهرا به خاطر اقدامات او در زمان" اتکینز گفت: در جلسه روز شنبه با زمان' هیئت تحریریه. "من قصد ندارم به تظاهر آنچه در آن می خواهم به در کفش خود را مجبور به مقابله با بسیاری از مسائل است."

جسی Melgar, Newsom وزیر مطبوعات گفت: فرماندار شده است سپاسگزار برای کار با قوه مقننه در طول بحران و به نظر می رسد به جلو به ادامه همکاری.

تبلیغات

"از زمان شروع این بیماری همه گیر دولت ما نقل مکان کرد به سرعت به حفاظت از زندگی بشر و در زمان تهاجمی و اقدامات فوری برای کمک به کالیفرنیا را از طریق این زمان به چالش کشیدن" Melgar گفت. "از آنجا که از آن تلاش ها و اقدامات میلیون ها نفر از کالیفرنیا که به دنبال ماندن در خانه سفارش کالیفرنیا خم منحنی — دادن وضعیت بحرانی هفته برای آماده شدن برای این واقعیت جدید است."

Melgar با اشاره به دستور اجرایی در انتخابات و اخراج و بودجه جدید برای کارگران مهاجر که او گفت: فرماندار صادر شده در پاسخ به درخواست از قانون گذاران.

هر چند مجمع سخنران آنتونی رندن (D-لکوود) گفت: Newsom را ارائه نمی دهد اطلاع زیادی قبل از او علنا اعلام کرد که دستور اجرایی هر دو او و اتکینز گفت: آنها تا به حال تماس های تلفنی جداگانه با فرماندار چند بار در هر هفته. این نماینده مجلس همچنین حفظ قدرت خود به بررسی فرماندار اورژانس هزینه.

در آوریل قانونگذاران شروع به ابراز نگرانی عمومی دولت را به عدم شفافیت در معاملات شخصی تجهیزات حفاظتی و اضطراری دیگر خرید. آنها نیز صادر شده به شدت دقت کنید نامه ای خواستار افشای عمومی مانند معاملات به آنها اجازه می دهد خود را به انجام برسانند نظارت نقش. تقریبا یک ماه بعد دولت ارائه جزئیات بحث برانگیز برای مقابله با صرف نزدیک به 1 میلیارد دلار در ماسک.

تبلیغات

"اگر آنها می خواهند به نگه داشتن درخواست ما برای درخواست برای پول, آنها در حال رفتن به گام تا خود را در شفافیت," گفت, مجلس فیل تینگ (D-سان فرانسیسکو) رئیس مجمع کمیته بودجه در ماه آوریل است.

بودجه مذاکرات نیز اضافه کردن به تنش به عنوان یک مهلت به تصویب 2020-21 هزینه های بسته بندی در روز دوشنبه. Newsom را به تجدید نظر در بودجه پیشنهادی شامل یکی دیگر از $2.9 میلیارد دلار بودجه اضطراری برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر رسم پوش بک از قانونگذاران.

"آنها درخواست شد که این مقدار دلار بود اختصاص داده و اجازه می دهد انعطاف پذیری و آزادی به نوع صرف خود گفت:" سناتور. هالی میچل (D-لس آنجلس) که منجر سنا بودجه کمیته در این جلسه با بار' هیئت تحریریه. "من فکر می کنم آن را برای ما مهم است به یاد دولت که قوه مقننه نقش بازی در فرآیند تصمیم گیری."

باعث COVID-19 بحران این هفته مجلس تصویب ACA 25, متمم قانون اساسی است که اجازه می دهد نمایندگان مجلس به رای دادن از راه دور در یک حالت اضطراری است که آنها را مانع از با خیال راحت انجام این کار در فرد در کنگره. هر دو حزب دموکرات و جمهوریخواه صدا خاموش چهارشنبه در بحث طبقه قبل از رای گیری.

تبلیغات

"برخی از ما هنوز توییتی ما خشم و فرماندار و همچنان به صدای جیر جیر ما خشم و فرماندار روزانه" مجلس Marc برمن (D-منلو پارک ، "و من فکر می کنم وجود دارد به اتفاق آرا توافق که در نا امیدی. این خیلی مهم است که ما همچنان به شرکت برابر دولتی که با ما هستند."

مجلس جیمز گالاگر (R-یوبا سیتی) خواست همکاران خود را به پشت خود قوه مقننه.

"این تنها مسائل اگر این اتاق در واقع مراحل و چالش های فرماندار هنگامی که او طول می کشد بیش از ما قانونی, نقش," او گفت:. "و او انجام داده است که در بسیاری از موارد در این بیماری همه گیر. و ما انجام داده ایم تقریبا هیچ چیز انجام می شود کمی گله و شکایت در مورد آن."

مجلس Adrin دکتر رافیک نظریان (D-لس آنجلس) ستایش Newsom برای رهبری خود را در "بسیار محتاطانه و درشت و لازم است گام" به موضوع ملت را اول اقامت در خانه نظم و گفت: توافق با چند تا از فرماندار گیری. اما به عنوان زمان عینک, او گفت:, Newsom فرصت از دست رفته برای دریافت مقننه را پشتیبان گیری و مسئولیت مشترک برای تصمیم گیری های او در نهایت ساخته شده به تنهایی.

تبلیغات

"من فکر می کنم ما می تواند کار کرده اند و نزدیک با این دولت در تلاش برای رسیدگی به بسیاری از مناطق که او در تلاش است به تنهایی و آدرس" دکتر رافیک نظریان در مصاحبه ای گفت:. "من فکر می کنم ما می شده اند قادر به هر دو کمک راهنمای و ارائه پشتیبانی می کند و قادر به پس از آن نیز توجیه کنند چرا که ما در حال ساخت آن تصمیمات در همکاری با دولت است."

ساکرامنتو رئیس دفتر جان مایرز کمک به این گزارش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن