کالیفرنیا کارگر آژانس ایمنی "گم شده در عمل" در طول coronavirus منتقدان می گویند

به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom تلاش برای مهار دولت را افزایش coronavirus موارد آژانس مسئول نگه داشتن کارگ

توسط MORVARIDEASIA در 26 تیر 1399

به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom تلاش برای مهار دولت را افزایش coronavirus موارد آژانس مسئول نگه داشتن کارگران کالیفرنیا امن صرف ژوئیه 4 تعطیلات بازدید از بیش از 1 ، 000 کسب و کار برای اطمینان از آنها در زیر دستورالعمل های ایمنی.

Newsom مورد ستایش قرار داد چند آژانس تلاش به عنوان یک موفقیت — گفت: نتیجه 52 استناد نشان داد اکثر کسب و کار بودند زیر قوانین. حقوق کارگران' طرفداران اما به نام این عمل بیشتر از یک شیرین کاری تبلیغاتی است که منحرف از حقیقت: یک سازمان زمانی در نظر گرفته میان بهترین در نوع خود در سراسر کشور تا حد زیادی رها فرد در بازرسی از این بیماری همه گیر شروع به طور بالقوه با به خطر انداختن زندگی میلیون ها نفر از کارگران سراسر کالیفرنیا.

"دولت به نظر می رسد در رابطه با اپتیک نه ماده" گفت: Jeff Ruchکه منجر اقیانوس آرام شاخه ای از کارمندان دولتی برای مسئولیت زیست محیطی و یا همکار. این گروه شامل اعضای کنونی و سابق عمومی کارکنان از جمله کسانی که در کالیفرنیا بخش از اشغال ایمنی و بهداشت بهتر به عنوان شناخته شده Cal/OSHA.

Cal/OSHA کارکنان مورد نیاز برای انجام جولای 4th حمله رعد اسا آزمایش نشده برای COVID-19, Ruch گفت. "آنها می تواند وضعیت بد بدتر است."

تبلیغات

ایمیل های فرستاده شده به آژانس کارکنان پیش از حمله رعد اسا به اشتراک گذاشته شد با زمان از جمله یکی از آژانس ارشد داگ پارکر گفت Newsom تا به حال داوطلب خدمت سربازی Cal/OSHA به "کلمه" در مورد فرماندار تلاش برای نگه داشتن کسب و کار در خط.

پارکر موظف کارکنان کار اضافه کاری در طول 72 ساعت در تعطیلات آخر هفته برای بازدید انتخاب کسب و کار در سراسر کشور و با توجه به یک e-mail از یک سازمان سیاست مشاور "پرچم چند مورد مشخصات بالا و شناخته شده نقاط در لس آنجلس و منطقه خلیج" برای کمک به فرماندار "تصرف خود توجه رسانه ها است."

کسب و کار هدفمند در فرمانداری حمله رعد اسا بودند عرض تجاری مانند زنجیره ای مواد غذایی فروشگاههای جعبه بزرگ و رستوران ها. مراکز دولتی بزرگترین شیوع بیماری به تاریخ شده اند و محل های کار مانند خانه های سالمندان بسته بندی گوشت می آمد گیاهان بیمارستان ها و زندان ها که در تلاش برای مهار عفونت با وجود مداخله از محلی و مقامات دولت است.

Cal/OSHA بیش از 50 بازرس خالی از مجاز 270 موقعیت. با توجه به تجزیه و تحلیل توسط همکار کمتر از 50 بازرسان در حال حاضر در حال انجام در سایت بازدیدکننده داشته است برای همه از کالیفرنیا.

تبلیغات

این گروه همچنین ادعا می کند که آژانس متصلب رو به رشد پرونده 3000 شکایت از شرایط نا امن کار و "چند صد" تاخیر در تحقیقات به محل کار و میر, بیماری ها و آسیب های که توسط قانون مورد نیاز برای بازرسی می شود بی درنگ در فرد است.

سخنگوی آژانس اریکا Monterroza مورد مناقشه نظیر ادعای عظیم انباشت. در جولای 12, Cal/OSHA در پاسخ به بیش از 3200 شکایت از مجموع 3,871 او گفت: در یک ایمیل.

Monterroza نمی خواهد دیدگاهها برای همکار ادعا می کنند که کمتر از 50 هیات در حال حاضر در حال انجام در فرد بازرسی در سراسر کشور. او نیز کاهش یافته است برای پاسخ به سوالات مربوط به در دسترس بودن COVID-19 تست برای Cal/OSHA کارکنان.

"در حالی که آن را بسیار مهم به Cal/OSHA برای پر کردن تمام پست های خالی ما اجازه نمی دهد پوزیشن های باز ما جلوگیری از انجام ما دستور و جذاب با عنوان بسیاری از کارفرمایان و کارگران به عنوان امکان پذیر است" Monterroza نوشت. "ما همیشه کارمند شکایت جدی و آدرس آنها را مناسب بر اساس شدت از خطر."

تبلیغات

دفتر والی کاهش یافته است به نظر جای خالی در Cal/OSHA به عنوان به خوبی به عنوان آژانس ظرفیت برای رسیدگی به شکایات.

فرصتهای شغلی و کاهش در Cal/OSHA جدید نیستند منتقدان اعتراف اما بدتر شده تحت چندین دولت.

در حال حاضر زمانی که این سازمان ماموریت بسیار مهم است که به مدت طولانی کاهش تهدید ایمنی و سلامت کارگران طرفداران می گویند.

"این اتلاف سرمایه در Cal/OSHA است دیرینه و این لحظه ای است برای معکوس کردن آن گفت:" استفان نایت, مدیر WorkSafe کالیفرنیا بر اساس غیر انتفاعی است که طرفداران برای قوی تر ایمنی محل کار. "ما نیاز به یک کل جدید Cal/OSHA بزرگتر و قوی تر و کار با کارفرمایان و کارگران برای کمک به ما در پیدا کردن راه خود را از طریق این بحران است."

تبلیغات

توسط همکار تعداد Cal/OSHA فقط یک بازرس برای هر 99,000 کارگران در دولت بسیار پایین تر نسبت به ایالت واشنگتن است که 1 بازرس برای هر 25,000 کارگران و اورگان که 1 بازرس برای هر 22,000 کارگران است.

همه گیر تاثیر شده است و کاملا نامتناسب احساس توسط جوامع از رنگ به خصوص سیاه و لاتین کارگران شوالیه گفت.

پس از همه گیر آژانس منتقل شده چگونه این شکایات در حال حرکت به دور از جسمی بازرسی محل های کار است.

در یک ایمیل به بار در اوایل ماه ژوئن Cal/OSHA سخنگوی فرانک Polizzi گفت: این سازمان بود دریافت شکایت "از را می توان مورد بررسی در فرد" و تا به حال چرخد و به بررسی شکایات از راه دور با استفاده از نامه و تحقیقات است.

تبلیغات

به جای در سایت بازدیدکننده داشته است که "ویژگی های پیچیده و وقت گیر" نامه تحقیقات اجازه می دهد کارکنان سازمان برای رسیدن به کارفرمایان "از طریق تلفن و نامه آنها را دریافت کنید به پیاده سازی COVID-19 احتیاطی" Polizzi توضیح داد.

به تاریخ Cal/OSHA انجام 3,218 نامه تحقیقات در مقایسه با 283 فرد در بازرسی.

سابق Cal/OSHA محقق گرت براون که بازنشسته شد در سال 2014 پس از 20 سال با آژانس ابراز شک و تردید در مورد اثربخشی کنترل از راه دور و بررسی و انتقاد تعدادی از بازرسان حاضر به انجام بر روی سایت بازدیدکننده داشته است. این سازمان نیروی کار قهوه ای گفت: قرار است آموزش دیده و مجهز برای مقابله با تمام انواع از جدی خطرات شغلی از جمله عفونی محیط.

قهوه ای اجرا می شود یک وب سایت به نام "داخل Cal/OSHA" که به دنبال آنچه که او می گوید که این سازمان کاهش در طول سال از جمله مداوم خالی.

تبلیغات

"Cal/OSHA استفاده می شود خیلی بهتر از فدرال OSHA" اما در حال حاضر قهوه ای گفت: این سازمان بود "غیر قابل تشخیص" پس از سالها "در حال گرسنگی به مرگ است."

فدرال OSHA مقامات هنوز به انجام بسیار فراتر از موضوع داوطلبانه دستورالعمل های ایمنی در این بیماری همه گیر تشویق متحده را به خود رویکرد است. در سال 2017 مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کنار آژانس فدرال از ایجاد ایمنی قوانین عفونی و بیماری های موجود در هوا مانند COVID-19.

ارائه حفاظت از برخی از کارگران از عفونت های هوابرد شده است در این کتاب در کالیفرنیا از سال 2009. تحت سیاست های دولت و کارفرمایان باید کاهش بهداشت و درمان کارگران در معرض بیماری های موجود در هوا از جمله سل و بیماری همه گیر آنفلوآنزا بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها کار در یک بیمارستان و یا یک زندان است. اجرای این سیاست اما شده است وجود ندارد با توجه به حقوق کارگران' طرفداران و پرستاری-اتحادیه مقامات.

WorkSafe ثبت اضطراری درخواست با دولت در ماه مه به گسترش آن حمایت به همه کارگران است. سال گذشته این گروه با موفقیت استدلال کرد اضطراری استانداردهای ایمنی برای محافظت از کارگران در برابر دود در هنگام آتش سوزی.

تبلیغات

کالیفرنیا هنوز به عمل WorkSafe دادخواست اما کشورهای دیگر از جمله ویرجینیا و اورگان در حال حرکت رو به جلو با همه گیر در محل کار حمایت.

شوالیه شد کمتر خشن در ارزیابی خود از Cal/OSHA از قهوه ای اما توافق کردند که آژانس به دور از جایی که آن را باید. "اگر شما اندازه گیری [Cal/OSHA] توسط استاندارد از آنچه که ما در حال دیدن توسط دولت فدرال کالیفرنیا به نظر می رسد خوب," او گفت: "اما این که درجه بندی بسیار تیز و منحنی."

شما رو به هر گونه مسائل ایمنی در محل کار? لس آنجلس تایمز می خواهد به شنیدن از شما. تماس با ما جی جنی Zou در jie.zou@latimes.com یا به ما ترک یک نکته ناشناس در https://www.latimes.com/tips/tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب