کالیفرنیا اجاره 15,000 اتاق های هتل برای کمک به افراد بی خانمان. نیم نشستن خالی

تنها حدود نیمی از 15,000 هتل و متل, اتاق, که, کالیفرنیا اجاره برای بیشتر افراد بی خانمان به سرعت گسترش coronav

توسط MORVARIDEASIA در 31 اردیبهشت 1399

تنها حدود نیمی از 15,000 هتل و متل, اتاق, که, کالیفرنیا اجاره برای بیشتر افراد بی خانمان به سرعت گسترش coronavirus در حال حاضر تحت اشغال یک بررسی از سوابق دولت را نشان می دهد.

بیش از یک ماه به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom برنامه به افراد بی خانمان کردن خیابان ها اشغال اتاق های حساب — ترین — کمتر از 5 ٪ از 151,000 افرادی که در گوشه و کنار خیابان و زیر پل و در پناهگاه های اضطراری در سراسر کالیفرنیا.

همانطور که از دوشنبه 7,919 اتاق های هتل به حال مهمانان و دیگر 7,700 شد و خالی شد با توجه به آمار و ارقام منتشر شده توسط Newsom ،

تعداد واقعی اجاره اتاق در ایالت برنامه شناخته شده به عنوان پروژه Roomkey می تواند حتی پایین تر از Newsom هدف نیز شامل اتاق های مادی و معنوی برای افراد بی خانمان یا نه که نیاز به قرنطینه و یا خود را منزوی به دلیل coronavirus.

تبلیغات

چه Newsom راه اندازی در اوایل ماه آوریل به عنوان یک تلاش هماهنگ شده به آدرس بی خانمانی در طول همه گیر است منجر به نتایج متفاوتی. اما به طور کلی در آن پیشرفت کرده است به طوری که آن را به آرامی کاهش یافته است کوتاه از بسیاری از انتظارات و بعید است به بسیاری از کسانی که نیاز به کمک در داخل خانه.

در برخی از استان ها بزرگترین موانع شده اند تاخیر در آماده سازی اجاره اتاق برای اشغال نه به عنوان فرماندار به شکایت NIMBY منافع در سطح محلی است. در دیگر استان ها شده است کمبود کارکنان برای مراقبت از ساکنان بی خانمان ارائه خدمات مانند خدمات مواد غذایی, امنیت پرستاری و مدیریت پرونده.

"این شده است یک چالش اجاره هتل ها گفت:" ساکرامنتو شهردار دارل Steinberg است که روسای دولت بی خانمانی نیروی کار. "چالش این است که خیلی بیشتر در تعداد کافی از ارائه دهندگان خدمات برای مقابله با یک مقدار بزرگتر از ظرفیت مردم و یک سوال بزرگ در مورد rehousing."

تحت برنامه county مقامات مسئول تعیین که چگونه بسیاری از اتاق ها به کنار افراد بی خانمان. اما واقعی اجرای پروژه Roomkey مجبور است مقامات از بسیاری از استان ها به سوال چگونه بسیاری از افراد بی خانمان "این برنامه را می توانید در" استاینبرگ گفت. چرا که وجود ندارد به اندازه کافی ارائه دهندگان خدمات برای کمک به اجرای هتل ها و در نهایت کمک به انتقال ساکنان به مسکن دائمی.

ساکرامنتو شهرستان در حال انجام است بهتر از دولت به عنوان یک کل با دو سوم از 420 اتاق آن را اجاره در حال حاضر پر شده است. اما به دلیل جمع شدن مردم در حال انتظار برای یک اتاق آن را برگزار کرده است در امضای اجاره برای یکی دیگر از 570 اتاق استاینبرگ گفت.

تبلیغات

پروژه Roomkey تا حد زیادی بودجه توسط سازمان مدیریت اضطراری فدرال که عهد کرده است به دولت بازپرداخت و منحصر به فرد شهرستان برای 75 ٪ از هزینه اجاره اتاق های هتل ها و ارائه خدمات است. تنها افراد بی خانمان که معیارهای خاص از جمله اینکه مسن تر از 65 سال و داشتن شرایط بهداشتی است که آنها را مستعد ابتلا به مرگ از COVID-19 واجد شرایط.

اما تنها اتاق که اشغال شده تحت پوشش توسط FEMA تحت برنامه. و در حالی که معلوم نیست که آیا برخی از شهرستانهای استان در حال پرداخت صاحبان هتل برای اتاق است که آنها را اجاره اما پر از است که اتفاق می افتد در L. A. شهرستان است.

این برنامه هدف از اجاره 15,000 اتاق خواهد بود به اندازه کافی به خانه حدود 10 درصد از کالیفرنیا برآورد جمعیت بی خانمان — یک شکل که می افتد به مراتب کمتر از تعداد افراد بی خانمان در دولت چه کسانی هستند 65 ساله یا مسن تر و یا شرایط پزشکی مزمن مانند بیماری قلبی یا دیابت است.

در لس آنجلس به تنهایی مقامات شناسایی 15000 نفر — یک چهارم از شهرستان جمعیت بی خانمان — که با سن و سلامت ضوابط و مجموعه ای که به عنوان هدف خود است. از جمعه این شهرستان تا به حال امن 3,245 اتاق نقل مکان کرد و مهمانان را به 2,102.

تبلیغات

Convention Center opens as homeless shelter

روز چهارشنبه مرکز کنوانسیون سان دیگو افتتاح شد درهای خود را به عنوان شهر جدیدترین اورژانس پناهگاه بی خانمان.

(شهر سن دیگو)

ایالت داده های ارائه شده توسط Newsom را در روز دوشنبه نشان داد که دو Southern California counties بیشتر زحمت پر کردن اتاق. سن دیگو پر کرده است تنها در حدود 20 درصد از 2,029 اتاق آن تحت اجاره و اورنج کانتی فقط 30 درصد از آن 666 اتاق.

یک مقام ارشد با Newsom دولت گفت که دولت بسیار افتخار از سرعت و مقیاس در کدام شهرستان بدست افراد بی خانمان به هتل و متل. این تلاش که در زمان هفته و در غیر این صورت خواهد گرفته ام ماه یا سال.

دولت داده نمی مشخص کنید که چگونه بسیاری از اجاره غرفه ها برای کسانی که نیاز به قرنطینه یا انزوا برای COVID-19 به عنوان مخالف به کسانی که بی خانمان هستند.

تبلیغات

کریگ Sturak سخنگوی San Diego County Health Department داد کمی متفاوت اعداد از دولت گفت: جمعه شهرستان حدود 1,700 اجاره اتاق و 370 اتاق را اشغال کردند. بسیاری از تخت های امن بودند قبل از پروژه Roomkey آغاز شد, او گفت:, "در انتظار تعداد زیادی از COVID-19 مواردی است که نمی خواهد نیاز به بستری بلکه نمی خواهد بود قادر به منزوی کردن در خانه."

حدود 200 نفر از 370 اتاق برای افراد بی خانمان مسن تر از 65 با شرایط بهداشتی اساسی, او گفت:.

Sturak توضیح نداد که چرا بسیاری از تخت های است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به خانه افراد بی خانمان در حال خالی حتی به عنوان هزاران نفر باقی می ماند و در خیابان اما گفت: "دیگر وجود دارد منابع و برنامه ها برای خدمت بی خانمان افرادی که نیاز به این سطح از مراقبت های ارائه شده در این اتاق است."

مرکز کنوانسیون سان دیگو مسکن حدود 1200 افراد بی خانمان در طول بیماری همه گیر. بیشتر آورده بودند وجود دارد از تنگ پناهگاه که در آن ویروس است که بیشتر احتمال دارد به گسترش است.

تبلیغات

جوئل جان رابرتز اجرایی این ایالت بی خانمان خدمات و مسکن آژانس توسعه مسیر گفت که سن دیگو رهبران به خوبی آگاه هستند از آنچه ممکن است اتفاق می افتد اگر یک پرش ناگهانی در coronavirus موارد در میان محلی جمعیت بی خانمان. با توجه به شهرستان فدرال نقطه-در-زمان تعداد 7,619 افراد بی خانمان زندگی می کردند در خارج از منزل و یا در پناهگاه به عنوان از ژانویه 6 درصد افت از سال قبل است.

"احساس من این است که آنها در حال تلاش برای نگه داشتن اتاق باز در مورد شیوع," او گفت:. "هیچ کس نمی داند چه تعداد می تواند. نگاهی به شهر نیویورک و چه بد آن شده است وجود دارد."

در علاوه بر این به در حال اجرا پناهگاه در سن دیگو مسیر ارائه خدمات در چهار اجاره هتل در لس آنجلس به عنوان به خوبی. در حالی که از آن شده است قادر به پر کردن اتاق به سرعت در برخی از موارد آن را گرفته است بیش از دو هفته به اتاق آماده پس از آن اجاره را امضا کردند.
بیش از 600 اشغال اتاق ها در هتل ها که هنوز آماده نیست برای باز کردن در برخی از موارد به دلیل سابق مهمانان بود و در عین حال به ترک و یا در دیگران به دلیل تعمیرات مورد نیاز است.

ریورساید که اجاره اتاق های فردی به جای کل هتل امن 266 اتاق و پر کرده است همه آنها را — تعدادی حسابداری برای حدود 10 درصد از آن جمعیت بی خانمان. شهرستان ونتورا شروع به کار در اتاق, در اواسط ماه مارس و اتحاد میان دولت بالاترین میزان موفقیت. آن 388 اتاق بیش از 80 درصد اشغال شده است.

تبلیغات

تارا Carruth مدیر شهرستان ونتورا را بی خانمان نظارت آژانس گفت: صاحبان هتل مشتاق بودند به اجاره اتاق و شهرستان ارائه شده نیروی انسانی. در مجموع در این شهرستان شناسایی شده حدود 350 افرادی که ملاقات سن و یا سلامت معیار برای پروژه Roomkey — یا حدود 27 درصد از آن جمعیت بی خانمان و اجاره اتاق به اندازه کافی به جای این تعداد ،

حتی به عنوان اتاق در نهایت پر کردن تاثیر این ایالت برنامه سخت خواهد بود به سنج, تا حدودی به دلیل تکراری هدف از هر دو L. A. شهرستان و دولت برای دریافت 15,000 افراد بی خانمان کردن خیابان ها و عدم دقیق جمعیت داده ها برای مقایسه.

تصدیق کرد که با سرعت از اجاره اتاق و محدودیت در نیروی انسانی برای خدمات خواهد شد و احتمالا قرار دادن شهرستان هدف دور از دسترس Marston گفت: او را حمایت. شده است وجود دارد بسیاری از شور و شوق برای پروژه Roomkey با وجود کاستی های آن است.

"من فکر می کنم وجود دارد راه خدمت 15,000 مردم" Marston گفت. "ما ساخته شده است یک ظرفیت است. بیایید نگه داشتن ساختمان ظرفیت ما و به نوبه خود اتاق بیش از بنابراین ما می توانیم بیشتر در خدمت مردم است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب