کالیفرنیا نزدیک از 4000 مرگ و میر ناشی از COVID-19

به عنوان کالیفرنیا نشسته در آستانه 4,000 coronavirus مربوط به مرگ و میر وجود دارد, نشانه های جدید پنج شنبه از

توسط MORVARIDEASIA در 8 خرداد 1399

به عنوان کالیفرنیا نشسته در آستانه 4,000 coronavirus مربوط به مرگ و میر وجود دارد, نشانه های جدید پنج شنبه از مشکلات در بازگشایی دولت است.

در حالی که بسیاری از کالیفرنیا است به طور پیوسته کاهش بخشی از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اقامت-در-خانه سفارش و محدودیت های بلند که نگه داشته اند و کسب و کار و کلیساها و مدارس توقیف برای ماه دو Northern California counties مجبور به شیر ترمز در چهره نگران کننده فعالیت ویروس.

بهداشت عمومی افسر از راه دور Lassen شهرستان در شمال شرقی کالیفرنیا اعلام کرد که برخی از محدودیت ها خواهد بود دوباره اجرا شده در این هفته در این منطقه برای اولین بار تایید کرد COVID-19 موارد است.

تبلیغات

این بدان معناست که در فروشگاه های خرده فروشی خرید و یا ناهار خوری در رستوران برای زمان حال دکتر کنت Korver نوشت: در سفارش خود را روز سه شنبه. سالن بسته خواهد شد و خدمات عبادت نیز دوباره ممنوع است.

"در حالی که Lassen شهرستان تا به حال هیچ COVID-19 موارد تایید شده برای سه ماه گذشته ما به طور کامل آگاه از خطر است که این ویروس می تواند به جامعه ما" از شهرستان بازدید کنندگان و یا ساکنان که سفر در خارج از شهرستان Korver گفت. "متاسفانه این اتفاق افتاد و ما در حال حاضر یک مشکل جدی است. ما باید برای جلوگیری از گسترش ویروس در Lassen شهرستان در حال حاضر."

به طور کلی وجود داشته است پنج تایید COVID-19 نفر در شهرستان اما نتایج 222 تست شد و هنوز در انتظار صبح پنجشنبه.

Lassen, اولین شهرستان به طور رسمی برگردید بازگشایی قوانین پس از کالیفرنیا آغاز شده است اجازه می دهد دولت های محلی بیشتر به استراحت coronavirus مربوط به محدودیت های ارائه شده آنها در دیدار با برخی از معیارهای.

تبلیغات

در سونوما کانتی چند هفته پس از آن شروع به شل شدن محدودیت در برخی از کسب و کار و مقامات بهداشت عمومی در روز چهارشنبه اعلام کرد که توقف و بازگشایی سایر خدمات است. این تصمیم پس از یک مکالمه در COVID-19 موارد عمدتا به محل کار انتقال گفت: شهرستان افسر بهداشت دکتر Sundari Mase.

"ما نیز دیده می شود در طول تعطیلات آخر هفته چند مطلب بستری شدن در بیمارستان است که ما را نگران است که ما ممکن است از دیدن بیشتر COVID ما در جمعیت های آسیب پذیر," Mase گفت.

بسیاری از کالیفرنیا جوامع هر چند جعل جلوتر هستند با بازگشایی اقتصاد خود را با این امید که اجتماعی فاصله و دیگر اقدامات ایمنی را جلوگیری از شیوع بیماری های جدید.

Newsom گفت که تصمیم گیری در بازگشایی ورزشگاه و مراکز تناسب اندام می تواند به زودی, آخرین اعلام در یک رشته قابل بازگشایی اخبار در روزهای اخیر.

تبلیغات

در اوایل این هفته فرماندار رونمایی از دستورالعمل جدید اجازه می دهد خانه عبادت به سر فرد خدمات و همچنین اعلام کرد که استان ها می تواند شروع به بازگشایی سالن مو و آرایشگاه.

در یکی دیگر از نقطه عطف سی ورلد, Legoland و دیگر جاذبه های توریستی در سن دیگو شهرستان را آغاز کرده اند که مذاکرات با مقامات محلی در مورد پتانسیل جولای 1 بازگشایی.

حتی لس آنجلس است که سر چشمه از کالیفرنیا coronavirus شیوع گرفته قابل توجهی را نسبت به بازگشایی. مقامات این هفته اعلام کرد که آنها اجازه می دهد از سر گیری مبتنی بر ایمان خدمات در فروشگاه خرید کم ریسک فروشگاه های خرده فروشی درایو در فیلم ها و دیگر فعالیت های تفریحی با محدودیت.

تبلیغات

"وجود دارد مقدار زیادی در معرض خطر به عنوان ما بازگشایی" لس آنجلس بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر گفت. "بیشتر مردم از بودن در کنار یکدیگر می تواند در نتیجه بیشتر انتقال COVID-19 که [به معنی] ... به احتمال زیاد بیشتر بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر. این است که چرا آن را نمی تواند بیشتر برای ما مهم است به مراقبت از هر یک از دیگر زمانی که ما در خارج از خانه ما."

مقامات باید به طور مداوم هشدار داده است که به عنوان اضافی کسب و کار و خدمات خود را به باز کردن درب وجود دارد به احتمال زیاد به خوشه در تعدادی از coronavirus عفونت.

برخی از جمله Newsom اند با اشاره به معیارهای دیگر — مانند ثابت تعدادی از بستری شدن در بیمارستان — به عنوان اثبات این که دولت خم coronavirus منحنی در راه است که اجازه می دهد تا به صورت گسترده تر اما هنوز هم امن بازگشایی.

تبلیغات

حتی پس از کالیفرنیا این هفته چهارم شد دولت به پیش افتادن از 100,000 تایید coronavirus موارد است. نیویورک منجر با بیش از 300,000 موارد است. کالیفرنیا نیز ثبت کرده است بیش از 3,900 مرگ و میر کمتری نسبت به نیویورک که 29,000; جدید جرزی که 11,000; و ماساچوست که ثبت 6,400.

مقامات بهداشتی باید تاکید کرد که جلوگیری از شیوع بیماری های جدید بستگی دارد مردم با پوشیدن ماسک اجتناب از فضاهای شلوغ و نگه داشتن حداقل شش فوت از هم جدا.

به عنوان پنج شنبه, 47 کالیفرنیا 58 شهرستانهای دریافت کرده بود تایید دولت برای حرکت بیشتر به آنچه شناخته شده به عنوان مرحله 2 — اجازه دادن به فرد در ناهار خوری و خرید خرده فروشی به رزومه با تغییرات.

تبلیغات

برخی از مناطق هنوز هم خارش به حرکت بیشتر و سریعتر است.

مقامات در Placer County, northeast of Sacramento باید درخواست دولت اجازه بازگشایی ورزشگاه ناخن سالن ها و اماکن تفریحی با تغییرات و همچنین به راه اندازی مجدد ورزشی جوانان و برنامه های دیگر.

آنها همچنین به دنبال قراضه دولت اخیر راهنما است که افراد کلیساها به 100 نفر حضور محدودیتی برای فرد خدمات.

که محدودیت شده است به خصوص ستیز پس از آن اعلام شد با برخی از کلیسا و مقامات منتخب گفت: دولت دستورالعمل باقی می ماند بیش از حد محدود و به طور بالقوه بر خلاف قانون اساسی.

تبلیغات

در اورنج کانتی — که بالاترین تعداد در بیمارستان بستری COVID-19 بيمار به تاریخ روز چهارشنبه — هیئت ناظران اعلام کرده است مذهبی خدمات "ضروری است."

تا حد زیادی نمادین حرکت روشن می سازد هیئت مدیره باور است که "جمع آوری با هم در یاران و عبادت در ایمان یکی را انتخاب است 'ضروری' سرویس و ما از سر گیری در فرد مذهبی مجامع" شروع این آخر هفته.

بار کارکنان نویسندگان Taryn لونا استفانی لای و سارا Parvini کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن