کالیفرنیا زندان شروع به پذیرش زندانیان به عنوان coronavirus مرگ و میر کوه در چین

پس از دو ماه نگهداری در مصرف جدید زندانیان میان coronavirus همه گیر کالیفرنیا زندانها در حال انتظار برای از سر

توسط MORVARIDEASIA در 31 اردیبهشت 1399

پس از دو ماه نگهداری در مصرف جدید زندانیان میان coronavirus همه گیر کالیفرنیا زندانها در حال انتظار برای از سرگیری پردازش هفته آینده.

وزارت کالیفرنیا از اصلاحات و توانبخشی آغاز خواهد شد پذیرش زندانیان 26 مه برای اولین بار از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom معلق مصرف خود را در ماه مارس است.

"ما در حال هدف قرار دادن مارس 26 به رزومه زندان شهرستان مصرف; اما این خواهد بود که یک ریز اندازه گیری فرایند با CDCR و CCHCS [کالیفرنیا تادیبی خدمات بهداشتی] موسسه عملیات بهداشت عمومی و کارشناسان بهداشت کار بسیار نزدیک با هم در زمان واقعی به مسکن جنبش و حمل و نقل تصمیم گیری" دانا Simas گروه مطبوعاتی وزیر در بیانیه ای گفت: به بار.

"ما همچنین به همکاری نزدیک با شرکای محلی به عنوان سلامت و ایمنی از همه کسانی که زندگی می کنند و کار ما در زندانها همچنان اولویت ما" Simas گفت.

تبلیغات

بیش از 3500 زندانیان منتشر شده اند, دولت به دنبال به لحاظ اجتماعی فاصله زندانیان در تلاش برای کمک به جلوگیری از گسترش ویروس.

عدم مصرف در زندانها در طول دو ماه گذشته بیشتر کاهش تعداد زندانیان توسط 6,000 با توجه به اظهارات اخیر دادگاه فدرال جلسات.

اما برای آن دسته از زندانیان هنوز در داخل شیوع این ویروس را گریبانگیر زندان جمعیت در سراسر کالیفرنیا و ملت است.

تبلیغات

یک ششم زندانی درگذشت دوشنبه در کالیفرنیا موسسه برای مردان در چین که در آن 597 زندانیان دارای آزمایش مثبت است.

اصلاحات در انتخابات گفت: این که شناسایی شد, درگذشت یک بیمارستان در سن برناردینو کانتی.

زندان گزارش داد که مرگ برای اولین بار در آوریل 19. اما در ماه گذشته این ویروس به سرعت در حال گسترش از طریق زندان است که عمدتا خوابگاه-سبک تنظیم است که اجازه نمی دهد برای اجتماعی فاصله گرفتن از زندانیان. حدود 90 درصد از زندانیان تست شده برای coronavirus.

تبلیغات

در چین مرکز یکی از بزرگترین شیوع COVID-19 موارد در میان زندانها با نزدیک به دو سوم از بیش از 900 زندانی تست مثبت, با توجه به وزارت اصلاحات داده است. از کسانی که 130 بهبود یافته اند.

علاوه بر 53 از کارکنان زندان باید آزمایش مثبت و 32 را بهبود و بازگشت به کار.

همچنین وجود داشته است شیوع بیماری در فدرال زندانیان در کالیفرنیا که در آن مجموع 1,775 دفاع کرد گرفته شد زندانیان آلوده شده اند در لامپوک و پایانه جزیره و 10 زندانیان فوت کرده اند.

سه قاضی فدرال پنل و یک قاضی فدرال را رد کرده اند حرکت توسط وکلا به دنبال مطلب منتشر شده برای زندانیان در یک مبارزه قانونی بیش از ازدحام بیش از حد و درمان های پزشکی. با توجه به پر کردن دادگاه توسط دولت 108,850 زندانیان مستقر در دولت 34 بالغ موسسات به عنوان از آوریل 13, است که 127.9 درصد از ظرفیت طراحی.

تبلیغات

در کالیفرنیا موسسه برای زنان که آن هم در چین, 105 زندانیان و مسئولان باید آزمایش مثبت برای COVID-19.

حدود 400 زندانیان زن شده اند تست شده در این مرکز است که در حال حاضر قرنطینه. 120 تخت واحد مسکن باز شده است به نگه دارید بدون علامت زندانیان با توجه به وزارت اصلاحات است.

کالیفرنیا ائتلاف برای زنان زندانی گفت: زندانیان تست مثبت شده اند از قطع ارتباطات و لازم نیست که دسترسی به آب تمیز.

تبلیغات

اصلاحات مقامات می گویند که کادر پزشکی در حال حاضر انجام نظارت تست در همه زندانها به تشخیص بیماری در مراحل اولیه خود را قبل از علائم آشکار شده است. زندانها نیز در حال برنامه ریزی یک داوطلب تست برنامه زمانی که آنها به اندازه کافی تست کیت اعلام کرد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de