کالیفرنیا رکورد بالاترین تک روز coronavirus تلفن: 149 مرگ و میر

کالیفرنیا ثبت بالاترین تک روز COVID-19 تلفات چهارشنبه با 149 مرگ و میر گزارش با توجه به لس آنجلس تایمز شهرستان

توسط MORVARIDEASIA در 19 تیر 1399

کالیفرنیا ثبت بالاترین تک روز COVID-19 تلفات چهارشنبه با 149 مرگ و میر گزارش با توجه به لس آنجلس تایمز شهرستان-توسط-شهرستان شمارش.

هاي قبلي ثبت شده در آوریل 19, با توجه به زمان " کالیفرنیا coronavirus ردیاب زمانی که 132 میلادی به شمارش.

برای هفته روزانه coronavirus مرگ باید ثابت باقی مانده است و حتی به تعدادی از تازگی مورد تأیید و بستری شدن در بیمارستان افزایش یافته است روند کارشناسان معتقدند رخ داده است به عنوان کالیفرنیا بازگشایی شتاب در اواخر ماه مه و مردم بازگشت به قبل از همه گیر روال در سراسر روز یادبود از جمله بازگشت به کار و جلسه در گردهمایی های اجتماعی.

لس آنجلس در روز چهارشنبه ثبت آن بدترین روزانه coronavirus تلفات قانون مهاجرت و ملیت ماه. مقامات با لس آنجلس وزارت بهداشت گزارش 60 کروناویروس جدید-مرگ و میر ناشی از شنبه و ساحل طولانی — که خود دفتر سلامت — گزارش یک مرگ.

تبلیغات

مجموع 61 مورد است که بالاترین تک روز شمار کشته شدگان پس از ژوئن 2, زمانی که 62 مرگ و میر گزارش شده در سراسر L. A. شهرستان با توجه به زمان " کالیفرنیا coronavirus ردیاب.

"ما موارد در حال افزایش است. میزان عفونت در حال افزایش است. و تعدادی از بستری شدن در بیمارستان هستند. و امروز ما حتی شاهد یک افزایش کوچک در تعداد مرگ و میر" باربارا فرر لس آنجلس مدیر بهداشت گفت.

"متأسفانه ما انتظار داریم که بیشتر از عزیزان ما و همسایگان ما ممکن است مرد از COVID-19 در هفته های آینده با تمام افزایش می دهد و ما شاهد هستیم در بستری شدن در بیمارستان.

تبلیغات

"ما شاهد یک افزایش شدید در جامعه و انتقال" فرر اضافه شده اشاره به این که L. A. شهرستان ضبط به طور متوسط 2,400 جدید کروناویروس موارد یک روز; در این زمان در ماه ژوئن شهرستان بود tallying در مورد 1300 موارد روزانه.

در روز سه شنبه وجود دارد 2,037 افراد بستری با تایید عفونت کروناویروس در L. A. شهرستان 38 درصد افزایش از سه شنبه بعد از روز یادبود زمانی که 1,477 coronavirus-افراد آلوده در بیمارستان بستری شد. این سومین روز متوالی در این شهرستان ارسال شده است و تعدادی از coronavirus مربوط به بستری شدن در بیمارستان پس از همه گیر ضربه کالیفرنیا.

ایالت تعداد coronavirus مربوط به بستری شدن در بیمارستان همچنان به راهپیمایی به سمت بالا. سهشنبه مشخص کالیفرنیا 18 روز متوالی از شکستن رکورد تعداد بستری مردم با تایید عفونت کروناویروس.

تبلیغات

در روز سه شنبه رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: وجود 6,100 افراد بستری با تایید coronavirus عفونت 114 درصد افزایش از این تعداد شش هفته قبل از آن در مارس 26, زمانی که 2,847 مردم در بیمارستان بستری شد. تعداد زیادی از مردم در کالیفرنیا واحد مراقبت های ویژه نیز افزایش یافت.

در روز سه شنبه وجود دارد 1,753 مردم با تایید عفونت کروناویروس در کالیفرنیا مراقبت های ویژه واحد 71 درصد افزایش در مقایسه با تعداد شش هفته قبل از آن در مارس 26, زمانی که 1,026 coronavirus آلوده به بيماران در ICU. در لس آنجلس و در سراسر کشور درصد بالاتر از coronavirus نتایج آزمون آینده را مثبت نشان می دهد که انتقال ویروس وخیم تر شده است.

به اصطلاح مثبت رای در L. A. شهرستان بیش از دو برابر شده از اواخر ماه مه. هفت روز به طور متوسط روزانه نرخ صعود به 10.4% مقامات گفت; در اواخر ماه مه که نرخ کاهش یافت و به پایین از 4.6 درصد.

تبلیغات

در سراسر کالیفرنیا نرخ که در آن coronavirus آزمون باید دوباره مثبت شروع به پریدن کرد 67 درصد در سه هفته گذشته.

لس آنجلس تایمز تحلیل نتایج آزمون روز شنبه نشان داد این ایالت رای مثبت بیش از گذشته و هفت روز بود 7.7%; سه هفته پیش از این نرخ بود فقط 4.6 درصد.

Lin گزارش از سان فرانسیسکو مورفی از شهر و گرین از هزار اوکس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب