کالیفرنیا بازگشایی بیشتر اما L. A. شهرستان هنوز هم مانع توسط coronavirus شماره

کالیفرنیا در حال حرکت است به آن مرحله سوم از بازگشایی یک طرح است که بر برخی از استان ها به طور چشمگیری زودتر ا

توسط MORVARIDEASIA در 6 خرداد 1399

کالیفرنیا در حال حرکت است به آن مرحله سوم از بازگشایی یک طرح است که بر برخی از استان ها به طور چشمگیری زودتر از دیگران.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اعلام کرد که آرایشگاه و سالن مو خواهد بود و مجاز به بازگشایی در بسیاری از استان ها در سراسر کشور. Newsom گفت: 47 کالیفرنیا 58 شهرستانهای در حال حاضر ملاقات دولت استانداردها و می تواند حرکت رو به جلو در بازگشایی.

لس آنجلس که حساب برای بخش عمده ای از دولت COVID-19 مورد و بیش از نیمی از آن و میر گزارش شده است که یکی از 11 استان ها هنوز مجاز به فشار بیشتر در بازگشایی.

تبلیغات

شهرستان است که در ادامه به بازگشایی بیشتر کسب و کار البته در سرعت آهسته تر در مناطق دیگر. مقامات گفت: هفته گذشته جدیدترین ماموریت بود به طور کامل بازگشایی دولت جولای 4 — یک هدف است که می توان ملاقات کرد تنها اگر مردم همچنان پایبند به اجتماعی فاصله شیوه ها و دیگر بهداشت و درمان توصیه های, L. A. شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر باربارا فرر هشدار داد.

به عنوان آفتاب غرق جنوب کالیفرنیا در گرمای بیش از آخر هفته روز یادبود جمعیت flocked به فضاهای باز. پاسادنا را ایتون دره بسته شد به دلیل ازدحام بیش از حد و در ساحل ونیز بازدید کنندگان بسیاری از آنها نمی شد با پوشیدن پوشش صورت و یا پیوستن به اجتماعی فاصله شیوه های پر مرور.

اگر چه دولت دیده می شود نشانه های مثبت در هفته های اخیر Newsom می گوید: این بدان معنا نیست که این ویروس است که دیگر یک خطر است.

"این بدان معنی نیست که این چیزی است که در پشت سر ما و ما از جنگل و در عین حال" او گفت:.

تبلیغات

مقامات شهرستان در ادامه به گسترش مبارزه خود را در برابر این ویروس در حالی که ارزیابی چگونه به بهترین ادامه برای بازگشایی اقتصاد بدون ایجاد یک تجدید حیات در شیوع.

در لس آنجلس هیئت ناظران جلسه سه شنبه مقامات بحث که آیا اجازه می دهد تا فرد شهرستانها به پیشرفت در سرعت های مختلف. برخی از ناظران می گویند این یک چهل تکه طرح لازم است برای کمک به کسب و کار برای زنده ماندن; دیگران استدلال می کنند که آن مشکلات.

"ما باید به بیان احتیاط شدید" سرپرست هیلدا سولیس گفت.

هیئت مدیره رای دادند سهشنبه به تعیین یک بازرس کل برای نظارت بر خانه های پرستاری در سراسر شهرستان. حداقل 5,218 ساکنان و 3,140 کشتی کارکنان از این امکانات باید آزمایش مثبت برای COVID-19. حدود 53 درصد از شهرستان coronavirus مرتبط با مرگ و میر شده است در نهادی تنظیمات با اکثریت پرستاری ماهر امکانات.

تبلیغات

سرپرست کاترین Barger با انتقاد از وزارت بهداشت بیش از آن تلاش های تست در چنین امکانات مراقبت: "ما باید تهاجمی تر بوده است," او گفت:.

فرر گفت: در بخش بهداشت و درمان کارکنان تعیین کرده بود به بازدید از هر بلند مدت و واسطه مرکز مراقبت در شهرستان و تلاش برای مبارزه با این ویروس در آن مناطق مورد نیاز به ادامه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب