کالیفرنیا فلس عقب coronavirus تست نیروی کار با وجود خطوط طولانی شیوع بیماری های جدید

در روزهای اولیه از coronavirus تست کالیفرنیا مقامات بهداشت عمومی تیمی خصوصی با مدیران صنعت به صورت قابل اجراست

توسط MORVARIDEASIA در 9 مرداد 1399

در روزهای اولیه از coronavirus تست کالیفرنیا مقامات بهداشت عمومی تیمی خصوصی با مدیران صنعت به صورت قابل اجراست. گروه های ایجاد شده توسط رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom افزود: بیش از 100 تست جدید سایت در سه هفته راه اندازی همکاری با ابتکاری جدید آزمایشگاه و مدیریت جریان سواب مواد شیمیایی و تجهیزات از طریق دولت وسیع جدید تست زیرساخت ها است.

اما دولت در حال حاضر هایش با افزایش نرخ ابتلا به عفونت و بلندی آزمون تامین کمبود نیروی کار منقبض شده است در اندازه و نفوذ است. ده ها تن از نیروی کار اعضای رفتگان و نه جایگزین شده است و ارشد سلامت رسمی که نظارت این تیم استعفا داد.

کاهش دولت از نیروی کار هشدار برخی از کارشناسان و اعضای سابق که می گویند به طور کامل تیم است که بیش از همیشه مورد نیاز برای کمک به بهداشت عمومی بخش است که مزمن understaffed و بد مجهز به پاسخگویی به شرایط اضطراری خود را. کالیفرنیا به مدت طولانی کاهش یافته است کوتاه بر ارائه مناسب تست در سراسر کشور یک واقعیت است که باعث می شود آن را غیر ممکن است برای مقامات بهداشت عمومی را به سرعت پیگیری موارد عفونی و کاهش سرعت گسترش یافته است.

این تیم بود که به منظور تقویت همکاری بین بخش دولتی و خصوصی است که بسیار مهم است در پاسخ به یک بیماری همه گیر است که کاهش در سراسر کل سیستم بهداشت و درمان. اعضای بسیاری از آنها داوطلب برای سه ماه نانامی به بازی آمد از بالا سازمانهای بهداشتی و دولت نمایندگان شامل کارکنان فرمانداری و سازمان های مختلف.

تبلیغات

مقامات بهداشتی دولت می گویند وظیفه نیروی همچنان یک عامل مهم این بیماری همه گیر پاسخ. دکتر گیل چاوز جدید شرکت صندلی از نیروی کار صرف "اکثر روز کاری" در آن فعالیت های آن باقی مانده است با تمرکز بر بهبود و گسترش آزمایش ظرفیت به گفته یک سخنگوی وزارت امور خارجه عمومی وزارت بهداشت.

این تیم را "در ادامه به اطمینان حاصل شود آن را به اندازه کافی کمک از افراد از هر دو در داخل و خارج از دولت برای رسیدن به اهداف خود ،" سخنگوی گفت.

اما دولت را از ادامه مبارزه با این بیماری همه گیر پاسخ نگران کننده است شواهد می گویند کارشناسان و اعضای سابق است که بخش دولتی به تنهایی نمی تواند هماهنگ کردن پاسخ است که شامل توزیع میلیون ها نفر از سواب برای تست سایت ها و همگام سازی داده ها با بیش از 50 آزمایشگاه با عرضه زنجیره ای گسترش در سراسر جهان است.

کالیفرنیا است که هنوز هم انجام کمتر از نیمی روزانه آزمون های لازم برای جلوگیری از این ویروس با توجه به تجزیه و تحلیل توسط دانشگاه هاروارد جهانی بهداشت, موسسه و منابع به احتمال زیاد خشک در ماه های آینده به کشورهای مختلف رقابت برای آنها گفت: سابق نیروی کار صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود.

تبلیغات

"وجود دارد نه یک نفر بیدار شدن از خواب, تفکر, 'چگونه ما می رویم به انجام تست در ماه سپتامبر در نوامبر?'" گفت: یکی سابق نیروی کار رسمی.

"این یک اشتباه جدی گفت:" لارنس Gostin مدیر اونیل موسسه ملی و جهانی سلامت قانون در دانشگاه جورج تاون و رئیس سازمان بهداشت جهانی همکاری مرکز ملی و جهانی سلامت قانون است. "کالیفرنیا است که به دور از خارج از آب است. این احتمالی است که بدترین و در عین حال آمده است. شما نمی توانید کم در تست استراتژی — کامل متوقف شود."

زمانی که چاوز خواسته شد در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه که آیا دولت تست ظرفیت به اندازه کافی برای ارائه یک آزمون برای هر کسی که می خواست یکی گفت: دولت هنوز هم نیاز به اولویت بندی گروه های خاص. "جواب این است: امروز نمی," او گفت:.

وظیفه نیروی راه اندازی شده در مارس 4 ماه به رهبری دکتر خیریه دین یک میکروب شناسی و بیماری های عفونی متخصص و پس از آن دستیار مدیر دولتی عمومی وزارت بهداشت در کنار co-صندلی پل markovich را رییس اجرایی Blue Shield of California.

تبلیغات

دین صرف ساعت در هر روز در برخورد با مقامات منتخب از جمله کسانی که در کاخ سفید وظیفه نیروی همکاران سابق گفت: markovich را پژوهشگر نوآوری استراتژی هماهنگی با کارهای دست و پا گیر مانند با استفاده از یک صفحه گسترده برای پیگیری آزمایشگاه تامین درخواست و دستی نیم امکانات در ازای جهانی سیستم های الکترونیکی. آنها شناخته شده است به کار تا 120 ساعت در هر هفته صحبت کردن با تلفن تا نزدیک نیمه شب به عیب یابی و تست زیرساخت تاب برداشتن و عرضه بحران در سراسر کشور.

داخلی در چارت سازمانی نشان می دهد که نظارت نزدیک به 70 اعضای هیات با مسئولیت اعم از درایو-از طریق مدیریت سایت برای خرید بسیار در پی پس از تست لوازم. نیروی کار برگزار شد جلسات در ساعت 9 صبح و 3 بعد از ظهر روزانه دعوت از همه اعضا برای پیوستن به در.

اهداف خود بودند پنج برابر افزايش آزمایشگاه ظرفیت; بهبود زنجیره تامین; فعال کردن ابزار تست; بهبود گزارش داده; و ساخت تست نیروی کار است. در هر دسته از گروه بهبود نشان داد با توجه به پیشرفت اسناد و مدارک بررسی شده توسط بار. وظیفه نیروی پیشی گرفته 25,000 آزمون در روز در اواخر ماه آوریل و 60,000 آزمون در روز در اواسط ماه مه — رسیدن به هر دو نقاط عطف جلوتر از برنامه.

اما بسیاری از مشارکت بخش خصوصی نمایندگان — از جمله markovich را — امضا برای سه ماه داوطلب دوره به پایان رسید که در تاریخ 30 ژوئن. یک برنامه ریزی دقیق در جای خود به انتقال وظایف به رهبری دولت ابتدا در اواخر ماه مه — اما برای هفته های باقی مانده آن را nonoperational از موفقیت رهبران تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است انتخاب شده است.

تبلیغات

توسط ژوئیه markovich را به حال خود بازگشت و تمام وقت ارسال در سپر آبی همراه با حداقل 10 دیگر سپر آبی مقامات که ساخته شده تا رهبری برای یک سوم از نیروی کار شاخه. دیگر نیروی کار کارکنان بازگشت به پست در سراسر بخش خصوصی از جمله نرم افزار مهندسی اجرایی یک سرمایه گذاری, سرمایه داری, یک متخصص ارتباطات و تماس با ردیابی رابط.

دولت را ارائه نکرده تعداد کل نیروی کار اعضای, اما چند نفر با آگاهی از این وضعیت می گویند این کاهش بیش از 50٪.

اکثر کارمندان دولت که باقی می ماند در نیروی کار مجزا در نقش تمام وقت ربطی به COVID-19 فرد با دانش مستقیم از نیروی کار گفت. بسیاری از کارکنان آن را برای دولت به عنوان مثال; حداقل دو نفر دیگر در حال دستیاران اجرایی در دهه بیست سالگی خود را.

دو هفته پس از خروج و شش هفته پس از این انتقال شد تا برای شروع — دولت اعلام کرد co-صندلی' تعویض: دکتر Bechara Choucair معاون ارشد رئیس جمهور و رئیس بهداشت افسر قیصر بنیاد Health Plan, Inc. و بیمارستان ها و چاوز دولت سابق, اپیدمیولوژی بود که بازنشسته شده است تا همه گیر رسید.

تبلیغات

چاوز اشاره کرد مدافع حقوق مهاجر و مهاجر مسائل مربوط به سلامت. و به عنوان دولت چهره مقاومت مواجه و رو به رشد بحران عفونت نرخ در خط مقدم لاتین کارگران — چاوز نشان دهنده اعتماد صوتی در یک جامعه است که اغلب به حال خود نیازهای بهداشتی نادیده گرفته شده است.

سابق نیروی کار رهبران گزارش به طور مستقیم به Ghaly ساخت کارآمد برای برنامه ریزی و سریع نشانه آف برای تامین خرید. رهبران جدید در حال حاضر گزارش یک مقام رسمی در زیر او دولت را تایید کرد.

سخنگوی Choucair کاهش یافته است به ترتیب یک مصاحبه تلفنی با بار مراجعه سوالات بازگشت به نمایندگان وزارت امور خارجه.

مقامات دولتی می گویند که با "زیرساخت های حیاتی" در حال حاضر در محل وزارت امور خارجه آماده است تا نگاهی به پشت کمر و شرکای خصوصی ادامه خواهد داد به "مشورت با دولت به عنوان مورد نیاز است."

تبلیغات

ریک Greenwood, که با این نسخهها کار با نیروی کار به تقویت شهرستان در سطح آزمایشگاه ظرفیت گفت: خصوصی صنعت بازیکنان بودند "چشمگیر" و "مرکزی" به این تست در مقیاس بالا اما نگران نباشید در مورد آینده وظیفه نیروی کار است.

"در بسیاری از افراد واجد شرایط در دولت است. این تغییر در شخصیت, اما آن را هنوز هم بسیار فعال است. من نمی دانم که هر چیزی که از دست رفته است," او گفت:.

در ضمن Newsom است با تکیه بر بخش خصوصی به عنوان مکمل به کار دولت حتی قبل از همه گیر و زمانی که دو قسمت راه منتقدان می گویند وجود دارد به طور معمول یک تقلا برای حفظ و تداوم.

بهداشت عمومی زیرساخت شده است "با کمبود بودجه روبرو فدرال برای سال" و "به سختی می تواند رسیدگی به شیوع بیماری در یک روز عادی مثل سل یا سرخک" یک عضو سابق گفت. آن را "طراحی نشده بود به عملیاتی با پاسخ سریع و زیرک اقدامات است."

تبلیغات

و در حالی که شرکت هایی مانند روشه انجام داده اند استخدام گسترده برای پاسخ به بحران دولت در مواجهه با بودجه محدودیت است نه گفتند.

گرین گفت: همکاران صنعت به ارمغان آورد حداقل یک irreplicable قدرت: خلاقیت است.

"دولت مردم همیشه نمی دانند که وجود دارد را یکی دیگر از راه برای انجام آن است. بخش خصوصی و مردم باید دیدگاه های مختلف در مورد آنچه می تواند انجام شود," او گفت:. "شاید به طور کلی استراتژیسازی است منطقه ای که در حال حاضر متفاوت."

بار کارکنان نویسندگان آنیتا Chabria و Taryn لونا کمک به این گزارش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن