مبارک تولد 65 دیزنی لند. من خیلی خوشحالم که شما بسته

زمانی که آناهایم دیزنی لند توچال توقیف در ماه مارس آن را مانند یک اتفاق نادر است که در آن با قرار دادن یک علام

توسط MORVARIDEASIA در 27 تیر 1399

زمانی که آناهایم دیزنی لند توچال توقیف در ماه مارس آن را مانند یک اتفاق نادر است که در آن با قرار دادن یک علامت تعجب بر ما بار مشکل است. آن نیز بلافاصله به ما چیزی برای نگاه به جلو به: دیزنی لند را بازگشایی.

چه شاعرانه اگر همه چیز رفته بود به عنوان برنامه ریزی شده فقط یک ماه پیش و در دیزنی لند گردان شده بود باز جمعه در آن سالگرد 65.

چنین لحظه ای خواهد بود همه روشن: حتی اگر آمریکا و جهان نداشته و در عین حال خود را خلاص بسیار مسری ویروس کشنده ما به عنوان یک مردم و یک کشور تا به حال تحمل کرده است. همه چیز خوب است. آن را بی خطر است برای دوباره جمع آوری در گروه های و بازی در sillier بیشتر خارق العاده نسخه از خودمان چیزی حدود 19 میلیون نفر از ما هر سال است.

دیزنی لند با این حال بسته خواهد بود در آن سالگرد 65.

تبلیغات

تبلیغات

آخرین باری که من در دیزنی لند بود 6 مارس. بود که سه روز پس از سفر قبلی در مارس 3. که چهار روز پس از بعدی من در سفر قبلی در فوریه. 28. برای من و بسیاری از جنوب کالیفرنیا ساکنان دیزنی لند است که بیش از یک پارک; آن است که در آن من به نوشتن به عنوان خوانده شده به تنظیم مجدد. آن را نشان دهنده چیزی بین زندگی pop-موزه هنر و عاطفی عقب نشینی است. بیشتر از آن که دعوت به بازی و زمانی که من بازی من آرام هستم.

در عین حال من نمی خواهد آرام باشد اگر من داخل دیزنی لند در حال حاضر. من رها که ایالت کالیفرنیا نیست اجازه می دهد دیزنی لند برای باز کردن.

Sleeping Beauty Castle last year received a brighter, more animated look.

خواب زیبایی قلعه در سال گذشته دریافت روشن تر و متحرک تر نگاه کنید.

(Jay L. Clendenin / لس آنجلس تایمز)

افتتاح یک پارک — به عنوان دیزنی جهانی و دیگران انجام داده اند در فلوریدا — در میان موجی همه گیر احساس سمج تر از جادویی ناخواسته تعهد و وفاداری به bullheaded سیاستمداران است.

در شروع دیزنی لند تولد هفته کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرد retightening از ایالت محدودیت. شهر لس آنجلس فقط کمتر از 30 مایل از خواب زیبایی قلعه اظهار داشت: ما در "سطح تهدید نارنجی" برای COVID-19 یک رنگی نمودار پنجه نرم می کند که با ساکنان برای به حداقل رساندن تماس با کسانی که ما زندگی نمی کنند و برای جلوگیری از عمومی فضاهای داخلی. در روز دوشنبه L. A. Unified School District رغم فدرال هل می دهد برای باز کردن کلاسهای درس اظهار داشت: مدارس باقی خواهد ماند بسته شده است. درب بعدی در دیزنی لند خانه اورنج کانتی, تخته, آموزش و پرورش توصیه می شود برعکس.

چنین اختلاف نه تنها سوخت سردرگمی اما نشان دهنده عدم برنامه ریزی منسجم برای مقابله با یکی از بزرگترین سلامت مالی و بحران های شخصی از طول عمر ما.

تبلیغات

در فلوریدا که گزارش شده است که در بیشتر موارد از COVID-19 از فقط در مورد هر کشور در جهان والت دیزنی جهان و آن چهار پارک در حال حاضر استقبال از مهمانان باز در حدود یک ماه پس از آن بزرگترین رقیب جهانی اورلاندو انجام همان. با وجود این واقعیت است که اساسا بقیه جهان در حال حاضر محدودیت آمریکایی — و بالعکس — و فلوریدا است که در حال حاضر به طور منظم به عنوان جهان COVID-19 نقطه داغ.

چه کوچک و متناقض گیج و خراب کردن جهان ،

در حال حاضر دیزنی لند نیست reentering آن است. من نگران که پارک — محل به عنوان نمادی از "اطمینان" توسط یکی از اولیه آن معماران — نمی خواهد بود قادر به ارائه کامل عاطفی شفا بسیاری از ما طلب است.

از مارس 14, زمانی که دیزنی لند بسته شده, من به دنبال به جلو به لحظه ای که من می تواند به بازگشت. من اشک ریخته هنگامی که من به تماشای دیزنی لند شانگهای باز کردن دروازه های خود را بر یک یکشنبه شب در مارس L. A. زمان تفاوت آن اجازه می دهد برای تبدیل شدن به نخست در زمان مشاهده در امریکا است. آن را نشانه ای از امید است. من rewatched قطعات دیزنی+ سری "Imagineering داستان" است که جزئیات بازگشایی توکیو دیزنی لند پس از آن ملت ویرانگر سال 2011 زلزله و چگونه است که رویداد بسیار مورد نیاز نشان می دهد که این کشور شفا بود.

هنوز نریختم اشک این هفته گذشته من به دنبال همراه با رسانه های اجتماعی و اخبار و گزارش پوشش بازگشایی والت دیزنی جهان. در حالی که من خوشحال به شنیدن دوستان من به من بگویید ماسک انطباق نسبتا بالا است و اجتناب ناپذیر تنگناها است که زمانی رخ می دهد که جمعیت از هر اندازه جمع آوری نسبتا نادر است و می تواند بیشتر اجتناب شود وجود دارد بیش از حد ناراحتی و یا coronavirus — در هوا.

دیزنی لند شانگهای باز میان رو به کاهش COVID-19, شماره جدید روزانه موارد گزارش شده در نوجوانان به جای ده ها هزار نفر ما در حال تجربه در بخش هایی از امریکا است. وجود دارد تا مطمئن شوید متعدد صحنه هایی از والت دیزنی جهان را ساخته اند که به من لبخند, به خصوص کسانی که نشان می دهد برخی از خلاقیت هنری در این آب و هوا.

Galaxy's Edge

دیزنی لند در سال گذشته افتتاح 14 هکتار گسترش مضمون به "جنگ ستارگان" گسترده زمین پر از پیچش و چرخش و بازار. این عکس گرفته شده بود در ماه مه سال 2019.

(Jay L. Clendenin / لس آنجلس تایمز)

اجتماعی فاصله شخصیت ملاقات و خوش آمد می گوید در واقع به نظر می رسد مثل یک راه حل بهتر از استاندارد عکس-ops به عنوان آنها را تشویق لباسهای بازیگران به عمل می کنند. وینی پیف frolicking در Epcot چمن اقدام به گرفتن پروانه است یک حافظه بهتر از ایستاده در خط برای یک غیر اجتماعی دور در آغوش بگیرید. به همین ترتیب تصادفی شخصیت processionals که باید جایگزین رژه می روند. در حالی که فقط قبل از خاموش شدن دیزنی لند در راه اندازی یک لودگی نیرو جدید رژه که به احتمال زیاد نمی خواهد بازگشت تا زمانی که یک واکسن این مطالعه شخصیت لحظات معرفی بیشتر حس خودانگیختگی و زندگی به پارک تجربه.

اما دیزنی می توانید همه چیز را راست — خوش آمدید شيوع اجتماعی فاصله نشانگرها و وینیل پارتیشن بندی در خطوط و در خدمت به عنوان یادآوری برای حفظ فاصله و پیام هنوز هم کمتر است که پارک ها امن هستند و بیشتر است که ما به عنوان یک مردم نیست.

تبلیغات

به ما نگاه حسرت در کشورهای دیگر که موفق به خلق و خوی گسترش هستند و در نتیجه بسته شدن مرزهای خود را به ما آلوده بدن گسترده اقدامات انجام شده در پارک ممکن است به سهولت برخی از ذهن اما نتواند آن را به پنهان کردن این واقعیت: ما محزون می خوانی ناکافی ایمنی شبکه وادار کردن کارگران به خط مقدم از یک ویروس جنگ منطقه به لوازم جانبی به شخص دیگری بعد از.

این هیچ جای تعجب است که دیزنی رسانه های حمله رعد اسا در این ماه مالیده بسیاری از راه اشتباه شد و چیزی از رسانه های اجتماعی مسخره. تجاری از چهره نقاب کارکنان تمیز کردن مناطق از پارک شد ریمیکس و redubbed با موسیقی متن فیلم ترسناک و شوم صدای اور. این نمی تواند آنچه دیزنی بازاریابان امیدوار بودند.

در زمانی که ما اساسا تشویق به رفتار به عنوان اگر همه در اطراف ما است coronavirus من کمتر نگران دیزنی اقدامات برای محافظت از من و من به جای بیش از حد متمرکز بر دیگران است. آیا این فرد به سرعت پایین کشیدن ماسک خود را به صحبت می کنید ؟ آیا آن شخص ترک, حمام, بدون شستن دست های خود را?

دیزنی پارک کار می کنند چرا که آنها در حال حاضر یک روایت در یک محیط کنترل شده. اما در سال 2020 فقدان یک رویکرد واحد و یکپارچه به یک مواج COVID-19 اما تضمین هیچ انسان و یا شرکت در کنترل خط داستان. در تلاش برای جلوگیری از تفرقه تفسیر ما به طور فزاینده ای به شنیدن آن است که یک "انتخاب شخصی" اگر کسی می خواهد برای رفتن به یک رستوران و یا یک پارک. در عین حال تاکید ما در فردی بیش از جمعی از شفقت است که چه چیزی ما را در اینجا و در معرض خطر از همه چیز بدتر به عنوان تمدید مزایای بیکاری شروع به ناپدید می شوند.

از سال 1955 پارک دیزنی باید انجام بهترین خود را برای منعکس کردن و تقطیر فرهنگ پاپ آمریکایی — پارک می گوید موسس آن است و حتی اختصاص داده شده به "حقایق سخت" را تشکیل می دهند که آمریکا — و این که برگزاری درست است در حال حاضر بیشتر از همیشه. باز والت دیزنی جهان قابل تشخیص ترین و محبوب ترین پارک در جهان است که بازتابی از کشور ما خیره تمایل به بازگشت به حالت عادی قبل از مدیریت یک بیماری همه گیر کامل با تمام کثیف سیاست است که مستلزم.

The attractions at Pixar Pier in Disney California Adventure will have to remain quite for bit longer yet.

جاذبه های پیکسار اسکله در دیزنی کالیفرنیا ماجراجویی را به باقی می ماند کاملا برای کمی طولانی تر است.

(Jay L. Clendenin / لس آنجلس تایمز)

"جان Hench می گویند که دیزنی لند بود و اطمینان بخش گفت:" اواخر سال سابق Imagineering رئیس مارتی Sklar از دیرین Imagineer که به شکل دیزنی تجربه است. "شما می تواند صحبت می کنند به یک غریبه. شما احساس امن است. شما می دانید که شما در حال رفتن به مورد احترام است. همه چیز پاک است. این مثال که شما را به بازگشت به خود و جامعه است. "چرا نمی توانید آن بود? چرا ما نمی توانیم درمان افرادی مانند ما دریافت درمان در دیزنی پارک? چرا خیابان های ما بود به عنوان پاک به عنوان آن را در دیزنی?'

"این اطمینان بخش خاطر شما می دانید همه چیز کار می کنند."

امروز بر خلاف تفاوت بین ماسک-مورد نیاز پناهگاه پارک و هر چیزی می رود " اگر شما آن را دوست ندارم در خانه بمانند نگرش فراتر از پارک گیتس بیش از حد آشکار برای چنین فلسفه برای برگزاری درست است. حتی پارک' ماموریت اصلی -- این یک محل برای خانواده ها — در حال حاضر در تقابل با خود دارد. دیزنی یک محل برای خانواده ها تا زمانی که هیچ کس در خانواده خود را مسن تر از 60 یا ضعف سيستم ايمنی و یا به طور منظم می آید در تماس با هر کسی که بیش از 60 یا ضعف سيستم ايمنی.

تبلیغات

یک کلیشه پدید آمده در طول چند هفته گذشته. اکثر کسانی که رفته اند به والت دیزنی جهانی و یا جهانی اورلاندو گزارش داده اند که آنها احساس امن تر وجود دارد از آنها را در فروشگاه مواد غذایی محلی. اما گذشته از آن که نیاز اساسی یک رفت و آمد مکرر در طول هر دوره به احساس امن تر از فقط در مورد هر جای دیگری — آن را نیز نشان می دهد برخی از واقعا تفکر جادویی: ما در حال تبدیل شدن بیش از حد راحت با این ایده که نیازهای اساسی مانند خرید محصولات می توانید با قرار دادن زندگی ما در خطر است.

پارک دیزنی باید همیشه تلاش برای نشان دادن بیشتر خوش globalist آینده بود آن را جشن عروسک ها از این جهان کوچک البته تصادف در مسافرت های بین المللی است که در Epcot جهانی ویترین و حتی اخیر سربازان ارتش در چند رویدادهای فرهنگی در دیزنی کالیفرنیا ماجراجویی. افسانه, البته, بسیار ماهر در استعاره دست زدن به درس های زندگی, اما اجازه دهید ما مراقب باشید به نه پرتاب کردن ما دست بدهد و به رئیس جمهور فانتزی است که درمان نمی شود و بدتر از خود بیماری.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب