کالیفرنیا مجموعه رکورد بیشترین coronavirus موارد در یک روز

Coronavirus شیوع ادامه داد: به بدتر در کالیفرنیا در این هفته با 9,500 عفونت های ثبت شده در روز سه شنبه — جدید

توسط MORVARIDEASIA در 18 تیر 1399

Coronavirus شیوع ادامه داد: به بدتر در کالیفرنیا در این هفته با 9,500 عفونت های ثبت شده در روز سه شنبه — جدید ترین موارد گزارش شده در یک روز از همه گیری آغاز شد و سه رقمی مرگ و میر است که ارسال این ایالت تلفات گذشته 6,500.

کالیفرنیا موارد در سرعت به دو برابر هر 24.8 روز یک عدد است که توسط کارشناسان مورد استفاده برای اندازه گیری چگونه به سرعت این ویروس در حال گسترش است. از صبح روز چهارشنبه دولت تا به حال 284,138 coronavirus موارد است.

در طول هفته گذشته وجود داشته است به طور متوسط 7,403 جدید کروناویروس عفونت و 69.6 جدید مرگ و میر در هر روز با توجه به داده ها از زمان " ردیاب. با موارد ادامه به صعود و بستری شدن اعداد, افزایش, شهرستانهای سراسر کشور مجبور به عقب کسب و کار reopenings در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس.

سان فرانسیسکو مقامات این هفته تصمیم گرفتند به تاخیر در شل شدن محدودیت در کسب و کار از جمله داخل سالن ناهار خوری در رستوران ها که قرار بود برای فردا. این شهر قبلا به حالت تعلیق در بازگشایی سالن مو, باغ وحش, موزه ها و میله های زندان است.

تبلیغات

سان فرانسیسکو شهرستان گزارش شده بود 4,020 موارد ثبت شده از coronavirus و 50 کشته و چهار شنبه صبح.

"ما می دانیم که مکث در بازگشایی ناامید کننده است اما ما نمی توانیم خطر اجازه این ویروس از کنترل خارج شده" سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد گفت. "همه ما نیاز به انجام بخشی از ما با پوشیدن پوشش صورت نگه داشتن فاصله خود را از دیگران و گرفتن تست شده بنابراین ما می توانیم به یک محل که در آن ما می توانید با خیال راحت از سر بازگشایی."

L. A. شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر باربارا فرر در این هفته گفت که مردم تغذیه با اقامت در خانه سفارش که تلاش کرده اند به بازگشت به قبل از همه گیر راه زندگی کمک به افزایش و گسترش این بیماری در کالیفرنیای جنوبی است.

تبلیغات

"این روشن است که پس از ماه از قرنطینه همراه با بازگشایی بخش های بسیاری در طول چند هفته ما تا به حال تعداد زیادی از مردم بی اعتنایی به شیوه های بسیار است که ما مجاز به سرعت گسترش" فرر گفت. "ناتوانی ما به دنبال ابتدایی ترین کنترل عفونت و فاصله بخشنامه منجر به بیماری های جدی و حتی مرگ مردم ما را دوست دارم."

در لس آنجلس که دارای بالاترین تعداد coronavirus موارد میان دولت 58 و شهرستانهای استان بیشترین مرگ و میر مقامات تایید 46 کروناویروس جدید-مرتبط با مرگ و میر و 4,015 موارد اضافی شنبه, بالاترین تعداد عفونت های شهرستان گزارش شده در یک روز.

مقامات بهداشت نسبت به روزانه سنبله به تعداد حدود 2000 آزمون در روزهای 2 و 5 جولای. مقامات همچنین اشاره کرد که هفت روز به طور متوسط برای شهرستان روزانه مثبت رای — کسانی که تست مثبت برای ویروس — صعود به 11.6%. یک روز پیش از آن فقط کمتر از 10%.

اورنج کانتی که سومین شماره از coronavirus موارد در دولت و چهارم بیشترین مرگ و میر نیز دست و پنجه نرم با افزایش عفونت و بستری شدن در بیمارستان در هفته های اخیر.

تبلیغات

این شهرستان را مثبت نرخ ارز که مقامات بهداشتی استفاده برای ارزیابی اینکه آیا مورد تعداد در حال افزایش به دلیل بیشتر تست و یا به دلیل وجود بیشتر گسترش بیماری در جامعه شد و زیر 8% بیش از هفت روز در اواسط ماه مه. از جمعه این شهرستان تا به حال یک مورد نرخ 222 هر 100 ، 000 ساکنان و تست مثبت رای از 14.2 درصد به شهرستان داده های سلامت.

دولت مجموعه مورد نظر استاندارد متوسط 25 مثبت مورد در هر 100,000 بیش از یک دوره 14 روزه و هفت روز به طور متوسط تست مثبت نرخ 8 درصد.

مقامات بهداشتی گزارش 1,010 عفونت های جدید پنج شنبه, آوردن تعداد کل موارد به 18,892. مقامات همچنین گزارش سه اضافی COVID-19 مرگ و میر ناشی از قرار دادن این شهرستان تلفات در 369.

تبلیغات

افزایش موارد جدید و اخیر عقبگرد از کسب و کار reopenings باعث سرپرست میشل جراحی که بارها و بارها مورد سوال county health افسر تصمیم به دستور ماسک برای تجدید نظر به ساکنان به پوشیدن چهره و پوشش.

"این است که از بیشترین اهمیت برای حفاظت از سلامت خود و سلامت دیگران به طوری که ما می تواند به حالت عادی بازگشت و به سرعت به عنوان امکان پذیر است" او در بیانیه ای گفت.

یک طرح جدید توسط دانشگاه واشنگتن موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی گفت: کالیفرنیا می تواند تجمعی مرگ و میر در مورد 16,800 توسط Nov. 1 — افزایش بیش از 150 درصد بیش از دولت فعلی مرگ و میر.

تبلیغات

اما این طرح اشاره می کند که مرگ اعداد می تواند به طور چشمگیری پایین تر اگر 95 درصد از ساکنان کالیفرنیا همیشه عینک یک ماسک ، در جهانی پوشش سناریو کالیفرنیا ممکن است تنها در حدود 12,000 مرگ و میر این داده ها نشان می دهد.

بار نویسنده کارکنان Rong-گونگ Lin دوم کمک به این گزارش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب