کالیفرنیا میشکند دیگر رکورد جدید کروناویروس موارد بستری شدن در بیمارستان

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت: 12,807 جدید کروناویروس عفونت گزارش شده بود در سطح ایالت در 24 ساعت گذشته — ی

توسط MORVARIDEASIA در 2 مرداد 1399

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت: 12,807 جدید کروناویروس عفونت گزارش شده بود در سطح ایالت در 24 ساعت گذشته — یک رکورد بالا آوردن کالیفرنیا مجموع به 413,576.

"این فقط یک یادآوری ... از میزان تاثیر این ویروس همچنان به او گفت:" در طول یک کنفرانس مطبوعاتی.

پایدار و افزایش موارد می آید به عنوان coronavirus مربوط به بستری شدن در بیمارستان همچنان به ضربه و یا روش شکستن رکورد در سطح دولت است. حدود 7,170 تایید COVID-19 بيماران بستری ایالت از روز شنبه با 2,058 در بخش مراقبت های ویژه, با توجه به وزارت امور خارجه از سلامت عمومی است.

کالیفرنیا نیز گزارش مرگ بدتر شدن عوارض. برای یک هفته ای که به پایان رسید دوشنبه 674 مرگ و میر گزارش شده در کالیفرنیا بالاترین هفتگی مجموع تا به امروز است. که تعداد شکست رکورد قبلی هفت روز هنگامی که 640 درگذشت; هفته قبل از آن 474.

تبلیغات

کارشناسان می گویند بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر هستند عقب مانده از شاخص های کروناویروس و می تواند منعکس کننده قرار گرفتن در معرض ویروس رخ داده است که هفته پیش از آن.

لس آنجلس گزارش 3,266 موارد جدید چهارشنبه هل دادن آن تجمعی کل فوق 164,000.

اگر چه این درست است که گروه های جوان هستند در کل کمتر به احتمال زیاد به سقوط به شدت بیمار به عنوان یک نتیجه از COVID-19 مقامات استرس است که این بدان معنا نیست که آنها سیستم ایمنی یا است که آنها نمی تواند به گسترش این بیماری به دیگران که بیشتر در معرض خطر است.

تبلیغات

"تراژدی از آنچه شاهدش هستیم این است که بسیاری از ما جوانتر ساکنان در حال تعامل با یکدیگر و پیوستن به توصیه می شود اقدامات پیشگیری در حالی که ما ساکنان مسن در ادامه به تجربه نتایج حاصل از این افزایش گسترش با بدترین سلامت از جمله مرگ" شهرستان سلامت عمومی مدیر باربارا فرر در بیانیه ای گفت.

"مردم بیش از سن 65 سال به حساب 11 درصد از همه موارد اما حساب برای نزدیک به 75 درصد از تمام مرگ و میر. رفتارهای ما از جمله پوشیدن پوشش صورت و پایبندی فیزیکی, فاصله — اقدامات ساده از مهربانی و مراقبت — می توانید محافظت از کسانی که ما را دوست دارم."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب