کالیفرنیا صرف $38.2 میلیون در CHP افسران در جورج فلوید تظاهرات

گشت بزرگراه کالیفرنیا وارده $38.2 میلیون دلار در هزینه های اضافه کاری پلیس اخیر آتشین تظاهرات در این کشور بودن

توسط MORVARIDEASIA در 28 خرداد 1399

گشت بزرگراه کالیفرنیا وارده $38.2 میلیون دلار در هزینه های اضافه کاری پلیس اخیر آتشین تظاهرات در این کشور بودند که در پاسخ به در مرگ بازداشت جورج فلوید در مینه سوتا مقامات وزارت امور خارجه روز سه شنبه گفت.

این هزینه ها شامل بیش از 6 میلیون دلار در CHP هزینه های اضافه کاری برای استقرار در این شهر و شهرستان از لس آنجلس با توجه به نامه ای به نمایندگان مجلس توسط دولت مدیر امور مالی Keely Bosler.

CHP هزینه ها در علاوه بر این به حدود 25 میلیون آن را هزینه دولت برای استقرار 8,000 سربازان گارد ملی در سراسر کالیفرنیا برای کمک به اجرای قانون محلی سرکوب خشونت است.

قبلا از 1 آوریل دولت متحمل شده بود $987,092 در هزینه های اضافه کاری به صورت CHP افسران برای پاسخ دادن به تظاهرات در کنگره به دنبال بلند کردن اجسام از فرماندار اقامت در خانه سفارش آژانس گفت.

تبلیغات

تظاهرات توده فوران در شهرستانها در سراسر جهان در پاسخ به ضبط مرگ فلوید یک مرد سیاه پوست که فوت مارس 25 بعد از یک افسر پلیس kneeled در گردن او برای بیش از هشت دقیقه است.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اعلام وضعیت اضطراری برای لس آنجلس شهر و شهرستان در 30 مه کمک به سازمان های اجرای قانون محلی خود را در پاسخ به گسترده مدنی اختلالات Bosler نوشت: قانونگذاران.

این اقدام در پاسخ به درخواست شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti برای کمک به دولت از جمله سرباز گارد ملی برای کمک به اداره پلیس لس آنجلس در پاسخ به صدمه به اموال و دزدی در این شهر است.

تبلیغات

آن مشخص شده سومین بار در بیش از نیم قرن است که دولت با ارسال نیروهای نظامی برای پاسخ دادن به ناآرامی ها در این شهر بیش از خشونت علیه یک فرد در بازداشت پلیس.

"از دست داده اید صبر" Newsom گفت: به معترضان اعلام استقرار. "بنابراین باید I. حق با شما احساس ستم. شما حق را به احساس می کنید که راه شما را احساس می کنند."

هزینه های 431,454 ساعت پیش بینی نشده اضافه کاری به صورت CHP افسران را تحت پوشش بودجه دولت تحت فرمان اضطراری و دیگر اقدام های گرفته شده توسط وزارت مالیه.

پول در حال انتقال از صندوق به طور کلی "در حمایت از دولت را تلاش برای کاهش ناآرامی های مدنی در لس آنجلس شهر و شهرستان" Bosler نوشت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب