کالیفرنیا اقامت در خانه سفارش چهره شورش در سواحل و در جوامع روستایی

فشار برای بازگشایی بخش هایی از کالیفرنیا ادامه داد: برای ساخت بیش از آخر هفته با بیش روستایی شهرستانهای تعهد ب

توسط MORVARIDEASIA در 14 اردیبهشت 1399

فشار برای بازگشایی بخش هایی از کالیفرنیا ادامه داد: برای ساخت بیش از آخر هفته با بیش روستایی شهرستانهای تعهد به سهولت اقامت در خانه محدودیت ها و تظاهرات و راهپیمایی در برابر بسته شدن اورنج کانتی سواحل به سرعت گسترش coronavirus.

نظرسنجی ها نشان می دهد اکثر کالیفرنیا حمایت از اقامت در خانه قوانین بوده که با اعتبار کمک به کالیفرنیا جلوگیری از عظیم تلفات نیویورک و دیگر نقاط داغ و ترس بلند کردن آنها را بیش از حد به زودی می تواند باعث شیوع بیشتر.

اما اجتماعی-فاصله محدودیت را ویران اقتصاد و برخی از بخش هایی از کالیفرنیا شده اند که آمار به خصوص با کروناویروس در حال هل دادن به عقب بر گردیم در کسب و کار.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت: او را درک سرخوردگی و پیشنهاد او را اعلام کاهش برخی از قوانین در اوایل این هفته.

تبلیغات

"من فقط می خواهم به مردمی می دانم که ما در حال گرفتن بسیار نزدیک به ساخت واقعا معنی دار augmentations که اقامت در خانه سفارش" Newsom روز جمعه گفت. "من می خواهم بگویم بسیاری از روز های هفته به عنوان طولانی به عنوان ما همچنان به طور محتاطانه و متفکر."

فرماندار توصیف کرده است مرحله بعدی از اقامت خود را در خانه سفارش به عنوان اجازه می دهد برخی از کاهش ریسک کسب و کار به بازگشایی در جوامع در سراسر کالیفرنیا از جمله مکان های خرده فروشی, ساخت سایت و کسب و کارهای کوچک.

"تنها چیزی که قراره ما را به عقب نگه دارد از گسترش این ویروس" Newsom گفت. "و این تنها چیزی است که مطمئن شوید که برای پیشبرد گسترش ویروس است که هزاران نفر از مردم تجمع با هم. تمرین های اجتماعی فاصله یا فاصله فیزیکی ما می تواند جلوگیری از آن است."

یک نظرسنجی از دانشگاه برکلی موسسه دولتی مطالعات در هفته گذشته نشان داد کالیفرنیا و انتخابات گسترده و تصویب به Newsom میان coronavirus بحران و با وجود گسترده اقتصادی احساس درد است.

تبلیغات

رای دهندگان می خواهند به مقامات وقت خود را در پایان دادن به محدودیت در کسب و کار و اجتماعات. 70% به 30% دولت رای دهندگان می گویند آنها بیشتر نگران این هستید که پناهگاه در محل سفارشات بیش از حد به زودی به پایان خواهد رسید و باعث بیماری به گسترش بیشتر از آنها هستند که از جمله سفارشات خود ادامه خواهد داد و برای بیش از حد طولانی و آسیب اقتصاد است.

دو هفته پیش 75 درصد از مردم نظر سنجی می خواستم سفارش به ادامه تا زمانی که مورد نیاز آن با توجه به کالیفرنیا مراقبت های بهداشتی پایه/نظرسنجی ایپسوس. تنها 11 درصد می خواستم برای جلوگیری از اقامت در خانه سفارش در حالی که 13 درصد تا به حال هیچ نظر. در میان کم درآمد ساکنان حمایت شد و حتی قوی تر: 78% پشتیبانی اقامت در خانه سفارش و تنها 3 درصد مخالف آن است.

هنوز هم وجود داشته است تظاهرات در سراسر کشور در روزهای اخیر در برابر نظم و برخی از شهرستانهای استان در مناطق روستایی کالیفرنیا در حال بدست گرفتن امور به دست خود.

یوبا و شهرستان سوتر در شمال کالیفرنیا مجموعه اجازه می دهد تا بسیاری از کسب و کار به بازگشایی دوشنبه در سرپیچی از Newsom این ایالت شش هفته اقامت در خانه سفارش دهید.

تبلیغات

دو کشور در نزدیکی پایتخت دولت خواهد پیوستن به جمعیت شهرستان در کالیفرنیا شمال شرقی گوشه Modoc شهرستانبا کمتر از 9,000 ساکنان که در روز جمعه اجازه همه کسب و کار و مدارس و کلیساها به بازگشایی تا زمانی که مردم در داخل می تواند اقامت شش فوت از هم جدا.

این حرکت توسط یوبا و شهرستان سوتر — با یک ترکیب جمعیت 171,000 مردم و فقط 50 coronavirus موارد و سه مرگ و میر — می آید به عنوان دیگر California counties در ساحل مرکزی و San Joaquin Valley خواستار بازگشایی بیشتر کسب و کار.

Newsom اقامت-در-خانه سفارش صادر شده در مارس 19, برای اولین بار بود صادر شده باشد هر فرماندار در کشور و کارشناسان اعتباری که با کمک کالیفرنیا دیدن کسری از مرگ و میر ناشی از مکان هایی مانند ایالت نیویورک با بیش از 24 ، 000 مرگ و میر. این در مقایسه با بیش از 2100 مرگ و میر در ایالت طلایی با 55% از آن اتفاق می افتد در لس آنجلس.

یک روز پس از جمع تظاهرکنندگان در تقاطع خیابان اصلی و بزرگراه ساحل اقیانوس آرام در هانتینگتون بیچ به تجمع در برابر stay-at-home سفارشات دیگر سازماندهی اعتراض گرفت شنبه در لاگونا بیچ.

تبلیغات

در شروع روز یک پرتقال مشبک مانع قرار داده شد تا در اطراف شهر در ساحل نقاط دسترسی.

آن موانع را نگه ندارد به عنوان معترضان ساخته شده راه خود را بر روی شن و ماسه و ادامه تظاهرات در بعد از ظهر.

در لاگونا بیچ شورای شهر به تازگی رای به اجازه می دهد فعال و استفاده از سواحل آن از 6 تا 10 صبح در روزهای هفته تنها. لاگونا بیچ شهردار Pro Tem استیو Dicterow وجود دارد گفت: تا به حال شده است حمایت قاطع صورت مرحله به مرحله افتتاح طرح اما او حمایت Newsom حق نزدیک ساحل.

"من فکر می کنم آن را تاسف به دلیل اینکه من موافقم یا نه با آنچه که فرماندار گفت: من فکر می کنم او حق قانونی برای انجام این کار و من فکر می کنم دادگاه تعیین کرده اند که" Dicterow گفت: در واکنش به اعتراض. "او ایجاد یک مسیر برای ما برای رفتن به جلو. او گفت: برای ارائه یک طرح بنابراین ما ارائه یک طرح, و ما در حال انتظار برای دیدن چگونه فرماندار خواهد واکنش نشان می دهند. من امیدوار و خوش بین است که طرح ما دیدار خواهد کرد با تصویب و ما قادر خواهید بود برای باز کردن سواحل است."

تبلیغات

در سمت شمال ساحل نیوپورت اسکله شنبه یک گروه از حدود 70 بود در پارکینگ که مایل به گرفتن بر روی شن و ماسه. پرچم آمریکا دیده می شد در کنار قرمز MAGA کلاه.

در ظهر آنها شروع به راه رفتن در سراسر ساحل اقیانوس. نیوپورت بیچ افسران پلیس توصیه آنها را به نوبه خود و یک هلیکوپتر از اورنج کانتی کلانتر پرواز بیش از اعلام بسته شدن بیش از یک بلندگو.

لایحه Beukers در میان آنها بود. او در پایین رانده شده از لنکستر و نامشخص چگونه مکالمه را او فیلم برداری ارز در حالی که کودکان زن و شوهر bodysurfed.

Beukers, 48, گفت: پس از آن که او مایل به دریافت دستگیر و این بحث تا به حال کمتر به ساحل از قانون اساسی از بسته شدن.

تبلیغات

"ما به کجا می رویم ؟" او به یاد می آورد درخواست افسران. "آنچه در کنار تاریخچه آیا می خواهید به در ؟ کسی ایستاده خود زمین است. ما در یک شیب لغزنده و ما ممکن است در نهایت که در آن ما ممکن است می شود."

وی 2nd Amendment و فعال حقوق مدنی رزا پارکس و در پایان طرفین دست تکان داد و پلیس رفتگان.

در مصاحبه با فاکس نیوز روز یکشنبه کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx گفت: نزد anti-خاموش کردن معترضان شلوغ هم در اغلب آشکار است "devastatingly نگران کننده است."

"ما نیاز به حفاظت از هر یک از دیگر در همان زمان به عنوان ما در حال ابراز نارضایتی ما," او گفت:.

تبلیغات

پرسید که آیا آن را امن برای مردم به گله به سواحل در کالیفرنیا Birx گفت که بستگی نزدیکی.

"اگر آن را انجام, اجتماعی, فاصله, بله," او گفت:. "اگر آن را انجام نداده اجتماعی فاصله ندارد."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن