کالیفرنیا را با استفاده از مازاد پول نقد, تاخیر بودجه مدرسه در $202.1-میلیارد بودجه ارسال شده به Newsom

کالیفرنیا قانونگذاران ارسال a $202.1-میلیارد بودجه دولت برای رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز جمعه یک برنا

توسط MORVARIDEASIA در 7 تیر 1399

کالیفرنیا قانونگذاران ارسال a $202.1-میلیارد بودجه دولت برای رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز جمعه یک برنامه ریزی هزینه گردد به پاک کردن اطلاعات تاریخی کسری بودجه باعث coronavirus بحران است که به شدت متکی به ذخایر نقدی و چندین ساله طرح پرداخت برای دیدار با تعهدات بودجه به مدارس دولتی است.

نهایی رای در این مجمع پس از تصویب مجلس سنا دولت در روز پنج شنبه شب, بازتاب توافق بین دموکراتیک قانونی رهبران و فرماندار پیش از آن در هفته. Newsom انتظار می رود که به امضای لوایح بودجه به صورت قانون در اسرع وقت دوشنبه و ضرب و شتم مهلت برای شروع دولت سال مالی جدید در روز چهارشنبه.

"ما در میان یک بحران جهانی و همه گیر" مجلس کوین مک کارتی (D-ساکرامنتو) گفت. "و انتخاب ما را در اینجا کامل نیست."

این کاهش بودجه 13 میلیارد دلار در دولت مخارج دولت از سال گذشته در سطح تقریبا دقیقا به همان اندازه در کاهش و به عنوان پیشنهاد شده توسط Newsom در این طرح به او ارائه شده به قانون گذاران در ماه گذشته. اما آن را متفاوت از Newsom تلاش در چگونه آن پس انداز به دست آورد — با تکیه بر کمتر کاهش مخارج بیشتر تاخیر در پرداخت به مدارس و خوش بینی از آینده درآمدهای مالیاتی و بهداشت و خدمات انسانی هزینه های برنامه.

تبلیغات

"ما شده اند قادر به رسیدن به یک توافق است که عملی و متعادل با تشکر در بخش های بزرگ به تصمیم گیری های ما در حال ساخت در حال حاضر, اما [به] مسئول بودجه تصمیم گیری است که ما در طول دهه گذشته" رئیس جمهور مجلس سنا Pro Tem Toni اتکینز (D-سن دیگو) گفت: در روز پنج شنبه.

کسانی که تصمیم گیری ساخته شده در گذشته — صرفنظر میلیاردها دلار درآمدهای مالیاتی — دارای عقاید اندازه دولت را نقد صندوق ذخیره. این بودجه برای سال مالی آینده با استفاده از تقریبا نیمی از این مبلغ 16 میلیارد صندوق و پیش بینی برداشت نزدیک به 5 میلیارد دلار بیشتر در آینده دو بودجه سال, ترک اصلی صندوق ذخیره تعادل در $2.9 میلیارد دلار در اوایل تابستان سال 2023.

اضافی $450 میلیون خواهد بود پس از یک دوم ذخیره یک اختصاص داده شده برای سلامت و رفاه هزینه در طول رکود اقتصادی. دولت هزینه های برای مبارزه با COVID-19 همه گیر خواهد بود پوشش داده شده توسط یکی دیگر از $716 میلیون دلار پول نقد در دسترس.

حتی پس از, بودجه باعث می شود صدها میلیون دلار کاهش به, آموزش عالی, دادگاه عملیات و کمک هزینه مسکن. دولت کارگران را furloughed تا دو روز در ماه بخشی از تقریبا $2.9 میلیارد دلار کاهش به کارمند پرداخت غرامت. تعدادی از برنامه ریزی توسعه و تغییرات در دولت بهداشت و درمان, خدمات scrapped. بودجه برگ گسترش پزشکی به کسانی که 65 ساله و مسن تر که فاقد وضعیت مهاجرت قانونی به یک کلید اولویت برخی از قانونگذاران دموکرات.

تبلیغات

تصمیم به اعمال تاخیر 12 ماه یا بیشتر در برخی از دولت بودجه برای K-12 مدرسه و کالج ها منجر به بزرگترین راه حل برای کسری Newsom تخمین زده می شود در این بهار در $54.3 میلیارد دلار است. نمایندگان مجلس موافقت کردند به تسلیم $12.5 میلیارد دلار در بودجه مدرسه که در غیر این صورت شده اند پرداخت می شود مورد نیاز در این سال مالی به پایان می رسد که در هفته آینده یا 2020-2021 سال است. بسیاری از مدارس را مجبور به پیدا کردن برخی از راه های دیگر تامین پول از دست رفته در دوران دخالت معمولا انجام می شود با بهره برداری خود را ذخایر نقدی یا وام گرفتن با دولت موافقت خود را برای بازپرداخت وجوه آن در آینده است.

اما کاهش قانونگذاران گفت: "می توانست بدتر است. در کمتر برنامه های دولت را ببینید کاهش مربوط به آینده فدرال coronavirus کمک از Newsom در اصل پیش بینی. بودجه لیست 11 میلیارد دلار در هزینه های کاهش که در حال حاضر ساخته شده است که می تواند معکوس شود اگر پول کافی فرستاده شده است به کالیفرنیا توسط کنگره و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل پاییز. که بیشتر بودجه برای آموزش و پرورش و مسکن شهرستان از خدمات دولتی.

"ما باید مصرانه از دولت فدرال برای توسعه معنی دار برای کمک به دولت و برنامه های محلی" مجمع سخنران آنتونی رندن (D-لکوود) گفت: در روز جمعه.

دموکرات ستایش تعداد محدودی از افزایش هزینه های موجود در بودجه به عنوان کلیدی برای حفاظت از دولت آسیب پذیر ترین ساکنان در طول رکود اقتصادی است. این افزایش شامل گسترش کالیفرنیا اعتبار مالیاتی برای کم درآمد بدون یک شماره امنیت اجتماعی و با کودکان کمتر از 6 که ارائه پول اضافی برای برخی از ساکنان بدون وضعیت مهاجرت قانونی.

تبلیغات

جمهوری خواهان گفت: بیش از حد بسیاری از راه حل ها در توافق نهایی — یکی از آنها گله و شکایت آنها دیده نمی شود تا زمانی که یک معامله زده بود به صورت خصوصی در میان دموکرات ها — کوتاه مدت رفع آن ارائه نمی دهد به اندازه کافی ساختاری تراز مالی دولت.

"من می دانم که این کاهش درد به" مجلس Jay Obernolte (R-دریاچه خرس بزرگ) گفت. "اما شکست ما به کسانی که تصمیم گیری های دشوار این سال است که به عواقب وخیم برای ما در سال آینده است."

دولت سالانه بودجه نوشته شده است در یک سری از لوایح قانونی که بیشتر آن خواهد شد در Newsom میز توسط این آخر هفته. در طی سه ماهه گذشته-قرن افزایش تعداد کسانی که لوایح را تصویب سیاست هایی که ممکن است تنها یک نازک nexus به خدمات دولت و درآمد برای سال آینده. بسیاری از آنها به ندرت دیده می شود قبل از اینکه منتشر شده به عنوان مورد نیاز توسط قانون 72 ساعت قبل از نهایی قانونی رای دادن.

یکی از این ارائه در امنیت عمومی لایحه بودجه منجر به یک بحث طولانی در روز پنج شنبه شب در سنا: یک تعریف گسترده از آنچه به منزله یک حمله-سلاح سبک در کالیفرنیا است. این لایحه را از زبان طراحی شده که شامل سلاح های خاص به فروش می رسد توسط یک نوادا تفنگ سازنده است که به بازار عرضه شده به عنوان یک تفنگ تفنگ یا تپانچه و به همین دلیل موضوع را به دولت محدودیت های موجود.

تبلیغات

شرکت فرانکلین Armory توصیف "عنوان 1" سلاح در وب سایت خود را به عنوان طولانی "تفنگ برای گلدن استیت" و یکی در دسترس برای صاحبان اسلحه زندگی می کنند که هر جا "که در آن مدرن تفنگ ورزشی است عقیم فراتر از درک."

دولت ایالت برایان جونز (R-سانتی) گفت: ممنوعیت اسلحه شده اند باید به طور کامل مورد تایید شده توسط قوه مقننه کمیته سیاست به طوری که "وجود دارد مشروع گفتگو" که "به مردم این فرصت را به صدای افکار خود را بر روی این نوع از موضوع است."

که درو تیز پاسخ از دولت ایالت نانسی اسکینر (D-برکلی) که ریاست مجلس سنا عمومی کمیته ایمنی.

"چه می کند این است که ما را قادر به نگه داشتن با ابتلا به این تولید کنندگان هستند که به طور مداوم در تلاش برای دور زدن کالیفرنیا [حمله سلاح] قانون" او گفت:. "هر رای در بودجه آن است که آیا دلار و یا عبارت است از یک سیاست عمل می کنند."

تبلیغات

دیگران با نگرانی از ایمنی عمومی لایحه بودجه تغییرات در صدور حکم زندان که شامل بازتعریف "سالمندان آزادی مشروط" به عنوان شروع در برخی از موارد در سن 50 به جای 60.

روز جمعه این مجمع را رد کرد تا این لایحه و ارسال آن به مجلس سنا. برخی از نمایندگان مجلس با ابراز نگرانی در مورد ارائه دادن قضات جدید اختیار در دست زدن به برخی از بزه و جرائم. مجمع تصمیم برگ تمام از لایحه امنیت عمومی طرح های پیشنهادی در برزخ است.

بسته از بودجه صورتحساب انتظار می رود در محل در زمان به نگه داشتن دولت عملیات جریان یکپارچه بعید است که به آخر کلمه از نمایندگان مجلس در پرداختن به کالیفرنیا coronavirus-تضعیف اقتصاد است. یکی از عوامل کلیدی در هر سال بودجه مذاکرات در ساکرامنتو — مالیات بر درآمد شخصی رسید پرداخت مارس 15 — یک راز باقی مانده است.

Newsom اشاره به بار بحران بهداشت و هنگامی که او تمدید مهلت مالیات دهندگان تا 15 جولای تا معنی یک جزء مهم از دولت درآمد چشم انداز می تواند منجر به بودجه اضافی اقدامات قبل از قانونگذاری adjourns برای سال در اوایل ماه سپتامبر.

آخرین مطالب