کالیفرنیا به نوبه خود در هر یک از دیگر به عنوان coronavirus تعطیل دولت برای بار دوم

دی Lescault کردم خبر بد از او صاحبخانه است. او کوستا مسا سالن مو تا به حال بازگشایی در تاریخ 1 ژوئن پس از تاری

توسط MORVARIDEASIA در 26 تیر 1399

دی Lescault کردم خبر بد از او صاحبخانه است. او کوستا مسا سالن مو تا به حال بازگشایی در تاریخ 1 ژوئن پس از تاریک ماه به دلیل COVID-19 pandemic, خرید و فروش دردناک اقتصادی ضربه به 66 ساله سبک. و در حال حاضر Coronavirus Shutdown 2.0.

"آیا این درخواست بیش از حد به پوشیدن ماسک?" Lescault توییتی در یک عجله از خشم. "شما نمی توانید به یک اقتصاد سالم و بدون یک جامعه سالم. دریافت یک سرنخ لطفا."

حداقل او گفت لطفا. رسانه های اجتماعی منفجر شد در این هفته با furious اغلب expletive رنگ و لعاب طغیان پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز دوشنبه اعلام کرد که کالیفرنیا باید تا حد زیادی نزدیک برای کسب و کار و در عین حال بار دیگر به دلیل افزایش COVID-19 موارد در سطح ایالت است که نشان می دهد هیچ نشانه ای از کاهش. روز سه شنبه دولت گزارش خود را بزرگترین روز به روز بر تعداد موارد جدید همراه با جهش های تیز در بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر.

طی چهار ماه همه گیر کالیفرنیا متمرکز بوده و خشم خود را در فرماندار و دیگر سیاستمداران شهرستان مقامات بهداشت و ساکن فعلی کاخ سفید است. اما در حال حاضر در اوایل روز و در عین حال یکی دیگر از خاموش شدن آنها در حال تبدیل شدن در هر یک از دیگر مانند قبل از هرگز.

تبلیغات

چرا وقتی که می آید به coronavirus ما ملاقات دشمن و او با ما است.

اول خاموش بود به اندازه کافی بد پرتاب میلیون ها نفر از کارگران از شغل, لغو فارغ التحصیلی و فرد در ماه ژوئن مراسم عروسی و وادار کردن خانواده ها به دفن عزیزان بدون آرامش از خدمات مراسم تشییع جنازه و آرامش در آغوش از حمایت دوستان است. سپس جورج فلوید کشته شد در مینیاپولیس آزاد در سراسر کشور سیل خشم با هدف خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند.

و در حال حاضر این برنامه فدرال است که ارائه شده خارج از کار مردم اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری است که در مورد به پایان مگر اینکه یک تقسیم کنگره رای به re-up آن است. کالیفرنیا بخش توسعه اشتغال که دسته تعداد مدعیان بیکاری در ضعف است. این مبارزه اقتصادی به تازگی گرفته شده دیگر بدن ، و صدها نفر از هزاران نفر از پدر و مادر را مجبور به نگه داشتن فرزند خود را در خانه و از راه دور و یادگیری برای آینده قابل پیش بینی.

و آن دسته از مردم قدم زدن به سمت شما در پیاده رو باریک نیست با پوشیدن ماسک? چه به ... ؟

تبلیغات

"من عصبانی هستم با افرادی که حاضر به محافظت از دیگران" Lescault گفت: به عنوان او و شریک زندگی خود را رفت و به جمع آوری گیاهان و هر چیز دیگری که می خواهم به سمت چپ پشت در Muti مو استودیو طراحی. "آنها در حال خودخواه و نادان و آنها توجه نیست."

نگویید که به Bahre فریمن یک مربی شخصی ساخته شده در یک محله بدنسازی در منهتن ساحل که تعطیل این هفته و تلاش برای زنده ماندن. "ما در حال بازی کردن در رژیم صهیونیستی. Newsom," او گفت:. "کسب و کارهای کوچک در حال رفتن به که در حال رفتن هرگز دوباره. ... این ورزشگاه میخوام قادر به زنده ماندن اگر آنها باید 60 روز بیشتر از درآمد?"

ویروس-نور ترافیک فشرده در خیابان کوهستانی. فریمن کشیده در یک سربند که نگه داشته لغزش به پایین بینی خود را. او در مورد یک مشتری یک وکیل که تا به حال به قطع پرداخت به دلیل همه گیر و دیگر نمی توانیم جلسات آموزشی. او fumed در "کوکی-برش پاسخ به" کروناویروس که او می گوید: مجازات هر کس که آیا آنها در خصوص سخت ضربه منطقه و یا نیست که آیا آنها در حال پیروی از دستورالعمل های ایمنی فدرال یا نه.

"من نمی خواهید برای کشتن مادر بزرگ خود را. من نمی خواهید برای کشتن من با مامان," او گفت:. اما "هر کس تحت این تصور که آنها در حال انجام این کار" -- خاموش کردن سفارشات و ماسک حکم — "به ما را نجات دهد. اما آنها به دنبال در تصویر. طولانی تصویر است که کسب و کارهای کوچک خواهد شد. فقط عمده شرکت خواهد بود قادر به باز بماند."

تبلیغات

آخرین موج از عفونت آغاز شد و در ماه گذشته و یا به عنوان در شهرستانها شروع بازگشایی, بی قرار, ویروس, shut-ins خسته شدم از فداکاری برای خوب بیشتر و مردم شروع به معاشرت دوباره ایستاده راه بیش از حد در خانواده شام و کباب اجتناب ماسک و استنشاق هر یک از دیگران' قطره-لادن نفس.

روز دوشنبه Newsom اعلام کرد که تمام رستوران ناهار خوری اتاق, میله, باغ وحش و موزه ها در کالیفرنیا ، و در شهرستانهای استان که صرف بیش از سه روز در دولت coronavirus سازمان دیده بان لیست تعطیلی حتی گسترده تر. در میان کسب و کار است که باید دوباره ورزشگاه الاذکار آرایشگری مو سالن ها و مراکز. دفاتر با غیرضروری کارگران نیز باید بسته خود را درب.

لیست سازمان دیده بان نوسان روز به روز اما در هفته های اخیر آن بوده است سرسختانه ، روز شنبه, 32 شهرستانهای شد و در آن از جمله تمام جنوب کالیفرنیا: شاهنشاهی, لس آنجلس, نارنجی, رودخانه, San Bernardino, San Diego, سانتا باربارا و ونتورا.

توییتر خوشحال است — #RecallGavin2020 است trended این هفته و سرویس های شبکه های اجتماعی تبدیل به یک تکیه گاه از انگشت اشاره است.

تبلیغات

"فقط پوشیدن [expletive] ماسک, مردم," بازیگر Coby رایان مک لافلین توییتی. "من می خواهم به بازگشت به کار. من می خواهم بچه من قادر به معاشرت در مدرسه. من می خواهم به نشستن در یک بار با من و یک نوشیدنی. متوقف بودن یک [expletive]. به خصوص شما, فلوریدا. (و شما بیش از حد کالیفرنیا)."

نمایش مک لافلین در تعطیل از آنجا که از virus. او قادر به سفر از خانه خود در لس آنجلس به گرجستان که در آن او اغلب کار می کند. او 9 ساله مادر می شود یادگیری از منزل در پاییز به دلیل بسیاری از مدارس در حال نگه داشتن خود را در دانشگاه بسته برای کمک به جلوگیری از این ویروس گسترش یافته است.

"این واقعا به نظر من می درخشد نور را در میزان حق ما به عنوان یک جامعه" مک لافلین گفت. "پوشیدن ماسک نمی رفتن به [expletive] خانه احزاب است. فقط خودت. پیروی از قوانین برای یک بار و آن را این مسئله سیاسی است."

کسانی که در پوشیدن یک ماسک اردوگاه کردم تعداد زیادی از پوش بک از محافظه کار کاربران رسانه های اجتماعی که به اشتراک گذاشته تصاویر هزاران نفر از مردم همگرا در هالیوود برای یک زندگی ماده راهپیمایی و تظاهرات در ماه ژوئن.

تبلیغات

"اما حزب دموکرات گفت: ما نمی توانیم آن را در یک اعتراض" یک کاربر ارسال شده در پاسخ به یک تصویری از اعتراض. "فقط ساحل و یا یک نوار یا رستوران. خانه انبار و خارج امن هستند."

ماسک جنگ و مبارزه بودند این هفته در زندگی واقعی بیش از حد. در همان روز Newsom اعلام کرد که گسترده تر خاموش, اورنج کانتی, تخته, آموزش و پرورش رای به توصیه بازگشایی مدارس در پاییز بدون اجباری ماسک برای دانش آموزان و یا اجتماعی افزایش فاصله. این رای گیری تا حد زیادی محافظه کار هیئت مدیره مشتعل فوری داد و بیداد. به عنوان یکی antimask سخنران در یک بعدی هیئت ناظران جلسه اعلام کرد: "ما در اینجا در اورنج کانتی در قلب مقاومت است."

در سه شنبه شب Marciano Analco ایستاده بود زیر سایه یک چتر تراشیدن یخ را raspadosپلاستیک لیوان پر از یخ تراشیده در طعم مانند لیمون, tamarindo و توت فرنگی. این زن 47 ساله که عینک دستکش و آبی سربند ماسک که لوپ در اطراف گوش خود استخدام شده بود توسط یک گروه به نام پال خواستار قطع بودجه دولت در جنوب دروازه اداره پلیس برای خدمت به معترضان در خارج از دروازه جنوبی, شهرستان hall.

هنگامی که بسته فراز اول شروع Analco کسب و کار تلاش می کرد. او تا به حال هیچ چاره ای جز به کار را امتحان کنید و "حداقل فروش یک کمی." در هفته های اخیر, همه چیز احساس مانند آنها شروع به عادی. "در حال حاضر ما در حال شروع بیش از," او گفت:.

تبلیغات

در زمان در حالی که کار او گفت: او مواجه می شوند کسانی است که با پوشیدن ماسک. این نگرانی او را برای خود ایمنی — Latinos در میان سخت ترین ضربه توسط ویروس. اما او نمی خواهید برای پایان دادن به در یک رویارویی بیش از آن.

"مردم باید با پیروی از قواعد" او گفت:. "اگر ماسک مورد نیاز مردم نیاز به استفاده از آنها. این راحت نیست اما ما مجبور به استفاده از آن برای حفاظت از همه است."

بلا کلبر نمی توانستم بیشتر موافقم. او 16 ماند عمدتا در داخل برای چهار ماه گذشته نگه داشته و عاقل با نگاه به آینده به مدرسه در پاییز. به کلاس های درس برای سال سوم در گلندورا ، واقعی معلمان به جای زوم کپی. دوستان شما.

اما اکنون که قصد ندارم به اتفاق می افتد. در روز سه شنبه منطقه مدرسه او اعلام کرد که آموزش از راه دور ادامه خواهد داد در ماه آینده با برنامه ریزی برای حرکت به یک فرد در مدل ترکیبی هنگامی که آن را امن است. کلبر نیست دیوانه در منطقه مدرسه, او گفت:. او دیوانه در جهان است.

تبلیغات

"تابستان شده است باید صرف ساخت بهترین تلاش برای کاهش منحنی و گسترش coronavirus اجازه می دهد تا نسل های آینده جامعه ما برای به دست آوردن آموزش و پرورش به عنوان هر کس دیگری ،" گلندورا نوجوانان گفت. "به جای آن صرف شد به سبب سرپیچی از دستورات و گسترش طاعون از مرگ است که می تواند مانع شده است..."

و یا به عنوان UC San Francisco اپیدمیولوژی و عفونی-بیماری های متخصص دکتر جورج رادرفورد قرار داده و آن را: "من فکر می کنم با پوشیدن یک ماسک و تلاش به دنبال چند چیز ساده نیست پایان جهان است. ما نه سیگنالینگ پایان تمدن غرب در اینجا. این است که بسیار خوش خیم مسائل است."

از 36 نفر رادرفورد در خیابان دیدم در حالی که رانندگی در خانه شنبه گفت: تنها هفت نفر با پوشیدن ماسک.

"چه جهنم در جریان است؟" "پوشیدن ماسک ، که در آن است. شما راه رفتن از خانه شما باید یک ماسک بر روی."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب