کالیفرنیا سیاه قانونگذاران اصرار پشتیبانی از صورتحساب به آدرس سیستمیک نابرابری

به عنوان اعتراض به مرگ جورج فلوید ادامه داد: در دولت سیاه مجلس جمع شده بودند روز سه شنبه در کاپیتول دولت به اص

توسط MORVARIDEASIA در 14 خرداد 1399

به عنوان اعتراض به مرگ جورج فلوید ادامه داد: در دولت سیاه مجلس جمع شده بودند روز سه شنبه در کاپیتول دولت به اصرار عبور از قانون که آدرس اقدام مثبت رای گیری حقوق و آغاز یک فرایند در نظر گرفتن غرامت در کالیفرنیا برای نهاد برده داری.

رهبران کالیفرنیا قانونی سیاه حزبی توصیف یک قرن-نبرد طولانی در ساکرامنتو برای اصلاح بی عدالتی و فراخوانی برای دیگران به پیوستن به آنها را در طول یک در بار عاطفی کنفرانس خبری.

"در حالی که ما در مبارزه برای راه حل ما می دانیم که راه حل نهفته در این کشور و برای کسانی که نمی خواهم نگاه ما برای یک بار نگاهی به بنر و مبارزه با جنگ است که بسیار ضروری است" گفت: Assemblywoman شرلی وبر (D-سن دیگو) که منجر حزبی. "ما باید مبارزه آن است. ما داده اند ما زندگی می کند. ما باید با توجه به تمام است که ما داریم. ما با توجه به وجدان اخلاقی به این کشور در مورد آنچه درست است و آنچه که درست و در همان زمان به عنوان ما انجام تمام است که ما هنوز خودمان را پیدا کنید یکی از آخرین در درب."

نمایندگان مجلس منعکس شده در حوادث در مینیاپولیس است که باعث شده در سراسر کشور, تظاهرات در طول هفته گذشته و هشدار داد که بدون تغییر در ایالات متحده به زودی پیدا خواهد کرد خود را یک بار دیگر عزاداری مرگ یک آمریکایی آفریقایی تبار در بازداشت پلیس. فقط در سال گذشته این انجمن کمک به تصویب مجلس لایحه 392 یک نقطه عطفی قانون به محدود کردن استفاده از نیروی مرگبار که الهام گرفته شده بود در بخشی از تظاهرات در ساکرامنتو بیش از یک تصمیم به اتهام نیست از افسران پلیس که به ضرب گلوله کشته و Stephon, Clark, گزارشی در سال 2018 است.

تبلیغات

"در کلمات فنی لو آهوجا: ما مریض و خسته از بودن بیمار و خسته" دولت ایالت استیون برادفورد (D-Gardena) گفت. "ما را دیده اند, شب به شب, تظاهرات در سراسر این کشور و این ملت توسط افرادی که مریض و خسته از وضع موجود. ما مریض و خسته از دیدن غیر مسلح سیاه مردان و زنان کشته شده توسط پلیس. ما مریض و خسته از دیدن این افسران برگزار می شود مسئول اعمال خود است."

در میان قوانین این انجمن این است که اولویت در این سال است ACA 5 از نزدیک تماشا پیشنهاد که آغاز روند لغو گزاره 209. 1996 رای گیری ممنوع تبعیض یا درمان ترجیحی توسط نهادهای عمومی بر اساس نژاد و جنسیت و رنگ و قومیت و یا منشاء ملی در, استخدام آموزش و پرورش یا پیمانکاری.

مخالفان اصلی ممنوعیت اقدام مثبت در کالیفرنیا اشاره به داده های جنسیتی و قومی اختلاف در خدمات مدنی پایین تر از نمایندگی از آمریکایی های آفریقایی تبار و لاتین در دانشگاه های دولتی و مشابه بی عدالتی در دولت قرارداد. اگر به تصویب قوه مقننه ACA 5 را بخواهید رای دهندگان به لغو این قانون است.

یکی دیگر از اصلاح قانون اساسی و موضوع بالا از کمیته های پارلمانی ACA 6 خواهد بازگرداندن حق رأی به felons خدمت آزادی مشروط. قانون کالیفرنیا ممنوع felons از رای گیری در دوران آزادی مشروط خود اما اجازه می دهد تا آنها را به بازیگران آراء اگر آنها در مشروط شدن. حامیان این لایحه استدلال می کنند که بسیاری از مردم نمی دانند که تفاوت بین تعلیقی و آزادی مشروط و در نتیجه واجد شرایط رای دهندگانی که ثبت نام نمی از ترس از شکستن قانون است.

تبلیغات

مجلس کوین مک کارتی (D-ساکرامنتو) که آورده ACA 6 این سال پس از آن موفق به تصویب در سال 2019 گفت: قانون موجود به طور نامتناسبی تحت تاثیر سیاه رای دهندگان.

"این است که یک اثر از Jim Crow قوانین" مک کارتی گفت: در کنفرانس خبری روز سه شنبه. "و از آن زمان به خلاص شدن از شر این سیاست به عنوان بسیاری از کشورهای [در این کشور] در حال حاضر انجام شده است."

در این جلسه همچنین برجسته AB 3121 به عنوان یک کلید پیشنهاد. این لایحه ایجاد هشت عضو کارگروه بررسی اثرات برده داری در کالیفرنیا و توسعه طرح به صورت بالقوه در ایران.

نیز معرفی شده توسط وبر این لایحه به سنا و مجلس سه انتصاب هر یک می پرسد و فرماندار برای پر کردن دو اسلات در نهایت انتخاب مرکب ترکیبی از قانونگذاران و نمایندگان اصلی جامعه مدنی و غرامت سازمان به خدمت می کنند. در میان این گروه وظایف خواهد بود به توصیه یک قالب جبران خسارت و چه کسی خواهد بود واجد شرایط.

تبلیغات

"مسئله ما برای بیش از 400 سال است که در اسارت به بدرفتاری و اغلب تلاش نسل کشی در آفریقا در این کشور" وبر میگوید. "این یک واقعیت زندگی است."

طرح های دیگر پشتیبانی شده توسط کالیفرنیا قانونی سیاه حزبی:

— SB 144 از سن. هالی میچل (D-لس آنجلس) به پایان می رسد مجموعه ای از بسیاری از هزینه های اداری اعمال شده علیه مردم در نظام عدالت کیفری.

— AB 1460 از وبر را تکمیل سه واحد مطالعات قومی دوره در مقطع کارشناسی مورد نیاز در سیستم دانشگاه ایالتی کالیفرنیا آغاز با دانش آموختگان در 2024-25 سال تحصیلی.

تبلیغات

— AB 1835 از وبر به دنبال جلوگیری از محلی سازمان آموزش و پرورش و یا مدارس با استفاده از unspent دولت آموزش و پرورش دلار در نظر گرفته شده برای افزایش و بهبود خدمات به دانش آموزان کم درآمد برای مقاصد دیگر در آن مدرسه در سال است.

— AB سال 1950 از Assemblywoman سیدنی Kamlager-کبوتر (D-لس آنجلس) محدودیت مشروط به حداکثر یک سال برای تخطی از قانون جرم و دو سال برای جرائم.

— AB سال 1994 از مجلس کریس هولدن (D-پاسادنا), گسترش دسترسی به خدمات مراقبت های بهداشتی برای نوجوانان پس از آزادی از یک نهاد عمومی است.

— AB 2019 از هولدن را افزایش می دهد دسترسی به کالج دوره های آموزشی برای دانش آموزان در دادگاه اطفال مدارس و مدارس دیگر.

تبلیغات

— AB 2054, از Kamlager ایجاد یک کمک خلبان برنامه برای بهبود پاسخ اضطراری خدمات برای جمعیت های آسیب پذیر.

— AB 2405 از Assemblywoman پاییز برک (D-مرینا دلم رعی) ایجاد یک حق مسکن برای کودکان و خانواده ها در کالیفرنیا موثر Jan. 1, 2026.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب