کالیفرنیا coronavirus برنامه های امداد برای بیکار کارگران مهاجر می شود به سنگی شروع

قفل از دولت مزایای بیکاری صدها هزار نفر از خارج از کار مهاجران روبرو هستند موانع بیشتری به شیر به یک جدید در ک

توسط MORVARIDEASIA در 1 خرداد 1399

قفل از دولت مزایای بیکاری صدها هزار نفر از خارج از کار مهاجران روبرو هستند موانع بیشتری به شیر به یک جدید در کالیفرنیا برنامه ارائه 500 دلار پرداخت یک بار در طول COVID-19 pandemic به کسانی که بدون وضعیت قانونی.

تلاش برای پرداخت هزینه های زندگی کارگران مهاجر در حال پیدا کردن این ماجرا خطوط تلفن و ضعف کارکنان در سازمان های غیر انتفاعی وظیفه توزیع بودجه آنها به عنوان رقابت برای کاهش گلدان از پول است که مقامات دولتی اذعان به اندازه کافی برای کمک به همه کسانی که به آن نیاز دارید.

تلاش برای خصوصی رالی سهم به مکمل $75 میلیون دلار پول مالیات دهندگان را کنار بگذارند برای این برنامه توسط رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom تا کنون کاهش یافته است کوتاه از جلسه $50 میلیون هدف است.

در حال حاضر در میان مشکلات گروهی از قانونگذاران از جمله وزارت امور خارجه بهداشت ، ماریا النا Durazo (D-لس آنجلس) به نام برای گسترش این برنامه به بهتر نیازهای بیکار و بیکار مهاجران پیشنهاد اضافی 400 دلار در هر هفته به مدت هشت هفته.

تبلیغات

"خطوط تلفن و وب سایت در سراسر کشور سقوط کرد و با توجه به حجم تماس ها و سوالات" Durazo گفت: روز دوم از برنامه است. "این مستند نشده ساکنان را تشکیل می دهند به اندازه 10 درصد از دولت نیروی کار از عواملی هستند که برای هر نوع کمک حال که آنها را واجد شرایط برای بیکاری ایالت و یا فدرال محرک پول است."

ده کالیفرنیا غیر انتفاعی از جمله لس آنجلس مبتنی بر ائتلاف برای انسانی حقوق مهاجر و آمریکای مرکزی, مرکز منابع انتخاب شده بودند توسط مقامات دولتی در ماه گذشته به اداره برنامه. با بسیاری از مهاجران نگران اطلاعات شخصی خود پایان با مهاجرت فدرال مقامات دولت است که با ارسال پول از طریق سازمان های غیر انتفاعی برای حفظ هویت دریافت کنندگان محرمانه — و نه حتی به اشتراک گذاری آنها را با دولت است.

دولت وب سایت است که فراهم می کند اطلاعات در برنامه از جمله نام سازمان های غیر انتفاعی پذیرش برنامه های کاربردی سقوط کرد و در دسترس بود برای ساعت دو و نیم صبح روز دوشنبه گفت: Scott Murray سخنگوی وزارت امور خارجه از خدمات اجتماعی.

او اشاره کرد که "با وجود اولیه چالش های فنی ... بیش از 6500 برنامه های باز شده در سطح ایالت."

تبلیغات

ائتلاف برای انسانی مهاجر حقوق دریافت بیش از 1 میلیون تلفن تماس وادار به اضافه کردن یک خط دوم به گفته مدیر اجرایی, گلپر, Salas.

در اولین روز از برنامه Salas' غیر انتفاعی و دو نفر دیگر در خدمت لس آنجلس و اورنج شهرستانهای پردازش برنامه های کاربردی از 1,644 خانواده های مهاجر و کارگران که واجد شرایط برای دریافت تا آنجا که $822,500 در یک بار کمک های مالی.

کسانی که در اعمال روز اول شامل یک زن و شوهر است که در آن شوهر است یک مقیم دائم و است مستند نشده Salas گفت. کار می کنند به فروشندگان خیابانی فروش ذرت در چوب بلال اما نتوانسته اند به کار در سه ماه او اضافه شده است.

"ما می دانیم که با حداقل 2.4 میلیون مستند نشده کالیفرنیا واکنش به ... برنامه بی سابقه بوده است," Salas گفت.

تبلیغات

در یک Facebook پست خواستار صبر و شکیبایی با این روند آمریکای مرکزی مرکز منابع آن گفت: دریافت بیش از 50 ، 000 تلفن تماس شنبه "است که به طور کامل اشباع خطوط ما" و اشاره کرد که کارکنان درک جامعه سرخوردگی و "در حال انجام بهترین ما می توانیم."

مشکلات مشابه وجود داشته باشد در جای دیگر در دولت گفت: Carole Vigne کارکنان ارشد وکیل در کمک حقوقی در کار های غیر انتفاعی کمک به مهاجران و دیگران با مسائل مربوط به اشتغال.

کلمه مورد برنامه بدست به مهاجران در کالیفرنیا بدون وضعیت قانونی "اما تقاضا بیش از حد بزرگ است و این سازمان نمی تواند مسئولیت رسیدگی به حجم" Vigne گفت.

"من شنیده ام چند از مشتریان که آنها قادر به رسیدن به این سازمان محلی اینجا را در منطقه خلیج است."

تبلیغات

یک مطالعه اخیر توسط دانشگاه UC Merced جامعه و نیروی کار مرکز تخمین می زند که برخی از 289,000 مهاجران بدون وضعیت قانونی خود را از دست دادهاند اشتغال در کالیفرنیا است.

Newsom اعلام کرد یک ماه پیش که کمک های اضطراری برای 150,000 مهاجران خواهد آمد از $75 میلیون دلار مالیات دهندگان بودجه. او گفت که مقدار خواهد بود تکمیل 50 میلیون دلار از منابع خصوصی — از جمله خیریه گروه های تاسیس شده توسط Laurene Powell, مشاغل, بیوه از شرکت اپل-استیو جابز بنیانگذار و توسط Facebook موسس مارک زوکربرگ و همسرش, دکتر پریسیلا چان زوکربرگ.

یک ماه بعد خصوصی تلاش های غیر انتفاعی Grantmakers در رابطه با مهاجران و پناهندگان هنوز یافت نمی شود همه وعده خصوصی پول است. تلاش مطرح است فقط $38 میلیون از 50 میلیون دلار در ابتدا اعلام کرد که توسط استاندار به گفته مقامات وزارت امور خارجه ،

برای واجد شرایط برای 500 دلار پرداخت افراد باید با ارائه اطلاعات است که نشان می دهد آنها یک فرد مهاجر بدون وضعیت حقوقی واجد شرایط برای فدرال COVID-19-مربوط به کمک و تجربه کرده اند مشکلات به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر. خانواده ها می توانند تا 1000$.

تبلیغات

پس از تصویب یک فرد می توانید انتظار برای دریافت کمک یک بار در حدود پنج روز کسب و کار بسته به حالت تحویل موری گفت.

اما برخی از قانونگذاران دموکرات می گویند اولیه تخصیص پول در حالی که خوش است و نه کافی برای پاسخگویی به نیازهای خانواده های مهاجر که درآمد از دست رفته به دلیل اقامت در خانه سفارش دهید. به عنوان یک نتیجه, 14 قانونگذاران ایالتی نوشته اند Newsom نامه درخواست او برای ارائه اضافی 400 دلار در هر هفته به مدت هشت هفته به کارگران مهاجر در این کشور به طور غیر قانونی اشاره کرد که در حالی که اولیه کمک های مالی ساخته شده ایالت کالیفرنیا برای اولین بار در کشور به حمایت مالی کارگران مهاجر تحت تاثیر این بیماری همه گیر گام های بیشتری باید انجام شود.

"ما نیاز به و ما باید کارهای بیشتری انجام دهید" قانونگذاران گفت. "ما نیاز به ادامه به کار با هم به آدرس خالی ایجاد شده توسط عدم اقدام توسط اداره فدرال است که در سمت چپ ما ثبت نشده کارگر جمعیت در سرما; بدون هر صورت ظاهر از حمایت یا قدردانی برای کار آنها را به صورت روزانه."

در این نامه امضا شده توسط قانونگذاران دموکرات از جمله وزارت امور خارجه بهداشت ، کانی Leyva (D-چین) و Durazo که به ذکر است که مستند نشده کارگران نقش زیادی در مواد غذایی-خدمات و مهمان نوازی صنایع قطعات کلیدی از اقتصاد دولتی.

تبلیغات

قانونگذاران برآورد و پیشنهاد برنامه کمک خواهد کرد در مورد 216,499 مردم است.

"کالیفرنیا نیاز به ایستادن و کمک به آسیب پذیرترین اعضای جامعه که بسیاری از آنها کارگران ضروری هستند و بیشتر در معرض خطر ابتلا COVID-19," Durazo گفت. "500 دلار دولت سهم خواهد شد و شاید ارائه غذا بر روی میز برای چند هفته. آنچه ما نیاز داریم ثبات در غیاب سنتی کار پرداخت."

دفتر والی است که از آغاز مذاکرات خصوصی با نمایندگان مجلس بیش از بودجه سال آینده کاهش یافته است به نظر قانونگذاران' پیشنهاد.

محافظه کار فعالان از جمله سان فرانسیسکو دادستان Harmeet Dhillon, یک نماینده دولت در کمیته ملی حزب جمهوری خواه را ابراز مخالفت خود را با این برنامه است.

تبلیغات

Dhillon نماینده جمهوری خواه مشتریانی که شکایت Newsom برای به چالش کشیدن زمان امداد رسانی کمک برای مهاجران برنامه اما دادگاه عالی ایالت را رد دادخواست برای جلوگیری از این برنامه است.

او گفت: پیشنهاد توسعه نیز قابل اعتراض است.

"واقعیت این است که ما در حال رفتن به بیش از 20 درصد نرخ بیکاری در کالیفرنیا و دولت را اولین وظیفه این است که به شهروندان خود و قانونی آن ساکنان" Dhillon گفت. "با پرداخت یارانه به این نوع از مزایای به افرادی که در اینجا به طور غیر قانونی و در حال حاضر رقابت برای همان شغل است که شهروندان آمریکایی و شهروندان قانونی خواهد شد رقابت برای در کالیفرنیا, من فکر می کنم این غیر اخلاقی است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب