کالیفرنیا جولای 4 coronavirus هشدار: 'فرض کنیم هر کس در اطراف شما است عفونی'

کالیفرنیا در حال ورود به یک خطر ناک چهارم جولای تعطیلات آخر هفته: Coronavirus موارد و بستری شدن در بیمارستان د

توسط MORVARIDEASIA در 13 تیر 1399

کالیفرنیا در حال ورود به یک خطر ناک چهارم جولای تعطیلات آخر هفته: Coronavirus موارد و بستری شدن در بیمارستان در ادامه به افزایش حتی به عنوان مقامات التماس عمومی برای جلوگیری از جمعیت و حفظ فاصله فیزیکی به امید جلوگیری از شیوع بیشتر است که می تواند پایمال دولت بيمارستانهای.

کالیفرنیا که امیدوار استقلال روز آخر هفته را به بازگشت به برخی از صورت ظاهر از تابستان سرگرم کننده را به جای پیدا کردن بسته سواحل رستوران ها محدود به خدمات در بسیاری از مناطق کشور و افزایش اجرای دولت در جهت نیاز مردم به پوشیدن پوشش صورت در اماکن عمومی.

"تنها ترک برای فعالیت های ضروری مانند رفتن به محل کار و یا رفتن به بازار" گفت: شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti. "و شما باید فرض کنیم هر کس در اطراف شما عفونی است."

نرخ که در آن coronavirus آزمون در کالیفرنیا در حال بازگشت مثبت خود را ادامه می دهد نگران کننده صعود — پریدن 51 درصد بیش از دو هفته گذشته در لس آنجلس تایمز تحلیل یافت.

تبلیغات

افزایش نرخ آزمايش مثبت است نشانه بیماری انتقال وخیم تر شده است.

روز پنج شنبه یک بار تجزیه و تحلیل داده دولت نشان داد که طی هفت روز 6.9 درصد از coronavirus آزمون برگشتم مثبت است. یک هفته قبل از آن که تعداد 5.6%; و یک هفته قبل از آن 4.6 درصد. آخرین زمان به اصطلاح مثبت رای بود و این شد مارس 1, زمانی که نرخ 7 درصد.

ایالت بستری شدن در بیمارستان همچنان رو به بالا خود را مارس; کالیفرنیا شکسته سوابق روزانه برای تعداد افراد بستری با تایید عفونت کروناویروس برای 12 روز متوالی بار' تجزیه و تحلیل یافت.

تبلیغات

شده است وجود دارد 58 درصد افزایش بستری شدن در بیمارستان در دو هفته گذشته; روز چهارشنبه وزارت امور خارجه گزارش 5,355 افراد بستری با تایید عفونت کروناویروس; یک هفته پیش وجود دارد 4,321; و دو هفته پیش وجود دارد 3,398.

نیز وجود دارد که 49 درصد جهش در بيماران بستری در بخش مراقبتهای ويژه با تایید عفونت کروناویروس در دو هفته گذشته; وجود دارد 1,676 گزارش روز شنبه از 1,127 دو هفته پیش.

برای کمک به افزایش و دولت اعلام کرده است که مجدد از چهار جایگزین مراقبت های مکان — های امپریالیستی زمینه های پزشکی, سایت Seton مرکز پزشکی فرویو توسعه مرکز و پورتارویل توسعه مرکز. ترکیب این امکانات را به صدها نفر از تخت اضافی در دسترس برای از بین بردن استرس در سیستم بهداشت و درمان.

تبلیغات

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom در روز پنج شنبه دوباره خواست ساکنان برای جلوگیری از جمع آوری با افرادی که زندگی نمی کنند در همان خانواده است.

"ما در حال خروج از این بحران; ما هنوز در موج اول این بحران است. آن نیاز به برخی از سطح از مسئولیت شخصی" Newsom گفت.

در نشانه ای از نگرانی بیش از coronavirus گسترش اورنج کانتی مقامات پیوست لس آنجلس و ونتورا شهرستان در اختتامیه سواحل برای تعطیلات آخر هفته. برخی از اورنج کانتی شهرستانها در ابتدا در نظر گرفته نگه داشتن سواحل باز اما تغییر موقعیت خود را به عنوان شرایط بدتر شده است.

تبلیغات

نیوپورت بیچ تصمیم به قرار دادن سواحل آن تحت سخت بسته از 10 p. m. روز شنبه تا ساعت 6 صبح روز شنبه پس از دو نجات غریق آزمایش مثبت برای COVID-19 و 23 قرار داده شد در قرنطینه.

"من نمی توانم در وجدان خوب اضافه کردن بیشتر بر روی ما نجات غریق," شهردار خواهد اونیل گفت: در مواقع اضطراری شورای شهر در جلسه روز شنبه که مورد تایید بسته شدن. "ما فقط نمی تواند مسئولانه ما بپرسید نجات غریق به انجام بیشتر با کمتر. ما فقط نمی تواند."

لس آنجلس پرده برداری از یک رنگ جدید-کد سیستم برای ارزیابی و گزارش خطر عفونت.

این آنلاین شاخصکه Garcetti پرده برداری کرد روز شنبه, شکسته است به چهار دسته — قرمز و نارنجی و زرد و سبز — هر یک از نمایندگی های مختلف سطح تهدید.

تبلیغات

"اطلاعات و داده ها در تهدید ما کمک می کند تا همه اطلاع ما از رفتار راهنمای ما برای بهتر روز" Garcetti گفت.

به عنوان پنج شنبه, L. A. شاخص شد نارنجی معنی است که خطر ابتلا به عفونت باقی می ماند بسیار بالا با توجه به Garcetti.

قرمز, بالاترین تهدید سطح معنی که "ساکنان باید در خانه بماند و اقدامات احتیاطی و به احتمال زیاد در یک موظف امن تر-در-خانه سفارش" Garcetti گفت.

تبلیغات

زرد به معنی "ما با موفقیت مسطح منحنی" و سبز "را نشان می دهد که COVID-19 عمدتا موجود و ارائه یک خطر بسیار کم برای Angelenos," او اضافه شده است.

در دره سیلیکون مقامات در شهرستان سانتا کلارا — یکی از کالیفرنیا محتاط ترین استان ها در راه اندازی مجدد آن اقتصاد — پرده برداری از طرح بازگشایی پنج شنبه.

شهرستان سانتا کلارا هرگز اجازه بازگشایی میله و یا داخل سالن ناهار خوری و در حال حاضر به این نتیجه رسیدند که آن را نمی خواهد اجازه می دهد آنها را برای بازگشایی برای آینده قابل پیش بینی.

سرپوشیده شنا و سونا نیز مجاز به بازگشایی و همچنین گرم ورزش اتاق و سالن.

تبلیغات

این "امکانات داخلی که در آن شما می خواهم لزوما باید به ماسک خود را به شرکت در فعالیت های. آن را نمی خواهد بود قادر به حرکت به جلو" گفت: James Williams, شهرستان, مشاوره برای شهرستان سانتا کلارا.

و از آنجا که شهرستان جدید برنامه ریزی سلامت نظم می خواهد به نگه داشتن مردم جدا از یکدیگر و به دور از شلوغ مناطق دیگر از کسب و کار است که قادر به انجام این کار خواهد شد و نه قادر به کار برای آینده قابل پیش بینی. کسانی که شامل کلاب شبانه, تئاتر, استادیوم, عرصه, داخل زمین بازی و مراکز تفریحی این شهرستان گفت.

کسب و کار است که اجازه خواهد داشت به رزومه را در هفته های آینده شامل سالن مو ناخن سالن سالنهای ماساژ و سالن های ورزشی. کوچکتر تجمعات نیز اجازه داده می شود به سر که به سلامتی جدید منظور می رود به اثر است که می تواند به عنوان اوایل جولای 13, اما می تواند به تاخیر افتاد.

اصول اساسی شهرستان جدید بهداشت سفارش هستند که در خارج از منزل است امن تر از داخل خانه; بیشتر فاصله فیزیکی امن تر است; کمتر و briefer مخاطبین تر هستند; و پوشش صورت باید پوشیده شود به طور مداوم و طبیعی جدید, ویلیامز گفت.

تبلیغات

دکتر سارا کودی, شهرستان سانتا کلارا, سلامت افسر گفت: "این ویروس ثابت شده است که بار ها و بار ها در جوامع در سراسر کشور و در سراسر جهان است که آن را به عقب با انتقام اگر شما اجازه گارد خود را پایین.

"اگر چه ما در حال تست خیلی بیشتر از ما قبل از این اعداد منعکس کننده افزایش واقعی شيوع COVID-19," کودی گفت. "و به خصوص در جنوب کالیفرنیا آنچه که ما شاهد آن هستیم نشان دهنده یک رشد نمایی در انتقال آن خواهد بود بسیار دشوار است برای کنترل و بازگرداندن تحت کنترل است."

بار کارکنان نویسندگان Maura Dolan, هانا سرخ و فیل Willon و بار جامعه اخبار کارکنان نویسندگان هیلاری دیویس و لیلی Nguyen کمک به این گزارش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن