کالیفرنیا اسلاید از coronavirus موفقیت به منطقه خطر شروع روز یادبود

دانه از آخرین افزایش coronavirus موارد در کالیفرنیا به نظر می رسد کاشته شده اند در اطراف روز یادبود. مردم شده

توسط MORVARIDEASIA در 9 تیر 1399

دانه از آخرین افزایش coronavirus موارد در کالیفرنیا به نظر می رسد کاشته شده اند در اطراف روز یادبود.

مردم شده بود مقید کردن در خانه های خود را; کسب و کار توقیف برای ماه میان stay-at-home منظور شروع به باز کردن. و به عنوان بازگشایی شتاب بسیاری از مردم آماده بودند به خارج.

این اشاره از تابستان آیین دنبال کرد — سفر روز به روز یادبود کباب فارغ التحصیلی, جشن روز پدر تجمعات. در حدود همان زمان تاریخی و تظاهرات شروع شد و باعث خشم بیش از مرگ در مینیاپولیس جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس است که موجب بی سابقه تظاهرات در سراسر کشور از جمله در خیابان های کالیفرنیا.

تبلیغات

آن را چند هفته از جوجه کشی. اما آن را در حال حاضر روشن است که روز یادبود آغاز شد ، لس آنجلس تایمز تجزیه و تحلیل پیدا کرده است که جدید کروناویروس بستری شدن در بیمارستان در کالیفرنیا شروع به شتاب حدود 15 ژوئن در نرخ های دیده نشده از اوایل ماه آوریل است.

ایالت روزانه تعداد زیادی از مردم در بیمارستان ها با تایید عفونت کروناویروس شروع به پریدن کرد و نزدیک به 50 ٪ از زمانی که آن را به حال شده است با ثبات در اواسط ماه آوریل بار یافت. همانطور که از شنبه وجود دارد 4,498 افراد بستری در اواسط ماه آوریل به طور متوسط روزانه حدود 3,100.

می توانید آن را به مدت دو هفته برای این ویروس به جوجه کشی در بدن اضافی یا دو هفته پس از آن منجر به بستری شدن در بیمارستان از شدت بیمار مردم است. این بدان معناست که بیشتر مردم ممکن است بدست در معرض ویروس در اطراف این هفته روز یادبود یا مدت کوتاهی پس از آن گفت: دکتر رابرت Kim-Farley پزشکی اپیدمیولوژی و عفونی-بیماری های متخصص در UCLA فیلدینگ دانشکده بهداشت عمومی.

تبلیغات

مقامات بهداشت و کارشناسان همیشه می دانستم که کاهش stay-at-home سفارشات را در یک سطح بالاتر از موارد. اما آنها همچنین گفته اند که آنها تا به حال برای پیشرفت در بازگشایی.

در ادامه به نگه داشتن جامعه تعطیل در چنین افراطی دولت برای بیش از حد طولانی باعث می شود خود به خود عوارض بیماری که آیا آن بیشتر بی خانمانی و مرگ و میر به علت بیشتر فقر و یا اثرات انکار دانش آموزان خود را در شخص آموزش و پرورش, Kim-Farley گفت.

"این یک لوکس به پناهگاه در محل" اضافه شده دکتر کیرستن Bibbins-Domingo, صندلی UC San Francisco گروه اپيدميولوژی و آمار زيستی. "ما باید به فکر می کنم در مورد چگونه ما برای باز کردن و به حداقل رساندن خطر است. ما قصد داریم به زندگی با این برنامه برای مدت زمان طولانی است."

اما وجود دارد هیچ کتاب درسی به شکل از چگونه برای بازگشایی کالیفرنیا با خیال راحت در میان بدترین بیماری همه گیر در یک قرن با آن مواجه هرگز قبل دیده می شود coronavirus.

تبلیغات

تنها راه برای کشف کردن که چگونه برای باز کردن است به آن را انجام دهد به تدریج و شماره گیری همه چیز به عقب اگر این بیماری گسترش بسیار سریع آن ممکن است پایمال بیمارستان بعد. و این چیزی است که اتفاق می افتد در حال حاضر کیم-Farley گفت.

"در حال حاضر ما در حال شناخت همه چیز در حال رفتن است. بنابراین ما در حال شماره گیری آن را بازگشت دوباره" کیم-Farley گفت.

یک بار تجزیه و تحلیل نشان داد که از پنج شنبه, 5.9 درصد از coronavirus نتایج آزمون دریافتی در طول هفته گذشته مثبت هستند. که یک جهش قابل توجهی از این رقم هفته گذشته هنگامی که آن را 4.8%.

تبلیغات

نرخ حتی بدتر در لس آنجلس: از روز شنبه هفت روز به طور متوسط از coronavirus آزمون در حال تایید کرد که مثبت شد 8.7%. دو هفته پیش از آن بود 5.8%.

در سراسر کشور, مقامات بهداشت عمومی ابراز زنگ در افزایش میزان موارد و بستری شدن در بیمارستان. روز یکشنبه رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دستور لس آنجلس و چهار شهرستان در San Joaquin Valley — فرزنو کرن پادشاهان و شهرستان تولار — به تعطیل کردن میله. امپریال و San Joaquin شهرستان که مجاز میله به بازگشایی هستند که به دستور دولت به نگه داشتن آنها را بسته است.

دولت همچنین توصیه می شود که زیر شهرستانهای صدور دستور بسته شدن میله ها: کنار رودخانه ساکرامنتو, San Bernardino, Santa Barbara, استنیسلاس و ونتورا. مقامات دولتی در حال معرفی است که دو منطقه خلیج شهرستان کنترا کوستا و سانتا کلارا نگه داشتن میله بسته شده است.

تبلیغات

مقامات دولتی می گویند که مصرف الکل در میله باعث اختلال در قضاوت و منجر به کاهش استفاده از پوشش صورت و نگهداری اجتماعی دور از سایر افراد است. فضاهای نیز با صدای بلند و اغلب نیاز مردم به صحبت می کنند بلندتر صدای که می تواند منجر به اسپری به طور بالقوه عفونی دهان و دندان قطرات در حالی که صحبت کردن.

آن را در ژوئن 12 که Newsom مجاز استان ها به تصمیم می گیرید که اجازه می دهد تا میله به بازگشایی; L. A. شهرستان به چراغ سبز ژوئن 19.

یکشنبه, 16 California counties دیده می شود را افزایش می دهد در بستری که باید بیش از 10 درصد در سه روز گذشته با توجه به زمان " کالیفرنیا coronavirus ردیاب. آنها بر این ایالت پرجمعیت ترین مناطق: Southern California, منطقه خلیج سان Francisco, San Diego County و دره مرکزی.

"در حالی که ما پیش بینی افزایش موارد به عنوان بخش بازگشایی شد ما انتظار ندارد این افزایش به این شیب دار این سرعت. بدون اقدامات فوری برای کاهش سرعت گسترش ما در معرض خطر داشتن بیش از حد بسیاری از مردم که نیاز به مراقبت در بیمارستان و احتمالا قریب به اتفاق ما سیستم بهداشت و درمان," باربارا فرر, L. A. شهرستان بهداشت عمومی, مدیر روز جمعه گفت.

تبلیغات

در یک استارک هشدار فرر روز یکشنبه گفت که یک شکست به دنبال همه گیر ایمنی سفارشات قرار می دهد در معرض خطر است. "در غیر این صورت ما به سرعت در حال حرکت به سوی قریب به اتفاق ما سیستم بهداشت و درمان و دیدن و حتی بیشتر ویرانگر بیماری و مرگ" او گفت:.

بیش از 5,900 افراد آلوده به ویروس coronavirus فوت کرده اند در کالیفرنیا با بیش از 3,300 از آنها در L. A. شهرستان است.

مقامات و کارشناسان باید التماس کرد با مردم به پوشیدن ماسک. دکتر اسکات Gottlieb که به رهبری ایالات متحده غذا و دارو به عنوان منصوب از رئیس جمهور تهمت تا سال گذشته در توئیتر خود نوشت که رئیس اندازه گیری برای صرفه جویی در زندگی می کند اجازه می دهد تا مدارس برای بازگشایی در پاییز و حفظ کسب و کار عامل با خیال راحت این است که "جهانی پوشش."

تبلیغات

یک نظرسنجی گالوپ در بر داشت که 84 درصد از بزرگسالان ایالات متحده گفت: آنها می خواهم فرسوده یک ماسک صورت خارج از خانه خود در هفته گذشته. اما وجود دارد برخی از افرادی که برعلیه مخالف مطابق با کالیفرنیا ماسک-پوشیدن سفارش.

لس آنجلس تاکو زنجیره ای روز یکشنبه گفت که در آن مجبور شد به طور موقت نزدیک دو محل پس از نصب یورش آزار و اذیت از مشتریان خشمگین کسب و کار "ماسک سرویس" سیاست.

آزار و اذیت از جمله نژادی القاب و نوشیدنی پرتاب در کارگران از طریق سفارش, ویندوز, گرفته, عوارض عاطفی در بیشتر Latino, کارکنان, هوگو Tacos part-owner لایحه کهنه گفت: بار.

تبلیغات

L. A. مسئولان شهرستان هشدار داد در مورد "ظاهر ساختگی ماسک معافیت کارت است که به تصویر کشیدن یک دولت مهر با تهدید اطلاعات است." افرادی که یک وضعیت پزشکی است که مانع از استفاده از ماسک باید از پوشیدن چهره سپر به جای آن شهرستان خبر داد.

کیم-Farley سابق ارشد سلامت رسمی با L. A. شهرستان و مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری وجود دارد گفت: سه شخصیت افراد و کسب و کار و شهرستان دولت — که هر یک نیاز به انجام بخشی خود را برای محدود کردن گسترش این بیماری است.

نه تنها مقامات دولتی نیاز به تجزیه و تحلیل داده ها به صورت نگران کننده روند اما افراد باید از پوشیدن پوشش صورت و اقامت شش پا از دیگر افراد و صاحبان کسب و کار نیاز به نگه داشتن خود را از موسسات از شلوغ شدن و به طور مرتب ضد عفونی بالا-سطوح تماس.

تبلیغات

آن را ممکن است بیش از حد بسیاری از کالیفرنیا در پاسخ به reopenings از کسب و کار به عنوان یک مجوز به سر زندگی را به عنوان قبل از همه گیر وارد Kim-Farley گفت. کالیفرنیا هرگز تحمل ضربه نیویورکی را از دیدن خود سیستم بیمارستان دریافت غیرمنتظره توسط COVID-19 بيمار در بهار.

"ممکن است که آنها دیگر به عنوان آگاهانه در مورد پوشش و فیزیکی, فاصله," کیم-Farley گفت.

یکی دیگر از عوامل است که سیاسی اختلاف در ایالات متحده و در کالیفرنیا بیش از پاسخ به همه گیر مانند سیاسی و دعوا بر سر استفاده از ماسک های صورت است صدمه زدن به توانایی ما برای کنترل این بیماری همه گیر ، کشورهایی که تا به حال یک واحد عمومی پاسخ به گسترده و همه گیر اقدامات کنترلی مانند نیوزیلند و تایوان نگه داشته اند این ویروس از خارج از کنترل فزاینده کارشناسان می گویند.

همه گیر می تواند باعث حس وحدت در اطراف یک دشمن مشترک در ایالات متحده آمریکا "متاسفانه ما از آن ساخته شده ایم به طوری که آن را تبدیل به بسیار از تفرقه و تبدیل شدن به بسیار سیاسی" کیم-Farley گفت.

تبلیغات

"اگر هر کس می تواند بسیار مسئول در مورد تمرین پوشش و فیزیکی, فاصله, ما باید قادر به باز کردن بدون داشتن دوباره موج ما شاهد آن هستیم."

این راهپیمایی از شیوع شدید در جنوب کالیفرنیا در حال حاضر احساس در سراسر کشور.

منطقه خلیج سان فرانسیسکو است که در مواجهه با شیوع COVID-19 در سن کوئنتین زندان ایالتی که در آن ویروس وارد شد و پس از 121 زندانیان منتقل شده از کالیفرنیا موسسه برای مردان در چین بدون اینکه آزمایش ویروس. در روز یکشنبه وجود دارد 832 فعال موارد COVID-19 در سن کوئنتین Marin County, مقامات گفت.

تبلیغات

بیش از 75 کارکنان در زندان آلوده شده اند و برخی از آنها زندگی می کنند در مارین کانتی مقامات بهداشت گفت. سان فرانسیسکو بیمارستان ها مصرف در بیماران نه تنها از سن کوئنتین بلکه از Imperial County, که Newsom در روز جمعه توصیه می شود پیاده سازی جدید اقامت در خانه سفارش دهید.

سان فرانسیسکو دیده است آن تعداد از موارد سنبله با هفت روز به طور متوسط در حال حاضر بدتر از در هر نقطه قبلی در این بیماری همه گیر.

"ما در مورد صحبت مسطح که منحنی. که منحنی هموار و تخت نیست در حال حاضر. در واقع منحنی که در حال گرفتن بیشتر و بیشتر عمودی" دکتر گرانت, Colfax, سان فرانسیسکو مدیر بهداشت عمومی در روز جمعه گفت.

"ما امیدواریم که اگر هر کس به سهم خود برای پوشش چهره خود فاصله اجتماعی و بهداشت خوب اقداماتی که منحنی را شروع به رفتن به پایین و صاف و ما قادر خواهد بود به جلو حرکت کند. اما آن را به زمان" Colfax گفت.

تبلیغات

سان فرانسیسکو است و یمن برنامه ریزی شده بازگشایی, هوای آزاد, میله, مو و ناخن سالن تو مغازه ها و موزه ها و باغ وحش ها و شنا بود که انتظار می رود به جای دوشنبه ،

تا کنون تعداد مرگ و میر روزانه در سطح ایالت است شروع به پریدن کرد. در آن بالاترین هفت روز به طور متوسط روزانه مرگ و میر شد 79 on May 21; در جمعه آن حدود 64 تن در روز است.

که ممکن است به این دلیل که مردم در حال حاضر آلوده شدن به طور فزاینده ای در بزرگسالان جوانتر که کمتر احتمال دارد که دچار عوارض شدید تر از افراد مسن و یا به دلیل آن را به سادگی به هفته قبل از آن در حال حاضر در بیمارستان بستری خواهد مرد.

Newsom هشدار داده است که او انتظار دارد روزانه مرگ و میر به افزایش در هفته های آینده.

تبلیغات

کارشناسان می گویند جدید کروناویروس عفونت نیز به بالاترین سطح در سراسر کشور از زمان شروع این بیماری همه گیر.

"وجود دارد رشد انفجاری از COVID-19 بیماری همه گیر در سراسر جنوب شرقی و جنوب غربی ایالات متحده با برخی از استثنا. و ما در واقع شاهد یک افزایش به بالاترین سطح ما تا کنون دیده ام در ایالات متحده" دکتر جورج رادرفورد یک UC San Francisco اپیدمیولوژی و عفونی-بیماری های متخصص گفت: در پردیس تاون هال جمعه.

در سراسر کشور وجود دارد تجمعی 2.5 میلیون coronavirus موارد و بیش از 125,000 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

رادرفورد شناسایی چهار, دلایل افزایش در کالیفرنیا:

تبلیغات

  • افزایش در جامعه انتقال این بیماری که می آید به عنوان stay-at-home سفارشات را کاسته و مردم با تبعیت نمی ماسک سفارشات;
  • بزرگ سازمانی شیوع بیماری مانند کسانی که در زندان ها و خانه های سالمندان;
  • افزایش تست و همچنین هدفمند فشرده تست سخت ضربه محله و
  • بازگشت آمریکایی ها بسیاری از آنها در دوران بازنشستگی از مکزیک که به دنبال مراقبت های پزشکی به عنوان بیماری همه گیر بدتر در آن کشور است.

بار کارکنان نویسندگان Maura دولان و لورا نیوبری کمک به این گزارش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net