Carl Reiner, پرکار افسانه کمدی که ایجاد 'دیک ون دایک نمایش" مرده در 98

Carl Reiner بود قد بلند و خوش تیپ و شوخ اما هیچ کس ایده پیشرو مرد — حتی زمانی که او بازی خود را.او در سال 1960

توسط MORVARIDEASIA در 12 تیر 1399

Carl Reiner بود قد بلند و خوش تیپ و شوخ اما هیچ کس ایده پیشرو مرد — حتی زمانی که او بازی خود را.

او در سال 1960 نوشت و ستاره دار در تلویزیون آزمایشی به نام "رئیس خانواده" یک شخصیت بسیار شبیه خودش: تلویزیون کمدی نویسنده با یک خانواده جوان و یک سطح تقسیم خانه در بانی علفزار جاده در نیو راشل, n. y. اما Reiner به عنوان Reiner با صدای تلپ افتادن بود و خلبان هیچ جا رفت.

"ما بهتر, بازیگر," او گفت: سال بعد "خیلی بهتر بازیگر."

که بازیگر شد دیک ون دایک و Reiner شد شناخته شده به عنوان خالق و نویسنده و تهیه کننده "دیک ون دایک نشان می دهد" یکی از تلویزیون بیشتر از روی علاقه به یاد سریال کمدی.

تبلیغات

یک کمدی غول پیکر که به کارگردانی آمار فیلم هایی مانند "اوه خدا!" و "مالی" Reiner درگذشت دوشنبه از علل طبیعی در خانه اش در بورلی هیلز در سن 98.

Reiner و همکار فیلمساز Rob Reiner, تایید مرگ پدرش در توییتر.

"شب گذشته پدرم در گذشت. همانطور که من نوشتن این قلب من است که صدمه زدن به. او نور هدایت" Rob Reiner, 73 نوشت.

تبلیغات

دیرین خود نوشتن شریک مل بروکس گفت: او ارزشمند Carl Reiner به عنوان یک همکار و دوست.

"آیا او نوشت و یا انجام شده و یا او فقط خود را بهترین دوست — هیچ کس نمی تواند آن را انجام دهد بهتر" بروکس گفت. "او می تواند تا حد زیادی از دست رفته است. خسته کلیشه در زمان شبیه به این, اما در Carl Reiner مورد کاملا درست است. او خواهد بود تا حد زیادی از دست رفته است."

برانکس-متولد Reiner مشغول به کار در یک فروشگاه ماشین پس از دبیرستان به عنوان او در زمان رایگان کلاس های بازیگری اسپانسر شده از طرف آثار پیشرفت دولت است. او ساخته شده $1 هفته برای اولین بار خود را پرداخت اقدام فرفره اما تا به حال به وعده نه به لاف زدن در مورد خوشبختی خود به دیگر اعضای بازیگران در منهتن تئاتر است.

او برای اولین بار به توجه ملی در 1950s در سزار "خود را نشان می دهد را نشان می دهد" که در آن او نوشت: در کنار مل بروکس نیل سایمون و دیگر کمدی افسانه. او باقی مانده دوستان مادام العمر با Brooks; در سال بعد خود را, دو مشترک اغلب شام و یک فیلم در Reiner خانه.

تبلیغات

Reiner شد فویل برای zany بروکس' 2,000-سال-پیرمرد پایدار معمول آنها خود به خود ابداع در طول زمان آهسته در نویسندگان " اتاق و در "خود را نشان می دهد را نشان می دهد."

"من پرسیدن تمام سوالات مخاطبان می میرند به درخواست یک مرد زندگی می کردند که برای 2000 سال" Reiner گفت NPR مشترک 2009 مصاحبه با قدیمی خود پال بروکس.

"برای مثال" او پرسید بروکس در جدی ترین پژوهنده-خبرنگار صدای "تمام همسران شما تا به حال که مورد علاقه شما است؟"

"شرلی" به 2,000 سال بلافاصله پاسخ داد.

تبلیغات

"چه بسیار ویژه در مورد شرلی؟"

"او دوست و لیلا. من و لیلا — مگه, هو, هو!"

در "دیک ون دایک نشان می دهد" که زد از سال 1961 به '66, Reiner گاهی اوقات بازی egomaniacal آلن بردی ستاره از تلویزیون نشان می دهد که نوشتن کارکنان بود که به رهبری نشان می دهد شخصیت اصلی راب پتری.

تبلیغات

Reiner گفت: بار در سال 1993: "'ون دایک نشان می دهد" است که احتمالا هیجان انگیز ترین از دستاوردهای چرا که بسیار شخصی, شخصی ترین چیزی که من انجام داده ام. به دلیل آن را در مورد من و همسرم زندگی در نیو راشل و کار در Sid سزار نشان می دهد. تمام کسانی که چیزهای دیگر را فقط شده سرگرمی. من یک مرد برای استخدام."

فیلم Reiner کارگردانی عبارتند از: "طنز" (1969) بازیگران ون دایک; "کجا Poppa?" (1970) با بازی جورج سگال و Ruth Gordon; "اوه خدا!" با بازی جورج برنز و جان دنور; و چهار فیلم با بازی استیو مارتین — "حرکت تند و سریع" (1979), "Dead Men don't Wear Plaid" (1982) "مرد با دو مغز" (1983) و "همه با من" (1984). آخرین فیلم او به کارگردانی شد و سال 1997 "که احساس" با Bette Midler و Dennis Farina.

منتقد Pauline Kael "یک بار نوشت که او هنوز مطمئن شوید که اگر من جدی فیلمساز یا نه" Reiner به یاد می آورد در یک مصاحبه. "بنابراین من به او اطمینان داد: من نیستم."

Reiner یک مادام العمر حزب دموکرات بود و فعال در رسانه های اجتماعی تا بعد او درگذشت. روز دوشنبه او توییتی ملامت از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن: "همانطور که من به وجود آمد و در 7:30 صبح امروز من غمگین به بطور منظم احساس روز است که منجر به انتخاب یک ورشکسته و فاسد تاجر که تا به حال هیچ مدارک به رهبر هر کشور در جهان متمدن است."

تبلیغات

Reiner را غارت یک بار گفت پدر: "اصلی خود محوری در زندگی این است که افراد دیگر خوشحال ساخت و نگه داشتن جهان است که او دارد در حال حرکت است. او آنچه را که آنها استفاده می شود به تماس در Catskills یک tummler — کسی که نگه می دارد با مردم درگیر و تحریک. او همیشه یک حس از اتاق او در بیان آنچه در ذهن."

در سال 2000 Reiner دریافت کندی مرکز مارک تواین جایزه برای آمریکایی طنز نقطه بالا در کسب و کار حرفه ای است که مشبک او 12 جایزه امی و یک جایزه گرمی و کمدی آمریکایی جایزه یک عمر دستاورد.

بسیاری از Emmys شد برای نوشتن و یا برای عملکرد خود را در حمایت از نقش.

تبلیغات

"او نمی تواند ستاره" بیلی کریستال نوشت: در مقدمه خود به Reiner است: "من به یاد داشته باشید من" یک 2013 خاطرات. "او است آنچه در او است: یک نابغه است."

پسر یک ساعت ساز, Reiner متولد شد و در شهر نیویورک در تاریخ 20 مارس سال 1922. پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان در برانکس او به عنوان یک حمل و نقل کارمند و پس از آن به عنوان یک ماشین را یاور در یک فروشگاه ساخته شده است که millinery تجهیزات.

Reiner بود 16 زمانی که برادر بزرگتر خود چارلی دیدم یک روزنامه اطلاعیه در مورد رایگان درام کلاس اسپانسر شده از طرف آثار پیشرفت دولت است.

هنوز در ماشین, فروشگاه Reiner زمان کلاس و شروع به اقدام در میدتاون منهتن تئاتر اجرا شده توسط پل گیلمور یک مرحله بازیگر که تا به حال ستاره دار در فیلم های صامت.

تبلیغات

او تابستان سهام خارج روچستر n. y. — اولین سفر خود را به دور از خانه, او در مصاحبه ای گفت: برای آرشیو از تلویزیون آمریکا.

تستها با شکسپیر مجموعه شرکت او به دنبال دستورالعمل به نامه.

"بگو من هستم" مدیر به او گفت "حالا زمستان است ما dithhcontent."

"در حال حاضر" Reiner orated, "زمستان است ما dithhcontent "

تبلیغات

"من احساس بزرگ" او به یاد می آورد به یک مصاحبه در سال 2010. اما چند دقیقه بعد یکی از دوستان خارج از صحنه نمایش به او گفتم چه بد او می خواهم تا پیچ: "شما فقط impersonated یک پسر با یک سکته مغزی!"

او کار کردم و دو سال در سفر مدارس و کالج ها در سراسر جنوب.

دیگر اوایل مشاغل شامل انجام در Allaben هکتار یک اردوگاه تابستانی برای کودکان در Catskills. آنجا بود او را ملاقات جاز خواننده Estelle Lebost همسرش برای 65 سال تا زمان مرگ او در سال 2008.

Reiner استفاده از برخی از خود مبارزه-بازیگر تجربیات خود را در سال 1958 با رمان "وارد خنده" که شخصیت اصلی floridly بار خوانده شده جهت مرحله — "Enter خنده" — به عنوان یک خط در یکی از مهمترین hilariously botched ابتدائی در تئاتر تاریخ است.

تبلیغات

"را وارد کنید خنده" اقتباس شده توسط: یوسف استین به عنوان یک برادوی بازی زد که از سال 1963 تا 1964 و در سال 1967 بود تبدیل به یک فیلم — برای اولین بار است که Reiner کارگردانی.

پیش نویس در جنگ جهانی دوم Reiner فرستاده شد به دانشگاه جورج تاون در واشنگتن دی سی برای آموزش به عنوان یک مترجم. او زخم تور اقیانوس آرام جنوبی در دستگاه گوارش revues به عنوان بخشی از خدمات ویژه سرگرمی واحد به رهبری سرلشگر حسن فیروزآبادی ، Maurice Evans اشاره کرد شکسپیر بازیگر.

پس از تخلیه خود را در سال 1946 Reiner به نظر می رسد در یک زن و شوهر از برادوی موزیکال از جمله در سال 1950 "زنده و لگد زدن."

یکی از حامیان آن حداکثر Liebman استخدام Reiner برای آینده طرح کمدی او نشان می دهد تولید: ان بی سی "خود را نشان می دهد را نشان می دهد."

تبلیغات

"این بود شاد ترین چیزی که تا به حال برای من اتفاق افتاد" Reiner یک بار گفت.

ظاهر شدن در نقش به عنوان متنوع به عنوان یک مؤتلفه سرباز حومه شهر رفت و آمد و یک اسکله hoodlum, Reiner بود که اغلب جدی و ساده در حالی که سزار بود برخورد خارج از کنترل است.

"به عنوان یک دوم موز" Reiner گفت: TV Guide در سال 1960 "من تا به حال شانس به انجام فقط در مورد همه چیز یک بازیگر همیشه می توانید انجام دهید. اگر آن را خاموش آمد من رو تشویق. اگر آن را نمی نشان می دهد سرزنش شد."

کار با این نویسندگان به عنوان بروکس, Mel Tolkin, Lucille Kallen و نیل و دنی شمعون بود "مثل زنگ تفریح" Reiner گفت.

تبلیغات

نویسندگان " اتاق نیز ارائه خلاق محیط زیست است که باعث به 2000 سال.

سرگرم کننده از مصاحبه در یک برنامه تلویزیونی به نام "ما مردم" Reiner pepped تا بی توجه جلسه توسط ناگهان با اشاره به 24 سال Brooks: "در اینجا با ما امروز خانم ها و آقایان است که در واقع در صحنه مصلوب شدن 2000 سال پیش. این درست نیست آقا؟"

بدون گم شده ضرب و شتم بروکس اجازه دهید شل با یک جهان خسته آه و گفت: "Oooooh پسر."

در هیبت Reiner پرسید: "شما می دانستید که عیسی مسیح؟"

تبلیغات

"عیسی — بله بله" بروکس در پاسخ به ییدیش لهجه تلاش برای به یاد داشته باشید. "نازک lad. عینک صندل. همیشه در اطراف راه می رفت با 12 بچه های دیگر. بله از آنها استفاده می شود برای آمدن به فروشگاه های زیادی خریداری هرگز هر چیزی. آنها آمدند در آب. من آن را داد به آنها. خوب پسر خوب رفتار ..."

خود به خود معمول که در ادامه برای برخی از زمان حال در کل اتاق بخیه.

پس از "خود را نشان می دهد را نشان می دهد" به پایان رسید و در سال 1954 Reiner شد به طور منظم در "سزار ساعت" یک کمدی-انواع نشان می دهد که فرار از 1954 تا 1957 و 1958 در کوتاه مدت تلاش به نام "سید سزار دعوت شما."

در حالی که نوشتن برای خواننده Dinah Shore انواع نشان می دهد او با این ایده از یک سریال کمدی آزادانه در زندگی خود را.

تبلیغات

نتیجه نهایی بود پیشگامانه حتی اگر Reiner خود نوشت: از نقش سرب است.

"و هر چند هنوز هم خوابیدن در تخت مجزا نشان داده شده در واقع یک رابطه فیزیکی و مری تایلر مور بود و حتی نشان داده شده است با پوشیدن کاپری بی سابقه در آن زمان" با توجه به این موزه از پخش ارتباطات است.

"دیک ون دایک نمایش" برجسته کنایه رز ماری به عنوان نویسنده سالی راجرز مساوی در وضعیت و هوش و ذکاوت به Morey آمستردام که با بازی او همکار نویسنده دوستان سورل.

تبلیغات

Reiner گاهی اوقات بازی راب استبدادی toupee ، -پوشیدن, رئیس, ستاره تلویزیون آلن بردی. او گفت که او در زمان نقش زیرا او فکر نمی کنم یک ستاره بزرگ خواهد بود.

"ایده من این بود که بازی او را با پشت خود را به مخاطبان" Reiner گفت: بار در سال 1994. "من هرگز در نظر گرفته شده دیده می شود بسیار زیاد است."

نشان می دهد به دست آورده Reiner متعدد Emmys برای نوشتن و تولید است.

در سال 1995 او reprised آلن بردی نقش برای یک قسمت از سریال "Mad About You" که او را به دست آورده یکی دیگر از امی.

تبلیغات

Reiner همچنین نوشت: فیلمنامه شروع با "هیجان از آن همه" (1963) و "هنر عشق" (1965). هر دو کارگردان Norman Jewison که بعدها کارگردانی Reiner در سال 1966 کمدی "The Russians Are Coming, the Russians Are Coming."

به عنوان یک بازیگر Reiner به نظر می رسد به عنوان مرد باهم سل بلوم در سال 2001 بازسازی "ocean's Eleven" و آن دو دنباله.

در علاوه بر این به "Enter خنده," او نوشت: رمان "انواع عشق" "ادامه خنده" "NNNNN: یک رمان" و "فقط دسر: یک Novellelah" یک داستان بر اساس داستانی رمان نویس ایمیل به خدا.

اگر چه او بزرگ شده در یک خانواده یهودی, مدیر, "اوه خدا!" شد یک ملحد بیشتر عمر خود را.

تبلیغات

"این سخت است برای من به خدا اعتقاد دارند پس از هولوکاست" گفت: Arkansas Democrat-Gazette در سال 2009. "او هم گوش نمی دهند و یا او را بسیار مشغول ساخت گل."

Reiner همچنین نوشت: دو کتاب: "به من بگویید یک داستان ترسناک" و "به من بگو یکی دیگر از داستان های ترسناک ... اما نه بیش از حد ترسناک!"

اغلب خواسته به صورت محرمانه به نوشتن طنز Reiner می گویند "را به خودتان بخندید."

اما آن کار نمی کند برای هر کس او سریع به اذعان.

تبلیغات

در "من من به یاد داشته باشید" او به یاد می آورد "تازه رو exec" ambling به یک دفتر در NBC کشیدن صندلی آسان قرار دادن پای خود را بر روی یک میز قهوه و نشان می دهد یک جریان یقین خنده دار بیت برای "دیک ون دایک نشان می دهد."

با کارکنان خود را Reiner نگاه در سکوت خراشیده.

"شما می خواهم به دانستن آنچه که من فکر می کنم که خنده دار است؟" Reiner در نهایت پرسید.

او راه می رفت به میز قهوه کشیده شدن یکی از شگفت زده شات داغ است و انداخت آن را در یک پنجره باز کنید.

تبلیغات

"من فکر می کنم خنده دار است!"

در علاوه بر این به Rob Reiner بازماندگان شامل پسر لوکاس Reiner یک هنرمند; دختر آنی Reiner یک روانکاو و پنج نوه.

نویسنده کارکنان Nardine سعد کمک به این گزارش. McLellan و Chawkins هستند زمان سابق کارکنان نویسندگان.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن