Cessa rejoins یانکی ها پس از دوره نقاهت بعد از coronavirus

نیویورک (AP) — Yankees پارچ لوئیس Cessa انداخت 31-زمین اغل گاو یا حشم روز دوشنبه به عنوان او در بازگشت از اخرا

توسط MORVARIDEASIA در 31 تیر 1399

نیویورک (AP) — Yankees پارچ لوئیس Cessa انداخت 31-زمین اغل گاو یا حشم روز دوشنبه به عنوان او در بازگشت از اخراج ناشی از یک تست مثبت برای coronavirus.

28-در سال right-hander مطمئن نیست چگونه او آلوده شد. او تا به حال شده است در آریزونا که در آن او زندگی می کند با دوست دختر خود را و او و دوست دختر خود را در هر دو آزمایش مثبت بود قبل از او برنامه ریزی شده برای سفر به نیویورک برای از سرگیری آموزش.

Cessa گفت که او احساس مشکلات سینوس اما بدون تب در تقلا خود را با COVID-19.

در حالی که انتظار برای بهبود او کار کردن با تجهیزات را در گاراژ خود را و خریداری خالص و زمان آن را به یک پارک به بازی گرفتن.

"من فقط سعی کردم به در شکل باقی بماند" او گفت:.

دوم baseman DJ LeMahieu دیگر Yankees بازیکن کنار یک تست مثبت برای این ویروس دوباره یانکی ها و نمایشگاه بازگشت در روز یکشنبه. پس از رفتن را از 0 به 2 و سه نوبت در این زمینه در مقابل متس نیویورک او را در پایه دوم در برابر فیلادلفیا در روز دوشنبه بود و قرق در ران چپ پیشرو برای اولین بار توسط وینس Velasquez.

Left-hander James Paxton انداخت 84 رزین بیش از پنج نوبت در یک بازی شبیه سازی شده است و انتظار می رود به زمین بازی دوم از فصل در واشنگتن در روز شنبه و دو روز پس از Gerrit کول شروع می شود بازکن. چپی J. A. Happ و و اردن مونتگمری نیز رقم به بخشی از اولیه چرخش به احتمال زیاد پیوست نوبت دوم از طریق right-hander Masahiro Tanaka پس از او می سازد تا در بازگشت از گرفتن ضربه توسط یک خط رانندگی در طول عمل در جولای 4.

تاناکا است به پرتاب پنبه حلاجی تمرین در روز سه شنبه.

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب