رهبر چچن سرزنش جاسوس خارجی برای قتل منتقدان

مسکو (AP) — منطقه ای قدرتمند رهبر روسیه استان چچن در روز پنج شنبه مقصر ناشناس خارجی جاسوسی آژانس های اخیر کشتا

توسط MORVARIDEASIA در 19 تیر 1399

مسکو (AP) — منطقه ای قدرتمند رهبر روسیه استان چچن در روز پنج شنبه مقصر ناشناس خارجی جاسوسی آژانس های اخیر کشتار در اتریش از چچن که از او انتقاد.

رمضان قدیروف ادعا کرد در وبلاگ خود که قومی چچن که به ضرب گلوله کشته شد مرده در وین حومه بیش از آخر هفته و قربانی "ویژه خدمات کار در برابر روسیه و خودم."

43 ساله چچنی رهبر رد اتهام مشارکت در قتل گفت: قتل در وین و قبل از آن slayings قومی چچن در اروپا انجام شد توسط جاسوس خارجی به سازش او و لکه روسیه تصویر.

پلیس اتریش نیست نام قربانی. روسی, اخبار, گزارش های شناسایی شده او را به عنوان Mamikhan عمروف که خود را به نام "Anzor از وین" در وبلاگ خود و گزارش شده که او به تازگی به حال قرار دادن یک ویدئو که در آن او را محکوم قدیروف با استفاده از فحاشی.

پلیس اتریش بازداشت دو قومی چچن مردان به ظن دست داشتن در قتل است که در حال بررسی به عنوان یک امکان ترور سیاسی.

روز سه شنبه یک گروه از چچن بسیج در خارج از سفارت روسیه در وین در اعتراض به این قتل است.

کرملین متکی است قدیروف برای ایجاد ثبات در چچن پس از دو جدایی طلب جنگ و او اجرا شده است که عمدتا منطقه خود را به عنوان شخصی fiefdom با تکیه بر ترس از نیروهای امنیتی برای به اجرا درآوردن حکومت خود و سرکوب مخالفان است.

قدیروف متهم است که خارجی خدمات ویژه می دانیم که "چچن را کسانی که توهین و آنها را به حساب حتی دهه های بعد."

"این یک پارادوکس — قاتلان, استخدام های ویژه, خدمات, صرفه جویی در آن سگ از شرم آور حسابداری برای هر کلمه" قدیروف گفت. "آنها می دانند که ما ذهنیت و سنت های آنها می دانند که ما آنها را به حساب و به طوری که آنها قرار داده و آنها را تنها به انحلال به سرعت پس از."

چچن رهبر هشدار داد چچن زندگی در خارج از کشور از تبدیل شدن به "مواد" برای سازمان ملل. "و یا در غیر این صورت شما خواهد شد با همان سرنوشت و آنها را سرزنش قدیروف و تیم خود را," او گفت:.

رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین سخنگوی دیمیتری Peskov نمی دیدگاهها برای قدیروف ،

چهار قتل در نزدیکی وین شرح زیر است چندین حملات دیگر در چچن در خارج از کشور در سال های اخیر است.

دادستان های آلمان در ماه گذشته به اتهام یک مرد روسی در بی پروایی نشان دادن نور روز قتل در برلین قومی چچن از گرجستان است. قربانی مبارزه کرده بود حضور نیروهای روسیه در چچن و فرار به آلمان در سال 2016. دادستان گفت: متهم شده بود وظیفه با قتل توسط مقامات روسی.

در فوریه عمران علی اف که تا به حال یک کانال یوتیوب انتقاد قدیروف پیدا شد چاقو به مرگ در یک هتل در لیل فرانسه. که همان ماه یکی دیگر از چچن مخالف, Tumso Abdurakhmanov مورد حمله قرار گرفت در سوئد.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب