رئیس قاضی فدرال در L. A. مراحل پایین بیش از نژادی غیر حساس نظرات در مورد سیاه کارمند

قاضی برای منطقه مرکزی کالیفرنیا این کشور بزرگترین فدرال دادگاه صلاحیت این دادگاه ها که شامل لس آنجلس و آن همسا

توسط MORVARIDEASIA در 9 تیر 1399

قاضی برای منطقه مرکزی کالیفرنیا این کشور بزرگترین فدرال دادگاه صلاحیت این دادگاه ها که شامل لس آنجلس و آن همسایه شهرستانهای پا را از که پست با استناد به خود نواخته حساس نظرات در مورد دادگاه را بالا کارمند یک زن سیاه و سفید.

ایالات متحده منطقه قاضی کورمک جی کارنی که شروع یک دوره چهار ساله به عنوان رئیس منطقه قاضی 1 ژوئن اعلام کرد تصمیم خود را به مرحله از بالا به پایین پست باقی می ماند اما یک قاضی در یک ایمیل جمعه به دادگاه کارکنان و قضات همکار و ارائه یک عذرخواهی به Kiry K. خاکستری است.

یک دادگاه فدرال کارمند برای 35 سال خاکستری در سال 2015 شد اولین زن سیاه منصوب به منطقه مرکزی اجرایی و منشی دادگاه شغلی که مستلزم همکاری نزدیک با قاضی برای نظارت بر دادگاه ،

"من باید عذرخواهی به خانم, خاکستری, اما من به این نتیجه رسیده اند که یک عذرخواهی ساده را نمی خواهد این موضوع را به بقیه. وجود خواهد داشت بخش در دادگاه های غیر ضروری منفی و مضر تبلیغات و انحراف از دادگاه ضروری ماموریت اجرای عدالت اگر من برای ادامه خدمت به عنوان رئیس منطقه قاضی" کارنی نوشت: در این ایمیل که در آن زمان بررسی شده است. "من نمی توانم اجازه دادگاه برای تبدیل شدن به سیاسی و درگیر در اختلاف است."

تبلیغات

درباره تلفن, خاکستری, کاهش یافته است به نظر.

کارنی پاسخ نمی دهند به یک ایمیل بیشتر به دنبال نظر. او باقی خواهد ماند یک قاضی فدرال اما او گفت در ایمیل خود که قاضی Philip S. گوتیرز را بیش از وظایف رئیس منطقه قاضی.

در ایمیل کارنی سابق Orange County Superior Court قاضی منصوب شد و در سال 2003 به یک عمر پست در فدرال نیمکت توسط جورج دبلیو بوش خلاصه اظهارات و واکنش انتقادی که به اوج خود رسید در استعفای خود را به عنوان رئیس منطقه قاضی.

جنجال فوران در اطراف این زمان از ماه ژوئن 9 وبینار اسپانسر شده از طرف محلی فصل فدرال نوار Assn.

تبلیغات

در این وبینار کارنی به کلی از چشم انداز خود را برای زمان خود را به عنوان قاضی و مورد اعتراض و خرابکاری در چندین شهر در سراسر کشور پس از کشتن جورج فلوید توسط, مینیاپولیس, افسر پلیس است.

"این غمگین, کاملا رک و پوست کنده با دیدن ما courthouses تخریب با نقاشی های دیواری" کارنی گفت: در این وبینار.

زمانی که کارنی شروع بحث خود را تنظیم به نقش رئیس منطقه قاضی نظرات خود را تبدیل به خاکستری است.

"خوشبختانه برای من ما فقط یک افسانه منشی دادگاه در Kiry خاکستری است. او را تا خیابان-های هوشمند و واقعا می داند که کار خود را" کارنی گفت.

تبلیغات

چند که شنیده "خیابان هوشمند" نظر و یا آموخته شده از این اظهارات پس از آن تفسیر این تعریف به عنوان داشتن یک موهن و نژادی حساس لایه و کارنی اذعان کرد که قضات دادگاه کارکنان و وکلای ناراحت شدند.

قاضی به دنبال خود توضیح: "به نظر من این اصطلاح به معنی یک فرد از حس مشترک ابتکار و توانایی کار با مردم و انجام کارها است. آن غمگین من تا حد زیادی به یاد بگیرند که برخی از افراد مشاهده اصطلاح به تحقیرآمیز به مردم رنگ. من می دانستم که هرگز وجود دارد متفاوت تعریف کند.

کارنی ساخته شده یک دوم نظر به خاکستری در طول یک بعد از گفتگو با او. کارنی گفت که در طول مکالمه او آموخته است که برخی از خود را در بر داشت "خیابان هوشمند" سخن گفتن به حکم خود پله پایین به عنوان رئیس منطقه قاضی.

"در یک لحظه از خشم و نا امیدی گفتم به خانم خاکستری که مردم به من انتقاد شد و معادل من به خوبی در نظر گرفته شده استفاده از عبارت "خیابان هوشمند' با رفتار قابل سرزنش از یک افسر پلیس با قرار دادن زانو در یک فرد گردن" کارنی گفت.

تبلیغات

کارنی را شامل نمی شود دقیق نقل قول اما او عذرخواهی کرد: "نظر من اشتباه بود. آن را کارگردانی کرده بود در من, منتقدان, نه خانم, خاکستری, و من گفتم آن را با هیچ بیمار خواهد شد و یا بی احترامی نسبت به مردم از رنگ. من بیانیه بود حساس و گرافیک واکنش افراطی به این انتقاد که وارد شد بر من. من هرگز باید ساخته شده اند در مقایسه."

تصمیم کارنی به مرحله پایین می آید در میان COVID-19 اپیدمی بی سابقه اختلالات به دادگاه مجبور courthouses برای بستن یا محدود کردن دسترسی با تاخیر در محاکمه و رو به رشد پرونده ها در موارد. در منطقه مرکزی کالیفرنیا چند قضایی خالی است که گلدهی, ترکیب حجم کار.

در ژوئن 9, وبینار, کارنی ابراز امیدواری کرد که برخی از پست های قضایی به زودی خواهد بود اشغال کردند.

"من هرگز دیده می شود سیاست تفرقه به عنوان آنها در حال حاضر" کارنی گفت. "من با احتیاط خوش بینانه است که ما باید حداقل سه و شاید چهار قضات قبل از انتخابات."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب