چین با تاخیر انتشار کوروناویروس اطلاعات خسته کننده که

در طول ماه ژانویه سازمان بهداشت جهانی عموم ستایش چین برای آنچه در آن نامیده می شود یک پاسخ سریع به جدید کروناو

توسط MORVARIDEASIA در 13 خرداد 1399

در طول ماه ژانویه سازمان بهداشت جهانی عموم ستایش چین برای آنچه در آن نامیده می شود یک پاسخ سریع به جدید کروناویروس. آن را بارها و بارها تشکر شده دولت چین برای به اشتراک گذاری نقشه ژنتیکی ویروس "بلافاصله" و گفت: کار خود و تعهد به شفافیت بودند "بسیار چشمگیر و فراتر از کلمات است."

اما در پشت صحنه آن بسیار متفاوت داستان یکی از مهم تاخیر توسط چین و نا امیدی قابل توجهی که در میان مقامات بیش از گرفتن اطلاعات مورد نیاز از آنها برای مبارزه با گسترش ویروس کشنده همراه با فشار پیدا کرده است.

با وجود ستایش دیگران چین در واقع نشسته بر انتشار نقشه ژنتیکی یا ژنوم ویروس برای بیش از یک هفته پس از سه دولت های مختلف آزمایشگاه تا به حال به طور کامل رمزگشایی اطلاعات است. تنگ کنترل بر اطلاعات و رقابت درون چینی بهداشتی سیستم به سرزنش با توجه به ده ها تن از مصاحبه ها و اسناد داخلی.

دولت چین labs تنها منتشر ژنوم پس از یک آزمایشگاه دیگر منتشر شده آن را جلوتر از مقامات در یک virologist سایت در Jan. 11. حتی پس از آن چین متوقف شده برای حداقل دو هفته بیشتر در ارائه که با اطلاعات دقیق در مورد بیماران و موارد با توجه به ضبط داخلی جلسات برگزار شده توسط سازمان ملل و آژانس بهداشت از طریق ژانویه — همه در یک زمان هنگامی که شیوع مسلما ممکن است به طرز چشمگیری کاهش یافته است.

که مقامات در تمجید چین در مکان عمومی,, چرا که آنها می خواستند به دست آوردن اطلاعات بیشتر از دولت ضبط شده به دست آمده توسط آسوشیتدپرس نشان می دهد. خصوصی, شکایت آنها در جلسات هفته Jan. 6 که چین نمی شد های اطلاعات کافی برای ارزیابی چگونه به طور موثر گسترش ویروس بین مردم و یا آنچه در آن خطر مطرح شده به بقیه جهان هزینه وقت با ارزش است.

"ما قصد داریم در حداقل اطلاعات" گفت: آمریکایی اپیدمیولوژی ماریا ون Kerkhove در حال حاضر که ویژگی های رهبری برای COVID-19 در یک جلسه داخلی. "آن را به وضوح به اندازه کافی برای شما را به انجام برنامه ریزی مناسب است."

"ما در حال حاضر در مرحله که در آن آنها در حال دادن آن به ما 15 دقیقه قبل از آن را به نظر می رسد در دوربین مدار بسته" گفت که بالا رسمی در چین, دکتر Gauden Galea با اشاره به دولتی تلویزیون مرکزی چین در جلسه دیگری.

داستان پشت این پاسخ اولیه به این ویروس در یک زمان می آید زمانی که سازمان ملل و آژانس بهداشت در محاصره است و به توافق مستقل پروب چگونه این بیماری همه گیر در سطح جهانی به کار گرفته شد. پس از بارها و بارها ستایش چینی پاسخ اوایل جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است لعنتی که در هفته های اخیر به اتهام تبانی با چین برای پنهان کردن میزان coronavirus بحران است. او در قطع روابط با این سازمان در روز جمعه به خطر انداختن حدود 450 میلیون دلار آمریکا می دهد هر سال به عنوان بزرگترین واحد دهنده.

در این میان رئیس جمهور چین قول داده است به زمین در 2 میلیارد دلار در طول دو سال آینده برای مبارزه با کروناویروس گفت: چین همواره ارائه اطلاعات به چه کسانی و جهان "در یک مد به موقع."

اطلاعات جدید را پشتیبانی نمی کند روایت از هر دو ایالات متحده آمریکا و یا چین اما به جای به تصویر می کشد یک آژانس در حال حاضر در وسط گیر کرده بود که به فوریت تلاش برای درخواست اطلاعات بیشتر با وجود محدودیت ها به قدرت خود. اگر چه قوانین بین المللی ملزم کشور به گزارش اطلاعات برای کسانی است که می تواند تاثیر بر بهداشت عمومی سازمان ملل و آژانس هیچ اجرای قدرت و نمی تواند به طور مستقل بررسی شیوع در کشور است. به جای آن باید تکیه بر همکاری کشورهای عضو است.

ضبط شده نشان می دهد که به جای تبانی با چین به عنوان برنده اعلام شده بود که در تاریکی نگه داشته که چین به آن حداقل اطلاعات مورد نیاز توسط قانون است. اما آژانس را امتحان کنید برای به تصویر کشیدن چین در بهترین نور به احتمال زیاد به عنوان وسیله ای برای حفظ امنیت بیشتر اطلاعات. و کسی که کارشناسان واقعا فکر دانشمندان چینی انجام داده بود "یک کار خوب" در تشخیص و رمزگشایی ویروس با وجود عدم شفافیت از مقامات چینی.

که کارکنان مورد بحث چگونه به مطبوعات چین برای توالی ژنی و دقیق اطلاعات بیمار بدون angering مقامات نگران از دست دادن دسترسی و دانشمندان چینی را به دردسر. تحت قوانین بین المللی که مورد نیاز است را به سرعت به اشتراک گذاری اطلاعات و هشدار با کشورهای عضو در مورد در حال تحول و بحران است. Galea اشاره کرد که نمی تواند افراط چین مایل به ثبت نام در اطلاعات قبل از گفتن در کشورهای دیگر به دلیل "است که احترام ما مسئولیت دارد."

در دومین هفته از ماه ژانویه که رئیس اورژانس دکتر مایکل رایان گفت: همکاران آن زمان به "تغییر چرخ دنده ها" و اعمال فشار بیشتر بر چین ترس از تکرار وقوع سندرم حاد تنفسی است که در چین آغاز شده و در سال 2002 کشته و نزدیک به 800 نفر در سراسر جهان است.

"این دقیقا همان سناریو بی وقفه در تلاش برای دریافت به روز رسانی از چین در مورد آنچه که قرار بود," او گفت:. "که به سختی از که با آن گردن و دست نخورده با توجه به مسائل به وجود آمد که در اطراف شفافیت در جنوب چین است."

رایان گفت: بهترین راه برای "حفاظت از چین" بود که برای انجام آن خود را مستقل تجزیه و تحلیل داده ها از دولت چین چرا که در غیر این صورت گسترش ویروس بین مردم خواهد بود در سوال و "کشورهای دیگر را به عمل درآمده است." رایان همچنین اشاره کرد که چین بود و نه همکاری در همان راه برخی کشورهای دیگر در گذشته به حال.

"این اتفاق می افتد در کنگو و نمی افتد در کنگو و دیگر اماکن او گفت:" احتمالا اشاره به شیوع بیماری ابولا آغاز شد که وجود دارد در سال 2018 است. "ما باید برای دیدن اطلاعات.....آن را کاملا مهم در این نقطه است."

تاخیر در انتشار ژنوم متوقف شناخت از گسترش آن به دیگر کشورهای همراه با توسعه جهانی از آزمایش دارو و واکسن. عدم دقیق اطلاعات بیمار نیز آن را سخت تر برای تعیین چگونه به سرعت ویروس پخش شد — یک سوال حیاتی در متوقف کردن آن است.

بین روز کامل ژنوم برای اولین بار رمزگشایی توسط دولت lab on Jan. 2 و بعد اعلام کرد که یک اورژانس جهانی در ژانویه. 30 شیوع و گسترش توسط یک عامل از 100 به 200 بار با توجه به گذشته نگر عفونت اطلاعات از مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری. این ویروس در حال حاضر آلوده بیش از 6 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 375,000.

"واضح است که ما می تواند به نجات زندگی بیشتر و اجتناب از بسیاری از مرگ و میر اگر چین و کسی که عمل کرده بود سریع گفت:" علی Mokdad استاد در موسسه بهداشت و معیارهای ارزیابی در دانشگاه واشنگتن است.

اما Mokdad و دیگر کارشناسان همچنین اشاره کرد که اگر شده بود که بیشتر در مقابله با چین, آن می تواند باعث به مراتب وضعیت بدتر از گرفتن هر گونه اطلاعات در همه.

اگر که تا به حال تحت فشار قرار دادند بیش از حد سخت می تواند حتی اخراج شده اند از چین گفت: آدم Kamradt-اسکات بهداشت جهانی استاد در دانشگاه سیدنی است. اما او افزود که یک تاخیر چند روز در انتشار توالی ژنتیکی می تواند بسیار مهم در شیوع. و او اشاره کرد که به عنوان پکن عدم شفافیت واضحتر می شود که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus ادامه دفاع چین با مشکل مواجه است.

"این قطعا آسیب دیده که اعتبار" گفت: Kamradt-اسکات. "او بیش از حد? من فکر می کنم شواهد در آن روشن است....آن منجر به بسیاری از سوالات در مورد رابطه بین چین و چه کسی است. شاید یک داستان عبرت انگیز."

که در آن مقامات به نام در این داستان کاهش یافته است برای پاسخ به سوالات پرسیده شده توسط آسوشیتد پرس بدون صدا و یا متن نوشته شده از ثبت جلسات که AP قادر به تامین خود را برای محافظت از منابع است.

"ما رهبری و کارکنان کار کرده اند و شب و روز در انطباق با سازمان قوانین و مقررات برای حمایت و به اشتراک گذاری اطلاعات با همه کشورهای عضو به همان اندازه و در تعامل صادقانه و صریح گفتگو با دولت در تمام سطوح" که یک بیانیه گفت.

ملی چین کمیسیون بهداشت و وزارت امور خارجه تا به حال هیچ نظر. اما در چند ماه گذشته چین بارها و بارها در دفاع از اقدامات خود و بسیاری از کشورهای دیگر — از جمله ایالات متحده باید در پاسخ به این ویروس حتی با تاخیر دیگر از هفته ها و حتی ماه.

"پس از آغاز شیوع ما شده اند به طور مداوم در به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد این بیماری همه گیر با چه کسانی و جامعه بین المللی در یک باز و شفاف و مسئول" گفت: لیو Mingzhu رسمی با ملی کمیسیون بهداشت را در بخش بین المللی در یک کنفرانس مطبوعاتی در مه 15.

___________

مسابقه برای پیدا کردن نقشه ژنتیکی این ویروس آغاز شده و در اواخر ماه دسامبر با توجه به داستان است که آشکار در مصاحبه اسناد و ضبط شده است. که زمانی که پزشکان در ووهان متوجه مرموز خوشه بيماران با تب و مشکلات تنفسی که نبودند بهبود استاندارد درمان آنفولانزا. به دنبال پاسخ آنها ارسال نمونه تست از بیماران به تجاری labs.

توسط Dec. 27 یک آزمایشگاه بینایی Medicals تا به حال با هم مسأله را حل بسیاری از ژنوم یک کروناویروس جدید با شباهت قابل توجه به سارس. چشم انداز Medicals مشترک داده های خود را با ووهان مقامات و چینی فرهنگستان علوم پزشکی به عنوان گزارش برای اولین بار توسط چینی ها تامین مالی نشریه Caixin و به طور مستقل تایید توسط AP.

در دسامبر. 30 ووهان مقامات بهداشت صادر داخلی اعلامیه های هشدار دهنده های غیر معمول پنومونی که به بیرون درز در رسانه های اجتماعی. آن شب شیعه Zhengli یک coronavirus متخصص در ووهان موسسه ویروس شناسی که معروف به داشتن ترسیم ویروس سارس به یک غار خفاش شد, هشدار به, بیماری, با توجه به مصاحبه علمی آمریکایی است. شیعه در زمان اولین قطار از یک کنفرانس در شانگهای به ووهان.

روز بعد, چینی, CDC مدیر گائو فو اعزام یک تیم از کارشناسان به ووهان. همچنین در دسامبر. 31 که برای اولین بار در مورد این موارد از یک منبع باز پلت فرم است که پیشاهنگی برای هوش در شیوع شرایط اضطراری رئیس رایان گفته است.

که رسما درخواست اطلاعات بیشتر در Jan. 1. تحت حقوق بین الملل, اعضای, باید 24 تا 48 ساعت به پاسخ و چین گزارش داد دو روز بعد که 44 مورد و بدون مرگ و میر.

توسط Jan. 2 شیعه به حال رمزگشایی کامل از ژنوم ویروس با توجه به اخطار بعد نوشته شده در موسسه ،

دانشمندان معتقدند که دانشمندان چینی شناسایی و توالی آن ناشناخته پاتوژن با سرعت شگفت آور, در شهادت به چین را بسیار بهبود توانایی های فنی پس از سارس که در طی آن یک که رهبری گروهی از دانشمندان در زمان ماه برای شناسایی ویروس. این بار چینی virologists ثابت در روز بود که هرگز قبل دیده می شود coronavirus. Tedros بعدها می گویند پکن مجموعه "یک استاندارد جدید برای شیوع پاسخ."

اما هنگامی که آن را به اشتراک گذاری اطلاعات با جهان, همه چیز شروع به رفتن به چپ چپ.

در Jan. 3 ملی کمیسیون بهداشت صادر محرمانه متوجه سفارش labs با ویروس یا نابود کردن نمونه خود را و یا ارسال آنها را به موسسات تعیین شده برای حفاظت. اطلاع, اولین گزارش Caixin و دیده می شود توسط AP منع labs از انتشار در مورد ویروس بدون دولت مجوز. منظور منع شیعه آزمایشگاه از انتشار ژنتیکی توالی و یا هشدار از خطر بالقوه.

چینی قانون آمده است که موسسات تحقیقاتی نمی تواند انجام آزمایش بر روی بالقوه خطرناک ویروس های جدید بدون نیاز به تایید از بالا, مقامات بهداشت و درمان. اگر چه این قانون در نظر گرفته شده است به خاطر آزمایش های امن آن بالا مقامات بهداشتی گسترده قدرت بیش از آنچه در سطح پایین تر labs می تواند یا نمی تواند انجام دهد.

"اگر virologist جامعه عمل با استقلال بیشتر....عمومی شده اند که اطلاع از کشنده خطر ابتلا به این ویروس جدید بسیار زودتر گفت:" ادوارد Gu یک استاد در دانشگاه ژجیانگ و لی Lantian یک دانشجوی دکترا در دانشگاه نورث وسترن در یک مقاله منتشر شده در مارس تجزیه و تحلیل شیوع.

مقامات کمیسیون بعد تکرار شده است که آنها در تلاش بودند برای اطمینان از ایمنی آزمایشگاه و تا به حال چهار وظیفه دولت جداگانه آزمایشگاه با شناسایی ژنوم در همان زمان برای دریافت دقیق نتایج سازگار.

توسط Jan. 3 چینی CDC تا به حال به طور مستقل توالی ویروس با توجه به داده های داخلی دیده می شود توسط آسوشیتد پرس. و تنها پس از نیمه شب در Jan. 5 یک سوم تعیین شده دولت در آزمایشگاه آکادمی چینی علوم پزشکی تا به حال رمزگشایی توالی و ارائه گزارش — کشیدن تمام nighters برای دریافت نتایج در زمان ثبت با توجه به وضعیت رسانه ها مصاحبه. در عین حال حتی با توالی رمزگشایی توسط سه دولت labs مستقل, چینی, مقامات بهداشت سکوت. که گزارش شده در توییتر که تحقیقات در راه به یک غیر معمول خوشه پنومونی موارد با مرگ و میر در ووهان و گفت: آن را به اشتراک بگذارید "جزئیات بیشتر به عنوان ما آنها را."

در ضمن در چینی CDC شکاف در coronavirus تخصص ثابت یک مشکل است.

برای نزدیک به دو هفته ووهان گزارش هیچ عفونت های جدید به عنوان مقامات سانسور پزشکان هشدار داد که از موارد مشکوک. در ضمن محققان دریافتند جدید کروناویروس استفاده مجزا سنبله پروتئین با اتصال به خود را به سلول های انسان است. غیر معمول پروتئین و عدم وجود موارد جدید آرام برخی از چینی CDC محققان را به فکر ویروس نیست به راحتی گسترش بین انسان — مانند coronavirus که casues سندرم تنفسی خاورمیانه یا MERS با توجه به یک کارمند که کاهش یافته است به شناسایی از ترس از عذاب.

Li coronavirus کارشناس گفت که او بلافاصله مشکوک پاتوژن شد عفونی زمانی که او کشف یک درز کپی از یک توالی گزارش در یک چت گروهی در یک سارس-مانند coronavirus. اما چینی ها CDC تیم که توالی ویروس فاقد متخصصان در ساختار مولکولی coronaviruses و موفق به مشورت با خارج از دانشمندان Li گفت. چینی بهداشتی مقامات رد پیشنهاد کمک از کارشناسان خارجی از جمله دلار هنگ کنگ دانشمندان محروم از یک ماموریت حقیقت یاب به ووهان و آمریکایی و استاد در یک دانشگاه در چین است.

در Jan. 5 شانگهای عمومی بالینی مرکز بهداشت رهبری مشهور virologist ژانگ Yongzhen شد آخرین به توالی ویروس. او را مشاهده کنید آن را به GenBank پایگاه داده که در آن نشسته و در انتظار بررسی و اطلاع ملی کمیسیون بهداشت. او به آنها هشدار داد که ویروس شبیه به سارس و احتمال عفونی.

"باید آن را مسری از طریق تنفسی" این مرکز گفت: در یک داخلی توجه دیده می شود توسط AP. "ما توصیه می کنیم با در نظر گرفتن اقدامات پیشگیرانه در حوزه عمومی است."

در همان روز که گفت که بر اساس اطلاعات اولیه از کشور چین وجود دارد و شواهد قابل انتقال بین انسان و توصیه نیست هر گونه اقدامات خاص برای مسافران است.

روز بعد چینی CDC خود را مطرح اضطراری سطح به دومین. کارکنان اقدام به جداسازی این ویروس پیش نویس آزمایشگاه تست دستورالعمل و طراحی کیت های آزمایش. اما این سازمان ندارند و سازمان به صدور هشدارهای عمومی و افزایش اورژانس در سطح مخفی نگه داشته بود و حتی از بسیاری از کارکنان خود.

توسط Jan. 7, تیم دیگری در دانشگاه ووهان تا به حال توالی پاتوژن و آن را همسان شیعه را ساخت شیعه برخی از آنها را شناسایی کرده اند یک رمان coronavirus. اما چینی CDC کارشناسان گفت: آنها اعتماد ندارند شیعه را یافته و مورد نیاز به منظور بررسی اطلاعات قبل از او می تواند انتشار با توجه به سه نفر آشنا با این موضوع. هر دو ملی کمیسیون بهداشت و وزارت علوم و فناوری است که نظارت شیعه آزمایشگاه کاهش یافته است به شیعه در دسترس برای مصاحبه.

یک عامل عمده در پشت, عق زدن, منظور, برخی می گویند این بود که چینی CDC محققان می خواستم به انتشار مقالات خود را برای اولین بار. "آنها می خواستند برای گرفتن اعتبار" گفت: Li Yize یک coronavirus محقق در دانشگاه پنسیلوانیا است.

داخلی, رهبری, چینی, CDC است گرفتار رقابت شدید شش نفر آشنا با سیستم توضیح داده شده است. آنها گفت: این سازمان به مدت طولانی ترویج کارکنان بر اساس چگونه بسیاری از مقالات آنها می توانند به انتشار در مجلات معتبر ساخت دانشمندان تمایلی برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات.

به عنوان روز رفت و حتی برخی از چینی CDC کارکنان خود شروع به تعجب می کنم که چرا این قدر برای مقامات برای شناسایی پاتوژن.

"ما مشکوک پس از عرض یک یا دو روز شما می توانید یک توالی نتیجه" یک تکنسین آزمایشگاه گفت: کاهش شناسایی می شود برای ترس از عذاب.

___________

در Jan. 8 وال استریت ژورنال گزارش داد که دانشمندان تا به حال شناسایی شده جدید کروناویروس در نمونه ای از بیماران مبتلا به ذات الریه در ووهان قبل از empting و شرم آور مقامات چینی. به تکنسین آزمایشگاه گفت: AP آنها برای اولین بار در مورد کشف این ویروس از مجله.

در این مقاله نیز خجالت که مقامات. دکتر تام Grein رئیس که حاد حوادث مدیریت تیم گفت: این سازمان نگاه "مضاعف فوق العاده احمقانه است." ون Kerkhove این کارشناس آمریکایی اذعان کرد که در حال حاضر در اواخر" در اعلام این ویروس های جدید و گفت: همکاران که آن را بحرانی به فشار چین است.

رایان که رئیس اورژانس نیز ناراحت کمبود اطلاعات است.

"واقعیت این است که ما دو تا سه هفته به یک رویداد ما ندارد و یک آزمایشگاه تشخیص ما نیست و سن و جنس و یا توزیع جغرافیایی ما نیست و epi منحنی" او شکایت با اشاره به استاندارد گرافیک از شیوع دانشمندان با استفاده از نشان می دهد که چگونه یک بیماری همه گیر در حال پیشرفت است.

پس از این مقاله, دولت, رسانه ها رسما اعلام کشف جدید کروناویروس. اما حتی پس از آن, چینی, مقامات بهداشتی نیست انتشار ژنوم تست های تشخیصی و یا دقیق بیمار داده است که می تواند اشاره ای چگونه عفونی این بیماری شد.

در آن زمان موارد مشکوک شدند و در حال حاضر به ظاهر شدن در سراسر منطقه است.

در Jan. 8, تایلندی فرودگاه افسران کشیده کنار یک زن از ووهان با آبریزش بینی و گلو درد و درجه حرارت بالا است. دانشگاه Chulalongkorn استاد Supaporn Wacharapluesadee تیم پیدا بود شما با یک کروناویروس جدید, بسیار شبیه به آنچه که مقامات چینی تا به حال شرح داده شده است. Supaporn بخشی از نمیفهمد ژنتیکی توالی توسط Jan. 9 گزارش آن را به دولت تایلند و صرف روز بعد در جستجوی تطبیق توالی.

اما از آنجا که مقامات چینی تا به حال منتشر شده هر توالی او هیچ چیزی یافت نشد. او نمی تواند اثبات تایلندی ویروس بود همان پاتوژن مشمئز کننده مردم در ووهان.

"این نوع صبر کنید و ببینید که چین را انتشار داده و سپس ما می توانیم مقایسه" گفت: Supaporn.

در Jan. 9 یک زن 61 ساله با ویروس گذشت در ووهان — اولین شناخته شده مرگ است. مرگ نیست ساخته شده تا Jan. 11.

که مقامات شکایت در جلسات داخلی که آنها درخواست های مکرر برای اطلاعات بیشتر به خصوص برای پیدا کردن اگر این ویروس می تواند موثر بین انسان, اما فایده ای نداشت.

"ما غیررسمی و رسمی شده است درخواست بیشتر اپیدمیولوژیک اطلاعات" که چین نماینده Galea گفت. "اما هنگامی که خواست برای ویژگی های ما می تواند چیزی."

شرایط اضطراری رئیس Ryan بیدارم که پس از چین ارائه حداقل اطلاعات مورد نیاز توسط قانون بین المللی کمی وجود دارد که می تواند انجام دهد. اما او همچنین اشاره کرد که در سپتامبر گذشته که تا به حال صادر شده غیر معمول عمومی ملامت تانزانیا برای ارائه به اندازه کافی اطلاعات در مورد نگران کننده شیوع بیماری ابولا.

"ما باید سازگار" رایان گفت. "خطر در حال حاضر این است که با وجود خوب ما قصد...به خصوص اگر چیزی اتفاق می افتد وجود خواهد داشت بسیاری از انگشت اشاره در که."

رایان اشاره کرد که چین می تواند یک "سهم بزرگ" به جهان های مواد ژنتیکی زیرا در غیر این صورت "کشورهای دیگر را مجبور به اختراع دوباره چرخ در طول چند روز آینده."

در Jan. 11 یک تیم به رهبری ژانگ از شانگهای بهداشت عمومی بالینی مرکز در نهایت منتشر شده دنباله ای بر virological.org مورد استفاده توسط محققان به مبادله راهنمایی در مورد عوامل بیماری زا. این حرکت خشم چینی CDC مقامات سه نفر آشنا با این موضوع گفت و بعد آزمایشگاه خود را به طور موقت توقیف توسط مقامات بهداشتی.

ژانگ مراجعه کننده یک درخواست برای نظر به چینی CDC. ملی کمیسیون بهداشت که نظارت چینی CDC کاهش یافته است چند بار به مقامات آن در دسترس برای مصاحبه و جواب نداد سوال در مورد ژانگ.

Supaporn در مقایسه با او ترتیب با ژانگ و آن را 100% match که تایید تایلندی بیمار مریض بود با همان ویروس شناسایی شده در ووهان. یکی دیگر از تایلندی آزمایشگاه کردم نتایج مشابه. آن روز تایلند, اطلاع, که, گفت Tanarak Plipat معاون مدیر کل اداره کنترل بیماری ها در تایلند وزارت بهداشت.

پس از ژانگ منتشر ژنوم چینی CDC در ووهان موسسه ویروس شناسی و آکادمی چینی علوم پزشکی شتافت به انتشار خود را دنباله کار یک شبه به نقد و بررسی آنها جمع آوری اطلاعات بیمار و ارسال آنها را به سلامت ملی کمیسیون برای تصویب با توجه به مستندات به دست آمده توسط AP. در Jan. 12 سه آزمایشگاه هم در نهایت منتشر توالی در GISAID یک پلت فرم برای دانشمندان برای به اشتراک گذاشتن داده های ژنومی.

پس از آن بیش از دو هفته گذشته بود از دید پزشکی رمزگشایی بخشی از توالی و بیش از یک هفته پس از سه دولت labs تا به حال همه به دست آمده کامل توالی. حدود 600 نفر آلوده شدند در هفته که تقریبا سه برابر افزایش می دهد.

برخی از دانشمندان می گویند صبر بود نه بی دلیل و با توجه به مشکلات در توالی ناشناخته پاتوژن داده شده دقت است که به عنوان مهم به عنوان سرعت. آنها با اشاره به شیوع سارس در سال 2003 زمانی که برخی از دانشمندان چینی در ابتدا و به اشتباه — به اعتقاد منبع این بیماری همه گیر شد و کلامیدیا.

"فشار شدید در شیوع به مطمئن شوید که شما راست گفت:" پیتر Daszak رئیس EcoHealthAlliance در نیویورک است. "این در واقع بدتر به بیرون رفتن برای رفتن به عمومی با یک داستان است که اشتباه است چرا که مردم به طور کامل از دست دادن اعتماد به نفس در سلامت عمومی پاسخ."

هنوز هم دیگران بی سر و صدا سوال آنچه در پشت صحنه اتفاق افتاده.

بیماری های عفونی متخصص جان مکنزی که خدمت در که کمیته اضطراری در طول شیوع ستایش سرعت از محققان چینی در توالی ویروس. اما او گفت: هنگامی که مقامات مرکزی رو درگیر اطلاعات دقیق trickled به خزیدن.

"قطعا وجود دارد یک نوع از ازدواج دوره" مکنزی گفت. "وجود دارد تا به حال به انتقال انسان به انسان. شما می دانید, آن را خیره به شما در صورت... من فکر می کردم آنها می شده اند بسیار باز در آن مرحله است."

_________________

در Jan. 13 که اعلام کرد که تایلند تا به حال یک مورد تایید شده از ویروس jolting مقامات چینی.

روز بعد در یک محرمانه تلفنی و چین بالا سلامت رسمی دستور داد این کشور را به آماده شدن برای یک بیماری همه گیر تماس با شیوع این "شدید ترین چالش پس از سارس در سال 2003" به عنوان AP قبلا گزارش شده است. چینی CDC کارکنان در سراسر کشور آغاز غربالگری و جداسازی و تست برای موارد تبدیل کردن صدها نفر در سراسر کشور است.

در عین حال حتی به عنوان چینی CDC داخلی اعلام سطح یک اورژانس بالاترین سطح ممکن است مقامات چینی گفت: هنوز شانس پایدار انتقال بین انسان کم بود.

که رفت و به عقب و جلو. ون Kerkhove گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که "قطعا این امکان وجود دارد محدود است-انسان به انسان انتقال است." اما چند ساعت بعد که به نظر می رسید برای رد گم کردن و توییتی که "تحقیقات اولیه انجام شده توسط مقامات چینی پیدا کرده اند هیچ شواهد روشنی از انسان به انسان انتقال" – بیانیه ای که بعدها علوفه برای منتقدان.

یک مقام عالی رتبه که در آسیا منشی دکتر لیو Yunguo که با حضور در دانشکده پزشکی در ووهان پرواز به پکن به طور مستقیم تماس رسمی با مقامات چینی, ضبط نشان می دهد. لیو سابق همکلاسی یک ووهان دکتر تا به حال او هشدار داده است که بیماران مبتلا به ذات الریه شد و جاری شدن سیل در این شهر و بیمارستان و لیو تحت فشار قرار دادند برای بیشتر کارشناسان برای بازدید ووهان با توجه به بهداشت عمومی کارشناس آشنا با این موضوع.

در Jan. 20 رهبر یک تیم متخصص از بازگشت از ووهان مشهور, دولت, بیماری های عفونی, دکتر, Zhong, اتباع, اعلام عمومی برای اولین بار است که این ویروس جدید شد و پخش بین مردم است. رئیس جمهور چین به نام "موقع انتشار اپیدمی اطلاعات و تعمیق همکاری های بین المللی."

با وجود آن بخشنامه که کارکنان هنوز هم تلاش برای به دست آوردن اندازه کافی دقیق اطلاعات بیمار از چین به سرعت در حال تحول شیوع. که همان روز سازمان ملل و آژانس بهداشت اعزام یک تیم کوچک به ووهان به مدت دو روز از جمله Galea این است که نماینده در چین است.

به آنها گفته شد در مورد نگرانی های خوشه ای از موارد در میان بیش از یک دوجین از پزشکان و پرستاران است. اما آنها ندارد "انتقال درختان" جزئیات چگونه با این موارد در ارتباط بودند و نه یک درک کامل از چگونه این ویروس به طور گسترده ای پخش شد و چه کسی در خطر بود.

در داخلی جلسه Galea گفت: خود را از همتایان چینی خود بودند "صحبت آشکارا و به طور مداوم" در مورد انسان به انسان انتقال و که وجود دارد بحث در مورد اینکه آیا یا نه این پایدار بود. Galea گزارش به همکاران در ژنو و مانیل که چین کلید درخواست شد که برای کمک به "در ارتباط به این مکان بدون ایجاد وحشت است."

در Jan. 22 که تشکیل یک کمیته مستقل برای تعیین اینکه آیا به اعلام اورژانس بهداشت جهانی. پس از دو مجمل جلسات که در آن کارشناسان تقسیم شدند آنها تصمیم گرفتند در برابر آن — حتی به عنوان مقامات چینی دستور ووهان مهر و موم شده در بزرگترین قرنطینه در تاریخ است. روز بعد که رئیس Tedros عموم توصیف گسترش جدید کروناویروس در چین به عنوان "محدود" است.

برای روز چین نیست آزادی خیلی اطلاعات دقیق حتی به عنوان آن مورد تعداد منفجر شد. شهر پکن مقامات نگران شد به اندازه کافی برای در نظر گرفتن قفل کردن سرمایه با توجه به یک متخصص پزشکی ارتباط مستقیم با آگاهی از این موضوع است.

در Jan. 28, Tedros و کارشناسان از جمله رایان ساخته شده فوق العاده سفر به پکن برای دیدار با رئیس جمهور یازدهم و ارشد دیگر مقامات چینی. آن است که بسیار غیر معمول برای کسانی که مدیر کل به طور مستقیم دخالت در نکات شیوع تحقیقات. Tedros' کارکنان آماده کرده بود یک لیست از درخواست برای اطلاعات.

"تمام این می تواند اتفاق می افتد و باز floodgates و یا هیچ ارتباطی" Grein گفت: در یک جلسه داخلی در حالی که رئیس خود را در پکن. "خواهیم دید."

در پایان Tedros' سفر اعلام کرد که چین موافقت کرده بود به قبول یک تیم بین المللی از کارشناسان. در یک نشست خبری در Jan. 29, Tedros انباشته ستایش در چین خواستار آن سطح از تعهد "باور نکردنی است."

روز بعد که در نهایت اعلام بین المللی بهداشت و درمان اضطراری. یک بار دیگر Tedros تشکر چین گفت: هیچ چیزی در مورد زودتر به عدم همکاری.

"ما باید در واقع بیان ما احترام و قدردانی به چین برای چه آن را انجام می دهند" Tedros گفت. "این در حال حاضر انجام کارهای باور نکردنی به محدود کردن انتقال این ویروس به کشورهای دیگر است."

___

تماس با AP جهانی تیم تحقیقاتی در Investigative@ap.org

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب