کلیساها طرح بزرگ پنطیکاست خدمات با وجود سفارشات: 'آن را بخشی از ایمان ما به هم'

سه شبان برنامه ریزی شده برای دیدار در کلیسا در صبح روز هفته در اوایل ممکن است. دو ماه پس از بستن همه در شخص گر

توسط MORVARIDEASIA در 11 خرداد 1399

سه شبان برنامه ریزی شده برای دیدار در کلیسا در صبح روز هفته در اوایل ممکن است. دو ماه پس از بستن همه در شخص گردهمایی برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus خانه های خود را از عبادت بودند و هنوز هم بسته و مردان مشخص شدند به کلام خدا به محله های کشیش نشین خود را نیاز دارند.

اما خبری از دیدار گسترش مثل جرقه از کيندلينگ و بیش از 40 نماینده از حدود 1,500 کالیفرنیا کلیساها نشان داد. آنها شنبه شش فوت از هم جدا ماسک پوشش خود را به دهان و بینی است.

"ما گفت:" در اینجا چیزی است که ما به دنبال در اگر ما باز کردن — انشعابات بدهی های,'" یاد می آورد کشیش دن کارول که به میزبانی انجمن در آب زندگی جامعه کلیسا در فنتنا. "ما گفت:" چگونه می توانم شما احساس می کنید؟' توجهی احساسات بود: "ما برنامه ریزی برای باز کردن.'"

پس از شبان' اقدام به منفجر شد به یک مقدار بزرگتر جنبش که در حال حاضر شامل ده ها تن از انجیلی مسیحی در کلیساها در سراسر کشور و همچنین سایر جوامع دینی. بیش از 1200 شبان قول داد در اوایل این ماه به برگزاری فرد خدمات در مارس 31, پنطیکاست یکشنبه — یک حرکت است که در زمان مبارزه طلبیده کالیفرنیا توقف در چنین شیوه که تعیین شده بود به عنوان بخشی از مرحله 3 از دولت بازگشایی طرح است.

تبلیغات

آنچه در آغاز به عنوان یک بهداشت عمومی بحث به سرعت افزایش یافت به اختلاف بر آزادی عبادت در چند متحده است. در کالیفرنیا فشار ساخته شده است به طور پیوسته در رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom به سهولت قوانین حاکم بر خدمات مذهبی و حتی به عنوان نمونه کوه از گسترش ویروس از طریق ایمان تجمعات.

در یک جداگانه بن بست, دیوان عالی ایالات متحده در روز جمعه را رد کرد یک چالش به کالیفرنیا محدودیت در تجمعات مذهبی در طول همه گیر آورده جنوبی خلیج United Pentecostal Church در چولا ویستا. قضات رای دادند 5-4 که حداقل در حال حاضر کالیفرنیا می تواند اجرای آن محدودیت.

"دقیق سوال از زمانی که محدودیت های خاص فعالیت های اجتماعی باید برداشته شود در طول همه گیر پویا است و واقعیت فشرده توجه به موضوع معقول و منطقی اختلاف نظر است. قانون اساسی ما اصولا بایست 'ایمنی و سلامت مردم به لحاظ سیاسی پاسخگو مقامات آمریکا برای نگهبانی و محافظت از'" رئیس دادگستری John G. رابرتس نوشت: برای اکثر.

در زیر به روز شده دولت دستورالعمل صادر دوشنبه خانه عبادت باید حد مجموع حضور و غیاب به 25 درصد از یک ساختمان ظرفیت و یا حداکثر 100 نفر هر کدام که کمتر است. قلمرو مذهبی اسقف اعظم کاتولیک لوس آنجلس منتشر کرده است دستورالعمل برای بازگشایی کلیساها برای نماز خصوصی و عمومی توده در اوایل این هفته. کلیساها باید دریافت های منطقه ای خود را به تایید اسقف برای بازگشایی پس از ملاقات با معیارهای ایمنی برای جلوگیری از ازدحام و تماس فیزیکی به عنوان آنجا که ممکن است.

تبلیغات

به کارول که کلیسا دارای یک 3,300-صندلی پناهگاه بازگشایی قوانین هنوز هم بیش از حد محدود. او قصد دارد برای برگزاری سه خدمات بیش از آخر هفته — یک شنبه بعد از ظهر و دو در روز یکشنبه — 10 درصد ظرفیت و یا در حدود 330 نفر است.

"دفتر فرماندار خواسته های ما افکار ما گفت:" بیست و پنج درصد و یا 100 نفر; شما در حال دادن هر کس دیگری بیشتر," او گفت:. "یک کلاه در 100 نفر است واقع بینانه نیست. آن چیزی است که آنها در حال انجام با فروشگاههای جعبه بزرگ. ما فکر می کنیم آن را تبعیض آمیز است."

دیگو مسا کشیش فراوان زندگی خانواده کلیسا در رانچو کوکامونگا گفت که او احساس می کند که کلیساها بودند هرگز نسبتا در نظر گرفته شده در این ایالت اقامت-در-صفحه اصلی برنامه. وجود دارد یک اختلاف او گفت: بین "آنچه اتفاق می افتد در ساختمان ما در مقابل آنچه اتفاق می افتد در خانه انبار."

دستورالعمل جدید برای 90 درصد از کلیساها اما "خوب" برای megachurches مانند او اضافه شده است. فراوان زندگی در نظر دارد برای برگزاری چهار پنطیکاست خدمات در آن 79,000 فوت مربع پناهگاه در حداکثر 700 عبادت هر.

تبلیغات

"ما در حال آنهایی که ضربه زدن بر روی درب خود را درخواست ملاقات با شما و دوباره شما نادیده گرفته ما و نه نشستن و دلیل با ما," او گفت: با اشاره به ایمان به رهبران entreaties به فرماندار.

تغییر در قوانین برای خانه عبادت می آید به عنوان Newsom دعاوی از گروه های مذهبی بیش از کالیفرنیا اقامت در خانه قوانین و همچنین نصب محلی فشار و مطالبات از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در 22 مه اعلام کرد که او تعیین کلیساها به عنوان "ضروری" کسب و کار به طوری که آنها می تواند بلافاصله بازگشایی شده است.

وزارت دادگستری ایالات متحده هشدار داده است Newsom که محدودیت او در اعمال و برنامه های خود را به مقیاس آنها را به عقب می تواند تجاوز در گروه های مذهبی' آزادی در قانون اساسی.

Eric S. Dreiband دستیار دادستان کل و رئیس وزارت دادگستری, حقوق مدنی, بخش, سوال Newsom تصمیم به نگه داشتن خانه از عبادت باز تا مرحله سوم دولت را بازگشایی طرح در حالی که اجازه می دهد رستوران ها و دفاتر و مراکز خرید و مدارس برای باز کردن در فاز دوم.

تبلیغات

Dreiband ذکر یک بیانیه از آمریکا Atty. ژنرال ویلیام Barr که نهادهای دینی "باید به طور خاص برای خاص بار."

"این بخشی از ایمان ما به با هم بودن و مشارکت با هم" کارول گفت. "این است و نه سرگرمی. این است که یک جمع غریبه ها مانند بیس بال و یا بسکتبال."

اما در این دولت و در سراسر کشور عفونتهای مرتبط شده اند به بزرگ اشاره کرده است.

یک کلیسا در حومه شهر ساکرامنتو شد کانون شیوع زمانی که بیش از شش ده از اعضای آن آزمایش مثبت برای COVID-19 آوریل است. در Butte County یک فرد که با حضور یک فرد در خدمات مذهبی در روز آزمایش مثبت افشای 180 نفر است. و در ماه مارس 45 نفر شد با این ویروس آلوده شده و دو درگذشت, پس از حضور در تمرین گروه کر در یک کلیسا در مانت ورنون بشویید.

تبلیغات

کلیساها باز پنطیکاست آخر هفته گفت: آنها تا به حال اقدامات سختگیرانه در محل برای اطمینان از محله های کشیش نشین' ایمنی.

در Calvary Chapel Chino Hills, کشیش جک Hibbs طرح مارک نقاط در کلیسا برای حفظ نمازگزاران شش فوت از هم جدا. سن برناردینو کانتی به تازگی حذف الزامات مورد نیاز برای پوشش صورت برای پوشیده, مکان عمومی,, او گفت:, پس, ماسک "دعوت کرد اما لازم نیست." کلیسا را فراهم ماسک.

کلیسا نیز به کاهش ظرفیت برای خدمات خود از 3000 صندلی تا 1200 در محراب. محله های کشیش نشین باید بلیط که رایگان هستند برای حضور در. دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه قرار داده خواهد شد در سراسر کلیسا پردیس Hibbs اضافه شده و گواهی شرکت تمیز کردن را پاکسازی در طول روز است.

کلیساهای دیگر اجرا شده اند اقدامات مشابه است.

تبلیغات

"ما انجام داده ایم این 30 سال ما در حال رفتن به سفر بیش از خودمان مانند ساختگی" گفت: Hibbs که گله شامل دموکرات ها و جمهوری خواهان به طور یکسان. "این یک معامله بزرگ; ملت ما رفته است از طریق یک بحران است. این یک مسئله چپ و راست."

اما این استدلال بیش از خانه عبادت بازگشایی فقط به همان اندازه در مورد سیاست به عنوان آن را در مورد دکترین حقوقی و یا بهداشت عمومی گفت: نام M. Stolzenberg های ناتان و لیلی Shapell صندلی در قانون در USC است گولد مدرسه قانون است.

دولت موقعیت حقوقی است "قابل بحث" او گفت: اما دولت فدرال شده است "ساخت بسیار تهدید آمیز استدلال."

"من فکر می کنم آن را به سیاسی" Hibbs گفت. "که دقیقا به همین دلیل ما یک جمهوری اسلامی و یک نماینده از دولت به نمایندگی ما بسیار نیاز ما آرزوها و خواسته ها است."

تبلیغات

هر دو مسا و کارول گفت: در نظر آنها نیست خود را "lawbreakers" یا شورشیان. حرکت به بازگشایی کلیساها با یا بدون فرماندار اجازه ندارد یک بیانیه سیاسی آنها گفت.

"ما نه فقط تهمت حامیان. آنها فقط می خواهم به پرتاب ما به یک قابلمه بجوشانید و ما" کارول استدلال کرد. "ما فقط یک سوپر مخلوط نژاد, کلیسا, و این واقعیت برای ما. آن را تا به چیزی برای انجام با مغلوب ساختن پیشی جستن و یا Newsom; آن همه چیز را با عیسی و عبادت برای ما است."

در پایان مسا اذعان کرد او خوشحال است که دولت فدرال پشتیبانی می شود.

"این که آیا آن بود که جو بایدن یا برنی ساندرز ساخت است که درخواست تجدید نظر اگر شما از من پرسید که من هنوز هم می تواند درست به خودم و می گویند بله من خوشحال هستم ما باید افرادی که در حال حاضر ما موضع" او گفت:. "این هیچ ربطی به ریاست جمهوری در دستور کار تا آنجا که در نهایت برخی از مردم از نفوذ در حال صحبت کردن و دیدن ما در حال حاضر به عنوان ضروری است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب