L. A. Times چهره دردناک حساب بیش از مسابقه در آن کارکنان و صفحات

دو سال پس از لس آنجلس تایمز واگردانی به محلی مالکیت یکی از بزرگترین کشور های شهری روزانه روزنامه ها مواجه است

توسط MORVARIDEASIA در 5 تیر 1399

دو سال پس از لس آنجلس تایمز واگردانی به محلی مالکیت یکی از بزرگترین کشور های شهری روزانه روزنامه ها مواجه است دردناک داخلی حساب بیش از خودنمایی کمبود و اشتباه در مورد مسابقه و نمایندگی در آن صفحات و کارکنان آن است.

در چهارشنبه سردبیر اجرایی نورمن Pearlstine شنیده از آزرده newsroom کارکنان در طول بیش از چهار ساعت جلسه بررسی بدرفتاری سیاه و قهوه ای هیات تحریریه اعضای گذشته و حال است. او اذعان کرد که 138-سال-کاغذ قدیمی تا به حال موفق به سرمایه گذاری بر روی فرصت بی سابقه ای برای بهتر آن تنوع newsroom پس از آن تا سال 2018 خرید توسط L. A. بیوتکنولوژی میلیاردر دکتر پاتریک به زودی-Shiong و همسرش میشل B. چان.

چهار جلسه انجام شد زوم ویدئو کنفرانس از آنجا که کارکنان مشغول به کار از خانه در طول COVID-19 بیماری همه گیر. آمد آن سه هفته به یک خام و عمیقا عاطفی خود سؤال است که باز شدن در ارتباطات داخلی کانال های گسترده بحث و گفتگو در مورد این مقاله پوشش خبری و درمان مردم از رنگ. جسارت توسط بار اول newsroom اتحادیه قرارداد کارکنان را آشکارا متنبه ویراستاران ارشد برای اجازه می دهد نژادی و اختلافات به قوت خود باقی بماند.

رتبه و فایل کارکنان خواستار آن شدند که مدیریت بهتر انجام دهید.

تبلیغات

"همه ما شاهد رودخانه سفید مردم از آمدن به دفتر خود را" نویسنده کارکنان اسمرلدا Bermudez گفت: گاهی اوقات صدای شکستن با احساسات در حالی که کارگردانی یکی از قوی ترین انتقادات در Pearlstine و شیوه های استخدام. Bermudez و دیگران گفت که زمان از دست رفته شانس برای استخدام و یا حفظ کارکنان از رنگ حتی آن را به عنوان سوار بر یک ولگردی و قانونی شکنی استخدام در دوره اولیه پس از به زودی-Shiong را خرید.

"ما باید کار را به انجام به شما را متقاعد کند که این فقط آغاز" Pearlstine گفت. "این یک فرصت عالی برای رفع چیزهایی که ممکن است برای یک مدت زمان طولانی است."

پس از مارس 25 کشتن جورج فلوید یک مرد سیاه پوست توسط یک افسر پلیس در مینیاپولیس روزنامه نگاران در سراسر کشور مشغول بوده و در شبیه احساسی غم انگیز بحث در مورد ریشه دوانده شیوه های است که مردم به حاشیه رانده شده از رنگ است.

تبلیغات

در نیویورک تایمز بیش از 800 اعضای هیات امضا طومار در اعتراض به انتشار یک نظر قطعه را ... ایسنا-ارک.) خواستار نظامی به ارسال به شهرستانها ایالات متحده در اوج اعتراضات را برانگیخت توسط فلوید را کشتن. در Philadelphia Inquirer بالا ویرایشگر استعفا داد و پس از یک ستون فرار با تیتر: "ساختمان ماده بیش از حد."

"ما کل صنعت است که رفتن را از طریق این حساب: چگونه ما ریشه کن کردن ضد سیاه نژادپرستی از سازمان ما و از ما پوشش?" L. A. Times معاون سردبیر شانی هیلتون در مصاحبه ای گفت:. "چگونه ما توقف جزر و مد از سفید برتری که حمله نه فقط آنچه که ما انجام می دهیم اما همه جامعه؟"

در زمان سال مالکیت آشفتگی یک درب گردان از مدیران صدها نفر از کارکنان کاهش و طولانی فرآیند ورشکستگی یک دهه پیش تقویت یک سلسله مراتب داخلی قرار داده است که مردم از رنگ در یک نقطه ضعف. آن را ایجاد یک لایه اتاق خبر که کهنه سردبیران و خبرنگاران هستند که تا حد زیادی سفید متکی اند ثانویه کلاس در درجه اول جوان کمتر با تجربه لاتین, مامان و دختر خبرنگاران که پرداخت می شود به طور قابل توجهی کمتر از مسن همتایان داخلی منتقدان گفت.

در طول آن bleakest روز از سال 2014 تا 2018 در این مقاله با تکیه به شدت در یک خط طولانی از روزنامه نگاران جوان از رنگ برای پر کردن آن نازک شدن صفوف و پاسخ به عمده اخبار حوادث مانند آتش سوزی و تیرباران های دسته جمعی.

تبلیغات

Los Angeles Times staff writer Angel Jennings

لس آنجلس تایمز نویسنده کارکنان فرشته جنینگز

(لس آنجلس تایمز)

در سال 2018 بار بود نجات توسط, به زودی Shiong و چان. آنها با پرداخت 500 میلیون دلار برای خرید تایمز و سان Diego Union-Tribune از شیکاگو تریبیون چاپ و نشر بود که آماده برای بستن بار' واشنگتن اداره و تحمیل اضافی ناتوان کننده کاهش است. این بار رفت و در یک اقدام بی سابقه ولگردی و قانونی شکنی استخدام آوردن 110 اضافی روزنامه نگاران.

امروز بار newsroom استخدام 502, روزنامه نگاران, اما از آن است که 61% سفید حتی اگر در لس آنجلس جمعیت است که 26 درصد سفید با توجه به سرشماری سال 2018 اطلاعات است. Latinos نمایندگی فقط 13 درصد از اتاق خبر در یک شهرستان که در آن Latinos را تشکیل می دهند تقریبا نیمی از جمعیت. این مقاله ترکیب آسیایی, روزنامه نگاران آمریکایی آینه جمعیت شهرستان در حدود 15 درصد است. اما این مقاله فقط 26 سیاه روزنامه نگاران — 5.2 درصد از کارکنان خود را — در حالی که نزدیک به 8 درصد از ساکنان شهرستان در سیاه و سفید هستند.

و وجود دارد تنها یکی از سیاه خبرنگار — فرشته جنینگز — در اخبار محلی, مترو, اتاق خبر بزرگترین بخش. برای 18 ماه جنینگز التماس بیهوده با سردبیران برای جمع آوری. شهرستان ویرایشگر هکتور بکررا رفت به خفاش برای او گفت که تقویت او جبران شد "هوشمند ترین چیزی که به انجام است." اما Pearlstine و دیگر در سطح بالا سردبیران کاهش یافته است گفت: این مقاله بود که در میان مذاکره اول آن توافق دسته جمعی.

تبلیغات

این قرارداد در نظر گرفته شده برای حل و فصل پرداخت نابرابری برای ده ها تن از اعضای هیات. مدیریت گفت: آن را نمی خواهید انجام دهید فردی مذاکرات حقوق و دستمزد در قرارداد با ایران (اگر چه خبرنگاران بودند که در حال استخدام توسط سازمان های دیگر را دریافت کنید پرداخت افزایش).

در آن زمان 14 ماه مذاکره قرارداد به این معنی است که جنینگز و دیگر اعضای هیات تا به حال به صبر بیش از یک سال به دیدن حقوق خود را رشد می کنند — گاهی اوقات به اندازه 60%.

"در چند سال گذشته شده است به طوری دردناک" جنینگز که پوشش کالیفرنیا و جنوب L. A., در مصاحبه ای گفت:. "چند روز من گریه و از ویراستاران:" چرا من بودن درمان این راه؟' این احساس مانند آنچه که اتفاق می افتد به من بود و شخصی بود اما فقط نهادی."

در طول این زمان Jennings,' پوشش تیراندازی مرگ رپ Nipsey Hussle جذب مخاطبان است که به طور معمول نمی بخوانید L. A. Times. داستان سوم-ترین-به عنوان خوانده شده در زمان " در سایت 2019. در میان داستانهایی که تا به حال بهترین نامزدی — زمان است که خوانندگان را صرف خواندن یک داستان — مقاله بود شماره 1. (جنینگز داده شد یک جایزه برای پوشش مدیران گفت.)

تبلیغات

::

به زودی-Shiong یک آفریقای جنوبی و چینی تبار است شخصا احساس سوزش نژادپرستی. زمانی که او یک دکتر جوان در آفریقای جنوبی تحت آپارتاید او جنگیدند قادر به درمان بیماران در یک سفیده-تنها بیمارستان حتی اگر آن را به معنای پذیرش نیمی از حقوق و دستمزد از کارورزان.

"شما نمی توانید درک نژادی و نابرابری تا زمانی که شما واقعا در آن زندگی می کردند" به زودی-Shiong در مصاحبه ای گفت:. "ما نمی تواند و نمی خواهد تحمل نژادپرستی. از همه مهمتر این مقاله فرصتی برای نه تنها نشانی از آن اما آدرس آن را در راه بسیار عمیق تر و الهام بخش تر از بودن اتهامی. مردم از رنگ باید با توجه به مساوی شات."

Dr. Patrick Soon-Shiong speaks to the Los Angeles Times staff in June 2018 after purchasing the newspaper.

دکتر پاتریک به زودی-Shiong صحبت می کند به لس آنجلس تایمز کارکنان در ماه ژوئن سال 2018 پس از خرید روزنامه.

(آل Seib / لس آنجلس تایمز)

به زودی-Shiong شده است که سرمایه گذاری ده ها میلیون دلار به یارانه کاغذ را عملیات اشاره کرد که این بار دارای متنوع ترین کارکنان اصلی هر اتاق خبر. برای مثال نیویورک تایمز newsroom است که 68% سفید واشنگتن پست سرمقاله تیم 71.2% سفید و وال استریت ژورنال اتاق خبر, کارکنان 79.4% سفید, با توجه به بررسی کشیده با هم توسط L. A. Times ویراستاران.

تبلیغات

هنوز هم دیگران اشاره کرده اند خودنمایی شکاف: روز دوشنبه این مقاله به تازگی شکل گرفته و سیاه و سفید انجمن با ارسال نامه ای به زودی-Shiong درخواست برای عذرخواهی و برای 18 اضافی سیاه و روزنامه نگاران به استخدام می شود.

"ما لازم نیست به اندازه کافی سیاه روزنامه نگاران — و یا بیشتر به طور گسترده روزنامه نگاران از رنگ برای پوشش ما به شدت متنوع شهرستان, دولت, و, ملت, مناسب با بینش و حساسیت" در این نامه گفت. "و بسیاری از ما که در اینجا کار می کنند اغلب نادیده گرفته و به حاشیه رانده شده تحت ارزش و چپ به رانش در امتداد مسیرهای شغلی که ترک فرصت کمی برای پیشرفت است."

سرخوردگی ریخته به باز روز سه شنبه در یک اتحادیه و سازمان یافته تلاش برای عموم به اشتراک گذاری سیاه و سفید خبرنگاران حساب بدرفتاری بیش از دهه گذشته تحت هشتگ #BlackatLAT.

علاوه بر سرگرمی و هنر کارکنان با ارسال نامه ای به معاون سردبیر جولیا ترنر امضا شده توسط 34 اعضای هیات, شکایت که همه از ویرایش موقعیت های پر شده در 18 ماه گذشته بوده است با سردبیران.

تبلیغات

Pearlstine در مصاحبه ای گفت که او تمرکز خود را استخدام گیری در گروه ارشد-اکثر سردبیران شناخته شده به عنوان "magazine."

در علاوه بر این به زودی-Shiong در 14-عضو رهبری گروه وجود دارد و نه سفید سردبیران سه آمریکایی سردبیران یکی Latino سردبیر و یکی از سیاه ویرایشگر (هیلتون).

اما Pearlstine اذعان کرد که او موفق به این دلیل که خود را نمایندگان نمی یک شغل مناسب استخدام متنوع استعداد. "من پخش همه ما استخدام و پوشش تصمیم گیری در سر من و من شده اند با گرفتن یک نگاه در آینه" Pearlstine گفت: کارکنان جمعه. "من دوست داشتم همه چیز من را دیده اند."

سردبیران نوبت در زمان عذرخواهی برای از دست رفته یک فرصت طلایی را newsroom جامع تر به آن اضافه شده 110 روزنامه نگاران در دو سال گذشته است.

تبلیغات

ترنر گفت: او به رسمیت می شناسد خود را چگونه استخدام شیوه های از دست رفته علامت, اما او فکر او می خواهم که فرصت برای اضافه کردن بیشتر مردم از رنگ تا کاغذ تحمیل استخدام یخ به عنوان درآمد تبلیغ سقوط با توجه به COVID-19 خاموش شدن ناگهانی. "من را فراموش بهتر" ترنر گفت.

سردبیر Kimi Yoshino افزود: "من شخصا انجام داده اند بسیاری از خود ارزیابی و آن را سخت زمانی که شما متوجه است که شما شکست خورده اند در برخی از راه. من متاسفم برای که و من متعهد به انجام بهتر."

یک خبرنگار پرسید که آیا Pearlstine خواهد ،

"دیگر نه" گفت و اشاره کرد که قرارداد خود را گسترش به سال آینده. "من احساس می کنم که من هنوز هم باید کار را به انجام است که من می خواهم به انجام, اما احیای لس آنجلس تایمز خواهد بود دراز مدت روند."

تبلیغات

به زودی-Shiong بخشی حیاتی از شکایت کارگردانی در Pearlstine گفت: کاغذ جاه طلبی بوده است بزرگتر و روزنامه نگاری قوی تر تحت رهبری او.

"من می خواهم به هنجار با ما باشید تا زمانی که او می خواهد" به زودی-Shiong گفت. "تغییرات در کاغذ — پولیتزر جوایز و تمجید ما دریافت — حجم صحبت می کنند.... اما هیچ سوالی وجود دارد که ما نیاز به تلاش برای انجام بهتر."

بیش از 30 روزنامه نگاران سابق و فعلی برابر کارکنان — مصاحبه شد در مورد تجارب خود را برای این مقاله.

یک جانباز, لاتین, ویرایشگر مربوط به خشم خود را پس از یادگیری است که او دو همتایان مرد پرداخت شد به طور قابل توجهی بیشتر از او بود که برای انجام کار مشابه. یکی دیگر از اخبار ویرایشگر به یاد می آورد احساسات خود را در روز اول خود را در زمانی که او وارد پوشیدن جدید ژاکت و پمپ و حمل با نام تجاری جدید کیف. او پا به آسانسور و یک مرد کسب و کار اجرایی لبخند زد و پرسید: "پس شما تریا جدید کارگر؟" او پاسخ داد: "نه من اخبار سردبیر در کسب و کار میز."

تبلیغات

روزنامه تاریخچه ارائه می دهد یک رژه نژادپرستانه نقطه و بی اعتنا پوشش گروه های اقلیت با خیلی از این محور در طول تاریخ بر ضد مکزیکی, ضد و, ضد سیاه احساسات دوستیابی از 1880s. این بار متهم شده بود از برافروختن تنش های نژادی در طول به اصطلاح Zoot Suit شورش سال 1943 و وات قیام سال 1965. از طریق 1990s هیئت تحریریه تایید گزاره 187 که رد خدمات به مهاجران و همچنین مواجه نقد برای پوشش آن از سال 1992 رادنی کینگ شورش یا قیام.

"چگونه دور برگشت آیا شما می خواهید بروید ؟" گفت: فلیکس گوتیرز, استاد بازنشسته در USC آننبرگ مدرسه برای ارتباطات و روزنامه نگاری و جانباز محقق از اقلیت صدای در اخبار. "آنها در یک مسیر که در آن ما نبودند کلیدی خود را مخاطب; چیزهایی که اتفاق افتاده در جوامع ما نیست چیزهایی که آنها می خواستند برای دیدن."

از نگرانی خاص بوده و کاغذ را عدم توانایی در حفظ سیاه روزنامه نگاران. یک برنده جایزه سیاه خبرنگار بود که کنده با بزرگتر, روزنامه, به یاد می آورد او صدمه دیده است که این بار کمی نشان داد علاقه ای به نگه داشتن او را. "آنها حتی قرار دادن یک پیشنهاد روی میز" او گفت:.

یکی از flashpoints در بحث شده است Metpro یا اقلیت سرمقاله برنامه های آموزشی که در این مقاله متکی است از سال 1984 به منظور توسعه یک خط لوله از کار روزنامه نگاران از جمله کپی سردبیران و عکاسان از گروه کمتر. اما بسیاری از کارکنان و شکایت در مورد چگونه Metpro شده بود جناح و آزار قرار گرفته است. کارکنان گفت: یک برنامه است که به تولید در کلاس جهانی روزنامه نگاران از جمله جایزه پولیتزر-برندگان و رده بالا سردبیران تبدیل شده بود به یک "بازمانده"-مانند رقابتی فرهنگ که در آن روزنامه نگاران جوان بودند در برابر یکدیگر بازمی گردد.

تبلیغات

میشل Maltais سیاه ویرایشگر که فارغ التحصیل از بار MetPro برنامه در سال 1998 قبل از افزایش در صفوف به معاون تعامل مخاطبان چپ سه سال پیش زمانی که او متوجه او هرگز این شانس را به یک مدیر با کارکنان در زمان. او در حال حاضر مصرف کننده ویرایشگر در ایالات متحده آمریکا امروز, مدیریت کارکنان و مترجمان آزاد است.

"من عاشق L. A. Times و من هیچ تبر به سخت کار کردن" Maltais گفت. "اما من در نهایت به سمت چپ چون من احساس وعده قادر به مدیریت مردم بود و هرگز برای به ثمر می آیند. آن را تا به حال در 20 سال."

این بار متعهد شده است به استخدام یک سردبیر ارشد برای نظارت بر جذب و توسعه حرفه ای و نگهداری تلاش و MetPro آموزش برنامه. کارکنان را تحت ناخودآگاه تعصب آموزش. این مقاله تا به تشکیل یک تنوع کمیته و وعده داده شده به نقد و بررسی آن پوشش فلوید تظاهرات به اطمینان حاصل شود که تمام نقاط نمایش نشان داده شد. آن را وعده داده است که این امر اضافه کردن سیاه و روزنامه نگاران به مترو و انتشار سالانه تنوع گزارش برای اطمینان از شفافیت.

و این ماه در یک نمادین مرحله کاغذ شروع به سرمایه گذاری زمانی با اشاره به افرادی که در بخشی از آفریقا خارج است. اخبار دیگر رسانه ها را به دنبال داشته از جمله آسوشیتد پرس.

تبلیغات

این تلاش ها خواهد بود و وزن در برابر چالش های دیگر و پیشرفت در طول زمان گفت: USC است Gutierrez. "آنها را به استخدام برخی از مردم خوب اما از آنها استخدام به اندازه کافی از آنها را," او گفت:. "و تا زمانی که شما یک توده مهم مردم هستند که خوب روزنامه نگاران و می دانم که جوامع خود شما همیشه در پاییز کوتاه که در آن شما نیاز به.

"L. A. Times آگاهانه از دست رفته تماس با جامعه ای که در آن واقع شده بود" گوتیرز گفت.

مت پیرس یک سازمان با اتاق خبر, انجمن صنفی گفت: زمان مدیریت باید در حال حاضر به طور مستقیم آدرس خواسته های خود را سیاه و حزبی. "اعضای ما می دانیم که این مسئولیت ما را به مبارزات خود سیاه همکاران و آنها را خود به خود," او گفت:.

Bermudez که متولد ال سالوادور و نوشته است در مورد بالا بردن یک کودک سه زبانه گفت: این روزنامه است که در یک تاریخی نقطه عطف.

تبلیغات

"در نهایت که ما استخدام و انتخاب برای تغذیه در مقاله ما می گوید زیادی در مورد چگونه ما رهبری می بیند L. A. و در مورد کسی که ما می خواهیم L. A. بار به, برای," او گفت:. "این است که ما کارفرمایان به انجام کار برای پیدا کردن لاتین و سیاه و استعداد به داماد که استعداد و نگه داشتن آن واقعی و منعکس کننده چهره شهر."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب