شهرستانها نژاد به سواحل برای چهارم جولای تعطیلات به عنوان coronavirus موج

به عنوان coronavirus موارد همچنان به افزایش مقامات در سراسر جنوب کالیفرنیا تصمیم گرفتند به اکثریت قریب به اتفا

توسط MORVARIDEASIA در 13 تیر 1399

به عنوان coronavirus موارد همچنان به افزایش مقامات در سراسر جنوب کالیفرنیا تصمیم گرفتند به اکثریت قریب به اتفاق از سواحل در چهارم جولای آخر هفته بیش از ترس است که جمعیت تعطیلات می تواند دولت را در حال حاضر بحرانی شیوع حتی بدتر است.

لس آنجلس برای اولین بار تصمیم به نزدیک سواحل آن است. در ابتدا بسیاری از اورنج کانتی جوامع به نظر می رسید آماده نگه داشتن سواحل باز است. اما به عنوان تعطیلات خود جلب کرد نزدیک و دیگر بخش های کسب و کار در این منطقه مجبور شدند به دلیل یک مشکل افزایش COVID-19 موارد و hospitaizations چند تغییر ذهن خود را.

اورنج کانتی مقامات روز چهارشنبه اعلام کرد بسته شدن بارها ماشین منگنه و brewpubs که ارائه نمی دهد ناهار خوردن در وعده های غذایی. تحت این شهرستان را سفارش موسسات می تواند در خدمت الکل تنها در همان معامله را به عنوان یک وعده غذایی.

"در حالی که ما ترجیح می دهند برای بستن میله در این زمان بسیاری از ما با کشورهای همسایه خود را بسته اند بارها و مهم است به اقدامات احتیاطی برای اطمینان از ایمنی از عموم" هیئت ناظران معاون میشل فولاد گفت.

تبلیغات

کمتر از دو ساعت پس از این شهرستان صادر شده جدید خود را سفارش رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرد که اورنج کانتی — همراه با 18 سایر استان ها — باید فورا میله و بس سرپوشیده عملیات در رستوران هااز wineries و مزه, اتاق سینما, خانواده, سرگرمی, مراکز, باغ وحش, موزه ها و کارت اتاق. قوانین جدید را در محل باقی می ماند برای حداقل سه هفته Newsom گفت.

لس آنجلس

L. A. شهرستان را نزدیک سواحل آن شروع جمعه و ممنوعیت نمایش آتش بازی در واکنش به هشدار دهنده سنبله در coronavirus موارد است.

تمام سواحل عمومی piers, عمومی, ساحل, پارکینگ, ساحل, مسیرهای دوچرخه "که گذشتن که sanded بخشی از ساحل" ساحل و نقاط دسترسی بسته خواهد شد و از 12:01 صبح جمعه تا ساعت 5 شنبه. ممنوعیت نمایش آتش بازی نیز به کل چهارم جولای آخر هفته.

تبلیغات

شهرستان ونتورا

شهرستان ونتورا سواحل بسته خواهد شد برای آخر هفته, شهرستان, بهداشت و درمان اعلام کرد.

سواحل, ساحل, پارکینگ و دستشویی را از روز شنبه از طریق شنبه برای تضعیف گردهمایی است که می تواند منجر به گسترش این ویروس, مقامات گفت.

اورنج کانتی

در علاوه بر این به یک تعداد انگشت شماری از شهر, ساحل, تعطیلی ده شهرستان-اداره سواحل و ساحل پارکینگ بسته خواهد شد در روز شنبه و یکشنبه.

این امتداد خط ساحلی شامل Aliso, ساحل, کالیفرنیا, ساحل, Salt Creek, ساحل, کودک, ساحل, Bayside, ساحل, شتر, نقطه, ساحل, Poche, ساحل, رشته, ساحل, جدول, سنگ, ساحل, هزار, مراحل, ساحل, ساحل جزیره گنج و از غرب خیابان ساحل.

تبلیغات

نیوپورت بیچ

نیوپورت بیچ قرار دادن سواحل آن تحت سخت بسته از 10 p. m. روز شنبه تا ساعت 6 صبح روز شنبه پس از دو نجات غریق آزمایش مثبت برای COVID-19 و 23 قرار داده شد در قرنطینه.

نیوپورت بیچ رئیس آتش نشانی جف Boyles گفت: بخش هنوز کافی نیروی انسانی, اما خواهد بود "کشیده بسیار نازک است."

از نجات غریق در قرنطینه یکی از نشان دادن علائم COVID-19 نیست و تست شده است.

تبلیغات

"من نمی توانم در وجدان خوب اضافه کردن بیشتر بر روی ما نجات غریق," شهردار خواهد اونیل گفت: در مواقع اضطراری شورای شهر در جلسه روز شنبه تصویب بسته شدن. "ما فقط نمی تواند مسئولانه ما بپرسید نجات غریق به انجام بیشتر با کمتر. ما فقط نمی تواند."

هانتینگتون بیچ

هانتینگتون بیچ را, سواحل, ساحل, پارکینگ و اسکله در روز شنبه.

"پتانسیل اگر ما تنها ساحل باز می شود هولناک قطعا وجود دارد" شهرستان مدیر الیور چی گفت: غرب با سرعت نامیده می شود جلسه شورای اسلامی برگزار شد و چند ساعت پس از نیوپورت است. "ما نمی خواهیم که وضعیت است."

تبلیغات

Councilwoman باربارا Delgleize گفت که او دریافت ایمیل های متعدد از ساکنان مایل از سواحل بسته برای تعطیلات آخر هفته یک تغییر لحن از حدود یک ماه پیش.

او اشاره شده زمانی که پرده از هم جدا شده و بخش مصرف سیگار در هواپیما "و آنها بسته پرده مانند است که واقعا در رفتن به نگه داشتن آن به دور است."

"من فکر می کنم ما که در اورنج کانتی," او گفت:. "L. A. سمت راست درب بعدی. چگونه است که از وزش باد برای sakes خوبی?"

لاگونا بیچ

تبلیغات

لاگونا بیچ مقامات تصمیم این هفته به شهرستان-اداره سواحل به طور کامل از ساعت 9 صبح شنبه تا 5 صبح دوشنبه. این شهر قبلا لغو آن, آتش نشان در تلاش برای نازک جمعیت اما تصمیم به نزدیک ساحل به طور کامل برای جلوگیری از گروه های از مردم جمع آوری و احتمالا گسترش ویروس.

"به خصوص در چهارم جولای که آتش بازی ... آن نگاه مانند ساردین در یک می تواند," شهردار Pro Tem استیو Dicterow گفت. "وجود دارد هیچ فضایی در بین مردم است. نگرانی من این است که حتی بدون آتش بازی وجود دارد و فقط ممکن است یک تراکم نفر در سواحل."

مهر و موم ساحل

در چهارشنبه, مهر و موم ساحل و پس از آن تصمیم به نزدیک سواحل, ساحل, پارکینگ, والیبال, دادگاه اسکله و دستشویی. امکانات را بازگشایی یکشنبه صبح شهر ممکن است گسترش فولادی "اگر اعتقاد بر این است بازگشایی خواهد شد و مضر برای سلامت جامعه" مقامات شهرستان گفت: در انتشار اخبار.

تبلیغات

San Diego County

اوشن ساید نزدیک ساحل پارکینگ از ساعت 8 صبح روز شنبه تا ساعت 8 صبح دوشنبه شهرستان مدیر دیانا Lorson گفت.

این تصمیم تنها چند ساعت پس از Newsom اعلام کرد که دولت تمام ساحل پارکینگ خواهد بود بسته بیش از سه روز تعطیلات آخر هفته.

در کارلسبد شهرستان های رسمی گفت: این شهرستان تا به حال هیچ برنامه ای برای بستن هر لات, و دیگر هیچ, San Diego County شهرهای ساحلی اعلام کرده بود یک تصمیم که از اواخر روز چهارشنبه. تمام سواحل شهرستان باقی می ماند باز گشت و گذار, شنا و دیگر فعالیت های اما دستورالعمل در محل باقی می ماند به پوشیدن صورت پوشش در هنگام نزدیکی به دیگران و برای جلوگیری از گروه های غیر از اعضای خانواده.

San Diego Union-Tribune writer Phil Diehl کمک به این گزارش. دیویس و Nguyen نوشتن برای بار جامعه اخبار.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن