شهر وکیل متهم L. A. خانه سالمندان از آزادسازی بیماران به سود حاصل از coronavirus

به عنوان coronavirus همچنان مرگبار مارس از طریق جنوب کالیفرنیا پرستاری خانه های Lakeview Terrace آسایشگاه در ل

توسط MORVARIDEASIA در 21 تیر 1399

به عنوان coronavirus همچنان مرگبار مارس از طریق جنوب کالیفرنیا پرستاری خانه های Lakeview Terrace آسایشگاه در لس آنجلس شده است به طور غیر قانونی "آزادسازی" پیر و از کار افتاده ساکنان بر روی خیابان و به خانه هایی که مجهز به مراقبت از آنها با توجه به دادستان شهرستان.

بدون اطلاع خانواده اش برای اولین بار یک زن 88 ساله مبتلا به زوال عقل منتقل شد و از Westlake پرستاری در خانه به یک خانه شبانه روزی در وان Nuys تنها به توان سرگردان خیابان ها عمیقا اشتباه یک روز بعد با توجه به طرح دعوی در دادگاه در دادگاه عالی لس آنجلس این هفته شهرستان Atty. مایک Feuer.

یکی دیگر از ساکنان مبتلا به HIV که ریخته شد در خیابان به جای اینکه ارائه آسایشگاه مراقبت مورد نیاز او زخم cowering در یک حیاط خلوت امیدوار است که او را امن نگه دارید از این بیماری همه گیر با توجه به شکایت.

به "پایدار" و "عمدی" سوء رفتار توسط Lakeview Terrace مدیران در یک زمان می آید زمانی که خانه های پرستاری انگیزه ای برای تخلیه دراز مدت ساکنان برای آنها پرداخت می شود کمی به اتاق را برای COVID-19 بیماران برای آنها پرداخت می شود بسیار بیشتر Feuer نوشت: در طرح دعوی در دادگاه.

تبلیغات

"این باعث ایجاد انگیزه ای برای خانه های پرستاری را به دنبال کردن ساکنان با نرخ بالاتر از بازپرداخت و 'اونا ساکنان هر وسیله ممکن" Feuer نوشت.

مدیر Lakeview Terrace DJ ویور رد اتهامات و نوشت: در یک ایمیل به بار است که "ما قصد داریم به شدت مبارزه [این] اتهامات در دادگاه است. با توجه به حفظ حریم خصوصی بیمار, ما می توانیم آدرس موارد خاص."

در ماه مه تایمز گزارش داد که پرستاری صفحه اصلی کارشناسان بوده است, هشدار برای ماه است که دولت فدرال بازپرداخت روش — که پرداخت بیش از چهار برابر بیشتر برای COVID-19 بيمار از خانه قادر به شارژ به صورت طولانی مدت با ساکنان نسبتا خفیف مسائل مربوط به سلامت مانند زوال عقل — که منجر به بیمار آزادسازی صنعت را بی پروا بازیگران.

تبلیغات

تحت مدیکر این دستورالعمل جدید که به اثر رفت در پاییز گذشته خانه های پرستاری پرداخت می شود قابل ملاحظه ای بیشتر برای بیماران جدید به خصوص در چند هفته اول اقامت خود را. بنابراین COVID-19 بیماران به ویژه کسانی که به تازگی منتشر شده از یک بیمارستان می تواند در بیش از 800 $در هر روز با توجه به خانه سالمندان مدیران و پزشکی مدیران در مصاحبه با تایمز.

در مقابل امکانات جمع آوری به عنوان کمی به عنوان $200 در هر روز برای دراز مدت بيماران مبتلا به زوال عقل صنعت ،

Lakeview Terrace 99-تخت تسهیلات تا به حال حداقل 54 تایید موارد COVID-19 در میان ساکنان و کارکنان و حداقل هشت مرگ و میر به دلیل این بیماری با توجه به شهرستان در بخش بهداشت و درمان ،

یهودا Schmukler که ذکر شده است به عنوان مالک اصلی از Lakeview Terrace توسط مدیکر گفت: او دیگر وابسته به خانه و کاهش یافته است به نظر بیشتر است. یکی دیگر ذکر شده صاحب الیوت Zemel نمی تواند نظر رسیده است.

تبلیغات

Schmukler وابسته با دو نفر دیگر لس آنجلس خانه با توجه به مدیکر سوابق آن نیز شدید COVID-19 شیوع: گرانادا پست حاد در لینوود حداقل 71 موارد تایید شده و 15 مورد مرگ و میر با توجه به این شهرستان در بخش بهداشت و درمان و جنوبی پاسادنا مرکز مراقبت حداقل 115 مورد تأیید و مرگ و میر 23.

دادستان شهرستان نیز متهم Lakeview Terrace از عدم ارائه صدها نفر از دوز حیاتی HIV و تنفسی داروها به بیماران و ایجاد جعلی پرونده پزشکی برای پنهان کردن شکست از تنظیم کننده.

خانه مدیران نیز به طور معمول تحت پوشش تا موارد سوء استفاده از جمله یک حادثه که در آن یک شهروند در حمله دیگری با "موقت nunchuck سلاح" با توجه به شکایت.

چنین رفتاری را نقض حل و فصل مشابه شکایت سال گذشته توسط دادستان شهرستان در برابر Lakeview Terrace که متهم بیمار آزادسازی عدم ارائه شهروندان با مراقبت های لازم و عدم حفاظت از امنیت خود و عدم حفظ دقیق و کامل پرونده پزشکی.

تبلیغات

خانه مدیران موافقت به پرداخت $600,000 به عنوان بخشی از آن حل و فصل 150.000 دلار از آن را پوشش هزینه مستقل نظارت بر. این خانه به نظر می رسد به همکاری در Feuer در مصاحبه ای گفت: اما پس از COVID-19 وارد تمام بازدید کنندگان خارج شد و محروم از ساختمان از جمله نظارت بر. این زمانی است که وضعیت رو به وخامت گذاشته و به سرعت در حال Feuer گفت.

در حال حاضر شهر به دنبال مجازات های مالی بیش از 1 میلیون و انتصاب یک استاد خاص برای نظارت بر خانه Feuer گفت.

Lakeview Terrace که دارای بالاترین کیفیت ممکن است امتیاز از مدیکر یک مشکل تاریخ است.

در نوامبر سال 2016 Lavell مورفی, ساکن, درگذشت, با توجه به اتهام "عدم مراقبت از سوء استفاده عمدی غفلت" با توجه به طرح دعوی در دادگاه واصل سال آینده.

تبلیغات

مورفی بود جنده بود که در این مرکز از ماه اوت. او توسعه یافته زخم بستر که شد آلوده و پر از کرمهای منجر به سپسیس و مرگ با توجه به طرح دعوی در دادگاه بود که در نهایت حل و فصل.

دختر خود را وکیل کاهش یافته است به بحث در مورد شرایط این فصل به دلیل آن محرمانه است.

"همانطور که برای شکایت اتهامات برای خود صحبت می کنند" الن Serbin گفت: در یک ایمیل. "در هر صورت از رکورد های عمومی مملو از داستان در مورد Lakeview Terrace."

در سال 2018, Marcie رودخانه های بیمار در این مرکز دچار کبودی و یک برش عمیق به سر او پس از سقوط با توجه به طرح دعوی در دادگاه واصل شده که در آن سال متهم از غفلت نظارت.

تبلیغات

به عنوان یک نتیجه از سقوط در رودخانه ها نیاز به چندین بخیه و زخم و مراقبت و توجه به اسناد دادگاه.

"او بسیار خوش شانس بود او نمی کرک جمجمه او گفت:" بن Yeroushalmi که به نمایندگی از رودخانه ها. "این واقعیت که صدمات نمی شد بسیار بالاتر یک معجزه بود."

این مورد در نهایت حل و فصل.

"این فقط برای بدنام بودن بسیار بد تاسیسات و سریال ناقض انواع مقررات" Yeroushalmi گفت. "شما فکر می کنم آنها می خواهم خود را با هم عمل می کنند و فقط به بهبود است. آن را فقط یک ماده از پول است."

تبلیغات

در هر دو دعاوی خانه محروم میشوند ،

Daryl کندی برادرزاده 88 سال, Lakeview Terrace اقامت با زوال عقل گفت که او در بازدید از خانه به طور منظم و وحشت زده شد با غفلت خود و دیگر ساکنان رنج می برد در خانه است. "آنها درمان آنها بد, مرد, بیش از همه خود را تغییر پوشک خود را ترک آنها را در تخت خود را خیس," کندی گفت.

Daryl Kennedy, 57, holds a photo of his uncle, R.C. Kendrick.

Daryl کندی, 57, دارای یک عکس از عمویش r. c. Kendrick.

(فرانسین Orr/لس آنجلس تایمز)

عمویش r. c. Kendrick که زوال عقل راند او را به سرگردان خیابان ها در خیرگی پایدار آسیب های جدی پس از با یک ماشین تصادف. او زخم در Lakeview Terrace پس از ترخیص از بیمارستان به دلیل او نیاز به نظارت بیشتر از کندی ارائه می تواند در خانه.

تبلیغات

Kendrick بود و هنوز هم با پوشیدن بازیگران در پا و گردن بند که Lakeview Terrace مدیران "منتقل و او را در وسط شب بدون دانش من" کندی گفت. او تنها در مورد انتقال زمانی که پلیس به نام روز بعد.

Kendrick سرگردان بود دور از خانه شبانه روزی او شده است می خواهم منتقل و سپس کاهش یافت و در تلاش برای گرفتن یک اتوبوس کندی گفت. زمانی که یک غریبه سعی در کمک به او Kendrick حمله تفکر او دزدیدند کندی گفت.

با هیچ جای دیگری برای رفتن کندی گفت: او عموی خود را با او. اما چندی پس از آن Kendrick حمله برادرزاده اش با چاقو باعث آسیب های که مورد نیاز ده ها تن از بخیه و فرود کندریک در زندان است.

هر جا او باد تا کندی گفت او امیدوار است آن را در جایی امن.

تبلیغات

"او پیاده می رود به دور از همه جا او می رود و او نمی تواند مراقبت از خود" کندی گفت. "من حفظ گفتن مردم او زوال عقل است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب