دادستان شهرستان قطره همه اتهامات علیه ضد مغلوب ساختن پیشی جستن اعتراض گروهی که پلیس لس آنجلس در جاسوسی

تمام باقی مانده اتهامات جنایی علیه تظاهرکنندگان که مسدود شده یک بخش از 101 آزادراه در اعتراض به رئیس جمهور مغل

توسط MORVARIDEASIA در 6 تیر 1399

تمام باقی مانده اتهامات جنایی علیه تظاهرکنندگان که مسدود شده یک بخش از 101 آزادراه در اعتراض به رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2017 شده است را رد کرد و پایان دادن به یک سال طولانی درام قانونی نشان داد که پلیس لس آنجلس قرار داده شده یک خبرچین در داخل یک غیر خشونت آمیز گروه های سیاسی در انتخابات گفت: پنج شنبه.

اعضای گروه رد فاشیسم بودند با اتهام جنایی تجاوز در اواخر سال 2017 و پس از هشت نفر از اعضای خود را مسدود شده یک بخش از 101 آزادراه در طول یک اعتراض سوابق نشان می دهد.

پلیس لس آنجلس تحقیقات این گروه در پیشبرد برنامه ریزی تظاهرات به مناسبت سالگرد یک سال از مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی در انتخابات. دادگاه پرونده های بررسی شده توسط بار در سال گذشته نشان داد پلیس با ارسال یک خبرچین به نفوذ این گروه در طول چهار جلسات در یک اکو پارک کلیسا ماه آینده.

خشم عمومی در سراسر لس آنجلس را تاکتیک چراغ رئیس میشل مور برای قرار دادن تدابیر اضافی در محل هنگامی که محققان استقرار محرمانه خبرچینان در نقاط حساس از جمله کلیساها و یا در میان گروه های سیاسی. مور در نهایت مشخص بررسی خشونت ها در بخش سیاست, اما.

تبلیغات

با وجود اختلاف شهرستان دفتر دادستان ادامه داد: به دنبال تعقیب و نه معترضان با موفقیت کمی. سه متهم درخواست وارد است که به آنها اجازه ورود برنامه های انحرافی و دارای سوابق جنایی خود حذف اما شش نفر دیگر همچنان به مبارزه با اتهامات عنوان شده علیه.

یک چهارم متهم Yesenia کروز گفت: پرونده کاهش یافته بود در سال گذشته در مدت کوتاهی پس از دادگاه یک حرکت است که باید در معرض هویت پلیس لس آنجلس را خبرچین. کروز شرکت نکرده آزادراه اعتراض شد اما متهم به سازماندهی آن است. دادستان شهرستان و دفتر مورد اختلاف است او در شرح وقایع است.

در این هفته شهرستان دفتر دادستان تصمیم به رها کردن اتهامات عنوان شده علیه پنج باقی مانده متهمان به دلیل آن بود که با داشتن مشکلات شاهدان به نظر می رسد.

"با توجه به سن مورد شهود یا شده است reassigned نقل مکان کرد و یا در غیر این صورت در دسترس نیست" سخنگوی راب فروردین گفت: در یک ایمیل به بار.

تبلیغات

Chantelle Hershberger, a 30-year-old رد فاشیسم عضو بود که در انتظار سومین محاکمه به اتهام تجاوز پس از گذشته دو به پایان رسید در آویزان داوران گفت: اخراج از اتهامات عنوان شده بود به خصوص برای او مهم است بعد از پلیس لس آنجلس بازداشت هزاران نفر از مردم برای نقض حکومت و یا عدم اطاعت پراکندگی سفارشات در طول روز از تظاهرات در پاسخ به جورج فلوید را قتل است.

"مورد نیاز است در حال حاضر بیشتر از همیشه با مغلوب ساختن پیشی جستن پایین آمدن و حمله به همه این افراد در زندگی توجه به معترضان ... ما نیاز به کنار هم ایستاده," او گفت:.

فروردین نیست پاسخ به یک سوال در مورد اینکه چرا دادستان شهرستان را سه سال را صرف تلاش برای حفظ اعتقادات در یک خاطی مورد.

پلیس لس آنجلس تصمیم به جاسوسی در رد فاشیسم در سال 2017 آمد ماه پس از خشونت سفید supremacist تجمع در Charlottesville, Va., به پایان رسید در مرگ یک زن جوان و ده ها تن از صدمات. آن را نیز به دنبال یک سری از تظاهرات تبدیل خیابان دعوا بین ضد فاشیست و راست آمار و ارقام در منطقه خلیج است.

تبلیغات

در حالی که رد فاشیسم شده است در ارتباط با تظاهرات در برابر تهمت در سراسر کشور کارشناسان که نظارت بر ناآرامی های سیاسی می گویند این گروه تا حد زیادی غیر خشونت آمیز. در سال گذشته اجرای قانون منبع گفت: بار است که پلیس لس آنجلس انجام هر گونه مشابه نظارت عملیات در جناح راست گروه های سیاسی پیش از سال 2017 روز انتخابات و تظاهرات.

اعتراض به رد فاشیسم سازمان یافته در مرکز شهر لس آنجلس در سال 2017 در نهایت تصویب و بدون حادثه. هیچ کس مجروح شد و تنها دو نفر دستگیر شدند, پلیس گفت:.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب