Khezri تولد مادر در NFL جورج فلوید آنچه که او می ایستد برای

هایدی روسیه و آمد به خانه از کار در یادبود روز تلویزیون را روشن و دیدم افتضاح تصاویر جورج فلوید در حال مرگ در

توسط MORVARIDEASIA در 27 خرداد 1399

هایدی روسیه و آمد به خانه از کار در یادبود روز تلویزیون را روشن و دیدم افتضاح تصاویر جورج فلوید در حال مرگ در دست و زانو — مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین. افکار خود را بلافاصله تبدیل به پسر که او هنوز برای ملاقات.

روسیه یک قلب در حومه شهر دنور در بیمارستان. او متاهل و مادر سه فرزند هستند که هر یک درگیر در ورزش جوانان در شمال منطقه مترو. روسیه نیز اتفاق می افتد به تولد مادر از khezri سابق NFL quarterback که برای اولین بار بود برجسته ورزشکار حرفه ای را منفور ایستاده — یا به طور دقیق تر به ایستادگی در برابر خشونت پلیس زمانی که او شروع به گرفتن زانو هنگام پخش سرود ملی قبل از بازی های NFL در سپتامبر 2016.

"البته او به ذهن می آید...چه او ایستاده برای" روسیه می گوید. "من فقط فکر می کنم این مسائل رفته برای راه بیش از حد طولانی است. شده است وجود دارد این نوع از بی عدالتی برای چند دهه. این وحشتناک بود."

روسیه و پسر هرگز حتی سخن گفته است. او فقط نوزده سال زمانی که او به هنگام تولد به کالین در سال 1987 در Milwaukee, Wisconsin. پدر کودک نمی خواهم به هر گونه نقش در تربیت فرزند (در واقع او در سمت چپ صحنه قبل از تولد) و روسیه آماده نیست به یک مادر تنها. بنابراین او کمک کرد تا ترتیب برای کودک را تصویب توسط ریک و ترزا Kaepernick.

آن بوده است کالین انتخاب است که آنها را برآورده نمی کنند اما روسیه آفرید. او در آنجا ماند در تماس با ترزا هر چند که ارتباط کمرنگ شده بیش از چند سال گذشته.

او غم و اندوه است.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

"این من را تحت تاثیر قرار بسیاری" روسیه اذعان می کند. "زمانی که من نگه که امیدوارم مانند دیدن او در بازی های فوتبال — من بسیار عصبانی است. من عصبانی چون من تا به حال به تصمیم گیری را به جای او برای پذیرش...که فقط باعث نمی شود من بسیار خوب ، نه یک پدر و مادر خوب. من فقط نیاز به کاهش است که امیدواریم که ما را ملاقات خواهد کرد. من فقط نمی تواند. آن را بیش از حد دردناک است."

روسیه در حال تماشا khezri فوتبال حرفه ای از راه دور با یک مقدار مشخصی از آرام غرور از جمله سال خود را در دانشگاه نوادا و به عنوان کارفرمایی که منجر به San Francisco 49ers به 2012 سوپر باول. در اوایل سال 2016 آن را مانند نگاه Kaepernick شاید رفتن به تبدیل شدن به یک دنور توسن اما این تیم و Kaepernick نمایندگان نمی توانند توافق بر سر شرایط قرارداد قابل قبول برای هر دو طرف. (این Broncos ارائه امر نیاز به QB را قابل توجهی کاهش پرداخت.) به جای آن که فصل Kaepernick — که بازسازی شانه نما و صدمات زانو — بازی پاره وقت برای 49ers و پس از آن تصمیم گرفتند قرارداد خود را برای تبدیل شدن به یک عامل رایگان در مارس 2017. او نه بازی کردن در لیگ پس از.

در ضمن موارد خشونت پلیس در ادامه هر یک نقاشی بیشتر از اعتراض عمومی نسبت به گذشته است. دیگر فعال NFL بازیکنان و ورزشکاران برجسته پیوست شد. هنوز کمی تغییر به دور از زمین.

به بسیاری از آنچه اتفاق افتاده است به جورج فلوید بود و نه تعجب.

"من شماره یک, شگفت زده کرد, تماشای فیلم می گوید:" سابق دانشگاه کلرادو ستاره و NFL linebacker چاد قهوه ای است. "من در یک جامعه از رنگ در جنوب کالیفرنیا, بنابراین من دیده ام 'بیش از پلیس' از مردم از رنگ تمام زندگی من بود که هیچ جای تعجب وجود دارد."

در حالی که خشونت علیه آمریکایی های آفریقایی تبار ادامه داد: بنابراین باید خاموش و تظاهرات مسالمت آمیز — که Kaepernick آغاز شده اما که همیشه بزرگتر از یک مرد. او نماد و میله رعد و برق — برای هر کسی که به دنبال خود منجر شود و در زمان زانو. NFL استقرار قطعا ندارد ، او در اصل blackballed توسط NFL و در نهایت آنها را به دادگاه قبل از رسیدن به خارج از دادگاه حل و فصل مالی.

در آن زمان روسیه هم در حیاتی بود از Kaepernack اقدامات. نه به این دلیل که از علت اما بیشتر به دلیل برگزاری. او و ترزا توافق کردند که کالین بود "ارتکاب حرفه خودکشی."

"من به طور کامل حمایت و موافقت با آنچه که اعتراض خود را همه چیز در مورد, و من همیشه" روسیه می گوید. "من فقط هرگز موافقت با شیوه ای که در آن او تصمیم گرفت تا آن را انجام دهد. وجود دارد راه های دیگر او می تواند آن را انجام داده اند به جای زانو زدن در حالی که او در حال بازی فوتبال است. آن را مانند هیچ کار دیگر که هر کس دیگری است. من می دانم که افرادی که معروف باید کل این پلت فرم های دیگر و من. و من که آن را در مورد سرود ملی و پرچم. اما اگر من به رفتن به بیمارستان و اعتراض در مورد چیزی است که من اعتقاد در من دیگر نمی خواهد کار."

قهوه ای می بیند آن کمی متفاوت است.

"هنگامی که شما شروع به تلاش برای مردم بگویید که چگونه و زمانی که آنها می توانند اعتراض که می تواند یک کمی روی حیله و تزویر" او اشاره می کند. "اجازه دهید فراموش نکنید که تمام این واقعا لگد چند سال پیش وجود دارد یک زن و شوهر از موارد در یک NFL یکشنبه زمانی که بازیکنان kneeled پس از سرود ملی و...و حدس بزنید چه ؟ آنها هنوز هم هو توسط طرفداران. بنابراین برای مردمی که می گفت: "چرا نمی توانید انجام کارهایی مانند مارتین لوتر کینگ را فوق العاده مسالمت آمیز?' بیایید فراموش نکنید که مارتین لوتر کینگ ترور شد برای دیدگاه های خود را! به عنوان یک فرد از رنگ شما شروع به دریافت یک کمی نا امید. صبر کنید من سعی کردم به آن را انجام دهد (مسالمت آمیز) در طول سرود به برخی از چشم به آن و ویترین من اعتراض و انجام زانو چیز. آنها هنوز هم هو پس از آن.

"با توجه به سابق Green Beret, Nate بویر — کسی که توضیح داد به کالین که زانو خواهد بود چیزی که حق انجام هیچ صلح آمیز موضع از زانو."

بیش از چهار سال گذشته در حالی که Kaepernick نشده است و در حال بازی فوتبال, او درگیر متعدد خیریه و فعالیت های مالی, همه به نفع محروم جوامع اقلیت. تا سال 2018 می خواهم در حال حاضر با توجه به دور حدود 1 میلیون دلار است.

سریع به جلو به 2020 و جورج فلوید مرگ است. در Instagram, NBA LeBron James ستاره بود سریع برای ارسال یک تصویر از چوین زانو در Floyd گردن بعدی به یک تصویر از Kaepernick گرفتن زانو هنگام سرود ملی. تصاویر همراه با این کلمات: "این...این است که چرا."

در مه 28, Kaepernick خود را در این پیام نوشته شده در توییتر:

"زمانی که مدنیت منجر به مرگ شورش است که تنها واکنش منطقی. فریاد برای صلح خواهد باران و آنها را زمین خواهد شد در گوش ناشنوا به دلیل خشونت خود را به ارمغان آورده است این مقاومت است. ما حق را به مبارزه با عقب! بقیه در قدرت جورج فلوید."

در حالی که برجسته ورزشکاران از جیمز به ستاره فوتبال مگان Rapinoe و صدها نفر دیگر شده اند ثابت قدم در حمایت خود را از Kaepernick از شروع بیانات اخیر از راجر Goodell و جان Elway ممکن است نشان می دهد یک تغییر در تفکر از کسانی که برای اجرای این NFL.

"از آنجا که از بسیاری از چهره های عمومی — دو و میدانی صنعت سرگرمی — که ما بچه های اتصال به, که باید پا وجود دارد برای محکوم کردن هر نوع از نژادپرستی و خشونت پلیس که گفتگو در حال رفتن به کمتر بحث برانگیز و یا ناراحت کننده از شاید یک سال پیش هنگامی که کسی در زمان زانو می گوید:" روندا Blanford سبز کمیسر کلرادو دبیرستان فعالیت های انجمن سابق و یک آهنگ ستاره در دانشگاه نبراسکا.

"من فکر می کنم بیشتر مردم این فرصت را گرفته اند به گام" او همچنان ادامه دارد. "این مردم هستند که بچه های ما نگاه کردن به. من فکر می کنم [حرکت رو به جلو] گفتگو است برای رفتن به کمتر از دو طرف به دلیل Denver Broncos یا مس تیم فوتبال یا جان Elway و بسیاری از کسانی که چهره های عمومی است که شاید نمی توانست احساس خود را راحت به گام در حال انجام است. بنابراین آن را آسان تر از شاید یک کوته نقطه نظر از یک اقلیت. وجود دارد یک صدای جمعی در خارج وجود دارد در حال حاضر دوباره با ما چهره های عمومی است که می گویند هیچ چیزی اشتباه است و ما در اين مورد نیاز برای رسیدگی به آن است."

روسیه امیدوار است که مورد.

"من فکر می کنم با همه چیز است که اتفاق افتاده است که وقتی مردم را دیدم که تصویری از آنچه اتفاق افتاده است به جورج فلوید و با همه چیز است که اتفاق افتاده است پس از آن شورش و غارت" او توضیح می دهد. "منظورم این است که مردم عصبانی کردن. در این مرحله چه چیز دیگری می تواند آنها می گویند؟"

می تواند یک تغییر از قلب در NFL سلسله مراتب به معنی واقعی تغییر دهید می توانید شروع به اتفاق می افتد در ورزش ؟

براون معتقد است که می تواند تا زمانی که مردم در اطراف لیگ گوش دادن به بازیکنان است.

"آخرین باری که من چک عصبانی بودن نیست هر چیزی را حل کند" او گفت:. "این ممکن است شما را به برخی از شور و شوق آن ممکن است شما را به برخی از انرژی به جلو حرکت می کند اما عصبانی نمی کند هر چیزی را حل کند.

"ما نیاز به توانایی برای گوش دادن به هر یک از دیگر و نه حمله به هر یک از دیگر" قهوه ای ادامه داد. "بیایید [Broncos سر مربی] ویک Fangio بیانیه [از ژوئن 4]. او گفت که او را نمی بینم نژادپرستی در فوتبال شد. من فکر می کنم همه ما می تواند از فکر می کنم برخی فوری نمونه های روشن. ... اما به جای حمله Fangio و می گویند چه افتضاح فرد او است — او واقعا نمی گویند هر چیزی که بود نژادپرستانه...او گفت: چیزی که کمی تن-ناشنوا بود که با توجه به حساس او شده است در NFL 33 سال."

Fangio روشن سخنان خود روز بعد و عذرخواهی برای هر تصورات غلط. "پس بیایید همیشه حمله کسی" قهوه ای اضافه شده است. "بیایید سعی کنید به درک که در آن آنها در حال آمدن از. اجازه دهید سعی کنید به آنها آموزش به طوری که آنها می توانید به دست آوردن برخی از چشم انداز جدید. در پایان این نیست که آنچه که ما در حال تلاش برای انجام دهید؟"

پس از وقوع خشونت و شورش در پی فلوید مرگ Russo در زمان غیر معمول مرحله از به tweeting در Kaepernick درخواست او برای در نظر گرفتن کمک به صاحبان فروشگاه و دیگر قربانیان بی گناه از ناآرامی ها در سراسر کشور به جای اینکه فوق العاده متمرکز در دفاع از افراد دستگیر شده در اغتشاشات.

"من فکر می کنم که به جای تامین مالی هزینه های وکیل و وثیقه استراحتی برای افرادی که در حال شورش و غارت او می تواند کمک به کسانی که قربانیان — آنها در حال سوختن بسیار جوامع در آنها زندگی می کنند" او هنوز توییتی. "پس چگونه در مورد Colin کمک به جامعه که?"

روسیه امیدوار است که جورج فلوید مرگ یک نقطه عطف برای همه در همه طرف از "به زانو" بحث است. اهمیت این علت است برای بحث.

نگاهی به زانو. نگاهی به یک استراحت. یک لحظه. اما این سوال هنوز هم مردد است: زمانی که ما در گذشته نقطه نظر گرفتن یک سمت ؟tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب