موج گرما می رسند در جنوب کالیفرنیا فقط در زمان برای روز یادبود

جنوب کالیفرنیا سوم موج گرما از سال آماده است به سوزان درجه حرارت فقط در زمان برای روز یادبود جشن اما مقامات هش

توسط MORVARIDEASIA در 4 خرداد 1399

جنوب کالیفرنیا سوم موج گرما از سال آماده است به سوزان درجه حرارت فقط در زمان برای روز یادبود جشن اما مقامات هشدار عمومی به هوشیار باقی می ماند در مورد اجتماعی فاصله زمانی که رفتن خارج به جذب برخی از نور خورشید است.

در حالی که درجه حرارت در امتداد ساحل انتظار می رود به معطل در اواسط 70s در طول تعطیلات آخر هفته و اوایل به هفته آینده جیوه افزایش قابل توجهی خواهد شد آغاز و تا روز دوشنبه — به سه گانه رقم در برخی از مناطق — در San Fernando Valley, San Gabriel Valley و اینلند امپایر گفت: Eric Boldt یک هواشناس با خدمات ملی آب و هوا در اخنرد.

موج گرما به اوج انتظار می رود روز شنبه اما آب و هوای گرم خواهد شد و به احتمال زیاد معطل حالی که Boldt گفت.

"این دمای بالا رفتن به ادامه تقریبا از طریق هفته آینده," او گفت:. "ما ممکن است کمی تسکین نسبت به جمعه و شنبه اما به نظر می رسد مانند بقیه ممکن است برای رفتن به گرم است."

تبلیغات

درجه حرارت در سراسر جنوب کالیفرنیا به شمار می رود در حدود 20 درجه بالای نرمال برای این زمان از سال است.

مرکز شهر لس آنجلس است که انتظار می رود برای دیدن درجه حرارت به اواسط 80s در روز یادبود در حالی که بیشتر شهرهای داخلی مانند پاسادنا انتظار می رود به بالای 90 درجه است. مناطق بیابانی از جمله پالم اسپرینگز را صدای هیس کردن با 100-درجه حرارت از طریق بسیاری از هفته آینده, پیش بینی گفت.

آب و خدمات صادر شده بیش از حد حرارت دیده بان برای San Diego County, بیابان, سیب و لوکرن دره و Coachella Valley, هشدار خطرناکی شرایط گرم صبح روز دوشنبه آغاز و به مدت تا جمعه شب. درجه حرارت بین 105 و 110 درجه امکان پذیر است در پایین بیابان و 100-106 درجه در صحرا بالا.

تبلیغات

"گرمای شدید خواهد شد به طور قابل توجهی افزایش می دهد پتانسیل برای گرما و بیماری های مرتبط, به خصوص برای گروه های حساس و کسانی که مشغول به کار و یا شرکت در فعالیت در فضای باز" خدمات آب و هوا نوشت.

مقامات پیش بینی می کنند که بسیاری از کالیفرنیا را گله به ساحل به گرفتن برخی از کمک. گاهی اوقات پس از تعطیلی طولانی میان coronavirus شیوع بسیاری از جنوب کالیفرنیا سواحل به تازگی بازگشایی با برخی تغییرات است.

Beachgoers نمی خواهد بود قادر به آوردن خود کولر و چتر و سالن بر روی شن و ماسه در این آخر هفته اما فعال استفاده می کند از جمله راه رفتن و دویدن و شنا مجاز در امتداد ساحل در لس آنجلس و اورنج و سن دیگو شهرستان. لس آنجلس اعلام کرد که مقامات ساحل, مسیرهای دوچرخه و برخی از ساحل پارکینگ در حال بازگشایی در زمان برای تعطیلات آخر هفته.

تبلیغات

در حالی که لس آنجلس بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر تشویق Angelenos به مناسبت روز یادبود و لذت بردن از بودن در خارج از, او به آنها هشدار داد اجازه می دهد تا به صورت فیزیکی فاصله و خودداری از بسته بندی شن و ماسه در ساحل, گردش.

"بسیاری از ما زیبا, هوای آزاد, فضاهای باز هستند و ما می توانید آنها را لذت بردن از به ما تمرین فیزیکی فاصله و پوشیدن ما پارچه پوشش صورت زمانی که ما در اطراف افراد دیگر" فرر گفت: در یک کنفرانس خبری این هفته است.

"ویروس تغییر نکرده. آن را هنوز هم نسبتا آسان برای تبدیل شدن به آلوده به خصوص اگر شما در حال گرفتن اقدامات احتیاطی."tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب