سه دهه پس از اولین قتل اعتقاد پاسادنا مرد پنجه نرم می کند گناه به دیگری

برای دومین بار در زندگی خود تیموتی Chavira شده است محکوم به قتل اذعان در گناه وارد دوشنبه که او را کشته و 76 س

توسط MORVARIDEASIA در 3 تیر 1399

برای دومین بار در زندگی خود تیموتی Chavira شده است محکوم به قتل اذعان در گناه وارد دوشنبه که او را کشته و 76 سال در ماه دسامبر شهرستان دادستان گفت.

پس از ورود به تقاضای, Chavira, 57, بلافاصله شروع به خدمت حبس ابد در زندان ایالتی بدون امکان آزادی مشروط با توجه به لس آنجلس دفتر دادستان منطقه. او پیشتر نزدیک به 30 سال حبس برای قتل نامادری خود.

Chavira دستگیر شد و در ماه دسامبر به اتهام قتل Editha Cruz de Leon بازنشسته متخصص زنان و مادر بزرگ است. بدن او پیدا شد در او ال Sereno خانه صبح Dec. 8, 2019. او مرده بود از اختناق و تیز نیروی صدمات لس آنجلس پزشکی قانونی-پزشکی قانونی یافت.

معاون Dist. Atty. سینتیا بارنز که تحت پیگرد قانونی قرار Chavira توصیف کشتار به عنوان "از آبی است."

تبلیغات

"ما صادقانه نمی دانم انگیزه و ما نمی دانیم چرا او را برداشت" بارنز گفت. "این خیلی غم انگیز است. چرا او؟"

Chavira منتشر شده بود در آزادی مشروط دو و نیم سال قبل با صرف نزدیک به سه دهه در زندان ایالتی برای کشتن نامادری خود لوری آن Chavira.

اواخر یک شب در سال 1986 Chavira سپس 23, چاقو و clubbed نامادری خود به مرگ یک هیئت منصفه در بر داشت. پدر او به خانه بازگشت و از کار خود در یک شرکت امنیتی صبح روز بعد و متوجه لکه های خون در آشپزخانه و حمام تایمز گزارش داد.

لوری آن Chavira بدن کشف شد و 11 ماه بعد در صندوق عقب خودرو رها شده در Burbank. مبلمان پا استفاده می شود به چماق زدن او داشت در کنار بدن است.

تبلیغات

زمانی که Chavira دستگیر شد و دو هفته بعد در پورتلند مقامات یافت نامادری خود را به کلید و کارت بانکی در تنه اتومبیل خود را.

"تنها انگیزه من می آمد این بود که نفرت" معاون Dist. Atty. David E. Demerjian که سعی کردم در این مورد گفت: پس از یک پاسادنا داوران بازگشت حکم گناه در سال 1987.

سی و دو سال بعد در لس آنجلس کارآگاهان و ماموران اف بی آی دستگیر Chavira در یک خانه در پاسادنا در حدود یک مایل و نیم از دادگاه که در آن او به جرم قتل.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن