آیا coronavirus گسترش از طریق یک سالن ناخن? Newsom گفت: بنابراین و در حال حاضر صاحبان ترس برای کسب و کار خود

یک سری از متون قطع Tam Nguyen فقط قبل از او نشسته پایین برای شام پنج شنبه. پیام مشترک خبر فوری: آیا او را بشنو

توسط MORVARIDEASIA در 21 اردیبهشت 1399

یک سری از متون قطع Tam Nguyen فقط قبل از او نشسته پایین برای شام پنج شنبه. پیام مشترک خبر فوری: آیا او را بشنود کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom را شگفت انگیز ادعای جدید در مورد چگونه به فرد برای اولین بار در دولت قرارداد coronavirus?

"تمام این چیز ها در ایالت کالیفرنیا اولین جامعه گسترش ناخن در سالن" Newsom گفت: در روزانه خود را در رسانه های توجیهی در COVID-19 در ساکرامنتو بعد از اینکه پرسید که چرا شخصی خدمات مانند ناخن سالن باید بماند بسته حتی به عنوان دولت شروع می شود به آرامی باز کردن کسب و کار.

"من فقط می خواهم به یاد همه که و که من بسیار نگران است که" فرماندار اضافه شده است.

به زودی, زیبایی مدرسه صاحب اتصال با کریستی Nguyen خود را دوست و همکار ناخن سالن اپراتور. او بیش از حد به عقب گرفته شد توسط فرماندار کلمات.

تبلیغات

در حال حاضر هر دو Nguyens عمیقا نگران برای آینده صنعت خود را وادار به صحبت می کنند تا آنها گفت.

روز جمعه آنها پیوست Pro ناخن Assn. نمایندگی ناخن سالن صاحبان ناخن techs, توزیع کنندگان, تولید کنندگان, دانش آموزان و مدارس در سراسر کشور teaming تا با مقامات از "Nailing آن برای امریکا" همه داوطلب ابتکار در پاسخ به Newsom سخنان را در یک کنفرانس خبری در اورنج کانتی.

"اگر ما در حال حاضر اقدام به حفاظت از سرمایه گذاری و معیشت مردم می توانند دچار سوء تفاهم" گفت: کریستی Nguyen که باز Studio 18 ناخن بار در توستین با پدر و مادرش در سال 2017.

تبلیغات

"این فقط گیج کننده به می دانم که چرا او را بیرون می آیند و می گویند که" او اضافه شده است. "این می تواند گمراه کننده به زمانی که ما مجاز به باز کردن دوباره از همه ترس از COVID."

در روز شنبه اظهارات فرماندار نیست شناسایی ناخن سالن در سوال و یا ارائه مدارک و شواهد برای حمایت از ادعای خود.

Tam Nguyen صاحب پیشبرد زیبایی در باغ بیشه و لاگونا هیلز گفت: "تعجب از اظهارات ایجاد یک واکنش بود که بیشتر از منفی مورد نیاز است."

"مردم می پرسند:" که در آن شواهد?' ما متوجه او نگران اما سالن یک محل که در آن مردم با پوشیدن ماسک و دستکش به طور کلی."

تبلیغات

علم نشان داده است راه های بسیاری وجود دارد که این ویروس می تواند قرارداد او گفت:, و اضافه کرد که "از یک فرهنگی لنز زبان خارج از چارچوب منجر به یک فضای که در آن ما نمی توانیم به یکدیگر اعتماد است."

کالیفرنیا برای 11,000 ناخن سالن با 80 درصد متعلق به ویتنامی آمریکایی, Tam Nguyen گفت.

در یک جمعه جلسه در پاسخ به سوالات خبرنگاران در مورد خود را زودتر نظرات Newsom که او می خواهم به معنای هیچ آسیبی با اظهارات قبلی خود را توصیف ناخن سالن صنعت به عنوان "اصیل" و به عنوان یک "نقطه خروج از فقر است."

تبلیغات

"من احترام عمیق برای کسانی که کارآفرینان و مردم قرار داده است که همه چیز را در خط. من صحبت کردن در مورد است که اغلب" او گفت:, و اضافه کرد که نظافت کسب و کار مانند سالن ها میله میله برای بازگشایی در فاز 3 از کالیفرنیا ظهور از مستند. او مشخص نیست یک جدول زمانی که برای فاز, اما آن را گفت: "حتی ممکن است یک ماه دور. ما نیاز به پروتکل در محل "

فرماندار همچنین گفت که اظهارات خود را "نه یک بیانیه به بیرون ریخته شده به عنوان یک کیفرخواست کاملا برعکس از صنعت من عمیقا احترام است."

"ما در حال تلاش برای انجام همه چیز ما می توانیم به جای نیازهای هر صنعت از جمله ناخن سالن صنعت به مطمئن شوید که ما آن را در یک راه امن و مسئول," Newsom گفت.

او همچنین گفت: "بهداشت شخصی و حریم خصوصی تعهدات" همراه با "حقوقی پارامترهای" او را مانع از شناسایی کسب و کار در این مورد.

تبلیغات

کریستی Nguyen گفت: او نه به دنبال عذرخواهی از Newsom. او گفت: "ما به دعوت فرماندار به شهرستان نارنجی و کار با ما را به ایجاد یک محیط امن برای همه است."

"آنچه او گفته است که مغایر با که او چه کسی است و رکورد خود," او ادامه داد. "دولت با مهاجران و پناهندگان و او ثابت کرده است که او از همه است."

نانسی Rodriquez Holberg یک استتیشن و مربی که با این نسخهها کار با Tam Nguyen در پیشبرد زیبایی کالج گفت: مدرسه "انجام همه چیز ما می توانیم در گذشته به امن و در آینده به حتی امن تر است."

"هدف قرار دادن ناخن سالن است که در مورد تبعیض مانند برخی از پست ها دیده ایم در رسانه های اجتماعی. اجازه نمی رفتن وجود دارد — اجازه دهید فقط تمرکز در کار," او اضافه شده است. "ما در حال رفتن به بازگشت به یک جهان که در آن ما داشتن درجه حرارت گرفته شده مشترک است زیرا کار ما این است که به آنچه که مشتریان سفارش."

تبلیغات

در پیشبرد Tam Nguyen گفت: کارگران باید نصب مدرن تهویه و نور UV سیستم های خرید متعدد اتوکلاو برای استریل فلزی و ابزار کار یک واحد-با استفاده از روش دفع بسیاری از مانیکور و پدیکور لوازم راست پس از سرویس هر مشتری. "PPE [محافظ شخصی تجهیزات] یک اصطلاح جدید برای بسیاری در جامعه است اما ما همیشه شناخته شده آن و مقدار زیادی از آن در دسترس ما techs."

Tam Nguyen گفت که ویتنامی آمریکایی ها در صنعت باید بسیج حامیان به راه اندازی "Nailing آن برای امریکا" پروژه اهدای بیش از 120.000 پزشکی-درجه ماسک 300,000 دستکش و ده ها هزار نفر از محافظ شخصی تجهیزات به بهداشت و درمان کارگران و کارگران خط مقدم.

تلاش های خود را به دست آورد انبوه تبلیغاتی در پایان ماه آوریل زمانی که آنها تحویل محصولات و وعده های غذایی در ادای احترام به آمریکایی ها برای استقبال از پناهندگان پس از سقوط سایگون در 30 آوریل 1975 مارک 45th anniversary.

تبلیغات

"ناخن سالن ها و حامیان آنها در حال تلاش برای نشان دادن دلسوزی برای ملت" Tam Nguyen گفت. "ما یک موضع در برابر تبعیض و ما جشن همه سهم."

باد می وزد اولیا از نارنجی یک مشتری به طور منظم در استودیو 18, ناخن, نوار, گفت مردم "نباید خوراک به هر هیستری در اطراف کل این موضوع پس از هر محل عمومی یک محل که در آن وجود دارد یک فرصت برای گسترش این بیماری است."

"اگر شما راه رفتن را به ایجاد و کارگران نیست با پوشیدن ماسک, آن می تواند باعث ترس و مطمئن" اولیا گفت. "اما اگر شما آنها را زیر دستورالعمل چرا شما نمی خواهید برای حمایت از آنها؟"

او گفت که او نیست به هر کسی صحبت "که نمی توانید صبر کنید برای دریافت خود را از مو یا ناخن انجام می شود."

تبلیغات

"کسانی که فقط از pampering چیزهایی که ما استفاده می شود و ما باید آن را" اولیا گفت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب