کلرادو معماران و طراحان: کیت Maller

کیت Maller آمد با او زندگی و کار در metalsmithing در حالی که به دنبال یک حرفه ای در معماری امرار معاش است که د

توسط MORVARIDEASIA در 31 تیر 1399

کیت Maller آمد با او زندگی و کار در metalsmithing در حالی که به دنبال یک حرفه ای در معماری امرار معاش است که در حال حاضر تغذیه او حس طراحی و بهره در پایداری. در حال حاضر او آویزان کردن تکه چوب برای سقف در کوهستانی اضافه کرد "کارآفرین" به رزومه و فروش او مرزی دست ساز قطعه به عنوان یک افتخار عضو اخلاقی Metalsmiths یک گروه پرورش اخلاقی جواهرات ساخته شده از repurposed فلزات و نمایشگاه-تجارت سنگهای قیمتی.

چه معنی آن را به یک metalsmith در قرن 21? پیدا کردن از کیت Maller او به عنوان پاسخ کلرادو معماران و طراحان پرسشنامه.

Westword: چه چیزی (یا کسی) است که خود الهه شعر و موسیقی خلاق?

کیت Maller: مناظر همواره یکی از بزرگترین منابع الهام بخش است. تمام زندگی من من احساس فوق العاده متصل به خارج از منزل. هر دو شهری و روستایی بیشتر تنظیمات الهام بخش من به طور یکسان. سفر سوخت که الهام با افشای مرا به مکان های جدید و اجازه دادن به من برای رسیدن به کشف مناظر متنوع.

که سه نفر زنده یا مرده می خواهم شما را دعوت به حزب بعدی شما و چرا ؟

معمار Peter Zumthor, چرا که او یک الهام بخش من است. او اندیشه و روشی که در آن او درگیر با جهان او را یک حزب ایده آل مهمان. بسیاری از مکالمات بود!

مونه. من نقاشی در سبک امپرسیونیستی با روغن حدود بیست سال و دیرین بوده است طرفداران مونه کار می کنند. بعد از دیدن نمایشگاه خود را در موزه هنر دنور در پاییز گذشته من سقوط در عشق با او کار خود را حتی بیشتر. او insightfulness و شور و شوق برای مناظر او را باید در حزب بعدی.

با Bonnie Raitt چرا که او همیشه یک نوازنده های مورد علاقه من است. او را با روح و واقعی و در مجموع badass و چه کسی می داند — شاید او حتی می خواهم بازی برخی از موسیقی!

بهترین چیز در مورد محلی خلاق جامعه در این زمینه خود را — و بدترین ؟ چگونه در مورد جهان?

تعهد به ساخت میان کلرادو زرگران چیزی است که بسیار هیجان انگیز است و من دوست دارم به تماشای آن تکامل سال پس از سال است. عدم تنوع در جواهر و جامعه هر دو به صورت محلی و در سطح جهانی ناامید کننده است. من مشتاقانه منتظر تماشای فراگیر و تنوع مردم رشد هر دو در اینجا در کلرادو و بیش از همه.

آنچه شما علاقه مند در metalsmithing در وهله اول ؟

کار با دست من و خلاق آزادی احساس کردم از بودن تا متصل به شکل گیری این است که چه کشید من به metalsmithing. من در سال آخر به دنبال دو کارشناسی ارشد معماری و معماری منظر و کشف هنر از metalsmithing تا حدودی کهکشان. من عاشق لحظه ای من نشستم و در اولين جواهر نیمکت. تحقق است که من می توانم تمرین این نوع هنر برای یک عمر و هنوز هم همچنان به یادگیری چیزی است که واقعا گرفتار من است.

چه پروژه رویایی خود را?

من صادقانه کار خیلی چیزهای سرد این روزها همه احساس می کند مانند یک رویا به حقیقت می پیوندند. ما با نام تجاری جدید Legacy Collection شده بود رویای من برای سال بوده است حقیقی برای دیدن آن می آیند به زندگی بیش از شش هفته گذشته. در حال حاضر من به خواب در حال توسعه برخی از مجموعه مهارت های جدید مانند طراحی برخی قطعات با لولا و ایجاد مقیاس بزرگتر اشیاء مانند عروق و نقره.

دنور (یا کلرادو) عشق آن را و یا ترک آن ؟ چه نگه می دارد شما در اینجا — و یا باعث می شود شما می خواهید به ترک ؟

آن را دوست دارم. من در کلرادو زندگی می کردند برای سیزده سال گذشته ممکن است و من سپاسگزار تر از همیشه که این جایی است که من در خانه تماس بگیرید. مناظر. مردم. آب و هوا. کوه ها. من آن را دوست دارم.

که مورد علاقه خود را کلرادو خلاق ؟

چه سوال لود شده! هستند بسیاری وجود دارد! من یک فن بزرگ از کیم Harrell برای مدتی هر چند.

آنچه را در دستور کار خود در حال حاضر و در سال آینده ؟

ما فقط به پایان رسید ما آخرین خط: The Legacy Collection. آن است که معاصر, لباس عروس, خط و در جریان بوده است برای مدت زمان طولانی. داشتن فقط پیچیده فیلم برداری و همچنین به عنوان دو شاخه های عکس برای آن ما به دنبال به جلو به debuting آن را در چند هفته و به اشتراک گذاری آن را با جهان در این سال است.

که آیا شما فکر می کنید خواهد شد (و یا باید) متوجه در محلی هنر جامعه در سال آینده ؟

مارشا رابینسون از عجیب و غریب خاک.

بازدید کیت Maller طلا و جواهر در 3450 West 32nd خیابان در هایلند. زمان فروشگاه ساعت 11 صبح تا 5 بعد از ظهر چهارشنبه از طریق شنبه. اطلاعات بیشتر در مورد کیت Maller او بوتیک و کار خود را آنلاین.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب