دنور: در حال حاضر با حتی بیشتر در بیرون رستوران صندلی!

پاسیو چتر, سایبان, چادر و misters که در این تابستان به عنوان رستوران ها و کافه ها گسترش برای پوشش بیشتر در فضا

توسط MORVARIDEASIA در 21 تیر 1399

پاسیو چتر, سایبان, چادر و misters که در این تابستان به عنوان رستوران ها و کافه ها گسترش برای پوشش بیشتر در فضای باز ناهار خوری فضا از همیشه قبل از. این همه بخشی از دنور تلاش برای حفظ مشتریان امن در حالی که بالا بردن ظرفیت coronavirus محدودیت محدودیت های داخلی صندلی.

شهر دنور در حال کار به مجوز گسترش پتیس برای ماه; پس از ایجاد یک فرم درخواست آنلاین در مارس 18, آن را فقط آمار نقطه عطف 250 مصوبات با توجه به اداره مالیات غیر مستقیم & مجوز. این شهر را دریافت کرده و در مجموع 300 تکمیل برنامه های کاربردی که ترجمه را به 83 درصد تصویب نرخ تا کنون.

برای اولین بار به متهور? Jason Tietjen فرو رفتن مسافرخانه در سال 1380 جنوبی برادوی است. اقدام اولیه و پشتکار شد کلید برای گرفتن خود را گسترش راه اندازی تایید شده است. "ما یکی از پنج یا ده ارسالی" Tietjen توضیح می دهد که "و من به دنبال دو یا سه بار به نگه داشتن چیزهای در مسیر."

نتیجه این است که حدود 3500 متر مربع از tented جداول با misters اجاره شمشیربازی و سایر امکانات رفاهی برای نگه داشتن مهمان ، "ما با قرار دادن حدود 4000 به گسترش" نوار مالک می افزاید: اما حتی با آن شیرجه مسافرخانه است که هنوز هم از آن به حالت عادی قبل از COVID ظرفیت.

"آخر هفته کسب و کار بزرگ است, اما روزهای هفته بوده است بی ثبات, پس از نیروی انسانی است که از روی حیله و تزویر در آن روز" Tietjen یادداشت ها. "من از همه چیز این شهر انجام شده است اما اجازه دهید در اینجا متوقف نمی. اجازه دهید در ادامه به انجام همه چیز ما می توانیم برای کمک به کسب و کار باز بماند."

خیابان بسته شدن و جزئی تصاحب پیاده رو و کوچه ها و معابر عمومی نیز بخشی از شهرستان را از برنامه. جنوب پنسیلوانیا بین خیابان Bayaud و Ellsworth راه است در حال حاضر بسته اجازه می دهد Carmine را در پن, عمو, نقطه, نوار و جلو پنجره و ظهور و درخشش بیسکویت آشپزخانه به راه اندازی میز و صندلی در خیابان.

در RiNo خیابان در مقابل از Zeppelin ایستگاه در 3501 Wazee خیابان بسته شده, اجازه می دهد که سالن غذا به نشت از معمول آن محدوده و دو بخش از Larimer خیابان نیز مسدود کردن ترافیک خودرو (که تا حدودی با توجه به اینکه سال ها از ساخت و ساز جاده ساخته شده اند بخش های خاصی از این محله دشوار فضایی برای سفر به هر حال). به زودی, 25th بین خیابان لارنس و Larimer بسته خواهد شد.

و در قلب مرکز شهر, Larimer مربع تبدیل شده عابر پیاده-تنها با لبنیات بلوک نیز بدست این شهرستان به Wazee بین 18 و 19 خیابان.

Larimer Uprooted is Larimer Square's rooftop garden for the summer.گسترش

Larimer بی خانمان است Larimer مربع باغ پشت بام برای تابستان.

حسن نیت ارائه میدهد از Bonanno مفاهیم

با توجه به اداره مالیات غیر مستقیم & مجوز 148 از 250 مورد تایید بسط شامل بخشی از بسته شدن ترافیک خطوط پیاده رو و پارکینگ خطوط (اما اگر جدول خود را به صورت دو بعدی را به یک متر پارکینگ نگران نباشید در مورد تغذیه به آن است). و نیز وجود دارد یک برنامه جداگانه برای جمعی صندلی مناطق تا چند رستوران می توانید گروه با هم به راه اندازی فضای باز ناهار خوری مناطق مانند یک در Glenarm محل در دنور انجام داد.

این شهر در حال گسترش صندلی در فضای باز برنامه اجرا می شود از طریق سپتامبر 7, اما برنامه های در حال حاضر در آثار به تمدید مهلت طوری که همه ما می تواند لذت بردن از غذا و نوشیدنی در هوای تازه در این پاییز.

برای فضای ناهارخوری با بیشتر از یک دیدگاه بازدید Dimestore DeliBar را تازه باز پشت بام عرشه در 1575 تخته سنگ یا Corrida در پشت بام, پاسیو در 1023 گردو خیابان در بولدر. در جولای 16, Corrida میزبانی ناهار خوردن از خارج وجود دارد, صمیمی شام و موسیقی زنده رویداد; بلیط برای شام چهار دوره در دسترس هستند در تاک. Osteria مارکو در 1453 Larimer خیابان خود را ندارد پشت بام صندلی است اما مصرف بیش از بخشی از عرشه Larimer مربع پارکینگ گاراژ — دوبله Larimer بی خانمان — کمی ایتالیا پشت بام پیک نیک در یکشنبه, جولای 12. جزئیات و بلیط ها نیز در دسترس تاک.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب