کلرادو پیاده سازی جدید اجاره برنامه کمک

قانونگذاران ایالت کلرادو اختصاص داده اند نزدیک به 20 میلیون دلار در کمک های مالی از دولت فدرال مراقبت در عمل ب

توسط MORVARIDEASIA در 2 مرداد 1399

قانونگذاران ایالت کلرادو اختصاص داده اند نزدیک به 20 میلیون دلار در کمک های مالی از دولت فدرال مراقبت در عمل برای کمک به ساکنان با اورژانس اجاره کمک. اموال و مالکیت و حفظ برنامه آمد از خانه بیل 1410 که تصویب شد در اواخر ماه ژوئن برای کمک به Coloradans با COVID-19-مربوط به مسکن کمک آن اختصاص داده شده $19,650,000 برای توسعه مسکن اعطای صندوق اداره بخش مسکن در وزارت امور خارجه محلی امور.

"این فوق العاده به چالش کشیدن زمان برای بسیاری از Coloradans," فرماندار Jared پلیس گفت: در یک اطلاعیه اعلام راه اندازی این برنامه در ژوئیه 17. "من می خواهم برای تشکر از قانونگذاران که مشغول به کار در این لایحه و تحسین آنها را برای تلاش های خود را. این صندوق کمک خواهد کرد Coloradans شده اند که از لحاظ مالی نهفته این بیماری همه گیر و نیاز به اجاره کمک. این بیماری همه گیر شده است و ما همچنان در تلاش برای انجام همه چیز ما می توانیم برای کمک به ارائه برخی از کمک به کسانی که به طور قابل توجهی نهفته است. ما همه در این با هم و ما را از این طریق دریافت کنید با هم."

این برنامه فراهم می کند اجاره مساعدت و کمک به وام مسکن و همچنین به عنوان راهنمایی در مورد نحوه دسترسی به دیگر خدمات مسکن به Coloradans تلاش برای پرداخت هزینه های مسکن در طی این بیماری همه گیر. دولت نماینده سرنا گونزالس-Gutierrez یکی از حامیان نخست اشاره می کند که آن را فراهم می کند جهانی منافع را به همه مردم مبارزه با بحران مسکن — مستاجر صاحب خانه و صاحبخانه به طور یکسان.

تحت برنامه مالکان و صاحبان املاک می تواند به دنبال پرداخت به صورت واجد شرایط مستاجران در عقب افتادگی که با تجربه نیاز مالی پس از مارس 1 سال 2020 و havenot دریافت دیگر همه گیر مربوط به مسکن کمک از دولت است. "به دلیل آن اجازه می دهد تا افرادی که ممکن است احساس راحتی درخواست دولت مبتنی بر منابع به نه به دلیل این که خود را صاحبخانه می توانید درخواست خود را از طرف" گونزالس-Gutierrez می گوید.

"در حالی که اکثریت اجاره و مالکان در ادامه به اجاره و پرداخت وام مسکن وجود دارد هزاران نفر از خانواده ها شده اند که قادر به انجام این کار با توجه به اثرات اقتصادی از COVID-19," ریک گارسیا, مدیر اجرایی DOLA که در انتشار. "پاپ برنامه اجازه خواهد داد که برای صاحبخانه برای درخواست کمک از طرف مستاجر و کمک کلرادو مسکن ثبات است."

محققان در COVID-19 اخراج دفاع پروژه پیش بینی است که تا ماه سپتامبر Coloradans زندگی در 181,000 خانواده ها می تواند در معرض خطر اخراج. آنها پیش بینی می کنند که بزرگترین موج اخراج خواهد آمد در پایان ماه ژوئیه هنگامی که گسترش مزایای بیکاری پایان و در حالی که 20 میلیون دلار است که شروع آن را نمی خواهد کل مشکل را حل کند.

"قبل از COVID ما می دانستم که وجود دارد مسائل می گوید:" گونزالس-Gutierrez. "مردم هستند و تنها خواهد بود بیشتر آسیب پذیر در ماه های آینده. این تنها یک قطره در سطل است. آن است که هیچ جا در نزدیکی به اندازه کافی."

اطلاعات بیشتر در مورد مالکیت حفظ برنامه در اینجا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب