کلرادو مقننه را هل بازگشت به کنگره

در حال حاضر کلرادو مجمع عمومی قرار بود انجام شود با آن 2020 جلسه.اما به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس گسترش

توسط MORVARIDEASIA در 21 اردیبهشت 1399

در حال حاضر کلرادو مجمع عمومی قرار بود انجام شود با آن 2020 جلسه.

اما به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس گسترش قوه مقننه به طور موقت به حالت تعلیق در آن جلسه در 14 مارس و آن را در حال حاضر گسترش است که تعلیق یک هفته از 18 تا هفته 25 مه به زمان بیشتری برای آماده سازی در پروتکل های ایمنی, برنامه ریزی, چه اقدامات به فشار از طریق...و برای دیدن آنچه که کمک های مالی ممکن است در آینده از واشنگتن قبل از کاهش بودجه سخت آغاز خواهد شد.

"هنگامی که ما مجموعه ای را آزمایشی جدول زمانی برای reconvene مجمع عمومی ما, بنابراین با به رسمیت شناختن است که ما با آن مواجه هستند بسیاری از عدم قطعیت و بنابراین ما ساخته شده است در انعطاف پذیری برای تمدید موقت adjournment, در صورت نیاز," گفت: سخنران KC بکر در یک اطلاعیه از به تعویق افتادن. "به عنوان کسب و کار در سراسر کلرادو همچنین آغاز روند بازگشایی این فرمت اجازه می دهد تا مجمع زمان بیشتری برای بررسی ایمنی ما پروتکل در ادامه گفتگو در قوانین مناسب و به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر گونه اقدام کنگره که ممکن است در آینده در هفته پیش رو است. ما امیدواریم که کنگره ممکن است ارائه اضافی و به شدت مورد نیاز کمک به ما کمک می کند به جلوگیری از کاهش بودجه است که نابودی جوامع ما است."

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

"هفته گذشته ما مشترک کمیته بودجه تا به حال شروع به قلب غم انگیز فرآیند بازنویسی کلرادو بودجه پس از COVID-19 ایجاد بیش از 3 میلیارد دلار درآمد کسری گفت:" رئیس جمهور Leroy گارسیا. "با بسیار در معرض خطر و مورد نظر ما تاریخ بازگشت سریع نزدیک شدن ما تعیین می شود که این امر به نفع همه Coloradans اگر ما بودجه و روند قانونگذاری کمی بیشتر اتاق تنفس. هر چند رو به ما وخیم وضعیت مالی بوده است دردناک وظیفه ما متعهد به حفاظت از ما مهم ترین موسسات و جمعیت های آسیب پذیر به عنوان بهترین که ما احتمالا می تواند. ما مشتاقانه منتظر ادامه به مبارزه برای جوامع ما در کنگره زمانی که همه ما بازگشت مارس 26."

تحت اصلاحیه به کلرادو قانون اساسی مورد تایید رای دهندگان در '80s, قانونی جلسه قرار است برای اجرای 120 روز متوالی; 2020 جلسه قرار بود برای پایان دادن به در مارس 6. اما کلرادو دیوان عالی کشور تایید تعلیق و متعاقب آن راه اندازی مجدد با استناد به قانون 44 بود که به تصویب رسید از یک دهه پیش در پی H1N1 ترساندن و اشاره کرد که "شهروند قانونگذاران را مجبور به انتخاب بین به نمایندگی از موکلین خود در مجمع عمومی سازمان ملل و حمایت از جوامع خود را از طریق بحران در خانه."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب