کلرادو سمفونی ارائه آکوستیک کنسرت در سنگ سرخ در ماه جولای

این یک مته: کلرادو سمفونی ارائه خواهد شد برای اولین بار در مقیاس بزرگ کنسرت در سنگ قرمز آمفی تئاتر پس از زمستا

توسط MORVARIDEASIA در 27 تیر 1399

این یک مته: کلرادو سمفونی ارائه خواهد شد برای اولین بار در مقیاس بزرگ کنسرت در سنگ قرمز آمفی تئاتر پس از زمستان بر روی صخره ها. پنج را نشان می دهد — برای اولین بار به طور کامل صوتی کنسرت در مرحله اصلی از برگزاری در دهه شروع خواهد شد شنبه 29 جولای و اجرا از طریق پنج شنبه مرداد 2, با کریستوفر اژدها انجام یک گروه از بیست و نوازندگان در حال پخش است مجموعه ای از کلاسیک.

اعلام می آید روز پس از غیر انتفاعی ارکستر اعلام کرد که خود را برنامه ریزی شده از طریق اکتبر 31 — از جمله سنگ قرمز گیگابایت — تا به حال شده است اوراق بر اساس دستورالعمل شهرستان برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

اما برای این عنوان برنامه ریزی شده اجرای ارکستر ساخته شده خاص و امکانات رفاهی برای دنور قوانین. نه تنها خواهد شد تعدادی از نوازندگان محدود شود اما خواهد شد تا مخاطبان و آنها مورد نیاز خواهد بود برای نشستن حداقل شش فوت از هم جدا (خانواده ها خواهد شد مجاز به نشستن با هم). این نشان می دهد نیز تنها 75 دقیقه در ظهر بدون intermissions.

در اینجا بقیه قوانین از شهر دنور اجرا می شود که سنگ قرمز (اگر چه آنها همراه با سایر جزئیات کنسرت می تواند تغییر):

صورت پوشش ملزم به تواند توسط همه کاربران در جهت ورود به محل برگزاری و نیاز به توان در حالی که در حال حرکت در سراسر محل برگزاری اجتماعی در فاصله شیوه ای.

فیزیکی فاصله حداقل شش پا مورد نیاز است بین افراطیترین گروه از زمان ورود تا خروج.

اگر شما احساس بیمار نیست و حضور در کنسرت.

خرید بلیط اطلاعات ممکن است مورد استفاده قرار گیرد برای تماس با ردیابی در صورتی که مورد نیاز است برای ایمنی خود را.

عملکرد جزئیات و دستورالعمل ها ممکن است به تغییر.

برای راهنمایی در ماسک و پوشش در هر دولت دستورالعمل لطفا اینجا کلیک کنید و بازدید از صخره های سرخ Ampitheatre را خوش آمدید اطلاعات در اینجا.

کلرادو سمفونی اعلام شده بود یک روز پس از فرماندار Jared پلیس flanked توسط دنور شهردار مایکل هنکاک و شفق قطبی شهردار مایک کافمن, اعلام ایالتی دستور ماسک برای جلوگیری از یک چشم انداز مثبت در COVID-19 موارد است. "ما واقعا بر روی لبه چاقو را گفت:" پلیس.

در جولای 14, Hancock, متوقف شد درخواست جدید واریانس به ایالت قوانین و مقررات از مرتب کردن بر اساس است که اجازه موزه ها و باغ وحش دنور به بازگشایی شده است. روز چهارشنبه پلیس به دنبال کت و شلوار با قرار دادن یک توقف در مصرف جدید واريانس درخواست. سنگ قرمز خود بازگشایی شد و چند هفته پیش.

تا کنون هر چند وقایع در فضای باز نشان داده نشده است به طور عمده از منابع ویروسی پخش شده است. در واقع کلرادو در حال حاضر در چه پلیس دوبله شده است "امن در خانه و در بزرگ و گسترده ای در خارج از منزل" مرحله مبارزه با COVID-19.

اگر چه این کنسرت نادر هستند ارائه بلیط و هزینه های نسبتا کم در 65 میلیارد دلار (به علاوه هزینه). آنها در حال حاضر در فروش در AXS; برای اطلاعات بیشتر برو به کلرادو سمفونی سایت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب