کلرادو نمی خواهد حکومت منظقه داروخانه گزینه های پست-COVID

منظقه و به سفارش گزینه های اجازه داده شده در کلرادو درمانگاه برای محدود کردن تعامل انسان در طول COVID-19 همه گ

توسط MORVARIDEASIA در 12 اردیبهشت 1399

منظقه و به سفارش گزینه های اجازه داده شده در کلرادو درمانگاه برای محدود کردن تعامل انسان در طول COVID-19 همه گیر اما دولت نه حکومت کردن ادامه این جدید خدمات پس از اقامت خانه و امن تر-در-خانه سفارشات برداشته می شوند.

پرداخت برای سفارشات داروخانه آنلاین و همچنین چیدن سفارشات خارج از داروخانه را از نقطه فروش فضا (اما هنوز هم در اموال) هر دو غیر قانونی در کلرادو قبل از دستور اجرایی از فرماندار Jared پلیس در پاسخ به COVID-19. اما با کلرادو اقامت-صفحه اصلی سفارش منقضی شده و امن تر در خانه سفارش تنها به طور موقت درمانگاه کارگران و مشتریان به طور یکسان تعجب می کنم اگر این گزینه خرید را زنده گذشته این بیماری همه گیر.

"من می خواهم برای دیدن این منظقه گزینه ماندن در اطراف بعد از این حتی با محدودیت در محل" هانا Munsterman مدیر کل کلینیک درمانگاه در کوهستانی محله گفت: قبل از 4/20 راش در مارس 20. "به این ترتیب ما هنوز محدود مواجهه با افرادی که در فروشگاه."

در حالی که دفتر والی کاهش یافته است به نظر در هر یک ممکن است پسوند دولت ماری جوانا اجرای بخش است که مسئول اجرای Polis اجرایی سفارشات مربوطه به گلدان صنعت مایل به بحث در مورد امکان...و درب ممکن است باز به مدت حداقل یک گزینه است.

با توجه به MED مدیر ارتباطات شانون, خاکستری, پزشکی نمی تواند اجازه می دهد در دراز مدت سفارش آنلاین از درمانگاه مگر قانونی تغییر و یا پلیس باعث می شود یکی دیگر از فرمان اجرایی اما این بخش در حال حاضر به دنبال به اینکه منظقه سفارش می توانید باقی می ماند بدون تنظیم مقررات به روز رسانی.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

"ما درک می کنیم ما سهامداران' علاقه به حفظ یک طیف وسیعی از گزینه های استفاده از آنها می توانید برای خدمت به مشتریان خود را مطابق با, اجتماعی, فاصله دستورالعمل. که در مقابل ما در حال حاضر در حال بررسی است که قانون مقررات ما توانایی پیاده سازی در دراز مدت بر اساس" خاکستری توضیح می دهد. "وجود ندارد و این تغییرات مجوز باید نگه دارید در ذهن 120 روز جدول زمانی اعمال می شود که به قوانین اضطراری."

خاکستری می افزاید که پزشکی است که با استفاده از این دوره به "تأمل در آنچه به خوبی کار می کرد و چه نمی کند" و با توجه به اطلاعات جدید به دست آمده از طریق این تلاش ها "برای ساده کردن عملیات ما و در آینده rulemaking تلاش های که در آن قابل اجرا است." و در حالی که او اشاره می کند که MED پهنای باند شده و مانع از همه گیر با کوچکتر کارکنان بیش از حد معمول کار از خانه کسانی که در همان شرایط نیز نشان داده شده صنعت ماری جوانا تنظیم کننده مفید چگونه تکنولوژی می تواند برای خرده فروشی گلدان.

"این ماه گذشته مورد نیاز سریع تغییر جهت به کار از راه دور و گزینه های سنگین تر تکیه بر تکنولوژی و پیش بینی ما این تجربه منجر به گفتگو در مورد چگونه ما می توانیم بهتر اهرم تکنولوژی برای خدمت به مشتریان" خاکستری اذعان دارد.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب