ستون: یک عضو شورای شهر به اتهام اخاذی با تهدید و ما فقط خمیازه می کشند. که چقدر بد همه چیز

ما چگونه بدست به یک نقطه در لس آنجلس که در آن دستگیری یک عضو شورای شهر است و نه فقط تعجب آور اما ضد اوجی?عضو ش

توسط MORVARIDEASIA در 4 تیر 1399

ما چگونه بدست به یک نقطه در لس آنجلس که در آن دستگیری یک عضو شورای شهر است و نه فقط تعجب آور اما ضد اوجی?

عضو شورای خوزه Huizar یک بار سیاسی rising star سقوط کرد و سوخته صبح روز سه شنبه زمانی که او دستگیر شد و به اتهام فدرال باجگیری متهم در حال اجرا "جنایی سازمانی استفاده می شود که خود را در موقعیت قدرتمند در تالار شهر به درخواست و قبول سودآور رشوه و دیگر مزایای مالی به غنی سازی خود و همکاران نزدیک خود را."

هو و چه چیز دیگری جدید است, راست?

اگر شما در حال نگه داشتن نمره در خانه, این باعث می شود دو قهرمانان به خاک افتاده فقط در سه پروانه در شهرستان سالن. عضو شورای میچ انگلند در حال حاضر به اعتراف به گناه به اتهام فساد مالی پس از plied با پول نقد و دیگر نعمت است که شامل سفر به لاس وگاس جایی که او خود را پر و جیب و خراب خود را به نام.

شما می توانید تصور کنید یک کار ساده تر از فدرال محقق اختصاص داده شده به L. A. شهرستان سالن که در آن پرداخت به فرهنگ شده است تثبیت شده برای سال ؟ منظورم این است که شما حتی نمی باید به طعمه قلاب را به حلقه در lunkers چپ و راست. معاون دادستان در لس آنجلس نیک هانا گفت: ساختمان مسکن شهر ما دولت: "متاسفانه آن بزرگ خارجی است پنهان سرطان."

تبلیغات

شگفت انگیز ترین چیز در مورد همه این است که ادعا perps انجام داده اند می تواند به خوبی خود را بدون شکستن قانون است. قوانین کسب و کار در تالار شهر و کمک های مالی به نامزدها آنقدر معروف بدون دندان در لس آنجلس وجود دارد کمی نیاز به رفتن rogue.

Currying به نفع قانونی است. اهدا یا به طور مستقیم به یک نامزد و یا به یک صندوق و یا به علت نامزد مرتبط با آن ساده است. اصلاحات پیشنهادی به تازگی توسط شورای دیوید Ryu شد pecked در شهرداری piranhas تا آنها عملا بی فایده است.

من یک بار دیدم Huizar در Philippe و او گفت: سلام. اشاره کردم به او که من تا به حال فقط بدست دعوت به یک کمپین جمع آوری کمک برای او حمایت شده توسط یک توسعه دهنده وکیل است که تا به حال کسب و کار قبل از شورای. او به نظر نمی رسد برای پیدا کردن هر چیزی قابل توجه در تمام این coziness.

که تاریخ در تالار شهر و زمانی که من همکار سابق بیل Boyarsky بود در شهر اخلاق کمیسیون در اوایل 2000s او بسیار نا امید مقاومت به اصلاحات او بدبینانه در مورد امکان همه چیز همیشه در حال تغییر.

تبلیغات

"مشکل در تالار شهر است که کل نگرش است که این باشگاه در درجه اول توسعه دهندگان که بزرگترین قدرت" گفت: Boyarsky بود که سردبیر و مقاله نویس در زمان قبل از خدمت در اخلاق پنل. "آنها باید بیشتر پول در خطر است چرا که آنها در حال ایجاد مسائل و پس از آن ترکیبی از توسعه دهندگان و ساختمان معاملات و آنها بسیار ماهر لابی."

Boyarsky گفت: او به این کمیسیون منصوب شد پس از آن شهر کنترل لورا جوجه که از او خواست به منظور بالا بردن هیاهو. که فقط امکان پذیر نیست گفت: از آنجا که هر گونه تلاش جدی در اصلاحات جدی بودند رد شده توسط کسانی که ماموریت بود برای حفاظت از سنگر فرهنگ است.

اصلاحات پیشنهادی است که از آن ساخته شده از پانل به شهر فرستاده بودند سالن قوانین کمیته بود که رهبری در زمان پس از آن عضو شورای و شهردار کنونی, اریک Garcetti. Boyarsky به نام این کمیته به "قبرستان" از همه خوب ایده اصلاحات.

Boyarsky گفت که او می ماند بدبینانه در مورد شانس اصلاحات واقعی. وقتی که من پرسید که چه او ممکن است بهترین کار او گفت: "بازداشت مردم است." بنابراین در حال حاضر دولت فدرال در تلاش است که.

تبلیغات

دیگری وجود دارد یا دو چیز است که ممکن است کار بیش از حد. سیستم زمین-استفاده از تصمیم گیری است که دعوت به فساد است. آنچه که ساخته می شود در اینجا و یا وجود دارد اغلب ذهنی تصمیم گیری است. واریانس و استثنا دائما به دنبال توسعه دهندگان می دانم که اگر آنها می تواند متقاعد کردن یک عضو شورای به یک پروژه دیگر اعضای شورا هستند به احتمال زیاد به بیش از رول.

این فرهنگ شما ابتدا به من من مال شما را خراش دهد. و در این موارد هر دو انگلند و Huizar دادستان ها ادعا می کنند توسعه دهندگان برنده بیش از councilmen با آنچه در اصل کیسه پول است.

و صحبت از فرهنگ Garcetti و رئیس شورای Nury مارتینز به عنوان آرام به عنوان موش که موش ها انجام شده است. هیچ کس می ایستد تا به هر کس دیگری در تالار شهر حتی زمانی که در سوئیس هستند بیشتر مورد نیاز است. کد سکوت است که به ندرت شکسته و حداقل رهبران شهرستان به ارزش حقوق خود را باید پیشرو فراخوان مالی مبارزات انتخاباتی و استفاده از زمین های اصلاحات برای جلوگیری از شرم آور افتضاحات ما شاهد در حال حاضر.

آن شناخته شده است برای ماه ها است که Huizar پایین بود. دفتر کار و خانه مورد حمله توسط مقامات در سال 2018 است. یکی از دستیاران سابق سیاسی جمع آوری کمک و یک مشاور املاک و مستغلات همه احساس گرما زده و تقاضای معاملات با دولت است.

تبلیغات

Huizar متهم است که آشکار طرح بود که معادل thumbing بینی خود را در مالیات دهندگان. اتهامات او را تکان دادن پایین توسعه دهندگان املاک و مستغلات برای پول رشوه و کمک های مالی مبارزات انتخاباتی در ازای کمک خود را در فشار بالا ساخت و ساز از طریق. روانکاری گفته شامل رایگان هواپیما سفر و پایان وعده های غذایی و همچنین تراشه های پوکر.

اما او به نظر نمی رسد که بازی دست خود را به خوبی.

و برای یک بار مالیات دهندگان در حال برگزاری سلطنتی خیط و پیت کردن.

steve.lopez@latimes.comtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب