ستون اول: در اورنج کانتی سالمندان خطر COVID-19 در اعتراض به مرگ جورج فلوید

معترضان ایستاده بود در مقابل سالن شهرستان, در کنار یک باغ زیتون. آنها برگزار می شود نشانه هایی که اعلام شده "ن

توسط MORVARIDEASIA در 28 خرداد 1399

معترضان ایستاده بود در مقابل سالن شهرستان, در کنار یک باغ زیتون. آنها برگزار می شود نشانه هایی که اعلام شده "نفرت هیچ صفحه اصلی اینجا" و "سیاه و سفید و سکوت برابر با سفید رضایت." رانندگان honked در حمایت از.

آن را به نظر می رسید مانند هر دیگر سیاه و سفید زندگی می کند ماده رالی در شهر های کوچک آمریکا.

اما این لاگونا وودز.

که در آن متوسط سن ساکنان حدود 78.

تبلیغات

که در آن سیاه و سفید جمعیت است 0.4%.

که در آن ایستاده با هم در میان ده ها تن از مردم حتی از راه دور می تواند به معنای قرارداد یک ویروس است که به خصوص مرگبار به افراد مسن و ناتوان.

"این سخت است به اینجا برای بسیاری از ما" 71 ساله لیندا نزدیک گفت: در اخیر بعد از ظهر. "بسیاری از ما مردد به رفتن در حال حاضر. ما تمام شده است خیلی خوب به ماندن در خانه. اما همه ما احساس برای نشان دادن حمایت از ما به این علت ضروری بود."

تبلیغات

در یکی از درگیری چند در اعتراض کسی فریاد زد: "تمام زندگی ماده" که کشید مسخره از 76 سال از رزماری ده مونته.

"این مردم می گویند که" او گفت: "اما وقتی که می آید به پوشیدن ماسک [آنها فکر می کنند] همه ما می تواند رها کردن مرده است."

این شهر در حدود 16,000 یکی از پایین ترین رمان coronavirus نرخ ابتلا به عفونت در میان اورنج کانتی 34 شهرستانها — آن تعداد 13 نفر به طور متوسط به 7.9 هر 10 ، 000 ساکنان. هنوز لاگونا وودز ساکنان باقی می ماند به ویژه آسیب پذیر به آن نابسامانی. در اورنج کانتی افراد مسن تر از 55 نمایندگی از یک سوم از تمام COVID-19 موارد اما 88 درصد از مرگ و میر.

هنگامی که نزدیک شدن به رئیس جمهور از لاگونا وودز دموکراتیک باشگاه بی سر و صدا اعلام کرد قصد دارد برای اعتراض در روز جمعه او نمی دانم چه به انتظار.

تبلیغات

تظاهرات در سراسر کشور زیر جورج فلوید مرگ در دست مینیاپولیس پلیس کشیده شده اند جمعیت متنوع اما اغلب اریب جوان است. پس چه اتفاقی می افتد در یک شهرستان که در آن بسیاری از زمین های اشغال شده توسط یک جامعه بازنشستگی یک بار شناخته شده به عنوان اوقات فراغت ،

در لاگونا وودز تماس عدالت اجتماعی ثابت کرد قوی است.

Janet Stangvick, 74, joins a protest in support of Black Lives Matter along El Toro Road in Laguna Woods

جانت Stangvick, 74, می پیوندد یک تظاهرات در حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, همراه, El Toro جاده در لاگونا وودز. به برخی از معترضان به فکر ماندن با خیال راحت در coronavirus مستند در حالی که تظاهرات را تکان داد کشور رنده شده خود را در برابر اعتقادات هسته.

(لوئیس Sinco / لس آنجلس تایمز)

آنهایی که جوان بودند و جمعیتی که در راهپیمایی برای حقوق مدنی و علیه جنگ ویتنام در دهه 1960 و که عضو جمعیت کثیری در اجلاس سالانه زنان در ماه مارس سال های اخیر است. در بیشتر ماه اوت شرکت کنندگان با افتخار نام خود را "قرمز پوشک نوزادان" به افتخار خود را کمونیست پدر و مادر که آشفته در برابر وضع موجود در طول رکود بزرگ.

تبلیغات

و همه آنها در حال حاضر زندگی می کردند در اورنج کانتی تنها منطقه مترو در ایالات متحده آمریکا با جمعیت بیش از 3 میلیون نفر و جمعیت کمتر از 5 درصد (شهرستان کل: 2.1%).

بیشتر وارد اتومبیل, اما چند راه می رفت به این تجمع از سایت خود را در نزدیکی آپارتمان و خانه — یک شانس به دزدکی حرکت کردن در نوع دیگری از ورزش همراه با 1st متمم.

به تظاهرات و فکر ماندن با خیال راحت در قفل در حالی که تظاهرات را تکان داد کشور رنده شده خود را در برابر اعتقادات هسته.

لاگونا وودز شهردار Pro Tem شاری L. هورن بستری او شده بود و ترس بیش از حد از coronavirus برای پیوستن به ده ها تن از Black Lives Matter تظاهرات که تا به حال جوانه زده در سراسر اورنج کانتی فلوید پس از مرگ در مه 25.

تبلیغات

"من نمی توانستم سکوت هر چند" گفت: 68 سال هورن صدای او را خفه توسط یک ماسک آبی که ویژه شعار "OC بردار" و یک تصویر از یک پشه. "نسل من شده است راهپیمایی ما در تمام زندگی برای تغییر.

"و نگاه" او گفت:. "من فقط غلغلک صورتی در مشارکت مردم است."

'نوه های ما در حال راهپیمایی در سیاتل. این باعث می شود من افتخار می کنم به دیدن مردم انتخاب کنید تا دستکش بلند از مردم عصر ما. اما ما تا به حال به یک ایستاده در اینجا به عنوان به خوبی.'

نیل پرلمن 74

وجود دارد بازنشستگان با صندلی چرخدار و واکر گسترش در امتداد پیاده رو. خورشید کلاه و لباس گشاد شد رایج ترین مد انتخاب نمی bandannas و انقلاب متمایل تی شرت.

تبلیغات

جو Rego, 71 رشد در گوا, هند, و به یاد بودن الهام به عنوان یک کودک توسط فیلم کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور در طول ماه مارس در واشنگتن است.

"این شبیه به جنبش دیدم 15,000 کیلومتر تا پیش او گفت:" در حالی که نگه داشتن یک پوستر با یک عکس از سابق NFL quarterback khezri زانو. "و من می خواهم به بخشی از آن."

نیل پرلمن رفت و با همسر خود. 74 ساله به خاطر حضور در حقوق مدنی مارس را به عنوان یک دختر 11 ساله و ذکر است که خواهر او بود که آزادی سوار. او خانه را ترک کرد در طول سه ماه گذشته تنها به رفتن به خرید مواد غذایی.

"نوه های ما در حال راهپیمایی در سیاتل" پرلمن گفت. "این باعث می شود من افتخار می کنم به دیدن مردم انتخاب کنید تا دستکش بلند از مردم عصر ما. اما ما تا به حال به یک ایستاده در اینجا به عنوان به خوبی."

تبلیغات

لاگونا وودز ساکنان زندگی در زیر مجازی مستند از اواسط ماه مارس با دروازه بسته به محدود کردن دسترسی به خودی. بسیاری از باشگاه های اجتماعی در اطراف شهر به حالت تعلیق در تجمعات به طور نامحدود. ترس که coronavirus را در اطراف شهر واقعی بود.
سپس در اوایل ماه آوریل در اورنج کانتی مقامات اعلام کردند آنها می خواستند به خانه افراد بی خانمان زده با COVID-19 در یک Ayres هتل در داخل محدوده شهر است.

ده ها تن از معترضان بسیج در مقابل هتل یک حرکت که درو پوشش در سراسر کشور و منجر به اورنج کانتی rescinding برنامه های خود را. بحث تقسیم دموکراتیک مدیره باشگاه که نمی رفتن را از طریق یک حرکت مخالفت کردند. بنبست "فقط کشته شدن روح من" نزدیک گفت.

Protest organizer Elizabeth Coe

اعتراض سازمان الیزابت کو امواج پرچم را از او sunroof در طول یک مارس رالی با بیشتر سالمندان که مخالف استفاده از Ayers هتل در لاگونا وودز برای درمان بی خانمان COVID-19 بيمار. نارنجی مقامات شهرستان تصمیم به لغو برنامه های خود را.

(Allen J. Schaben / لس آنجلس تایمز)

دموکرات ها تنزل جلسات ماهانه خود را به زوم در جلسات. به عنوان هفته قرنطینه تبدیل به ماه فعال جناح از گروه پر جنب و جوش دسته که حفظ حضور ثابت در اورنج جنوبی شهرستان لیبرال اجتماعات — تنها می تواند "طرح برای هر زمان که چیزهایی که ممکن است دریافت و آرام" نزدیک گفت.

تبلیغات

سپس کشتار فلوید اتفاق افتاده است.

باشگاه قرار داده شده یک آگهی در محلی هفتگی که لعنتی سفید "امتیاز" و ذکر نام از 30 سیاه و سفید مردان و زنانی که فوت کرده اند با توجه به خشونت پلیس. این خواست کاربران به تماس مینیاپولیس دفتر دادستان منطقه و همچنین ارسال آنها را لینک به سیاه و سفید-اجرای سازمان است که بودجه مورد نیاز.

اما اعضای هیئت مدیره آرزو به انجام بیشتر.

"هر بار که من دیدم [مارش] در تلویزیون آن واقعا عمل کشیدن در من به رفتن" گفت: فعالیت معاون صندلی بتنی Gilboard, 66. "اما من می خواستم برای محافظت از سلامت من. و بسیاری از مردم گفت: همین."

تبلیغات

او پیشنهاد کرد یک "مجازی اعتراض" — یک-و-نیم-دقیقه ویدئو متشکل از عکس ها از دموکرات ها بودند که پناه در محل در حالی که چشمک حمایت از راهپیمایان.

مدیر 60 ساله ویویان Frerichs از Mission Viejo قبلا تولید شده مشابه تلفیقی برای تشکر از کارکنان بهداشتی درمانی. که دریافت تنها 10 ارسالی; برای زندگی موضوع پروژه Frerichs متوقف و در 60.

"آنچه واقعا من لمس است چگونه درگیر مردم به این موضوع," او گفت:. "حتی اگر آنها در حال رفتن به اینجا برای لذت بردن از تغییراتی که ممکن است آنها واقعا در مورد مراقبت از نسل بعدی."

تبلیغات

اما تصویری نیست به اندازه کافی برای برخی از. این خواستار اعتراض های عمومی. اما چگونه به آن را انجام دهد با خیال راحت ؟

"ما شده است و هیچ جا" گفت: معاون اول صندلی سو Dearing, 69. "بنابراین مردم می خواستند به بیرون بروید. اما ما نیاز به امن بیش از حد. این یک معامله بزرگ برای ما است."

آنها نمی دیگر را دعوت لاگونا وودز باشگاه و یا غیر خودی به حفظ اعداد پایین. خواهد بود وجود دارد هیچ شعار به کاهش شانس که مسری قطرات ممکن است گسترش یافته است. ماسک و اجتماعی فاصله خواهد بود اجباری است.

عمومی تلاش بود به خصوص مهم برای Dottie هاپکینز و ساندرا Ward, هر دو در میان تعداد انگشت شماری از سیاه و سفید آمریکایی در اعتراض.

تبلیغات

"ما شده اند فریاد برای سال [درباره ضد سیاه و پلیس فرانسه] با تفاوت" گفت Ward, 73. "در حال حاضر [لاگونا وودز ساکنان] در حال شروع به درک."

ستون یک

یک ویترین برای قانع داستان سرایی
از لس آنجلس تایمز.

"آنها تا به حال بحث های مانند پیش از این و هیچ چیز اتفاق افتاده است" اضافه شده هاپکینز 76. "این یک احساس متفاوت است."

نزدیک شدن گفت که او و دوستان او "استفاده می شود به انگشت وسط" هر زمان که آنها اعتراض در این شهر اما کمی از این سم بر روی صفحه نمایش در این زمان در اطراف. در منفی ترین حادثه روز یک مرد سفید پوست در یک سبد خرید گلف گذشته به ضرب گلوله کشته جمعیت در حدود 15 مایل در ساعت با انگشت شست خود را پایین و تقریبا کوتاه کسی; معترضان hissed او را دور.

تبلیغات

رزماری ده مونته شوهر در خانه مانده به دلیل موجود شرایط بهداشتی اما او نشان داد تا به زندگی ماده رالی به عنوان یک راه دادن. "نسل ما وعده داده شده همه این چیزها را به جهان است," او گفت: "و آنچه ما به آنها؟"

یک هیوندای الانترا inched گذشته ، یک پسر نوجوان جیغ زدم و سوء استفاده این سقف در حمایت از, نقشه کشی, به سلامتی از جمعیت است. زمانی که او نمی خواهد متوقف ده مونته لبخند زد.

"هی" او فریاد زد. "شما می توانید ما برخی از این انرژی؟"tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن