ستون: این تنها California شهرستان که coronavirus-رایگان. ماسک اختیاری هستند

در صحرا بالا از Modoc شهرستان از راه دور گستره بیشتر نیستی بین اورگان و نوادا تقریبا هیچ کس می پوشد ، من این ر

توسط MORVARIDEASIA در 22 تیر 1399

در صحرا بالا از Modoc شهرستان از راه دور گستره بیشتر نیستی بین اورگان و نوادا تقریبا هیچ کس می پوشد ،

من این را یک روز صبح در هفته گذشته زمانی که من قدم به پراکنده اما به خوبی نگهداری می شود دفتر کلانتر ویلیام "Tex" Dowdy. او در زمان یک نگاه به من و یک شاهد پوزخند سراسر پسرانه خود را — و بله سر — صورت.

سپس او را خفه کردن خندیدن و شانه ای بالا انداخت.

"آیا هر آنچه شما می خواهید به انجام," Dowdy گفت. "شما باید یک انتخاب در اینجا."

تبلیغات

یک "انتخاب" از این نوع است و نه چیزی بیشتر از ما دریافت کنه و با همین دلیل خوب. ما در وسط یک بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 130,000 آمریکایی از جمله 6,500 کالیفرنیا و پس از مختصری ارامش ارسال بیشتر مردم به بیمارستان ها از ما دیدم حتی در ماه آوریل است.

با پوشیدن یک ماسک بی پروا. اما در برخی از راه عجیب و غریب به نظر می رسد کمی کمتر از آن در Modoc, تنها شهرستان در کالیفرنیا است که در عین حال به گزارش واحد مورد کوروناویروس.

در اینجا ساکنان استقبال یکدیگر با در آغوش گرفتن و دلچسب دست دادن. آنها بیرون رفتن برای ناهار با همکاران نشسته آرنج به آرنج. آنها با خنده رها و با کف دست زدن یکدیگر را از پشت بدون بلافاصله slathering خود را در ضد عفونی کننده دست.

و در عین حال در حالی که مردم دقیقا نمی پوشش در اطراف بلوک به آزمایش بخش های اصلی بیمارستان خالی است و هیچ کس پایین آمدن با COVID-19.

هیچ کس نمی داند که چرا آنها در امان است اگر چه به نظر می رسد همه به یک نظریه. بسیاری اصرار دارند این دلیل است که تنها حدود 9000 نفر در این شهرستان بسیاری از آنها در پرت و دور افتاده مزارع و مراتع نارسایی 4,200 مایل مربع از قلم مو و صخره های سنگی.

تبلیغات

حداقل فوق کم مردم به هکتار نسبت Modoc شهرستان در مقایسه با لس آنجلس پرسش در مورد اینکه چرا دولت خواهد با استفاده از هر نوع one-size-fits-all رویکرد به مبارزه با کروناویروس.

Modoc County residents watch a Fourth of July parade. Most don't wear face masks despite the threat of the coronavirus.

ساکنان Modoc شهرستان تماشای مدرج-بازگشت چهارم جولای رژه. اکثر مردم نمی پوشیدن ماسک صورت با وجود تهدید از coronavirus.

(Modoc شهرستان کلانتر دفتر)

تنها شهر در شهرستان به صحبت می کنند از Alturas دارای ترافیک است که چشمک زدن چراغ زرد و خیابان اصلی پر شده است با طولانی تر-توقیف عرض از عامل واقعی کسب و کار است. در علاوه بر این به یک کافه کوچک و یک سالن ورزشی و یک سالن سینما است که هنوز تعطیل وجود دارد یک سالن مو. آن را دارای چهار صندلی و مردم به من بگویید که وجود دارد هرگز چهار نفر در آن وجود دارد در همان زمان.

Dowdy خود را می بیند به عنوان دفاع از این راه زندگی اغلب ارج فضائل "انتخاب شخصی" و "حس مشترک."

تبلیغات

"این نوع از توهین به دولت و یا هر کس دیگری به فکر می کنم که ما اصلا حس مشترک به انجام کار درست" او به من گفت. "و درست متفاوت است و بسته به فرد است. همه ما باید به حقوق ما است."

او می گوید: او در تلاش "برای بهم زدن فرماندار در قفسه سینه است."

اما آن Modoc که اول شهرستان برای بازگشایی آن, اقتصاد هفته پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دستور داده بود همه کالیفرنیا به ماندن در خانه و به تعطیل کسب و کار به سرعت گسترش ویروس. Dowdy دفتر ارائه یک طرح اما نمی صبر کنید به صورت رسمی تایید از Newsom را قبل از حرکت رو به جلو است.

و سپس در ماه گذشته Dowdy یکی از اولین کلانترها در دولت تا اعلام کند که او نمی تواند اجرای Newsom ماسک سفارش. که باعث فرماندار به تهدید دوباره در روز دوشنبه به خودداری بودجه از استان ها که نمی همکاری با دولت بهداشت و درمان, بخشنامه ها از جمله ساخت مطمئن شوید که مردم پوشش چهره خود را در موقعیت های اجتماعی که در آن فاصله امکان پذیر نیست.

تبلیغات

حتی اگر هر گونه کاهش در بودجه دولت قطعا تلفات خود را در حال حاضر کمبود پول نقد کلانتر Dowdy حمایت نه پایین.

"من کاملا حمایت از این واقعیت است که اگر کسی می خواهد برای پوشیدن یک ماسک صورت, لطفا, تا," او گفت: هفته گذشته است. "اگر شما احساس می کنید که برخی از حفاظت را برای شما و یا خانواده خود را. من احساس می کنم این یک انتخاب شخصی است."

من حدس می زنم Dowdy چهره او هیچ ورنون Warnke. در خرداد ماه Warnke, کلانتر مرسد, شهرستان, شد, مبارز. او حاضر به اجرای این ایالت اقامت در خانه سفارش زیرا او استدلال فرماندار حق ندارد به این موضوع در وهله اول و این امر منجر به "اقتصادی کشتار است." اما در حال حاضر با روستایی دره مرکزی شهرستان در دولت coronavirus سازمان دیده بان لیست Warnke گفتن مردم به "پوشیدن ماسک فراموش اجتماعی خود فاصله شستن دست های خود را."

چیزهایی که می توانید تغییر دهید اما Dowdy مصمم است. حتی اگر وجود دارد به شیوع در Modoc, شهرستان, او به من گفت که او نمی خواهد اجرای, ماسک, دلیل ساکنان حس مشترک.

"من فکر می کنم شما می بینید بیشتر مردم با پوشیدن آنها, اما من فکر نمی کنم این چیزی است که من لزوما نیاز به بیرون آمدن و به مردم به انجام" Dowdy گفت. "این بسیار نا امید کننده به من فکر می کنم که دولت معتقد است که ما آنقدر نادان است که آنها باید به ما بگویید که چه باید بکنید."

تبلیغات

کلانتر به نظر می رسد به دانستن و کامل آنچه را که بسیاری از مردم در بیشتر پرجمعیت بخش هایی از کالیفرنیا باید از او فکر می کنم.

که او کوته و خودخواه با توجه به علم نشان می دهد که در صورت پوشش کمک می کند تا سرعت گسترش coronavirus. یا که او را صرفا یک محصول از یک ناامیدانه غیر منطقی جناح راست محیط زیست است. (این درست است که حدود 72 درصد از رای دهندگان در Modoc شهرستان رفت و برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم خواهان امضا به یاد Newsom از همین حالا باید به کار بسیار سخت است.)

اما او به نظر نمی رسد به مراقبت از.

آنچه او در مورد مراقبت است چگونه Modoc شهرستان دائمی در حالت انتظار. در انتظار Newsom به موضوع بیشتر بهداشت عمومی سفارشات به شهرستان ها. و پس از آن انتظار برای روشن توضیح در مورد اینکه چه تعداد به عنوان انطباق با دولت است. اما بیشتر از همه, آن را در حال انتظار برای یک بیماری همه گیر است که هنوز تا رسیدن.

در اوایل این شهرستان پاک کردن آن کوچک روستایی بیمارستان گفتن بيماران به بعدا و احداث سفید اضطراری چادر خارج برای کسانی که با COVID-19. آن را با میل و رغبت توقیف مدارس و همچنین تعداد انگشت شماری از کسب و کارهای کوچک در Alturas و همسایه Cedarville.

تبلیغات

مقامات شهرستان کشیده و توزیع همه سنگین ماسک های صورت و تجهیزات حفاظت شخصی آنها تا به حال squirreled دور پس از فصل آتش سوزی.

"ما به خوبی آماده شد" گفت: Dowdy که دفتر مختصات خدمات اضطراری برای شهرستان. "و این که برای تلفن های موبایل عجیب و غریب از یک بسیار بسیار کوچک county, اما ما به خوبی آماده شد."

پس از آن هیچ چیز نیست.

The old county courthouse looms large in the Modoc county seat of Alturas.

قدیمی دادگستری شهرستان بيشترین در Modoc بخشداری Alturas.

(رابرت Durell / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

ساکنان تا به حال در برابر وسوسه به ذخیره کردن منابع دانستن این شهرستان در حال حاضر شکننده زنجیره تامین — با مواد غذایی, کاغذ توالت و دیگر کالاهای بودن trucked به یک تعداد انگشت شماری از فروشگاه های محلی چند بار در هفته — بود که مختل گسترده تر همه گیر.

بسیاری نگران کمبود پول نقد روستایی بیمارستان قادر به پایان می رسد دیدار بدون پرداخت بیماران و عوارض پرداخت شده توسط دانش آموزان که به جای رفتن به مدرسه بودند مشکل در خانواده ها است.

از اصلی ترین رستوران در Alturas شد تلاش برای زنده ماندن در بخشی از آنجا که آنها تا به حال به شکل از چگونه برای رسیدگی تحویل. خوشبختانه برخی از مشاغل دانش آموزان دبیرستان تصمیم به ایجاد یک کسب و کار از آن شارژ چند دلار به مواد غذایی را به دورترین نقاط این شهرستان است.

"آیا شما شده است به بالا و پایین خیابان اصلی? وجود دارد کاملا چند بسته مغازه که قبل از COVID," Dowdy گفت. "بنابراین ما نمی نیاز به هر گونه بیشتر از آن است."

تبلیغات

بدون آن فروشگاه ساکنان می دانستم که هر کس را باید به دو-ساعت-به همراه درایو به ردینگ یا رنو فقط به منابع اولیه.

مانند بسیاری از دیگر عوارض این بیماری همه گیر از آن گرفته شده یک چکش به خطوط گسل موجود در جوامع روستایی. بنابراین احساس به عنوان اگر آنها به حال کمی انتخاب Modoc مسئولان شهرستان مورد توافق برای شروع بازگشایی اقتصاد محلی سریع تر از دیگر بخش هایی از کالیفرنیا.

تا کنون Dowdy گفت: او شنیده نشده چیزی از Newsom را نشان می دهد که Modoc شهرستان است از انطباق با دولت است. اما کلانتر اعتراف کرد که فرماندار این پیام است که اغلب گیج کننده و یا وجود ندارد به طوری که او هنوز هم کمی نگران است.

Dowdy نیست به تنهایی در این ارزیابی است. یک گروه کر در حال رشد از منتقدان پدید آمده در روزهای اخیر dinging Newsom بودن ناسازگار unfocused و تن-ناشنوا است. حتی در مراتب پرجمعیت بخش هایی از کالیفرنیا مانند لس آنجلس به نظر می رسد غیر ممکن است برای به دست آوردن یک پاسخ مستقیم در مورد چه باز چه بسته و مهم تر چرا.

تبلیغات

هک من هنوز در تلاش برای کشف کردن که چرا Newsom بسته سواحل اما در ابتدا اجازه دهید رستوران ها و کافه ها که در خدمت مواد غذایی — شما می دانید مانند چیپس سیب زمینی — باز بماند هفته گذشته است.

این هیچ جای تعجب است که بسیاری در Modoc شهرستان که در آن نفرت و بیزاری نسبت به دولت بزرگ شد و در حال حاضر چیزی که در حال حاضر احساس گیجی کمی فریب خورده و عصبانی است که آنها به خود اجازه دادند به اعتماد Newsom دولت در همه.

"حقوق ما به عنوان شهروندان آمریکایی," Dowdy گفت: توضیح دستياران نگرانی در مورد از دست دادن محلی تصمیم گیری است. "من احساس می کنم که به آرامی در حال دور گرفته شده است که مربوط به من است."

و در عین حال ساخت یک عادت امتناع از پوشیدن یک ماسک صورت فقط به خاطر Newsom دستور داد هر کس به پوشیدن ماسک صورت است که به سختی یک تپه ارزش مردن در — مگر اینکه هدف واقعی مرگ است. که یک انتخاب بیش از حد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن