'Coming back و گاز گرفتن و آمریکا: آمریکا ویروس تجدید حیات

هوستون (AP) — coronavirus تجدید حیات پاک است از دو ماه از پیشرفت در ایالات متحده و ارسال عفونت به وخیم سطوح جد

توسط MORVARIDEASIA در 5 تیر 1399

هوستون (AP) — coronavirus تجدید حیات پاک است از دو ماه از پیشرفت در ایالات متحده و ارسال عفونت به وخیم سطوح جدید در سراسر جنوب و غرب با مدیران و کارشناسان بهداشت هشدار یکشنبه که سیاستمداران و یک خسته-از-بودن-cooped تا در حال اجازه دادن به یک فاجعه گشوده است.

ایالات متحده آمریکا ثبت یک روز در مجموع 34,700 جدید COVID-19 مواردی که بالاترین سطح از اواخر ماه آوریل زمانی که تعداد به اوج خود رسید و در 36,400 با توجه به تعداد نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

در حالی که به تازگی تایید عفونت را کاهش بوده است به طور پیوسته در اوایل نقاط داغ مانند نیویورک و نیوجرسی چند کشورهای دیگر مجموعه تک-بعد پرونده این هفته از جمله آریزونا کالیفرنیا می سی سی پی, نوادا و تگزاس و اوکلاهما. برخی از آنها نیز شکست بستری سوابق آیا به عنوان کارولینای شمالی و کارولینای جنوبی است.

"مردم رو راضی," دکتر گفت: Marc رونق مدیر عامل شرکت هوستون متودیست سیستم بیمارستان. "و آن را به آینده و گزنده ما کاملا رک و پوست کنده."

سهام تضعیف در وال استریت به عنوان اخبار ضعیف امیدها برای سریع چرخش اقتصادی. میانگین صنعتی داو جونز از دست داده و بیش از 700 امتیاز برای یک قطره از 2.7%. گسترده تر S&P 500 با کاهش 2.6%.

ویروس متهم شده است برای بیش از 120 ، 000 مرگ و میر در ایالات متحده — بالاترین تلفات در جهان و بیش از 2.3 میلیون نفر تایید عفونت در سراسر کشور. روز چهارشنبه به طور گسترده ذکر شده در دانشگاه واشنگتن مدل کامپیوتری از وقوع پیش بینی شده حدود 180,000 مرگ Oct. 1.

کالیفرنیا گزارش شده بیش از 7,100 موارد جدید. فلوریدا تنها تعداد روز رسید به 5500 25% پرش از رکورد هفته گذشته است.

در تگزاس که شروع به بلند کردن آن به خاموش شدن ناگهانی در مارس 1, بستری شدن در بیمارستان دو برابر شده و موارد جدید سه برابر شده اند در دو هفته. رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت گفت KFDA-TV که دولت با آن مواجه است یک "شیوع گسترده" و ممکن است نیاز به محلی جدید محدودیت برای حفظ فضای بیمارستان.

هوستون منطقه ويژه تقریبا کامل و دو بیمارستان های دولتی در حال اجرا در ظرفیت شهردار سیلوستر ترنر گفت.

هوستون متودیست را رونق گفت تگزاسی نیاز به "رفتار کاملا و کاملا" به سرعت عفونت رای دادن.

"زمانی که من در یک رستوران و یا یک کسب و کار که در آن مردم ... نه پیروی از دستورالعمل که در آن مردم فقط پرتاب احتیاط به باد و این باعث می شود من عصبانی است."

تنها یک فشرده-تخت مراقبت در دسترس بود روز شنبه در مونتگمری آلاباما و فقط 17 درصد از تخت ICU بودند باز ایالت هر چند بیمارستان می تواند اضافه کردن بیشتر دکتر گفت: همین Williamson, رئیس, آلاباما, انجمن بیمارستان.

"هیچ چیز وجود دارد که من از دیدن است که باعث می شود من فکر می کنم ما در حال گرفتن پیش از این" دولت سابق بهداشت افسر گفت.

در آریزونا اتاق های اورژانس در حال دیدن حدود 1200 مشکوک COVID-19 بيمار در روز در مقایسه با حدود 500 یک ماه پیش. اگر این روند ادامه و بیمارستان و احتمالا بیش از ظرفیت در چند هفته آینده گفت: دکتر یوسف جرالد یک دانشگاه آریزونا بهداشت عمومی سیاست استاد.

"ما در مشکل عمیق" گفت: جرالد اصرار دولت به اعمال محدودیت های جدید در کسب و کار است که رژیم صهیونیستی. mlb خودداری کرده است به انجام.

دکتر پیتر hotez را بازتوییت کرد های عفونی-بیماری متخصص در کالج پزشکی بیلور در تگزاس گفت که او نگران است که ایالات متحده خواهد اسراف چه زمان آنها به سر بسیار بزرگتر بحران است.

"ما هنوز در حال صحبت کردن در مورد ظرافت هنوز هم استدلال اینکه آیا یا نه ما باید پوشیدن ماسک و هنوز هم درک نیست که یک واکسن است نه رفتن به نجات ما," او گفت:.

تگزاس و فرماندار در ابتدا منع مقامات محلی از fining یا از اینرو هر کسی برای پوشیدن یک ماسک به عنوان دولت بازگشایی شد. پس از موارد شروع خونتان ابوت گفت: هفته گذشته که شهرها و استان ها می تواند اجازه می دهد کسب و کار نیاز به ماسک. بنابراین آریزونا Ducey که یک جمهوری خواه مانند ابوت.

برخی از صاحبان کسب و کار نا امید است که مقامات نمی تر و زودتر به نیاز به ماسک.

"من نمی توانم ریسک کارکنان من مشتریان من خودم خانواده ام و هر کس دیگری در این زنجیره فقط به خاطر مردم دیگر بیش از حد ناراحت به پوشیدن یک تکه پارچه بر روی صورت خود گفت:" مایکل نف یک صاحب Cottonmouth باشگاه در هوستون. او بسته این هفته تا کارکنان می تواند آزمایش پس از تماس با فرد آلوده.

کارولینای شمالی رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر دموکرات دستور داد مردم را به پوشیدن ماسک در عمومی به عنوان روزانه تعداد از بستری شدن در بیمارستان و موارد جدید ماند نزدیکی سوابق. در فلوریدا چند استان ها و شهرستانها به تازگی تصویب ماسک مورد نیاز است.

در نشانه ای از تغییر در شیوع, New York, کانکتیکات و نیوجرسی اعلام کرد که آنها را بپرسید بازدید کنندگان از کشورهای با بالا coronavirus عفونت نرخ به قرنطینه خود را برای 14 روز. که یک چرخش از ماه مارس فلوریدا زمانی که با صدور چنین دستوری برای بازدید کنندگان از منطقه شهر نیویورک که در آن موارد افزایش بودند.

وزارت دادگستری ایالات متحده در زمان هدف در هاوایی قرنطینه مورد نیاز برای بازدید کنندگان آن گفت: تبعیض علیه خارج از دولت ساکنان. هاوایی دادستانی کل می گوید هیچ شایستگی به دولت استدلال و مرتبط با طرح دعوی در دادگاه از خارج از دولت ساکنان که اموال خود را در هاوایی است.

موارد نیز در حال افزایش در برخی دیگر از نقاط جهان است. هند گزارش شکستن رکورد یک روز افزایش حدود 16,000 موارد است. مکزیک و عراق آمار جدید اوج به عنوان به خوبی.

اما چین به نظر می رسد به رام جدید شیوع در پکن بار دیگر نشان دادن توانایی خود را به سرعت بسیج وسیع منابع تست نزدیک به 2.5 میلیون نفر در 11 روز. چین روز چهارشنبه گزارش داد 12 نفر در سراسر کشور از 22 روز قبل.

در سراسر جهان بیش از 9.2 میلیون نفر تایید شده اند آلوده و نزدیک به یک و نیم میلیون نفر فوت کرده اند توسط دانشگاه جانز هاپکینز' تعداد.

___

آسوشیتد پرس خبرنگاران در سراسر جهان کمک کرده است.

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن