خنک کننده هوا برای جنوب کالیفرنیا پس از تعطیلات آخر هفته از شکستن رکورد گرما

پس از یک آخر هفته موج گرما آورده شکستن رکورد دماهای بسیار کالیفرنیای جنوبی خواهد لذت بردن از یک کند خنک کننده

توسط MORVARIDEASIA در 24 تیر 1399

پس از یک آخر هفته موج گرما آورده شکستن رکورد دماهای بسیار کالیفرنیای جنوبی خواهد لذت بردن از یک کند خنک کننده تا روز چهارشنبه.

"مردم در بسیاری از مناطق — حداقل سواحل مناطق و دره مناطق — را ببینید شاید پنج تا 10 درجه خنک کننده گفت:" دیوید شیرین یک هواشناس با خدمات ملی آب و هوا در اخنرد. "پس از امداد رسانی به در راه است."

لول آغاز شده دوشنبه هنگامی که در مرکز شهر لس آنجلس دیدم بالای 85 درجه در حالی که مناطق ساحلی رسیده درجه حرارت در بالا 70s هواشناسان گفت.

در دره درجه حرارت باقی مانده گرم اما خیلی سردتر از قبل چند روز. گراش و لنکستر اوج به ترتيب 100 و 99 درجه به ترتیب در روز دوشنبه.

تبلیغات

پالم اسپرینگز و Borrego Springs رسیده 121 درجه پنج شنبه, فراتر از پرونده 120 و 116 درجه تنظیم تاریخ که در سال 1985 و در سال 1976 به ترتیب با توجه به خدمات ملی آب و هوا. درجه حرارت آمار 100 درجه در رامونا و 107 در کمپو با شکوه جولای 12 پرونده های تعیین شده در سال 1999 و در سال 1983.

در لس آنجلس آب و خدمات ایستگاه های مانیتورینگ و ثبت بالا 108 درجه در فاکس زمینه در لنکستر در روز یکشنبه بیش از گذشته جولای 12 رکورد 107 مجموعه در سال 2002. سندبرگ یک ghost town در سیرا Pelona کوه دیدم بالا از 98 شکستن رکورد 96 مجموعه در سال 1994 با توجه به آب و خدمات.

فشار سیستم محور بیش از نیومکزیکو به ارمغان آورد و درجه حرارت گرم به این منطقه اما آن را در حال حاضر تغییر به جنوب و شرق به لطف ضعیف و کم فشار سیستم فشار از شمال, شیرین گفت. که منجر به قوی تر نسیم دریا آوردن تدریجی خنک کننده روند که انتظار می رود به گذشته از طریق پنج شنبه, او گفت:.

روز سه شنبه در دماهای در حال انتظار برای افت به حدود 80 درجه در مرکز شهر لس آنجلس و به پایین به اواسط 70s در کنار ساحل, هواشناس کتی Hoxsie گفت. در دره درجه حرارت را بین اواسط 80s و 90s در بالا.

تبلیغات

با وجود هوای سرد, هواشناسان گفت: هنوز اواسط آتش فصل است. به خصوص در بز کوهی و سانتا کلاریتا دره توفانی بعد از ظهر وزش باد همراه با رطوبت کم, سنگین, سوخت باقی مانده و گرما ایجاد شرایط است که می تواند منجر به آتش سریع گسترش است.

"آتش در آب و در معرض خطر باقی می ماند بالا به خصوص امروز و شاید فردا از آنجا که ما هنوز هم برخی از طولانی گرما بیش از دره آنتلوپ و افزایش نسیم دریا را به شما ترکیبی از باد پر باد و طولانی گرما و کم humidities," شیرین گفت.

آن را شروع به گرم کردن دوباره روز اما نه تا آنجا که در آخر هفته گذشته.

"پنج شنبه باید نه بسیار گرم و نه جمعه است" Hoxsie گفت. "هنگامی که آن را گرم و برگشت تا آن را به عنوان نمایشی به عنوان این زمان گذشته است. آن خواهید بود یک گرم ملایم."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن